Skoči na vsebino

Bela izventelesna energija


Zmedeni

Recommended Posts

Tole pišem, ker se mi zdi da bi mogoče na tem forumu znal dobiti odgovor.

 

Že dolgo časa imam probleme s spalno paralizo. Začelo se mi je dogajati pred dvema letoma in skoraj vsak drugi dan sem imel zjutraj probleme s prebujanjem saj sem bil dobesedno paraliziran. Kasneje se je to malo umirilo. S časoma sem se tudi naučil prebujati hitreje. Sanje imam pri spalni paralizi skoraj vedno lucidne torej sanjam da sem buden ali pa vidim sobo in v njej like iz sanj. Realnost se meša s sanjami. Dogaja se mi tudi to, da vedno ko sanjam da letim ali lebdim nad tlemi, se zavedam da sanjam in da se bom težko zbudil.

 

No zdaj pa k glavni stvari. Pred letom sem imel neke noči močno spalno paralizo in nikakor se nisem mogel zbuditi. Po večminutnem matranju mi je le uspelo se premakniti in nato sem se končno zbudil. Vendar me je močno vleklo nazaj v spanec. Ko se na silo zbudiš iz spalne paralize je najbolje vstati in se res zbuditi do konca saj te drugače sila spanca povleče nazaj. In seveda me tudi je. Obrnil sem se le na bok in zaspal nazaj. V istem trenutku me je zopet zagrabila paraliza in tako sem lahko le nepremično ležal na boku. Uspelo mi je odpreti oči saj sem videl svojo pisalno mizo in omare vendar se premakniti nikakor nisem mogel. Takrat sem prvič v življenju zares prosil Boga naj mi pomaga. Drugače sem bolj ateist kot ne, vendar sem takrat le želel poiskati neko pomoč, da me reši te mučne situacije. Pomislil sem, da držim križ, ki simbolizira krščanstvo. V tistem momentu sem v ušesih slišal močan šum, iz telesa pa se je pričela dvigovati neka bela energija. Bolj, ko sem mislil na križ bolj se je energija dvigovala iz mene in šumenje v ušesih je postalo že prehrupno. Imel sem občutek kot, da je Bog ali karkoli že je bilo, jezen na mene da sem si upal prositi za tovrstno pomoč. Kot, da želi naj preneham s tem. Ko sem odmislil, da držim v rokah križ se je šum polegel in energijo sem lahko jasno videl kako se je vrnila v telo. Takrat sem se lahko tudi premaknil in dokončno zbudil.

 

Še danes ne vem kaj naj bi ta bela energija bila. Ni imela jasnih obrisov kake podobe. Le bel oblak. Duša to ne more biti, saj bi potem moral zavestno opazovati jaz svoje telo ko ga zapuščam in ne telo dušo.

 

Če bi mi kdo znal poiskati odgovor, bi mu bil zelo hvaležen.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 63
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

"...Temu se reče spalna paraliza.

Njen namen je da nam preprečuje da bi se premikali skladno z sanjami (počeli neumnosti).

Običajno spalna paraliza popusti tisti hip ko se človek začne prebujati, včasih pa traja tudi dlje.

 

http://serendip.brynmawr.edu/bb/neuro/neur.../Takahashi.html

 

A person may wake up and find himself unable to move or speak as if he is frozen. He also may hear footsteps, see a ghost-like creature, or feel someone sitting on his chest. Throughout the history, people considered this phenomenon as work done by evil spirits. However, the modern science can explain the terrifying event as a Sleep Paralysis...":

 

 

http://slo-tech.com/script/forum/izpisitem...threadID=165217

 

http://www.google.si/search?q=spalna+paral...lient=firefox-a

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zmedeni probaš lahko tole pri prehajanju iz "katalepsije; nepomičnosti" v zbujeno stanje:

 

Rečeš si (govoriš si); ponavljaš si v mislih:

 

1.) Prebujam se (občuti to prebujanje).

 

2.) Postajam vedno bolj buden (občuti to vedno večjo budnost).

 

3.) Buden sem. Bodi buden. Občuti to budnost.

 

Pri prehajanju v budnost pod 1., 2., 3. počasi in postopoma preteguj in premikaj noge, roke, trup...

 

Ko si buden, malo potelovadi, teči na mestu.... Karkoli, da se spraviš k sebi.

 

 

V kolkor to ne pomaga. Se nauči upravljat s sugestijo.

 

Sugestija; sugestije delujejo, ko jo v mislih "položimo" v male možgane. Ko sugestijo; sugestije mali možgani sprejmejo.

 

Ko jo; jih ponotranjijo.

_________

 

V knjižnici; NUKu sigurno. Imaš knjigo Visoka šola hipnoze (by Kurt Teppenweiner).

 

Posnem si sugestije na CD, audio kaseto. In pustiš, da preko navedenih medijev "prodirajo" vate...

 

V kolikor ti to bolj odgovarja.

_________

 

Vse, kar se pojavlja v umu so "prividi".

 

Kakor pridejo, tudi odidejo.

 

Opazuješ nevtralno. Se ne lepiš nanje.

 

Jih NE sprejemaš. Jih NE zavračaš. LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog in krščanstvo v resnici nimata kaj dosti skupnega, zato mi je malo čudno, zakaj si pomislil in uporabil simbol križa, ki energijo blokira. Dobro, da si prosil Boga za pomoč; meni je ta prošnja tudi pomagala v nekoliko drugačni, a sorodni situaciji.

 

Doživel sem, da se je bela svetloba zlivala vame, nikoli pa ni šla ven. Tako da nimam pojma, za kaj bi šlo v tvojem primeru.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsebine v umu, katere se pojavljajo samo nevtralno opazujem.

 

Kakor pridejo, tudi odidejo.

 

In si rečem: "TO SO BLODNJE".

 

Za ta način pa je treba imet spraznjen um od "mentalnih blodenj raznih filozofskih, religioznih, new age, ezoteričnih... intelektualnih konceptov in dogem".

_________

 

Mimogrede;

 

katalepsijo; nepomičnost po lastni volji sem sam rabil vrsto let. Da sem jo izuril.

 

Zame = osnova za iti najglobje pri delu na sebi.

 

Obvladajo jo tudi Aikido mojstri; ostali.

 

Seveda pa je razlika med spontano in po lastni volji izvedeno katalepsijo. Že po sami namembnosti... LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja bravo tantra. (govori si, da boš občutu en kurac..tko je pr paralizi.Totaln odklop.Pa lep dan še naprej :))

Drgač smo mi pr lucidnih sanjah drgač to delali in sam sm si zmislu en svoj postopek prebujanja iz spalne paralize.

Je grozno fajn, da ti možgani odklopijo telo in vse, kar lahko nardiš je to, da se zavedaš, da si "ujetnik telesa".

ne pomaga nič.Se lahko še tako matraš premikat, neč se ne da nardit.

Lahko pa povečaš občutek.In to nardiš tko, da z jezikom začneš, ko matast drsat po dlesnih.

Jezik se še da nekako premikat.In pol k končno občutiš..zmerm bolj močno, zmerm bolj..

BUm, zmagal.

Drgač pa se priporoča, da se koncentriraš na to, da bi premaknil prst.Men smi jezik osebno bolj dopade.

 

 

drugače ta super občutek v ušesih, ko misliš, da ti bo prebilo bobniče, za ene tipe naznanja, da so prišli do faze, ko lahko doživijo OBE.

to je baje izventelesna izkušnja.

Jzt mam zmerm občutek, da me nekdo gleda, in to so pol ljudje že v preteklosti risal, da ti sam hudič na prsih sloni.

 

Drugače pa ti moj dragi ateist, ki si v temnih dnevih križ držal.

Sram naj te bo.Prasica mala.

Zdej te je pa sprpalo,a.

Nč kej tazga, eni se zlo matrajo, da bi lahko pršlo do te faze, k se je tebi spontano zgodila.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"...drugače ta super občutek v ušesih, ko misliš, da ti bo prebilo bobniče, za ene tipe naznanja, da so prišli do faze, ko lahko doživijo OBE..."

 

He He He "zvok čebel; zvok Tišine; polne Praznine":

 

"Nada Rupa ParaBrahma"; he he he

_________

 

Zmedenemu se je zgodilo; dogaja prehiter.

 

Bi mu priporočil kako Yoga Nidra za začet z delom na sebi:

 

http://www.satyanandayoga.tara.si/yn_odlomek.php

_________

 

"ja bravo tantra. (govori si, da boš občutu en kurac..tko je pr paralizi."

 

He He He

 

Pri avtohipnozi (globokem avtogenem treningu, yogi nidri...) je pri izurjenemu vse pod kontrolo. Vsaj dozdaj bilo.

 

Ali si popolnoma "nepomičen; v katalepsiji". Ali pa premakneš kak del telesa, ko se osredotočiš nanj... In ga spraviš v "premik; premikanje".

 

Je pa potreben čas, da se to osvoji in poglobi; poglablja. LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

brainwave 3.12b, če se ne motm : )

hemisync etc.

pol maš tiste drugačne valove isochronic, k so baje bolj učinkoviti. http://ezinearticles.com/?id=328081

 

moja izkušnja je, da me začne bolet glava.

 

 

brainwave 3.12b, če se ne motm : )

hemisync etc.

pol maš tiste drugačne valove isochronic, k so baje bolj učinkoviti. http://ezinearticles.com/?id=328081

 

moja izkušnja je, da me začne bolet glava.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še danes ne vem kaj naj bi ta bela energija bila. Ni imela jasnih obrisov kake podobe. Le bel oblak. Duša to ne more biti, saj bi potem moral zavestno opazovati jaz svoje telo ko ga zapuščam in ne telo dušo.

 

Če bi mi kdo znal poiskati odgovor, bi mu bil zelo hvaležen.

 

 

Kakšen je bil pa občutek te energije. Dober ali slab. Lažen ali resničen. Lažen kot kopija. Resničen kot Sonce naprimer.

 

Mogoče te je samo želelo premiknit v kako drugo stanje. In če si čutil tisto jezo Boga - mogoče niti ni bila namenjena tebi. Mogoče je bila komu drugemu ti se samo nisi pravilno ločil od tega občutka in si jo doživljal osebno. Ampak težko rečt, ker ne poznam tvojega razmišljanja.

 

Sicer pa kot si videl naj bi to bilo nekaj običajnega, kar se ti je dogajal.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Benaural Beats (Brainwaves) stuffa imam na "tone".

 

Si bom vzel čas pa dal povezave za free stuff (meni kvaliteten).

_________

 

"Da NE boli glava" je zelo pomembno, da se v mislih "odpre" glavo, teme glave. Srce.

 

Da se jih notranje čuti kot "odprte

 

(poenotene s "Praznino"; Tišino bi rekli meditantje).

_________

 

Gama valovi so za "hiperbudnost"... Povedano po "domače". Za povečano zbranost skozi aktivnosti (šport, pisarna...).

 

Za preklop v budnost...

_________

 

Kdor pa hoče kaj "special" v zvezi z navedenim stuffom. Pa preko OS. LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bodi konkreten. In povej konkretno.

 

BREZ Zavedanja v "delta, low delta" stanju NI AP (OBE). NI lucidnih sanj.

_________

 

Paralize NI, ko se preklopi na GAMA oz. BETA "waves". Postopno, počasi in z obzirnostjo do sebe.

_________

 

Jutranje prebujanje za zaspance:

 

Coffee Replacement:

 

http://anabubula.com/node/26

_________

 

Tudi

 

Brainwave/Dr. Jeffrey D. Thompson - Gamma Meditation System je OK.

 

Za praktike, kateri imajo v mislih "odprto glavo", "odprto srce". Spraznjen um od "blodenj" (intelektualnih konstruktov, dogem, prividov, strahov...). Vipassana koncept rules.

_________

 

Tudi kakšni "bobni" za zjutraj človeka prebudijo. MP3 predvajalnik se pa nastavi na čas vstajanja... LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

konkreten?

zaradi infekcije mi je zdrkalo sluh in sm zgubu 30%.

Pol pa se je z operacijo nekak umiril sam še zmerm sm občutljiv na ene tone.

En prag čisto blind. Pa delej jogo, če maš zlomljene noge :)

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je potemtakem druga situacija.

 

Preostane preklop brez t.i. "bergelj".

 

V kolikor je to za koga sploh "zanimivo".

 

Namen meditacije itak NI AP (OBE)...

_________

 

Zmedenemu je pa zgleda "vse skupaj" v nadlego.

 

Sam bi "preklopil" nazaj na "beta; preko gama brainwaves treninga". In čim manj "šaril" po "theta, delta; low delta" nivoju. Zavestno NIČ.

 

Ena od možnosti preklopa "nazaj":

 

Epsilon, 75 Hz:

 

http://www.savefile.com/projects/712695

 

Za "izurit" možgane, da skozi čas v jutru pri zbujanju NE bodo preklapljali v "jutranjo paralizo...".

 

Posluša se s stereo slušalkam 2x dnevno.

 

So pa še druge metode. Navedena NI edina.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšen je bil pa občutek te energije. Dober ali slab. Lažen ali resničen. Lažen kot kopija. Resničen kot Sonce naprimer.

 

Mogoče te je samo želelo premiknit v kako drugo stanje. In če si čutil tisto jezo Boga - mogoče niti ni bila namenjena tebi. Mogoče je bila komu drugemu ti se samo nisi pravilno ločil od tega občutka in si jo doživljal osebno. Ampak težko rečt, ker ne poznam tvojega razmišljanja.

 

Sicer pa kot si videl naj bi to bilo nekaj običajnega, kar se ti je dogajal.

 

 

 

Občutek je bil zelo resničen ampak vseeno sem se sam tolažil, da so bile le sanje. Glej ne vem, kaj naj bi ta zadeva bila ampak sam nisem veren in o takih stvareh nisem nikoli razmišljal kot je duša in podobno. Enostavno nisem našel drugega, da bi se spravil iz paralize kot da sem prosil boga in sicer simbolično, da sem držal križ. Zakaj sem na to pomislil ne vem, za ateista je velikokrat bog povezan s krščanstvom ali pa mu to prvo pade na pamet. Nekako sem na to asociral. Po eni strani sem bil najprej zelo radoveden, ko sem opazoval to belo auro al karkoli že, ki se dviga iz mene, po drugi strani pa me je premagal strah in vse glasnejše šumenje v ušesih, da sem odmislil pomoč na boga in v istem momentu se je vse poleglo. Takrat sem se lahko tudi premaknil in se dokončno prebudil. Občutek je bil nekako tako, kot občutek krivde, da sem sploh upal klicati boga na pomoč. Edino tako lahko opišem. Nič pozitivnega nisem videl v tej preizkušnji, delovalo je strašljivo in negativno čeprav sem se na koncu le uspel spraviti ven s paralize.

 

Kar pa se tiče spalne paralize same, mi ni treba razlagati kako se naj zbudim, ker imam to tehniko zdaj že zelo izpiljeno in s tem nimam več problemov. Tako, da te stvari poznam precej dobro :)

 

Bog in krščanstvo v resnici nimata kaj dosti skupnega, zato mi je malo čudno, zakaj si pomislil in uporabil simbol križa, ki energijo blokira. Dobro, da si prosil Boga za pomoč; meni je ta prošnja tudi pomagala v nekoliko drugačni, a sorodni situaciji.

 

Doživel sem, da se je bela svetloba zlivala vame, nikoli pa ni šla ven. Tako da nimam pojma, za kaj bi šlo v tvojem primeru.

 

 

Kdaj, kako in zakaj si doživel zlivanje bele svetlobe vase? Me zanima tvoj primer.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drugače pa ti moj dragi ateist, ki si v temnih dnevih križ držal.

Sram naj te bo.Prasica mala.

Zdej te je pa sprpalo,a.

Nč kej tazga, eni se zlo matrajo, da bi lahko pršlo do te faze, k se je tebi spontano zgodila.

 

 

Sprpalo me je do te mere, da sem se odločil živeti pozitivno in pravično. V trgovinah ne kradem več britvic mach3, začel sem se pa tudi odvajati streljanja golobov z zračno puško in pričel redno obiskovati nedeljske maše. Prasica sem le še v manjši meri, ko mečem reklamne letake iz svojega v sosedov nabiralnik. Malo heca. Ampak tisto o golobih je pa res.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zmedeni jaz sem enkrat gledal ene slike od ene tamale. Ne vem če so peverjene. No na veliko slikah so bile take bele lise. Tako zaukrivljene kot hrbtenica. Načeloma lahko razmišlja človek tudi v smeri, da se taka bela energija poklopi/spoji na človekov živčni sistem - hrbtenjačo in ogrodje. Kot energijska kompenzacija, ravnovesje, zaščita ali kaj podobnega.

 

Tko za misel.

 

Drgač pa prosu si Boga pa mu nikol nisi izkazal spoštovanja. Verjetno si ga velikokrat zasovražil, preklel ali kaj podobnega. Reakcija niti ni bla tko presenteljiva, če pomisliš kako bi ti izpadlo, ko se energija preteklosti nazaj obrne v sedanjost.

 

Spet samo misel.

 

x:Dx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zmedeni,

po tem kar si povedal gre za astralni zatik tvojega astralnega telesa.Zataknilo se je nekje in tvojo energijo vleče kot magnet drugam, tebi kot vidim še v neznano kam.Ponavadi se to vidi v avri kaj je s tabo zdaj.Svetujem, da se sprostiš, ko se ti to dogaja in se temu ne upiraš ali boriš proti.Bolje je da opazuješ dihanje v trebuhu in si skoncentriran na svoj center.Zna se dogajat, da nimaš kontakta s seboj tudi, velika možnost. Obstajajo tudi druge variante. Je recimo kdo umrl,oseba,ki ti je bila nekako blizu?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če sem prav razumel naj bi on gledal svoje astralno telo ?

Ne, ne ponavadi astralno telo gleda fizično telo, obratno ne more bit!

 

Bela energija bi lahko bila edino vitalna energija.Zakaj je prišlo do izgube energije je veliko možnosti. Je pa faktor da religija v takih premirih lahko na veliko ŠKODUJE, ker pomeštra pojme in vpogled v stvar takšna kot je je težek.Vera ja pa ok. Pomembno je vedeti kaj ti je križ v tistem trenutku pomenil, ker je velik simbol zate!Drugače nima nobenega pomena in moči!Moč damo mi sami nekemu simbolu, ali predmetu. Mogoče spomin na kako osebo? Mogoče odpor do krščanstva iz nekih razlogov? Nekaj mora bit....išči.....da potem najdeš in razumeš zakaj se ti pojavil tak simbol. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...