Skoči na vsebino

Kako nehati pogrešati


Palchica

Recommended Posts

Guest Mačona
Ne... moj Saturn ne dela tega..... vsaj meni ne. On dela drugačne pi***rije. Npr. to, da so mi všeč kreteni, za katere sem najprej prepričana, da to niso.

Zdej je Saturn sicer šel iz leva vn, sam ni nč bolš :o|o:

Mačona - Saturn sucks!

veš kaj ... bi ti mela namesto Saturna v 7. hiši mojega Kirona in Severni vozel v 7. hiši, a a? pa še retro Venero v natalu? mam partnersko področje totalno karmično in odplačujem dolgove, hočeš nočeš in še ranljivo se počutim zaradi Kirona in kup enih nesporazumov in komunikacijskih težav, ker mam 7. bajto v Dvojčkih?

 

ja kaj češ, v 7. ga maš, pomeni, da dost vlagaš v to področje, pa si razočarana, pa dozoret moraš, na tvoji strani je, da TI dozoriš in ne domnevni kreteni. saj so pač kreteni, ampak ti že nekaj hočejo dopovedati. moški so pač taki in drugačni kot so tudi ženske take in drugačne, vsak je lahko kreten v nekogaršnjih očeh, v očeh nekoga drugega pa kralj/kraljica, tako ti je to.

 

ja, je šel ven iz Leva, samo kaj bo pa, ko pride v Škorpijona? x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja? Ne bi rekla, da bi se smilila sama sebi, če bi mi kdo prnesu kremšnito v bajto - prej obratno, če mi je noče x:Dx

 

Ne... moj Saturn ne dela tega..... vsaj meni ne. On dela drugačne pi***rije. Npr. to, da so mi všeč kreteni, za katere sem najprej prepričana, da to niso.

Zdej je Saturn sicer šel iz leva vn, sam ni nč bolš :o|o:

 

Loh že ta teden.... na kremšnitah.... a nisem nekje odprla temo pred leti... o tortah?? x:o)x Mal bi se redila spet.... ful bi se rada redila...

 

Mačona - Saturn sucks!

 

 

ja.. to ti mislis.. ce hocs kremsnito hocs pozornost.. torej.. tega te uci Saturn.. da ne isci pozornosti od kretenov.. kukr pravis.. x:Dx x:Dx

 

kolk teh kretenov si pa ze obrnla v tem tranzitu? A to jih tko konkretno obracas.. al samo tko mal za hec?? :)

 

Tocno.. pred leti si z nekimi tortami utrujala.. x:o)x Kaj si ze hotal s to torto?

 

 

 

in kup enih nesporazumov in komunikacijskih težav, ker mam 7. bajto v Dvojčkih?

 

 

Kaj mas cez Dvojcke? :eek: Mi smo pa ja totlano kul! x:Dx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
Kaj mas cez Dvojcke? :eek: Mi smo pa ja totlano kul! x:Dx

nič nimam jaz proti ali čez Dvojčke, tist je čist strokovna ugotovitev.

zmeraj sem si želela kakšnega Dvojčka za partnerja, pa očitno mi ni namenjeno. sicer pa imajo premalo globine zame, pa dvolični so, pa brbljajo v tri dni, jaz sem pa rada, da nekomu poleg mene ni mučno biti tudi v tišini in da ne dreza v mene, ja kaj si pa zdaj utihnila, ali pa, ja kaj pa zdaj spet razmišljaš, nehaj razmišljat, reči kaj ... xrolleyesx so se mi že skušali približati taki primerki, pa jim nisem pustila bližje, ker če ne more razumeti, da enostavno rabim tudi tišino, se mu ne bom pustila prav dolgo utrujati. Dvojčki imajo nekaj, kar mene privlači, ni čudno, saj itak te privlačijo tisti iz tvoje 7. hiše. ne pa dovolj, da bi bila s kakim zares. vsaj tipičnim ne.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
JOJ, Tjazy, you're so Gemini. x:Dx x:px x:Dx aja, ti se v bistvu v boljšo voljo hočeš spravit in flancaš in flancaš ... si kot en otrok. ampak simpatičen. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja.. to ti mislis.. ce hocs kremsnito hocs pozornost.. torej.. tega te uci Saturn.. da ne isci pozornosti od kretenov.. kukr pravis.. x:Dx x:Dx

 

kolk teh kretenov si pa ze obrnla v tem tranzitu? A to jih tko konkretno obracas.. al samo tko mal za hec?? :)

 

Tocno.. pred leti si z nekimi tortami utrujala.. x:o)x Kaj si ze hotal s to torto?

Kaj mas cez Dvojcke? :eek: Mi smo pa ja totlano kul! x:Dx

 

A ti bi že torto? Pa ja ne uno.... poročno? :O: Čak no.... ne gre tko.... pomiri se x:Dx x:px

V tem tranzitu? Ammmmm..... od kje pa se šteje? Ammmmm....

 

Ja, a ti nočeš pozornosti? Ti maš raje, da se mimo tebe hodi, ko da si kanta za đubre? Mogoče kakšna pršica? Dej dej.... vsakemu godi pozornost, sploh, če je ta vsak lev.

Nič ne delam za hec, celo v LN pišem zares. Allora?

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj pa pol je na svetu tooooooooooolk enga odlasanja??? jst tega ne morm razumet?!!???!? .. pa vsi semo.. da je pol tezje? Zakaj cakamo? Kaj tooolk cakamo???

Mislim.. mamo neke vodnike pa to? Pa kaj so na dopustu? Oni so nesmrtni.. bojo ze pol sli na dopust.. mi naj pa tuki laif zapravljamo ker njih cakamo? Koga qrca cakamo stalno??

 

Jaoo.. kje so rakete da sesujem pol vesolja???????????????

 

 

hihi

vodniki ne delajo namesto nas, kajnede x:o)x

odlašanje je stvar strahu, prevelike navezanosti na staro ali prevelike količine zaužitih kremšnit, menim! x:px

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko smo že kar optimistično nastrojeni... :palec:

 

Ste kaj pokukali v nebo in si ogledali kako krasen ščip je... x:px

 

Po potrebi se lahko tudi tuli vanjo x:Dx x:Dx x:Dx

 

Če kdo rabi družbo za tuljenje v luno, naj javi, mu bomo solidarno priskočili na pomoč x^x x^x x^x

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JOJ, Tjazy, you're so Gemini. x:Dx x:px x:Dx aja, ti se v bistvu v boljšo voljo hočeš spravit in flancaš in flancaš ... si kot en otrok. ampak simpatičen. x:Dx

 

 

Ja.. ja... to je skoraj edini namen mojega flancanja.. x:o)x

 

drugac pa rakete so narocene.. 3 mi bo dala Al kaida.. 4 dobim od Bin Ladna.. in 8 mi jih bo poklonil Bush.. Dons ko je polna luna.. jo mal glejte.. kr to je zadnja polna luna... x:Dx

 

hihi

odlašanje je stvar strahu, prevelike navezanosti na staro

 

tocno...

 

A si ti pozdravila tisto svojo tezavo, ki se je spomnim se iz pred parih let? Vprasam.. ker vidim, da dobro vidis.. :)

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ti bi že torto? Pa ja ne uno.... poročno? :O: Čak no.... ne gre tko.... pomiri se x:Dx x:px

V tem tranzitu? Ammmmm..... od kje pa se šteje? Ammmmm....

 

Ja, a ti nočeš pozornosti? Ti maš raje, da se mimo tebe hodi, ko da si kanta za đubre? Mogoče kakšna pršica? Dej dej.... vsakemu godi pozornost, sploh, če je ta vsak lev.

Nič ne delam za hec, celo v LN pišem zares. Allora?

 

ma.. rajsi bi kremšnito.. dej skoc na Bled po ene 4 kremsnite.. ti maš blizje.. x:Dx

 

A ti si Lev? ...kriza.. :eek: :eek: x:Dx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ni še boljš mirno spat in čutit prisotnost nekoga, ki ga imaš rad? Sebi enakega recimo, ki ga lahko vidiš, tipaš....

niti ne. boljš je pogrešat Boga, čeprav zarad tega ne morš mirno spat, niti Ga ne morš videt, tipat...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

niti ne. boljš je pogrešat Boga, čeprav zarad tega ne morš mirno spat, niti Ga ne morš videt, tipat...

 

ok... ti kar..

 

In zakaj bi ga pogresal? to nima nobenga smisla.. :eek:

 

A sta celo vecnost... do pred kratkim... krave skupi pasla.. zdej se pa nekam zgubu in ga pogresas???

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Problem je, ko še med spanjem pogrešaš (sanje) in potem se zjutraj zbudiš ves solzav. Potem pa prosiš boga naj ti pomaga že enkrat se sprijaznit, da iluzija katero si si ustvaril je sam iluzija in da tega kar si želiš, sploh nikoli ni bilo ampak si samo slepo verjel v svojo iluzijo.
Let it be a bee.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej zato pa.... pa še vedno ne razumm zakaj je prijetno pogrešati Boga... ostajam v nevednosti ;)

upam, da ne boš več dolg :)

 

 

Problem je, ko še med spanjem pogrešaš (sanje) in potem se zjutraj zbudiš ves solzav. Potem pa prosiš boga naj ti pomaga že enkrat se sprijaznit, da iluzija katero si si ustvaril je sam iluzija in da tega kar si želiš, sploh nikoli ni bilo ampak si samo slepo verjel v svojo iluzijo.

vse želje so ti lahko izpolnjene. to kar si želiš res obstaja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...