Skoči na vsebino

Kako nehati pogrešati


Palchica

Recommended Posts

ok... ti kar..

 

In zakaj bi ga pogresal? to nima nobenga smisla.. :eek:

pogrešaš Ga, ker Ga imaš rad, ko Ga ni ob tebi.

 

A sta celo vecnost... do pred kratkim... krave skupi pasla.. zdej se pa nekam zgubu in ga pogresas???

prav skupi jih še nisva, jih pa On zelo rad ja. nekam zgubu sem se jaz, a ko sem slišu o Njem in Njegovih kravah, sem Jih vse začel pogrešat ja.

 

kako naj pogrešam nekaj kar imam... je vprašanje nevednice

kašn pa je Bog, kakšne oči ima, kako hodi, kako govori, kako se smeje...?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pogrešaš Ga, ker Ga imaš rad, ko Ga ni ob tebi.

 

 

enkrat sva se ze sla to igrico.. in takrat sem bil veliko boljs razpolozen kot sem zdaj.. samo odgovor je isti.. Tale 'GA'.. je zlo mim pihnjen.. Jst ga cist nc ne pogresam.. neki druzga pa.. ja..

 

 

 

kašn pa je Bog, kakšne oči ima, kako hodi, kako govori, kako se smeje...?

 

ce gres na lunin koledar tm to pise za zdaj...

 

Luna konjunkcija Mars

Naglica, nestrpnost, netolerantnost, vznemirjenje in razdrazljivost, nemir. Prepirljivost, nagnjenje k nesrecam in poskodbam, glavoboli, v primeru bolezni visoka vrocina.

 

pomaga recimo Lekadol + C

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja.. ja... to je skoraj edini namen mojega flancanja.. x:o)x

 

drugac pa rakete so narocene.. 3 mi bo dala Al kaida.. 4 dobim od Bin Ladna.. in 8 mi jih bo poklonil Bush.. Dons ko je polna luna.. jo mal glejte.. kr to je zadnja polna luna... x:Dx

tocno...

 

A si ti pozdravila tisto svojo tezavo, ki se je spomnim se iz pred parih let? Vprasam.. ker vidim, da dobro vidis.. :)

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mas izredno sreco, da se zavedam, da Saturn hoce od mene disciplino..

mam srečo ja, da je Planet Krav zavzel svojo najbolj milostno obliko in v ta svet sestopil kot DevetOtokov in me blagoslovil.

 

a se zavedaš tud tega, da bi Planet Krav rad od tebe, da opustiš disciplino in le ljubiš Šri Krišno?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mam srečo ja, da je Planet Krav zavzel svojo najbolj milostno obliko in v ta svet sestopil kot DevetOtokov in me blagoslovil.

 

a se zavedaš tud tega, da bi Planet Krav rad od tebe, da opustiš disciplino in le ljubiš Šri Krišno?

 

Oo faaak! x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

dej, :vragec: da ne bom zarad tebe padu na testu discipline no... ?! Zdej te mam se fuuul rad.. samo obstaja moznost, da ne bo vec dolgo tko..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oo faaak! x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

dej, :vragec: da ne bom zarad tebe padu na testu discipline no... ?! Zdej te mam se fuuul rad.. samo obstaja moznost, da ne bo vec dolgo tko..

ej, Tjazy a se da tebe slučajno posvojit. Jaz bi te posvojila,ker me nenehno razveseljuješ s svojimi posti x:Dx x:Dx x:Dx

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oo faaak! x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

dej, :vragec: da ne bom zarad tebe padu na testu discipline no... ?! Zdej te mam se fuuul rad.. samo obstaja moznost, da ne bo vec dolgo tko..

no problem, nism še na tem nivoju, da bi me imel vsak rad :)

 

Kva pa pol ni? Preden odgovoriš, da moja roka ni Bog, je pa del njega, povej, kter aspekt Boga je blj Bog al pa, kva Bog je.

:2src:

sem ti že povedu, da je Bog vse, pa hkrati ni vse :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem ti že povedu, da je Bog vse, pa hkrati ni vse :)

 

Prou. Pol mi pa ni jasn, zakaj pogrešaš Boga. Stisn se k svoji ženi in se boš stisnil k Bogu. Al pa, eee, pojej zeleno mušnco, boš mel Boga v sebi.

 

:2src:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prou. Pol mi pa ni jasn, zakaj pogrešaš Boga. Stisn se k svoji ženi in se boš stisnil k Bogu. Al pa, eee, pojej zeleno mušnco, boš mel Boga v sebi.

 

:2src:

verjamem, da ti ni jasn in niti ne pričakujem, da ti kr tko hitr bo. verjamem pa, da ti enkrat bo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjamem, da ti ni jasn in niti ne pričakujem, da ti kr tko hitr bo. verjamem pa, da ti enkrat bo.

 

Tud prou, Mgd.

 

Še nekej bi te vprašal. K pravš, da pogrešaš Boga, a je to mrbit ljubezen, mislm, ta njegov aspekt?

 

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud prou, Mgd.

 

Še nekej bi te vprašal. K pravš, da pogrešaš Boga, a je to mrbit ljubezen, mislm, ta njegov aspekt?

 

xsrcx

ne, pogrešam Njega osebno, iz svoje ljubezni do Njega.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...