Skoči na vsebino

Kako nehati pogrešati


Palchica

Recommended Posts

Hm, meni se pa zdi da so možgani tisti, ki ustvarjajo težave...srce že ljubi in nič ni narobe s tem,

možgani se pa zaljubijo..in evo pizdarije... x;)x

če bi uporabila možgane, mi bi bilo že na začetku jasno, da ne gre veza z 18. let mlajšim in še narkičem povrhu.Padla sem na lepe besede,med drugim mi je tudi na steno napisal "LoveU" in sem nasedla dobesedno kot najstnica, se zaljubila s srcem,šla čez vse ovire, norčevanja glede starostne razlike, skratka preko vsega. Torej je delovalo samo srce in niti delček možgan.

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Recimo, ljubim punco, ki je z mano, in sprejemam, da je taka, kot je, kar pa še ne pomeni, da bom pristajal na kakšna njena dejanja, ki bi mi škodila ali bi mi povzročala bolečino. Recimo, da kadi -- naj jo še tako ljubim, z mano ne bo kadila. Sprejemam, da kadi; a vendar na to ne pristajam in ne bom se dušil v strupu samo zato, ker jo ljubim, in ji moram pustiti to "svobodo".

 

Kaj pa če recimo ona ne sprejema, da ti ne sprejemaš da ona kadi (oz. sprejemaš, vendar ne dopuščaš, da zraven tebe)?

 

(ker to je namreč ful butasto - a boš vsakemu rekel, naj zraven tebe ne kadi, al pa ga prebutal al kaj?)

 

(Skratka, ne sprejemaš je.. tako kot večina duhovnežev, ki se odloči za kao svojo edino pravilno pot..)

 

Predvidevam da maš avto, al se motim?

 

Pa hvala itak za konkreten primer, da sem tud jaz lahko "osebna" nekako in kaj sploh sprevidim..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če bi uporabila možgane, mi bi bilo že na začetku jasno, da ne gre veza z 18. let mlajšim in še narkičem povrhu.Padla sem na lepe besede,med drugim mi je tudi na steno napisal "LoveU" in sem nasedla dobesedno kot najstnica, se zaljubila s srcem,šla čez vse ovire, norčevanja glede starostne razlike, skratka preko vsega. Torej je delovalo samo srce in niti delček možgan.

Hm.....meni se pa še vedno zdi, da so se zaljubili možgani in niso poslušali srca...ki, mimogrede, ne dela razlike

med osebki in ljubi vse po vrsti. Nasedejo pa možgančki oziroma naše predstave o nekom, ki so posledica

pričakovanj, pogojenosti z izkušnjami na katere so še vedno vezani in podobnimi zadevami. In ko se zaljubijo,

prenehajo misliti, jasno....da o tem kako ne slišijo srca sploh ne izgubljam besed x:Dx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm.....meni se pa še vedno zdi, da so se zaljubili možgani in niso poslušali srca...ki, mimogrede, ne dela razlike

med osebki in ljubi vse po vrsti. Nasedejo pa možgančki oziroma naše predstave o nekom, ki so posledica

pričakovanj, pogojenosti z izkušnjami na katere so še vedno vezani in podobnimi zadevami. In ko se zaljubijo,

prenehajo misliti, jasno....da o tem kako ne slišijo srca sploh ne izgubljam besed x:Dx

 

vzorci praviš? sam to je še vedno srce.. saj če se je fant drogiral je v bistvu droga vse po vrsti in se je zaljubila v to. Oba sta bla žrtev pač dokler ne bosta videla drugače. Ne vem zakaj zdaj zaničevati vse to in njega, Lunatica? Vzemi raje kot dragoceno izkušnjo, bemu. Ker zdi se da zdaj ti isto delaš, drugam se obračaš od dejanskosti, se mi zdi no. Mogoče se pa ful motim. Sam noben ne more it ful dalje doker ni hvaležen za izkušnjo in človeka v njej..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vzorci praviš? sam to je še vedno srce.. saj če se je fant drogiral je v bistvu droga vse po vrsti in se je zaljubila v to. Oba sta bla žrtev pač dokler ne bosta videla drugače. Ne vem zakaj zdaj zaničevati vse to in njega, Lunatica? Vzemi raje kot dragoceno izkušnjo, bemu. Ker zdi se da zdaj ti isto delaš, drugam se obračaš od dejanskosti, se mi zdi no. Mogoče se pa ful motim. Sam noben ne more it ful dalje doker ni hvaležen za izkušnjo in človeka v njeh..
dost sem se naučila ja iz te izkušnje. Boli me to, da sem nasedala lažem. Jaz sem ga resnično ljubila, bil je prvi tip v mojem lajfu,ki sem mu rekla besedico "ljubim te" in tako tudi mislila. On pa je samo igral, da je imel streho nad glavo...

In kaj sem se naučila iz tega?Da ne verjamem več nobenmu, mislim da ne bom nikoli več zaupala, tudi če bo kdo mislil resno.

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dost sem se naučila ja iz te izkušnje. Boli me to, da sem nasedala lažem. Jaz sem ga resnično ljubila, bil je prvi tip v mojem lajfu,ki sem mu rekla besedico "ljubim te" in tako tudi mislila. On pa je samo igral, da je imel streho nad glavo...

In kaj sem se naučila iz tega?Da ne verjamem več nobenmu, mislim da ne bom nikoli več zaupala, tudi če bo kdo mislil resno.

 

Einfach super..

 

Žalostno v bistvu zelo..

 

Samo ko boš videla, da to vsi podzavedno delamo na nek način, ker naš edini greh je v bistvu, da ne ljubimo dovolj (Mati Meehra), ne vem kaj bo potem.. Druge odganjamo in ljubimo, ker so nam preblizu ogledalo in v tem smo tako lepi..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zadnji stavek nakazuje na to, da se nisi ničesar naučila...
no,pol mi pa naj nekdo pove, kako naj ločim med dobrim igralcem in tistim,ki misli resno????Evo, kdor to obvlada, svaka mu čast.
Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no,pol mi pa naj nekdo pove, kako naj ločim med dobrim igralcem in tistim,ki misli resno????Evo, kdor to obvlada, svaka mu čast.

 

Najprej morš sama brezkompromisno nehat igrat.. Pol boš pa vidla.. Sam nočeš spustit, in noben ti ne zameri, ker maš pač svoje odvisnosti kot vsi.. Sam bi blo pa fajn da se jih zavedaš in da fantu in sebi odpustiš..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no,pol mi pa naj nekdo pove, kako naj ločim med dobrim igralcem in tistim,ki misli resno????Evo, kdor to obvlada, svaka mu čast.

Zelo preprosto in vendar skoraj nemogoče izvedljivo. Če veš kaj pravi srce in kaj možgani se pač lahko odločiš

med enim in drugim. Samo ne me vprašat kako veš, ker se s tem vprašanjem mučim že leta in leta pa mi še ne

uspeva najbolje če sploh mi kdaj....jebiga...

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo preprosto in vendar skoraj nemogoče izvedljivo. Če veš kaj pravi srce in kaj možgani se pač lahko odločiš

med enim in drugim. Samo ne me vprašat kako veš, ker se s tem vprašanjem mučim že leta in leta pa mi še ne

uspeva najbolje če sploh mi kdaj....jebiga...

men tud ne...ne ločim in se vedno znova opečem, ker poslušam samo srce

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In kaj sem se naučila iz tega?Da ne verjamem več nobenmu, mislim da ne bom nikoli več zaupala, tudi če bo kdo mislil resno.

 

Daj ne bluzi.. :eek:

 

ce je en tip taksen.. se znasaj nad njim.. ne nad vsemi..

 

ce bi mene ena za nos potegnla.. je to njen problem.. niti slucajno moj.. No moj je nekaj dni.. ker je pac ego v spilu.. ampak moj izpuhti.. njen pa ostene.. ker iz nje izvira..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogrešaš lahko tudi stik. Če si v ljubezni in razumeš potem ni več bolečine, vseeno pa

lahko še vedno pogrešaš. Se dogaja tu pa tam.....

xyesx

 

Samo to pogrešanje je... malo drugačno. x:)x

 

Kaj pa če recimo ona ne sprejema, da ti ne sprejemaš da ona kadi (oz. sprejemaš, vendar ne dopuščaš, da zraven tebe)?

Sem že bil v taki situaciji. In sem ji jasno dal vedet: če hoče biti z mano, ne bo kadila. In ni, vsaj ne, dokler je bila fizično z mano. Doma in s prijatelji je sigurno kakšnega.

 

(ker to je namreč ful butasto - a boš vsakemu rekel, naj zraven tebe ne kadi, al pa ga prebutal al kaj?)

Odvisno od situacije. Tudi potrpim s kom, ki kadi, a najraje se umaknem. Če pa je kakšen prijatelj, mu rečem, naj ob meni ne kadi.

 

(Skratka, ne sprejemaš je.. tako kot večina duhovnežev, ki se odloči za kao svojo edino pravilno pot..)

Ja, sprejemam. Pristajam pa ne. Je razlika.

 

Predvidevam da maš avto, al se motim?

Imam. Zakaj pa to sprašuješ?

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ob vsem tem se sprašujem, kaj me hoče življenje naučiti, ko se z nekom razidemo(konkretno v mojem primeru)?

modrosti, česa pa....in pa nenavezanosti na druge.....se pravi, da ne pogojuješ svojega notranjega miru in

ljubezni s tem kar počnejo drugi. x;)x Saj vem, ni se težko delat pametnega ampak po moje imam kar prav... x:Dx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

modrosti, česa pa....in pa nenavezanosti na druge.....se pravi, da ne pogojuješ svojega notranjega miru in

ljubezni s tem kar počnejo drugi. x;)x Saj vem, ni se težko delat pametnega ampak po moje imam kar prav... x:Dx

tu me pa precej ovira ascedent v raku: pripadnost družini,partnerju in sevedanežnost, prevelika emocionalnost...
Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunatica..ima večina prav, pozabi ti na tega tipa, ne paničri in odpri oči. A ti sploh VEŠ kolk dobrih tipov okol tebe??? In kar jim boš dala boš tudi dobila :palec:
ej, do zdaj sem vedno dajala celotno sebe, s srcem in dušo,pa še financami poleg...Saj paničarim pa ne, se samo pogovarjam in poslušam pač mnenja različnega folka, pa debatiram, ker mi je pač dolgcajt in me zanimajo mnenja, pa upam tudi, da se me bo katero prijelo :palec:
Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tu me pa precej ovira ascedent v raku: pripadnost družini,partnerju in sevedanežnost, prevelika emocionalnost...

Kaj pa vem...moje punce so vse po vrsti imele ta nesrečni asc v raku pa za kakšno to niti ni bila tako velika ovira. Asc je bolj način na katerega se izražaš, ne pa kakšen si....pomeni, da ga ni tako težko ukrotit. x:Dx saj bo..... x;)x

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...