Skoči na vsebino

Kako nehati pogrešati


Palchica

Recommended Posts

ja vem... ampak sej se nisem predala, se ti zdi da sem se predala? mislim da bi to ugotovil le če bi mi kremšnito prinesu hehe.... čakala bi te pa čokolada...

a vidiš isto kot si si ti ustvaril iluzijo o tem da se tolažim isto je parter in predstava o njem samo naša iluzija... pa še to, si se kdaj vprašal zakaj tako trdno mene prepričuješ da se tolažim... s čims e tolažiš sam ;) in kakšen je zate resnični lajf? mimogrede, a veš kolk sem o temle spisala v tem času ko te ni bilo na svojem blogu... akkšne stvari sem ven vlekla halooo....

lepo bodi, šibam v šolo, se odločamo za srednjo šolo, pa moram bit v toku dogajanj ;) prav veselim se postaviti se v eni stvari na tamalino stran, bom razburkala strasti...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda sem se pripravljena spremenit, ampak ne vem kaj naj spremnim? Nikol mi noben tip ni objasnil mojih napak, zato tudi ne vem kaj delam narobe?

 

Lunatica živjo

 

A si kdaj pomislila mogoče, da bi poiskala strokovno pomoč? Konec koncev, vsakdo od nas se kdaj pa kdaj znajde v slepi ulici, ko ne ve več, kako naprej. In v takem primeru je smiselno poiskat pomoč a ne.

 

:2src:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

He He He

Superge na noge. Naj premakne svojo rit. In gre malo ven.

Malo hodit, malo tekat, malo telovadit v naravo.

Da osveži in sprosti svoje sive celice - možgane. )

xsmx

 

A to si mislu za zraven al namest strokovne pomoči?

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za zraven.

Glede strok. pomoči sem neopredeljen.

Premalo poznam situacijo, njo, da bi se lahko opredelil...

Kako planinarjenje - hoja po Pohorju, bi ji bilo sigurno v korist. )

 

Se strinjam, za zraven je pa telesna aktivnost vsekakor zelo koristna.

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunatica živjo

 

A si kdaj pomislila mogoče, da bi poiskala strokovno pomoč? Konec koncev, vsakdo od nas se kdaj pa kdaj znajde v slepi ulici, ko ne ve več, kako naprej. In v takem primeru je smiselno poiskat pomoč a ne.

 

:2src:

 

 

Moje mnenje je, da je preveč zaljubljena v ljubezen, da bi ji znali pomagat.. Tud meni niso.. Ampak že to, da je tip (ki še kao ni psihoterapevt ker za to bi moral svojih 10 let žrtvovat in je samo psihiater) rekel, da mi ne more pomagat, je blo ok. Vsaj to da je rekel. Čeprav revers psihology bi lahko vedel, da tud nekateri drugi vemo zanjo..

 

Vsak(a) ljubezen je strokovna pomoč. (Jaz sem npr. tud iz Maribora, pa bi se lahko dobile in 5 let nogo držale v grobu zarad razočaranj npr. x;)x )

 

 

hecam se, ampak no, saj ko bo sama hotla..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje mnenje je, da je preveč zaljubljena v ljubezen, da bi ji znali pomagat.. Tud meni niso.. Ampak že to, da je tip (ki še kao ni psihoterapevt ker za to bi moral svojih 10 let žrtvovat in je samo psihiater) rekel, da mi ne more pomagat, je blo ok. Vsaj to da je rekel. Čeprav revers psihology bi lahko vedel, da tud nekateri drugi vemo zanjo..

 

Vsak(a) ljubezen je strokovna pomoč. (Jaz sem npr. tud iz Maribora, pa bi se lahko dobile in 5 let nogo držale v grobu zarad razočaranj npr. x;)x )

hecam se, ampak no, saj ko bo sama hotla..

 

Moje mnenje pa je, da je tole, kar je poudarjeno, ena brezvezna kozlarija, ki ne pomen nč. Ampak, to je samo moje mnenje. In moje mnenje je tud, da ti noben ne more pomagat, če tega nočeš. Lahko ti razložijo, zakaj se ti dogaja, kateri mehanizmi delujejo in kakšne so zakonitosti, lahko te podpirajo v tvojem trudu, lahko te usmerjajo, ampak, namesto tebe pa noben ne more narediti niti enega koraka. In če ga ti nočeš /iz bilo katerih razlogov/, ti ne morejo pomagati. Če pa hočeš, so pa lahko v veliko pomoč.

 

butl :2src:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje mnenje pa je, da je tole, kar je poudarjeno, ena brezvezna kozlarija, ki ne pomen nč. Ampak, to je samo moje mnenje. In moje mnenje je tud, da ti noben ne more pomagat, če tega nočeš. Lahko ti razložijo, zakaj se ti dogaja, kateri mehanizmi delujejo in kakšne so zakonitosti, lahko te podpirajo v tvojem trudu, lahko te usmerjajo, ampak, namesto tebe pa noben ne more narediti niti enega koraka. In če ga ti nočeš /iz bilo katerih razlogov/, ti ne morejo pomagati. Če pa hočeš, so pa lahko v veliko pomoč.

 

butl :2src:

 

Oprosti, ampak kaj sem pa jaz drugega rekla?

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah, Sanja tud bluzi. Mam to knjigo in mi ne ustreza..

 

Butl, glede tistega, da če ona hoče, da potem bo, to spljoh ni res..

 

Vsi indici kažejo, da je njena narava v predanosti in žrtovanju in to jo izpolnjuje. Safr. Šele ko bo to do konca začutila se bo lahko zbudila in videla kdo je. Moje mnenje.

 

Napisala si, da je preveč zaljubljena v ljubezen, da bi ji znali pomagat.

 

Ja, saj to ni nič drugega.. Ti isto počneš npr.. pač v svojem pogledu na ljubezen.. Skratka daleč od jasnovidnosti.. kar ljubezen je...

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah, Sanja tud bluzi. Mam to knjigo in mi ne ustreza..

 

Butl, glede tistega, da če ona hoče, da potem bo, to spljoh ni res..

 

Vsi indici kažejo, da je njena narava v predanosti in žrtovanju in to jo izpolnjuje. Safr. Šele ko bo to do konca začutila se bo lahko zbudila in videla kdo je. Moje mnenje.

 

x:o)x A dej no.

 

Prav občudujem te, kako ti uspeš zavit bolečino v en celofan romanticizma smiselnosti. Samo da se ti ni potrebno soočiti... s čim?...

 

:sori:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"...Mah, Sanja tud bluzi. Mam to knjigo in mi ne ustreza..."

 

Je ena redkih, katera v SI prostor vnaša

ozaveščanje & preseganje odvisnosti od odnosov, ...

(od pseudo ljubezni, osamljenosti povezane z njo, ...).

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Knjiga je samo osnovna informacija - informacije.

Potem je tu še zdravo življenje. Rekreativni tek. Telovadba, ...

Sanja izhaja iz "Rugljeve" šole.

Nedvomno znanje in izkušnje ima. Glede na to, kar je "skozi" sama dala. )

Ni pa treba, da se kdo sploh strinja z njo. )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To si ti, ne jaz.

 

Drgač pa jaz na svoj način sprejemam, da svoje mame ne bom v fizični obliki pač nikol vidla. Nje, tiste osebe, ki me je rodila. Čeprav seveda skoz duhovnost ja, itak, če ne prej ko bom sama mama in bla bla bla..

 

Ne.

 

Tisto je drugo..

 

xlove2x xsrcx xvrtcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah daj no, ne seri xsrcx Kdo zdaj zavija v romantiko..?

 

Je pa res, da sva se s tem fantom zaljubla najbrž zato, ker tud on nima mame že 15 let.. ampak on je kul s tem.. in moja moč mu je pa bila najbrž preveč :sori:

 

:sori:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa še to, si se kdaj vprašal zakaj tako trdno mene prepričuješ da se tolažim... s čim se tolažiš sam ;) in kakšen je zate resnični lajf?

 

trenutno mam uran na asc.. kar pomeni.. da ce cel svet rece.. da je nekaj crno.. bom jst reku, da je belo.. Sej ce bi ti napisala.. drugace.. bi ti pa mogoce jst napisu tocno tko.. kot si ti napisala.. sam da bi blo kontra.. tko da ne se cist nc obremenjevat s tem.. kar napisem.. In to naredim bolj nehote.. kot pa hote.. In zdej se tega zavedam in skusam ne pocet tega.. samo se pa boljse pocutim ce to pocnem..

Kaksen je resnicni laif? Taksen, brez strahu.. Ce nekaj naredis... ali pa ce nekaj ne naredis.. samo zato ker te je strah.. potem strah zmaga.. in ce zmaga strah.. je neresnicni laif.. zlagan.. in potem se vse tko blesavo zarola.. da si tocno na istem mestu kot si bil.. le se malo na slabsem..

 

Kaj to misliš oz. koga?

 

sebe sigurno... x:Dx x:Dx

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.. samo se pa boljse pocutim ce to pocnem..

Kaksen je resnicni laif? Taksen, brez strahu.. Ce nekaj naredis... ali pa ce nekaj ne naredis..

Pa počni to, men je prav ok, če me malce kdaj pa kdaj drezneš ;)... tole se pa popolnoma strinjam :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Knjiga je samo osnovna informacija - informacije.

Potem je tu še zdravo življenje. Rekreativni tek. Telovadba, ...

Sanja izhaja iz "Rugljeve" šole.

Nedvomno znanje in izkušnje ima. Glede na to, kar je "skozi" sama dala. )

Ni pa treba, da se kdo sploh strinja z njo. )

 

Ja, saj maš prav. Ampak včasih ne vem kam z vsemi temi izkušnjami drugih, ki jih potem napišejo, ker v bistvu le skozi lastne izveš, prej itak ne moreš nekoga razumeti kar piše. In jaz še marsikaj ne razumem. Pa nič zato. Mogoče bom pa prav presenečena kdaj ko jo bom ponovno brala..

 

Včasih nam intuicija govori, da morda ne berimo določene knjige, ker prebrano na novo terja pozornost in tudi manifestacijo prebranega, za kar pa mogoče še nismo pripravljeni zarad mogoče strahu dejanskosti oz. premagat sebe oz. svoje predstave. V tem ne vidim nič slabega, da si sam izbiraš, če seveda lahko, kaj boš bral...

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In jaz še marsikaj ne razumem.

Razumevanje zna biti zoprna reč. Če aktivno delaš na sebi, se razvijaš po tebi ljubi metodi, razuzmevanje pride samo od sebe, ko nastopi čas za to. Zgolj branje ti da samo intelektualno zadovoljstvo, a to ni to. Osebnostna rast ni vlačenje vase, temveč predvsem odmetavanje. Postopek je precej enostaven. Najprej se moraš spoznati, ugotoviti, kaj vse vsebuje tvoja vreča vode, špeha in misli. Potem pa pride na vrsto čišča. Že stoletja, ne tisočletja so znane metode čišče. IN med to čiščo počistiš tudi strah pred izgubo, torej nehaš pogrešati. Nadalje odleti potreba po razumevanju, ker veš, da imaš vse, samo da to vse še ni obujeno. Postavi predse Tarot karto Norca (0)! Kaj ti pove?

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Hallo,

 

danes sem pa jaz nova na forumu in sem se logirala samo zato, ker bi rada pokomentirala oz. vprašala osebo, ki je pisala o vprašanju, kako nehati pogrešati, če je našla odgovor.

Zadnih par mesecev sem v fazi pozabljanja oz. iskanja same sebe in se ukvarjam z vsemogočimi vprašanji. Zdi se mi, da se žalost vleče že predolgo, izgoblam sebe, svojo moč in veselje do življenja, ki sem ga bila prej polna. S partnerjem sva se imela in se še imava neizmerno rada, a ne najdeva poti en do drugega. Iščeva se, oba imava isti cilj in želje, a pot do tja vidiva vsak drugače.

 

Vem, da 'instant' recepra ni, a me vseeno zanima, če imate kak nasvet (če seveda nisem preozna, glede na to, da ste govorili o tem že lani septembra).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...