Skoči na vsebino

Kako nehati pogrešati


Palchica

Recommended Posts

Všeč mi je kako si to napisala AMO: S partnerjem sva se imela in se še imava neizmerno rada, a ne najdeva poti en do drugega. Iščeva se, oba imava isti cilj in želje, a pot do tja vidiva vsak drugače.

 

Ker človek ponavadi na na to kar mu je nerazumno od drugega obrambno reagira in nekako določi da drugemu ni zanj. Če bi se vsi zavedali tega, bi subtilneje in konstruktivneje pristopali drug k drugemu. Vsaj tako verjamem. Naučiti se moramo potrpljenja v ljubezni. Drugega spustiti, da lahko spet pride... Ni pa lahko.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S partnerjem sva se imela in se še imava neizmerno rada, a ne najdeva poti en do drugega. Iščeva se, oba imava isti cilj in želje, a pot do tja vidiva vsak drugače.

 

O AMO

 

Tole mi je ful všeč, kar si napisala. Jst sem razumel, da sta oba prpravljena nardit kej, da se najdeta a ne.

 

Če je tko, se mi zdi še najlažja pot, da si poiščeta enga dobrga terapevta.

 

Držim pesti zate.

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hallo,

 

danes sem pa jaz nova na forumu in sem se logirala samo zato, ker bi rada pokomentirala oz. vprašala osebo, ki je pisala o vprašanju, kako nehati pogrešati, če je našla odgovor.

Zadnih par mesecev sem v fazi pozabljanja oz. iskanja same sebe in se ukvarjam z vsemogočimi vprašanji. Zdi se mi, da se žalost vleče že predolgo, izgoblam sebe, svojo moč in veselje do življenja, ki sem ga bila prej polna. S partnerjem sva se imela in se še imava neizmerno rada, a ne najdeva poti en do drugega. Iščeva se, oba imava isti cilj in želje, a pot do tja vidiva vsak drugače.

 

Vem, da 'instant' recepra ni, a me vseeno zanima, če imate kak nasvet (če seveda nisem preozna, glede na to, da ste govorili o tem že lani septembra).

 

Živjo Amo.Najtežja pot je pot spremembe.Pred vama skupna preteklost, v mislih skupna prihodnost.Kaj pa sedaj?Kaj naj naredim, da ostane tako kot si želim?Je sploh mogoče?

Dve kapljici polzita po oknu življenja.Tako ali drugače kapljice začnejo svojo pot osamljeno.Tiho in skrbno polzijo po steklu.Si že videla kako kapljica za sabo pušča sled?

Manjša in manjša se, mogoče izgine, če se ne združi z drugo kapljico.Težko je vztrajati na poti, ki zaustavlja kapljico.Težko se je ločiti in začeti znova.Kaj pa vem.Samo gledam skozi okno.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Butl, hvala za nasvet, sem tudi jaz že razmišljala o tem. Pozanš koga, si že slišal za koga, ki bi bil dober? Berem knjige, skušam delati na sebi, pa mi ne gre. Je en velik prepad med teorijo in prakso. Ko vse razumeš in ti je popolnoma jasno, pa ne moreš ven iz sebe.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mayan, kako res je, kar si napisala! Težko je spet spustit nazaj in verjeti v samo dobro. Kje začeti, od kod izhajati. Iz starega težko, na novo nemogoče.

Je pa res, da je pri meni glavna težava potrpljenje. Ne morem, ne znam se iti počasi, se počasi približevati človeku, s katerim si še pred kratkim dihal isti zrak. Se trudim, da me potem vedno znova odnese v višjo prestavo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Butl, hvala za nasvet, sem tudi jaz že razmišljala o tem. Pozanš koga, si že slišal za koga, ki bi bil dober? Berem knjige, skušam delati na sebi, pa mi ne gre. Je en velik prepad med teorijo in prakso. Ko vse razumeš in ti je popolnoma jasno, pa ne moreš ven iz sebe.

 

Ja, poznam.

 

Zdej, jst ne vem od kod si, zato ti ga poimensko ne morem priporočit. Ne boš pa nč kikslna, če se obrneš na teb najbližjega, ki izhaja iz Gostečnikove šole. Recimo, v Kranju je to inštitut Krog, v Lj je Frančiškanski inštitut, v NM je Zakonski in družinski inštitut, na Ptuju je Zakonski družinski center Midva, v Kamniku je Center za družinsko terapijo. Za te jst vem. Če so ti predaleč, pokliči na enega in vprašaj, če je še kakšen bliže tvojemu kraju. Ja, še to, pejta oba.

 

Pogumno AMO.

 

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Kako pozabiti nekoga je zelo odvisno od značaja.. Nekaterim paše mir, da se malo zaprejo v svoj svet in prečistijo možgane, naredijo načrte za naprej ampak to ponavadi vodi v depresijo. Spet drugi rabijo družbo, nove ljudi, nove stike, rabijo nov ogenj, torej iskro. NE glede kako globoko v težavah smo, optimizem vedno pomaga in je ključ da se rešimo takih obdobij. Življenej je včasih kruto in s tem se moramo vsi sprijazniti. Nekateri ljudje rabijo neko strokovno pomoč, da jih usmerja, kar je čisto razumljivo, tisti, ki so pa že po naravi psihologi, pa si večinoma lahko pomagajo le sami in konec koncev, na koncu je itak vse na nas. Kdor se udeležuje kake terapije naj gleda da jo spelje do konca in posluša navodila, brez volje ne bo prišel nikamor, a o tem bodo povedali več drugi, ker jaz s tem nimam izkušenj..

 

Najhujše je živeti v nevednosti, ko neveš kaj bo prinesla prihodnost, ko neveš več kaj bi naredil, ali bi enostavno izginil ali bi vztrajal in poskušil rešiti kar se še rešiti da, potem spet premišljuješ, če ne boš pozneje obžaloval svojega početja itd. Sledi srcu? Oh včasih je to težko, če sploh neveš kaj hoče...

everything
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imate probleme z depresijo? V fazi prenehanja pogrešanja ? Bi se radi poglobili vase ? PROV!

 

Začnite leteti...

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tebi se je čist zbledlo .. ampak res. x:Dx

 

Niti ne, letenje deluje terapevtsko na um in vzbuja pozitivno razpoloženje, misli se zbistrijo in pomirijo primerljivo z globoko meditacijo. Tam gor ne razmišljaš o delu, denarju, težavah v privatnem življenju....tam gor si samo ti , ptiči in oblaki....

 

enkrat z zbranimi mislimi, si potem tudi lažje začneš ponovno urejati življenje...

 

preverjeno!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

tole je bilo v širšem kontekstu mišljeno .. tam si neki Mooncup omenjal ... se mi je začenjalo zdet, da se še kje v žensko spreminjaš. x:Dx

 

drugače pa: ja. :2src: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole je bilo v širšem kontekstu mišljeno .. tam si neki Mooncup omenjal ... se mi je začenjalo zdet, da se še kje v žensko spreminjaš. x:Dx

 

drugače pa: ja. :2src: :palec:

 

Ja jaz sem multipraktik!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

edge: jeba je edino, ce je edina fobija, ki te je kdaj v zivljenju dajala...strah pred visino :ermm:

in kaj priporocas v takem primeru?

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prej treba preverit, če vrvica za padalo pravilno funkcionira.. da ne odletiš naravnost z glavo nazdol.. x:o)x

Pa depresija tudi izgine.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grem kuhat počasi...si te lahko malo sposodim x:Dx

 

I am all yours...

 

edge: jeba je edino, ce je edina fobija, ki te je kdaj v zivljenju dajala...strah pred visino :ermm:

in kaj priporocas v takem primeru?

 

In kako se borimo pred fobijami ? S tem, da se z njimi soočimo iz oči v oči! Je treba v luft...in spoznat zakaj smo se ujeli v nepotrebne fobije. Imaš ljudi, ki so se bali vode, pa so danes vrhunski potapljači, letenja....vrhunski piloti! Treba je kdaj imnet jajca in se osloboditi vezi in poslušati sebe.

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Treba je kdaj imnet jajca in se osloboditi vezi in poslušati sebe.

 

 

to mi je do zdaj uspevalo..."ne delaj tega" mi je notranji glas govoril x:)x

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In kako se borimo pred fobijami ? S tem, da se z njimi soočimo iz oči v oči! Je treba v luft...in spoznat zakaj smo se ujeli v nepotrebne fobije. Imaš ljudi, ki so se bali vode, pa so danes vrhunski potapljači, letenja....vrhunski piloti! Treba je kdaj imnet jajca in se osloboditi vezi in poslušati sebe.

 

Zelo podobno pravi tud današnji tut* a note from the Universe:

 

Mayan, do you ever wonder whether you're on the right path?

Do you sometimes feel vulnerable in new relationships?

Does certainty elude you when big decisions loom?

Have you ever gotten nervous at the mere thought of speaking to an audience?

Outstanding, Mayan! Fantastic! Because so have all the other legends who came before you.

 

The Universe

 

So take this broken wings and learn to fly again...

The book of love will open up and let us in... (Mr. Mister) :palec:

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz mam strah pred etrom al pa javnim nastopom, in glih zdaj sem s tem soočena.. recimo nagradno vprašanje Skrivnostni zvok na Radiu center, mislim da vem, kaj je.. pa me je strah. A bi kdo namest mene, dobi 40%.. od 14 in še nekaj tisoč ojrotof, a? :xmas: (I mean it)..
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...