Skoči na vsebino

Kako nehati pogrešati


Palchica

Recommended Posts

Tko ja.. :)

 

Vsi bojo lepo delali s tabo.. ce bos tudi sama s sabo..

Vsi te bojo imeli radi, ce bos mela sama sebe..

In vsi te bojo spostovali, ce bios tudi sama sebe..

 

IN nc ne kvaris zabavo.. te rad berem.. :)

 

Ko si rekla.. da se ne smemo zadovoljit z dobrim, ce imamo lahko veliko bolj dobro.. si zame naredila nekaj fuuuuul velikega.. :)

 

Ok jaz ne morm biti tiho.

 

To:

 

Vsi bojo lepo delali s tabo.. ce bos tudi sama s sabo..

Vsi te bojo imeli radi, ce bos mela sama sebe..

In vsi te bojo spostovali, ce bios tudi sama sebe..

 

 

ni res!

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok jaz ne morm biti tiho.

 

To:

 

Vsi bojo lepo delali s tabo.. ce bos tudi sama s sabo..

Vsi te bojo imeli radi, ce bos mela sama sebe..

In vsi te bojo spostovali, ce bios tudi sama sebe..

ni res!

 

 

Zakaj ne? xrolleyesx

 

Moralo bi biti.. !?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pač ni.

 

point je, da si dober in prijateljski s sabo enivej

 

 

 

pač ni.

 

point je, da si dober in prijateljski s sabo enivej

 

ne zato, ker bi pol kao drugi al pa vesolje or bog bli

 

skratka

 

ne zdrži kakršnakoli manip.

 

nimaš vpliva kakšen je drug..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa pomojem že to, da razmišljaš, da moraš bit dober je zanka, ker: dober-slab, nebesa-pekel,črno-belo,negativno-potizivno,....vse je neke vrste sodba.

 

 

Ja... mi je bilo vcasih logicno tole..

 

sam zdej sem se pa nehu hakljat v te zanke.. in je laif fuuul lazji.. ker temu ni ne konca ne kraja.. tud prdent vec ne mors v miru.. ker tud to bi lahko bila kaksna zanka..

 

Jes fizol.. prdnes.. joj.. zanka.. ker zakaj si jedu fizol..?? Kaj mi zdej ta prdec hoce povedat.. Joj! Nobene koristi ni od tega.

 

Sej do neke mere je to zlo kul.. duhovnost in to.. samo ne se cist za vsako stvar zahakljat..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nemoreš sama sebe ponujati, da drugim zadostiš, čustveno ali kakorkoli drugače....Ženske itaq izbiramo:))))Tako ne se sekirat,,,,a svetujem knjigico: PREHOD VRAČEV od Taishe Abelar, meni je spremenila življenje ta knjiga!Govori o ženski, ki se zna postaviti zase, dobesedno in to tudi naredi!

Hvala.

Verjamem, da ti je "spremenila" življenje. No, ti si jo tako dojela, verjetno ti je "padla v roke" ob pravem momentu, tako kot meni knjiga "Zbogom soodvisnost" Američanke Melody Beattie. (Ta pa govori primarno o ljudeh, ki živijo oz. so v razmerjih z alkoholiki, seksoholiki, harazderji, kompulzivneži... In so ti ljudje večji reveži od odvisnežev, ker jim na vsak način hočejo pomagati, se zanje žrtvujejo itd... Nase pa pozabljajo. So so-odvisni. Ampak avtorica tako lepo razvija poglavja naprej...Knjiga, primerna za vsakogar, ki trpi.)

 

kakšna ambivalentnost. x;)x Splošen problem moderne dobe. Nihče si ne bi rad zbrusil lastni ego na trenju stika z drugo osebo. Ampak to je potrebno za naš razvoj...ne gre na šverc. Vsi pa takoj zbežijo, če samo zaslutijo kaj podobnega, kot je požrtvovalnost, brezpogojna podpora in podobne zadeve. Bolj ko opazujem ta 'krasni novi svet' bolj mi je všeč vedska kultura in njihov pogled na vse skupaj.

Antoninus, živjo. x:)x No, meni požrtvovalnost zveni malo tako... Kaj pa vem... Mogoče je dobra, mogoče ne. Prvo moraš živeti zase, menim jaz, polno življenje, slediti svojim ciljem. Težko najdeš koga, ki bi imel tako podobne cilje in bi se osebnostno tako lepo ujemal s tabo, da bi skupaj sledila nekim ciljem, brez občutka prikrajšanosti... Pa se mi zdi to idealno in krasno in v tem primeru to ni nobeno žrtvovanje.

 

Tko ja.. :)

 

Vsi bojo lepo delali s tabo.. ce bos tudi sama s sabo..

Vsi te bojo imeli radi, ce bos mela sama sebe..

In vsi te bojo spostovali, ce bios tudi sama sebe..

 

IN nc ne kvaris zabavo.. te rad berem.. :)

 

Ko si rekla.. da se ne smemo zadovoljit z dobrim, ce imamo lahko veliko bolj dobro.. si zame naredila nekaj fuuuuul velikega.. :)

Ja, saj je jasno tole. Ker boš v drugih prepoznaval to, kar je v tebi. Splača se imeti se rad.

 

OK. Tako si fajn napisal tisto o opicah in zidu in prepiru in f..... :2src: Tisti občutek ob tem mora biti lep. Včasih. Toliko, da pokažeš surovo "ljubezen". x:Dx Pa saj je ljubezen. Da tu in tam pokažeš malo posesivnosti. Simbolično. Več pa ne.

 

Kaj sem naredila zate? Si odšel od žene k drugi? Eh, saj ni važno. Ne morem verjeti, da lahko vplivam na koga s svojim razmišljanjem.

 

Sej do neke mere je to zlo kul.. duhovnost in to.. samo ne se cist za vsako stvar zahakljat..

Besede take in drugačne. Knjige, teorije, kaj naj bi bilo prav in kaj ne... Saj je vse isto. Do istega cilja vodi neskončno poti. Pa cilj niti ni važen, čeprav je še tako mikaven. Saj ga ni! Pot je tista, ki je zanimiva.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ahoj vsem.

Sem nova na tem forumu.

Že kar takoj bi se javila z enim problemčkom. Ali raje rečem problemom.

 

Rabim nek način, metodo, tehniko, nekaj, da neham pogrešati osebo.

Oseba je vseeno kdo, v katerem obdobju, kako dolgo.

Ne morem živeti brez pozornosti nasprotnega spola in se ves čas zaljubljam in zapletam na novo. Da mi že kar na živce gre vse skupaj. Kot da ni nič drugega v mojem življenju razen ljubezni. Patetično je, da to niti ni nič kaj resnega, to je zabava med dvema recimo prijateljema, ki se niti prav ne utegneta spoznati in se samo površinsko poznata in se jima itak jebe za drugega, čeprav izgine za vedno. Itak pride naslednji/naslednja, če se počutiš osamljeno in si zaželiš malo stiskanja in tega. Ampak ob vsej tej zabavi je še bolj patetično, kako se obremenjujem s svojo samskostjo. Najbolj patetično in tudi problem te teme, za katerega nujno rabim rešitev, sicer bom dokončno obupala :sori: je, da ko se z nekom pač trenutno zabavam, mi ves čas hodi po glavi in to hočem odpraviti. Pa sploh ne vem, če sem zaljubljena, kaj šele kaj več. Meni je pač vsak, ki pride v moje življenje nekaj posebnega, moja glavna okupacija, dokler traja, čeprav v bistvu tip ni nič kaj posebnega.

Zdi se mi, da izgubljam čas, ko vsakič znova razmišljam o tistem, ki me pač trenutno okupira. Ker je to 24 ur na dan. Ena brezvezna hrepenenja, brez kakršnegakoli upanja. :xx!: Odvisna sem od odnosov, hitro se navežem . Nobene se noče pa name. In to me jebe. Da se počutim kot drek. Ker nihče ne hrepeni po meni. In se počutim kot zadnja koza. Jaz koza bi hodila s katerimkoli, če bi le vsaj za silo izgledal, bil urejen in mi pokazal ljubezen. Tako bedno se mi zdi, da sploh rabim pozornost in ljubezen. Vsi jo razdajajo malo tu, malo tam. Nihče pa se danes več ni pripravljen nekomu predati. Celo "tveganje" je to. xrolleyesx :xx!: Jaz koza trapasta pa delam vse. Tako rada bi se predala nekomu, ki bi se predal meni. Kaj če se enostavno neham truditi? Je smiselno biti nedosegljiva? Jaz se namreč ne počutim nedosegljivo. Prej nasprotno. In sem jezna nase. :xx!: Vedno znova.

 

Edina rešitev je do zdaj bila, da sem imela vež želez v ognju in sem se malo poigravala in jemala vse skupaj za hec in se celo posmehovala. Takrat mi noben ne hodi po glavi kaj preveč. Ker gledam nase. Ko začnem gledati na drugega, je pa cela štala. Pa prosim, ne obsojajte me. Jaz sebe ne dojemam kot "lahko" punco ali kaj hujšega. Nimam vsak dan drugega, niti vsak teden ne, niti vsak mesec ne. Recimo. Se pač hitro zaljubim. In bi dala vse, da bi lahko bila trezna, razsodna, taka, da bi me bilo izjemno težko zmešati. Tako me pa vsak, ki mi malo popiha na dušo.

 

No, zdaj me zanima, kako si nekoga izbiti iz glave? Čeprav ga imaš še kar rad in ti ni čisto vseeno za to, kar imata. Si želiš ohraniti, ne smeš se pa navezati. Kako ga tisti čas, ko nista skupaj, popolnoma izbrisati iz misli? Čeprav so ta samo spomini in sanjarjenja o tem, kako sta se imela lepo? To je že itak mimo in nima nobenega smisla, predajati se brezveznim osladnim sanjarijam in zanemarjati vsakodnevne obveznosti. :xx!:

 

Še glavobole dobivam zaradi tega. :sori: HELP! :C:

 

Lep pozdrav..

No...prebrala sem,kar si napisala, palčica. Moram pa ti povedat, da to, kar doživljaš ti, doživljajo tudi drugi in nikakor nisi sama. To so občutki določenega obdobja življenja, ko začneš spoznavat ljudi, občutke....smisel dneva, tedna in večnosti, SEBE , ki nam je dan v tem življenju. A da ne bom pametovala preveč, bi ti raje malo pomagala z kakim nasvetom, saj se mi zdi, da ga resnično potrebuješ.

Torej...najprej vedi, da nisi edina, ki želi čutiti in želi biti ljubljena in ljubiti. To je nekaj najlepšega na svetu, a mislim, da si se tega lotila ravno iz napačne strani. Če resnično želiš, da bi postala nekomu nekaj posebnega in on tebi ravno tako, začne pri SEBI. Rekla boš, kaj je to, kar moraš narediti. Hja, palčica, IMEJ RADA NAJPREJ SEBE. Se imaš rada???? Kaj narediš za sebe?? Se kdaj pa kdaj zazreš v ogledalo in si rečeč, rada imam to telo? Vesela sem, da sem zdrava, zadovoljna sem sama s seboj, rada živim...

Hočem ti povedati, da šele, ko se sama spoštuješ in začneš sprejemati sebe in svoje bitje z vso okolico, šele takrat, ko boš zadovoljna sama s seboj, ko boš zasanjano strmela v neznano in z nasmeškom oddajala pozitivno energijo v okolico, ko boš prenehala iskati, boš NAJDENA. Vem, da si zaslužiš in verjemi mi, prišel bo tvoj princ,ko boš ti prenehala iskati njega!!!! A si dojela bistvo??? Upam, resnično. In res ti priporočam, prenehaj iskati, prenehaj se razdajati, čustveno ali telesno, prepusti se in tok življenja te bo popeljal na zasanjane livade, kjer boš predla, kot mlado mače in takrat upam, boš verjetno rekla, da imam prav. Tudi če si kdaj nedostopna, pa da si še tako želiš prepustiti, ne se, ustavi se, skoči v bazen, oglej si film, sama, in videla boš, da ocena same sebe, tisti trenutek, zraste. IMEJ SE RADA PALČICA IN IMELA BOŠ LEPO ŽIVLJENJE. Nekje se pač moraš tega učiti, imaš sebe, uči se, pa čeprav boli.

LEPO SE IMEJ IN VELIKO USPEHA. KATY

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fak ej. Očitno sem se preko noči sprijaznila s tem, da moram biti najprej sama sebi dovolj. :eek:

 

Palchica... kako gre kej ta tvoj projekt, da si sama sebi dovolj? je uspel?

 

Jst sem v fazi.. ko mam sam sebe DOST! x:Dx

 

Kako pa nardim, da sem sam sebi dovolj? To bi srcno rad..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem rekla, da sem sama sebi dovolj? :eek: x:Dx

Ne vem. Zdaj vem samo to, da komaj čakam, da padem v objem tistega, ki ga imam rada in ga več ne spustim iz rok za par dni. Potem pa spet dalje.

 

Hočeš reči, da imaš celo samega sebe malo preveč? Imaš malo rezerve? x:Dx

No, jaz sem sama sebi te dni tako grozno v breme, da spet lahko rečem samo: Komaj čakam, da skočim njegov objem in ne obstaja več nič, samo on in jaz. Potem pa spet naprej. Malo pogrešanja, malo tega, malo onega.

 

Sicer pa sama sebi obljubljam, da se ne bom navezala.

Razen tega sem se včeraj pogovarjala s prijateljem in sem rekla, da je čisto normalno, da se navežeš, halo, če imaš nekoga rad. Ampak jaz pač to besedo razumem po svoje. To zame pomeni, da se nekomu predaš, da mu pustiš blizu, da on tebi pusti blizu, da sta intimna, povezana. Če pa nekateri navezanost enačijo s posesivnostjo, pričakovanji in podobnim, pač njihov problem. Zame je navezanost=predanost. Sicer je brezveze, da s kom smo, potem je bolje vsako noč posteljo deliti z drugo osebo, itak nismo navezani, vsi ljudje so isti, z vsemi lahko delimo ljubezen. Če pa si z nekom, si zato, ker se čuti lepa, fina povezava med vama. Vse ostalo je bolano.

No, in če sama sebi obljubljam, da se ne bom navezala...Ej, pojma nimam, kaj zdaj s tem mislim. x:Dx

 

Jaz sem bolana. Moje razmišljanje je bolano.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa sama sebi obljubljam, da se ne bom navezala.

Razen tega sem se včeraj pogovarjala s prijateljem in sem rekla, da je čisto normalno, da se navežeš, halo, če imaš nekoga rad. Ampak jaz pač to besedo razumem po svoje. To zame pomeni, da se nekomu predaš, da mu pustiš blizu, da on tebi pusti blizu, da sta intimna, povezana. Če pa nekateri navezanost enačijo s posesivnostjo, pričakovanji in podobnim, pač njihov problem. Zame je navezanost=predanost. Sicer je brezveze, da s kom smo, potem je bolje vsako noč posteljo deliti z drugo osebo, itak nismo navezani, vsi ljudje so isti, z vsemi lahko delimo ljubezen. Če pa si z nekom, si zato, ker se čuti lepa, fina povezava med vama. Vse ostalo je bolano.

No, in če sama sebi obljubljam, da se ne bom navezala...Ej, pojma nimam, kaj zdaj s tem mislim. x:Dx

 

Jaz sem bolana. Moje razmišljanje je bolano.

 

Palčica.. jst mislm, da moraš ti samo razčistit pri sebi kakšnega partnerja bi rada, kaj od njega pričakuješ.. si razjasnit svoje želje.. in potem izbirat takšne partnerje.. tako ne boš vsakega spustila do sebie in potem ne boš tako prizadeta. in kot praviš.. ne se takoj navezat na nekoga, če ga ne poznaš..

 

lp xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi vsi bi radi dobili ljubezen. Takih je še in še. Še nihče ni ostal v spominu zgodovine zato, ker je želel dobiti ljubezen. Spominjamo pa se Francesca iz Assisija, ki se je odločil samo dajati ljubezen, ne glede na vse. Pa tudi prejel jo je. Cena tega, da nekaj damo je, da to dobimo. xDDx

 

...brez panike samo zdaj posušam njegov dolce e senitre in je prav the best. :inocent:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hočeš reči, da imaš celo samega sebe malo preveč? Imaš malo rezerve? x:Dx

 

Ne.. x:Dx Nc rezerve nimam.. Morm si je mal nabrat.. x:Dx

 

Razen tega sem se včeraj pogovarjala s prijateljem in sem rekla, da je čisto normalno, da se navežeš, halo, če imaš nekoga rad.

 

Ja.. cisto normalo je.. da se povezes.. ce imas nekoga rad.. Sej drugace ne more biti..

 

In to ni bolano..

 

Pa zakaj vsi tuki kao resujejo tvoj problem.. jaz pa sploh ne vidim nobenega problema v teb?! Vse kar napises.. je tocno tko..

 

Men tud ni jasno.. zakaj sama seb obljubljas, da se ne bos navezala.. ali povezala?! x?x

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

LEPO SE IMEJ IN VELIKO USPEHA. KATY

Sem prebrala tvoj omentar v celoti. Hvala lepa. xsrcx

Niti se ti ne bi bilo treba tako truditi in opisovati. OK, si mi želela dati vzpodbudo. Hvala.

Mi vsi bi radi dobili ljubezen. Takih je še in še. Še nihče ni ostal v spominu zgodovine zato, ker je želel dobiti ljubezen. Spominjamo pa se Francesca iz Assisija, ki se je odločil samo dajati ljubezen, ne glede na vse. Pa tudi prejel jo je. Cena tega, da nekaj damo je, da to dobimo. xDDx

 

...brez panike samo zdaj posušam njegov dolce e senitre in je prav the best. :inocent:

Mene zanima ljubezen v dvoje. Ta je zame najlepša. Ta je zame bistvo življenja, Različni smo si. Meni osebni partner pomeni več kot ostali ljudje. Taka sem. In tako je prav. Nič ni narobe z mano.

 

Da bi jaz bila Mati Tereza, ki bi razdajala ljubezen in jo dobivala nazaj? x:Dx Ne bi me osrečevalo. Vsaj ne popolonoma. Jaz vidim svojo srečo v dvoje, ob moškem.

Ne.. x:Dx Nc rezerve nimam.. Morm si je mal nabrat.. x:Dx

Ja.. cisto normalo je.. da se povezes.. ce imas nekoga rad.. Sej drugace ne more biti..

 

In to ni bolano..

 

Pa zakaj vsi tuki kao resujejo tvoj problem.. jaz pa sploh ne vidim nobenega problema v teb?! Vse kar napises.. je tocno tko..

 

Men tud ni jasno.. zakaj sama seb obljubljas, da se ne bos navezala.. ali povezala?! x?x

A daj, celo nabiraš si rezervo? Madona, jaz ti dam svoj tečni del (te dneve), mogoče ti pa uspe, da ga pretvoriš v pozitivno. x:Dx Ne ne, resno mislim, da bolj se umikam, bolj trpim. Ampak Bog že ve, zakaj ima takšen načrt zame. Saj to nima veze zgolj s partnerstvi in ljubezenskimi tegobami oziroma trenutno še najmanj! Cela jaz sem narobe. Eh. Sem že mislila, uh, lepo, končno sem se izkopala iz depresije, dobila zagon, nekaj mi je celo uspelo, sem dobila še večji zagon...Pa so prišle kakšne ovire...In sekiranja in dvomi...Da se mi zdi kot da usoda noče noče, kot da hoče še bolj upočasniti vse skupaj...Pa me spet grabi depresivno razpoloženje. :sori: Da sem včasih v žiloreznem razpoloženju. Ampak potem pomislim nase, kakšna sem jaz in kakšno je življenje, ko sem srečna in pomislim Nanj, pa spet vse dobi smisel...Za par trenutkov...Dokler spet ne padem v črno luknjo, ki jo kopljem sama za brezveze.

Grem se stisnit k Njemu, da vsaj za nekaj časa pozabim svoje probleme. Tako rada jih zanikam. Enkrat se bo treba soočiti.

Obljubljam si, da se ne bom navezala, ker potem bom absolutno stoprocentno neizogibno vse pokvarila. Ne smem se navezati. Ne morem. Ni mi dovoljeno. Ne moreš se navezati na nekoga, ki se sam boji navezati in beži od vez. Je pa preveč lepo, da bi to pokvarila in izgubila, kar imam/imava z Njim. Saj nimam nič pravzaprav. Pa nič ne morem izgubiti. Če On odide, pač odide. Bom grozno žalostna. Zato pa se ne smem navezati. Potem bo/bi bilo še huje.

 

Aja, Doorwoman...Meni je čisto jasno, kakšnega moškega bi rada in kaj pričakujem od ljubezni. No, če pa tega nisem razčistila pred kratkim, pa sem razčiščevala 2 leti, potem ne bom nikdar. Saj imaš vse v celi temi. Nič več kot povezanost, partner je pomebnejši od drugih ljudi (kar ne pomeni, da so drugi nepomembni), stoji ob strani...Potem pa ni važno, ali je tako lep kot bi jaz rada in ne vem kaj še vse, kar bi jaz rada. To, kar bi jaz rada, da je lep, pameten, zabaven in vse, to bom že jaz, ko bom velika, če še nisem velika. :P :D On me naj samo ima rad in naj mi bo na voljo. x:Dx So mi pa všeč bolj nežni moški in vodljivi, priznam. Bolj odločni in glasni me odbijajo že kot sogovorniki, kaj šele, da bi jim dalal kakšno priložnost za kaj več. Mene je preveč, da bi imela ob sebi energičnega človeka. To bi me znerviralo do konca.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja... dobr potem.. potem ve verjetno tud zame a ne? :) Vcasih se sicer vprasam, ce se mu vsi kolescki prau vrtijo.. ker se obanasa cist mim.. Sicer mal mu pogledam cez prste.. ker mora tko nardit, da bo za vse prau.. samo to pa je tezko a ne.. in vsak si zeli, da bo za njega prau... :) Ker pol se pa dva zapicta za nekaj istega.. in komu jo zdej dat? En bo zihr nesrecen.. :sori:

Ves kaj bi men nekdo odgovoru? Ne sekeri se.. ker itakje ze vse v naprej doloceno.. tako kot je najbolj prau.. Tud ce je to res.. nc ne pomaga!

 

S kaksno metodo pa to kontroliras? Po mojem ne deluje prau NIC! Ker to je povezano.. Ce se ne navezes/povezes.. pol je itak vse brez veze.. Ce pa se.. pol pa tvegas, da bos grozno zalosten.. ja! Ampak mogoce pa se tko obrne.. da ne bos grozno zalosten.. v tem primeru se je bolje navezat.. ampak itak je brez veze atale polemika.. ker to se tko in tko zgodi samo.. ni ko se zaves.. kaj se dogaja.. si ze navezan.. in pol se pa zacne ringelspil! :) In veckrat si zelis dol iz tega ringelspila.. ampak nikakor ne najdes verig s katerimi si tko priklenjen in ne mors dol.. Pa ko bi se vsaj vrtet nehu na pravi tocki.. bi bilo tud ok.. :) Enkrat bo lezaj zablokiru in bo kul! x:Dx

Sam ne smes pa zgubit smisla za humor.. he he.. Vec kot se sama svojim neumnostim smejis.. boljs bo!! x:Dx x:Dx

Ja, me zanima, če bi njemu bilo vsiljeno kakšno od življenj, s katerimi upravlja...Kako bi se počutil. x:Dx

 

Saj ni metode. Jaz bi se že povezala/navezala. Pa se nima smisla, če želja ni obojestranska, se ti ne zdi? Ja saj je brezveze vse skupaj, ampak očitno je že tako fino, da se zdi škoda pokvariti vse skupaj. Pa ko bo konec, če bo, bom hitro šla naprej. Ne morem si več dovoliti žalosti zaradi moških. Saj oni niso žalostni zaradi mene, me ne prebolevajo, ne sanjarijo o meni in ne hrepenijo in nimajo posebnih želja, razen tistih, ki jih ima vsak. Nisem nič posebnega. Torej vse skupaj brezveze in čisto vseeno. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dejmo gladovno strajkat.. in pol bo mogu neki spremenit.. v svojem sistemu.. drugac bo sam ostal.. in mu bo dolgcajt.. :)

 

Ocitno je tako fino, da se zdi skoda pokvariti..?!? Naprej pa tudi ne mores iti... ker....

 

...si ne mores vec privosciti zalosti zaradi moskih? Kr ne vem kaj naj pocnem s tem stavkom.. !? Nekam mi je cuden.. Ce se spomnim, pa napisem...

 

... ker oni tud niso zalostni zaradi tebe....

 

... in to je potem vse skupaj brez veze..

 

... ampak vseeno ocitno tako fino, da se zdi skoda pokvariti...

 

... ampak noces se navezat.. ker noces biti zalostna.. ker oni niso zalostni.. in potem ej brez veze.. ampak tok je dobr, da je skoda pokvarit.. samo navezes se pa ne.. ker nocs bit zalotna...... .......

 

in krog se vrti..

 

nikje bo treba krog prekint.. jaz bi ga na tvojem mestu tam.. da se povezes.. Pac rad tvegam.. :) Sej pol pa najebem.. ampak me pa vsej ne mori potem tisto.. Kako pa bi bilo, ce bi bilo?!

 

ko si star.. ti baje ni nikoli zal, za tisto kar SI naredil.. ampak ti je zal za tisto kar NISI naredil.. pa bi lahko.

 

Kako bios vedela,. kako bi pa v tem primeru bilo, ce se navezes? Kako bos zivela, ce ne bos vedela.. ?? Daj.. navezi se.. in bos videla... Mogoce bo pa kul.. :) Sam ne me prevec klet.. ce ne bo.. :)

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In potem Palčica, ti praviš, da drugi preveč obširno govorijo? In ti ne nehaš in ne nehaš... No mene ne moti, a znaš, očitno, dobro napeljevat na debate, kompliment, a če želiš nekaj postoriti o sebi, to zagotovo ne bo pred lcd zaslonom in čas beeeežžžžiiii... In ti? Kje si, Palčica v tem prelepem življenju? Ne zapravi ga, tu niso ženitne ponudbe, hehe, mal se hecam, ne zameri. Predstavljam si te, kot ok, ne bom rekla precej mlado, ups, ampak mlado dekle..., in mislim tudi, da ni s teboj nič narobe, si prikupna, malce nagajiva in malce naivno dekle, a to mine. Želim pa ti povedati, da očitno nisi dojela bistva, ki sem ti ga navedla, a jaz pomislim, da pa mogoče ne znaš plavat, ali pa brati podnapisov v kinu..., kaj pa vem. Mogoče si pa pač čuden znak horoskopa in se ti dopade, ko se smiliš temu svetu na luninem netu, kaj? Daj no...za dejanja so potrebne akcije, in to ne mislim objem prvega, ki ti pade v oči. Pa brez zamere, želim ti samo pomagati. Katty
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KATTY

Ne iščem nasvetov, še manj pomoč. Samo tema mi je zanimiva in rada razpredam v nedogled. Omenila sem ti, da se ne rabiš truditi že v prejšnjem postu in se ti zahvalila, zdaj pa se mi zdi, da si kar malo pokroviteljska do mene, čisto po nepotrebnem. Saj ne bom umrla zaradi tega, kar opisujem tukaj.

Točno tako, rada napejujem na debate. Zato sem se prijavila na forum. Ne zaradi pomoči. Po pomoč bi šla k psihoterapevtu. Pa začenjam dvomiti tudi v to. Saj nisem tako neumna, da ne bi sama dojela stvari. Bi mi pa debate s psihoterapevtom vseeno koristile. V splošnem smislu.

Čas mi prav nič ne beži. Bolj sem sama s sabo, bolj uživam. Ne rabim biti nenehno nekje zunaj, obkrožena z ljudmi. Brez skrbi, predobro se zavedam, da je življenje prelepo.

Ne iščem si partnerja.

 

Tjazy

Navezala in povezala se bom samo še po filingu. Ne tako kot prej. Enostavno ne dovolim si več, da bi nekdo bil na piedestalu in na prvem mestu v mojem življenju tako daleč, da mi dol visi za vse ostalo v življenju...Pa če ostanem brez strehe nad glavo, brez izobrazbe, brez službe in denarja, z zanemarjenimi lastnimi potrebami....Ljubezen mi prav nič ne hasni, če nimam zadovoljene potrebe po varnosti in z nizko samozavesto kot jo imam, mi je prav vseeno...Danes tako, jutri drugače...Zakaj se vmešavam tja, kamor ni treba.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Navezala in povezala se bom samo še po filingu. Ne tako kot prej.

 

Ja itak da po filingu.. Umetno se povazet niti nima smisla.. niti ni mozno.. Kar je dobro.. in vcasih tud zlo slabo..

ker ce si povezan.. potem pa te drugi odseka.. potem pa se mors ukvarjat s tem.. kot si ti dala naslov tej temi.. Tuki pa jst zmrznem..

 

Enostavno ne dovolim si več, da bi nekdo bil na piedestalu in na prvem mestu v mojem življenju tako daleč, da mi dol visi za vse ostalo v življenju...

 

To itak.. Sej se ni treba tko povezat.. da ti za vse drugo dol visi.. Po mojem je ravno obratno.. ce sanjas skupne cilje.. z nekom s katerim si fuul povezan.. jih veliko hitreje in kvalitetneje uresnicis.. a ne?

 

Sam rajs ne mene poslusat.. ker bos se bolj najebala.. kot si ze sicer.. Ali pa ti bo bozansko lepo.. Ne vem! Ne ves?! Hocs zvedet? Probaj.. na lastno odgovornost.. kaj pa lahko izgubis?! Lahko ti je fuul lepo... ali pa potem fuuul trpis.. Samo ne smes se bat tega, da bos grozno trpela.. ceprav je res prav grozno.. samo ce ostanes optimist se scasoma zlizes.. verjetno.. Upas, da se zlizes.. ceprav.. to je cist odvisno.. ne vem..

 

Torej na lastno odgovornost..

 

Vedno pa bom reku.. da ce gres v nek odnos.. moras iti totalno.. globoko.. popolnoma.. ne samo povrsinsko.. in jasno hkrati sprejmes riziko, da bos fajn trpel.. ce bo potem kej drugace.. ampak ce tega rizika ne sprejmes.. potem je brez veze iti sploh v klaksen odnos.. Ker to je cist neki druzga.. ali si res fuul povezan.. in totalno cutis cloveka.. ali pa tko za silo bolj ko ne na povrsju preplavas laif.

Pa pojdi poooocaaaaaassssssiiiiiiiii.. in naj se ti nikamor ne mudi.. in nc na silo... To sem se pa zelo pred kratkim naucu..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To itak.. Sej se ni treba tko povezat.. da ti za vse drugo dol visi.. Po mojem je ravno obratno.. ce sanjas skupne cilje.. z nekom s katerim si fuul povezan.. jih veliko hitreje in kvalitetneje uresnicis.. a ne?

 

ja.. ampak ne pozabi na svoje želje in potrebe!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Človek rabi izkušnje, take in drugačne. Na področju partnerstva pa sem spoznala eno stvar: NE HITET!!! Še z nobenim, ki sem se povezala na hitro, brez da bi ga spoznavala dlje časa, ni bilo nič kaj, kar bi si želela. Bolj so bili v moji glavi samo neki visoki ideali in upanje, da se bo stvar izkazala kot super, najboljša...Torej, v nekaj it na hitro, so potrebe po vedno novih izkušnjah. Dokler človek ne dozori, to potrebuje, da se uči.

Meni ne diši menjavanje partnerjev. Nisem še pa srečala človeka, s katerim bi imela tako skupne sanje in interese, da bi ob tem oba uživala in se imela dobro, se imela rada, stala drug drugemu ob strani in rastla skupaj, se naučila ogromno in se ob tem ne bi omejevala, pač pa bi bilo naravno to, da si želiva oba biti drug z drugim in ne bi bilo potrebe iskati nekaj drugega...in ob tem je lahko ogoromno drugih, ki te prav tako privlačijo, ampak...si se odločil, da boš z enim človekom...ker varanje nima smisla.

 

Povezava pa je po mojem nekaj, kar že obstaja. Ko se odločiš it dlje, se ti ni treba trudit. Kar že obstaja, morda skrito očem, ni se treba s tem obremenjevat. Mogoče moraš samo dovoliti, odpreti srce...to pa ja. xsrcx

"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš , kaj , nujno si moraš prebrat kako knjigo o odnosih.Najbolje bo , da začneš s Sanjo Rozman.Zdaj se dobijo vse njene knjige v žepni izdaji in so zelo poceni.Pomagajo pa zelo.Celo rešujejo življenja.Ko boš prebrala prvo , se ti bodo obzorja razjasnila in lažje ti bo.Tudi sam sem, bil v podobnem položaju , pa lohk rečem , da je za znoret.Tako ne boš nikamor prišla.Ti garantiram.Začeti moraš resno delati na sebi.Morda bo težko , a se splača.Boš vsaj vedela ,kaj je ljubezen in kje jo iskati.Iz srca ti želim , da se izkoplješ iz brezna , ki se samo še poglablja in te zna pogoltniti , če ne boš nekaj ukrenila.Ni druge poti.Samo od sebe se nič ne reši.Potrebna je naša aktivnost in hkratna prepuščenost Bogu ali kakorkoli že imenuješ neko višjo silo , ki je nad nami.

Pa drži se.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...