Skoči na vsebino

Kako je to mogoče?


lora

Recommended Posts

slika

Detektif Tupai

L´Agent sans Secret

Esquilo sem Grilo

:icon1_blush: skrita zverca, lušne zobe ima

super, da vprašaš, tudi nisem vedla :OoO:

 

Hvala! x:Xx :palec: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
men je pa tale ikonca ful luštna ...sam je to bober ali verička..po moje bober....detektiv bober x^x

Drugače pa ...kaj pa če so polhi... xDDx

:rolleyes: x:Ix ja, je, zverička xredx :farb:

bobri, polhi, kune, veveričke :vio:

bla... glp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/07/0930/czz-sled.jpg

nekako tako je izgledalo, škoda res, da nimam fotografije, pa tudi če bi takrat slikala se ne bi videlo, ker miza preveč blešči, bi morala biti skoraj profesionalec, to je zdaj kot kakšen fotorobot x:Dx

tisti del spodaj, ni bil točno takšen, pravilen, bolj zabrisano je bilo. in zdaj je čisto izbrisano x:Dx

vidi pa se, da ni ptica, potem bi izgledalo nekako tako:

http://www4.slikomat.com/07/0930/xex-pticsl.jpg

 

Ah, ne upam več na to, da odkrijem storilca :o|o: , mogoče se mi bo razodelo, kdove kdaj, morda kmalu, morda nikoli, kdove kje ...

kdove zakaj, kdove kako, kdove kaj, kdove komu, kdove česa, kdove koga, prim kom, pri čem, s čim in kom .... :o|o: xrolleyesx :inocent: x?x

bla... glp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verjetno je mogoče, ćeprav, ne da bi vedela, ker sem drugače trotl oz. nevednež, kar se vsega tega tiče. Druga dejstva so, da pleza po steni (ali pać leti), je manjše sorte in izredno inteligentno. Ali pa vse skupaj pozabim, ker gre za človeka, ki mi je vse skupaj podtaknil.(?)

:2src: kolegica detektivka! :vio:

bla... glp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jaz pa v spanju doživljam EPI napade, samo da se pač tega zavedam. Kar naenkrat mi noga otrpne in nato mi najprej se začne trest, potem pa zvalovi po celem telesu, me je vlo en lep čas strah da imam res epileptične napade.

 

Ampak očitno zapadem to v tak močan spanec, da mi telo zaspi, možgani pa ne, pa pač se začne telo trest.

Sprva sem mislil da se mi to sanja, ampak ko me je enkrat zrukalo v kopalnici in sem se butnil v pralni stroj ko sem padel, in se zjutraj zbudil z ogromnimi modricami na stegnu in glavi, sem pa vedel da to le res niso sanje :(

 

To se mi je od junija zgodilo 2x.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa v spanju doživljam EPI napade, samo da se pač tega zavedam. Kar naenkrat mi noga otrpne in nato mi najprej se začne trest, potem pa zvalovi po celem telesu, me je vlo en lep čas strah da imam res epileptične napade.

 

Ampak očitno zapadem to v tak močan spanec, da mi telo zaspi, možgani pa ne, pa pač se začne telo trest.

Sprva sem mislil da se mi to sanja, ampak ko me je enkrat zrukalo v kopalnici in sem se butnil v pralni stroj ko sem padel, in se zjutraj zbudil z ogromnimi modricami na stegnu in glavi, sem pa vedel da to le res niso sanje :(

 

To se mi je od junija zgodilo 2x.

Oj!

še dobro, da se zavedas kaj se dogaja

da si se udaril.... :sori: ni ravno v redu

mogoče bi bilo dobro, če poveš komu, ki kaj ve o tem.. .. . ?

 

ampak res ni fajn občutek, če se ti dogaja nekaj, nad čemer nimaš nadzora, sploh če ne veš kaj se dogaja in če se pri tem poškoduješ . .

zdi se mi kar znak za alarm, sos, prvo pomoč ..

v bistvu me je to zaskrbelo, zato sem opisala, kar se je zgodilo. zdaj mislim, da sem to naredila budna, vendar sem na to popolnoma pozabila oziroma popolnoma nezavedno, kar ljudje sicer večkrat počnemo (nekateri), se pač zgodi tak čas

 

Behemot, kaj pa so EPI napadi ?

xcrossfingx

bla... glp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj!

še dobro, da se zavedas kaj se dogaja

da si se udaril.... :sori: ni ravno v redu

mogoče bi bilo dobro, če poveš komu, ki kaj ve o tem.. .. . ?

 

ampak res ni fajn občutek, če se ti dogaja nekaj, nad čemer nimaš nadzora, sploh če ne veš kaj se dogaja in če se pri tem poškoduješ . .

zdi se mi kar znak za alarm, sos, prvo pomoč ..

v bistvu me je to zaskrbelo, zato sem opisala, kar se je zgodilo. zdaj mislim, da sem to naredila budna, vendar sem na to popolnoma pozabila oziroma popolnoma nezavedno, kar ljudje sicer večkrat počnemo (nekateri), se pač zgodi tak čas

 

Behemot, kaj pa so EPI napadi ?

xcrossfingx

Ja sem moji mentorci na praksi, ki je med.sestra opisal in povedal kaj se mi je zgodilo, in je rekla da je verejtno ziher, da me je nosilax luna, in da so mi mišice zaspale in se tako začele prebujat (z tresenjem) samo je rekla naj grem za ziher k doktorju.

EPI napadi, so EPILEPTIČNI napadi :P

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sem moji mentorci na praksi, ki je med.sestra opisal in povedal kaj se mi je zgodilo, in je rekla da je verejtno ziher, da me je nosilax luna, in da so mi mišice zaspale in se tako začele prebujat (z tresenjem) samo je rekla naj grem za ziher k doktorju.

EPI napadi, so EPILEPTIČNI napadi :P

:inocent: hm ncjasn

če koga nosi luna ponavadi spi pri tem in ce bi ti misice zaspale, ne bi mogel hoditi naokoli. če meni noga zaspi, me v hujših primerih boli, ko se začne zbujat, drugače pa mravljinči

 

no, praviš, da možgani ne zaspijo, telo zaspi x:o)x nekako tako je pri vseh. ker sanjamo, toda če ne bi sanjali in bi bedeli, telo pa bi spalo, potem bi to bila tista spalna paraliza. in potem je druga verzija, da možgani spijo, telo pa ne in te nosi luna. tako. torej spalna paraliza vs. hoja v spanju x^x x:Dx

 

se boš ti tudi zvezal k postelji, ali nase zvonček ali si natrosil žebljičke okrog postelje?

:vio:

bla... glp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa v spanju doživljam EPI napade, samo da se pač tega zavedam. Kar naenkrat mi noga otrpne in nato mi najprej se začne trest, potem pa zvalovi po celem telesu, me je vlo en lep čas strah da imam res epileptične napade.

 

Ampak očitno zapadem to v tak močan spanec, da mi telo zaspi, možgani pa ne, pa pač se začne telo trest.

Sprva sem mislil da se mi to sanja, ampak ko me je enkrat zrukalo v kopalnici in sem se butnil v pralni stroj ko sem padel, in se zjutraj zbudil z ogromnimi modricami na stegnu in glavi, sem pa vedel da to le res niso sanje :(

 

To se mi je od junija zgodilo 2x.

 

 

Temu se reče tremens emoidus xDDx x:o)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...