Skoči na vsebino

Lezbijke


Antigona

Recommended Posts

meni so všeč ženske, pa nisem lezbijka. :inocent:

ampak brez zajebancije - resnično so mi všeč. ampak moški so mi bolj. x:Dx x:px

 

Sam sem mnenja, da so ženske tako ali tako biseksualne že po naravi. Ampak brez zajebancije.

In to je nam moškim resnično všeč. x:Dx x;)x

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam sem mnenja, da so ženske tako ali tako biseksualne že po naravi. Ampak brez zajebancije.

In to je nam moškim resnično všeč. x:Dx x;)x

 

Ja, razen možač, ki se niti brijejo ne več da so bolj "hude" za pogledat. x:px

Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere. -

- "Pošteno živeti, drugega ne prizadeti, vsem pa dati to, kar jim pripada."

 

http://shrani.si/f/42/jc/2WV34uU0/userbar44128sest.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
Sam sem mnenja, da so ženske tako ali tako biseksualne že po naravi. Ampak brez zajebancije.

In to je nam moškim resnično všeč. x:Dx x;)x

meni je pa všeč, da je vam všeč ženska biseksualnost ... x:px x:Dx

ampak samo za gledat, nič šlatat. :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni je pa všeč, da je vam všeč ženska biseksualnost ... x:px x:Dx

ampak samo za gledat, nič šlatat. :inocent:

ah, itak nas potem same povabite zraven, čim vam damo vtis, da ne bi nč šlatal x:Dx x;)x :vragec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..morda obstaja že ta tema?

...ne da se mi iskat.

....a je tukaj kakšna?

 

 

Povsod jih je povno.. x:Dx

Na vsakem koraku jih zaznaš..začutiš... xrolleyesx

 

Najbrž je tudi na tem forumu kakšna..Zdi se mi ,da je.. :inocent:

Sam nima "jajc"da bi priznala javno..

 

Sicer pa..itak je vseeno kako je kdo spolno usmerjen..

Mene nihče ne moti..

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče poznam, pa ne vem. Dokler mi ni teži, mi je vseeno x:o)x

xrolleyesx Kaka primitivna mnenja. A zdej pa misliš, da če je ženska lezbijka in ji boš ti všeč, da ti bo pa kar težila? To me ful moti, ta stereotipna mnenja, ki jih majo ljudje. Mislijo, da če nekdo ljubi isti spol, da pa pol kr streitom teži. Ja, res majo veselje do tega. xrolleyesx

 

Povsod jih je povno.. x:Dx

Na vsakem koraku jih zaznaš..začutiš... xrolleyesx

 

Najbrž je tudi na tem forumu kakšna..Zdi se mi ,da je.. :inocent:

Sam nima "jajc"da bi priznala javno..

 

Sicer pa..itak je vseeno kako je kdo spolno usmerjen..

Mene nihče ne moti..

Pa tole...pišeš, da jih je povsod poLno in da jih začutiš na vsakem koraku in zraven zavijaš z očmi, hkrati pa zatrjuješ, da te noben ne moti. Res si očitno to pokazala, ja. :o|o:

 

Sej ni čudno, da ne upajo javno priznat, ko je pa še vedno tolk primitivizma uperjenega proti njim. Ko da bi bli nenormalni al pa kej. Puste vsakmu, da dela po svoje, sej ne vpliva na vas to, če 2 moška ali 2 ženski živita skupaj in se majo radi. Jst sm že rekla, sem tud za to, da imata istospolna partnerja otroka, ker vidim, koliko ''normalnih'' družin ima otroke in jim ne da potrebne ljubezni. Če bi lohk zbirala, mam rajš, da me dva geja al pa lezbijki vzgajata, kot pa moja starša, ki jima je očitno pod častjo, da bi mi pokazala, da me imata rada, al pa boh ne dej celo kdaj povedala, da sta ponosna name. :o|o:

 

Sama imam več kolegov, ki so geji in celo eno prijateljico, ki je lezbijka. In lahko rečem, da imam vse iskreno rada. Noben se mi ne gnusi, ne čutim se ogroženo, prov super ljudje so. Mogoče mal manj zategnjeni kot povprečen hetero ... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najbrž je tudi na tem forumu kakšna..Zdi se mi ,da je.. :inocent:

Sam nima "jajc"da bi priznala javno..

 

In zakaj naj bi kdo javno priznal svojo spolno usmerjenost?

Oziroma zakaj bi jo moral priznati?

To je osebna stvar ki se tiče samo vsakega posameznika.

Zakaj potem?

Da bi dokazal(a) da si upa priznati nekaj kar družba ne tolerira?

V čem je tu pogum oz. "jajca"?

Pogum je edino v tem da greš z dvignjeno glavo skozi življenje, ne glede na to kdo si, kaj si, kakšen si. :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In zakaj naj bi kdo javno priznal svojo spolno usmerjenost?

Oziroma zakaj bi jo moral priznati?

To je osebna stvar ki se tiče samo vsakega posameznika.

Zakaj potem?

Da bi dokazal(a) da si upa priznati nekaj kar družba ne tolerira?

V čem je tu pogum oz. "jajca"?

Pogum je edino v tem da greš z dvignjeno glavo skozi življenje, ne glede na to kdo si, kaj si, kakšen si. :palec:

Alef, pa ti s za ožent. :2src:

Aja, sej si že. :inocent: xredx xnckrivx x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In zakaj naj bi kdo javno priznal svojo spolno usmerjenost?

Oziroma zakaj bi jo moral priznati?

To je osebna stvar ki se tiče samo vsakega posameznika.

Zakaj potem?

Da bi dokazal(a) da si upa priznati nekaj kar družba ne tolerira?

V čem je tu pogum oz. "jajca"?

Pogum je edino v tem da greš z dvignjeno glavo skozi življenje, ne glede na to kdo si, kaj si, kakšen si. :palec:

 

:palec: se strinjam.. zakaj bi to javno priznal? .. je to tvoja stvar!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Kaka primitivna mnenja. A zdej pa misliš, da če je ženska lezbijka in ji boš ti všeč, da ti bo pa kar težila?

 

Kakšen primitiven odgovor xrolleyesx x:)x . Kot praviš ti - pusti vsakmu naj dela po svoje - pusti ti drugim, da imajo svoje mnenje. In ne, ne mislim, da bi mi lezbijka kar težila, če bi ji bila všeč. Mogoče pa bi mi ;) in takrat mi res ne bi bilo vseeno, ker bi se ob tem neprijetno počutila. Tako kot se počutim neprijetno ob določenih tipih, ki mi težijo. In me ne moti, (še manj pa zanima), spolna usmerjenost drugih ljudi, ki sploh nima nobene veze s tem, ali je nekdo super ali ne. Npr. Salome in Marlenna sta mi carski/a, ker mi je všeč njun karakter oz. osebnost x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale ...se začuti druga energija je ...ki nekako če si hetereseksualen ti ne ustreza ...zdaj če se pogovarjamo o privlačnosti...ok seksu... x:o)x kar ne pomeni da jih zaradi tega nimaš rad ...rad kot človeka , prijatlja..pač partnerja pa ne. x:)x

men npr sploh ne privlačijo roza klubi ...kar npr mojo frendico so, čeprav je zatrjevala da ni lezbika ... x:)x

tko kot ko imaš tipa pa misliš da je vse ok ..ko pa sreča prijatlja pa se mu oči čist drugače zasvetjo ...vidiš take stvari se začutjo.

 

to samo tako ...pa pomoje Lisbona ni misila nič žaljivega ali kaj takega ...samo očitno ima tud take senzorčke. x:)x

 

Hmmm... meni se vedno zasvetijo očke ko srečam prijateljico ali pa prijatelja, nekoga ki mi je pri srcu in ga imam rada, pa to še ne pomeni, da bi šla z njim/njo v posteljo.

 

Kakšna druga energija??? A to že ko hodiš po ulici ali ko imaš npr. intimne pogovore?

 

Če frendico privlačijo roza klubi, pa še ne pomeni da je lezbijka. Mogoče jo samo zanima drugačnost, tako kot nekatere privlačijo črnci, druge dežele, različne vrste drog.... gre pač za radovednost, ker je tako malo znanega in gre po večini samo za ugibanja in predsodke. Homoseksualnost je še vedno tabu tema.

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bom samo takole povedal, pa ne me fentat.. x:)x

 

Iz mojih dolgoletnih izkušenj, so največji nacionalisti, ljudje iz mešanih zakonov, ker jim je nerodno da so iz mešanih zakonov, pa ratajo najbolj zagriženi borci za pravico enega naroda, primer visoko rangiran SSovec Odilo Globocnik, pa ta hujš nasprotnik Slovencev v Italiji Renzo Vidovich pa tko..

No in tak fenomen opažam tudi pri homofobih vseh vrst, bolj, ko glasno izjavljajo svojo "strejtost" in večje predsodke ko izražajo do homoseksualnih, večja je verjetnost da to počno da bi prikrili, svoja očitno ambivalentna nagnjenja,

 

Ljudje ki v osnovi nimajo homoseksualnih komponent ali pa so z njimi sprijaznjeni, se homoseksualcev ne bojijo

 

moje mnenje.. v svetu necenjeno

 

:onfire:

 

popolnoma delim mnenje s tabo!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšen primitiven odgovor xrolleyesx x:)x . Kot praviš ti - pusti vsakmu naj dela po svoje - pusti ti drugim, da imajo svoje mnenje. In ne, ne mislim, da bi mi lezbijka kar težila, če bi ji bila všeč. Mogoče pa bi mi ;) in takrat mi res ne bi bilo vseeno, ker bi se ob tem neprijetno počutila. Tako kot se počutim neprijetno ob določenih tipih, ki mi težijo. In me ne moti, (še manj pa zanima), spolna usmerjenost drugih ljudi, ki sploh nima nobene veze s tem, ali je nekdo super ali ne. Npr. Salome in Marlenna sta mi carski/a, ker mi je všeč njun karakter oz. osebnost x^x

No, zdej se pa odloč...a misliš, da bi ti al ti ne bi? Ker si vsake 5 min premisliš. Verjem, da lezbijke ne težijo kr tko, tud geji ne. Sploh, če vejo, da si heteroseksualen. Me zanima, kako se folk ob teb počut, če maš že v naprej ene primitivne domneve. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...