Skoči na vsebino

Danilo TURK predsednik Slovenije, astro analiza


gregor777

Recommended Posts

. kar se pa tice tega, da nima karizme, tut ne bi ravno rekel... sonce na sev. vozlu... njemu je usojeno, da sije... kar se pa venere v kozorogu in lepote tice... jao babe...

 

sam bi mogoce vseeno raje videl, da ne bi bil predsednik nobeden od teh dveh, ampak kokr smo si postlali... and the beat goes on...

 

pa se od lojzeta:29. junij 1948; 22:00, Maribor... bi rekel, da je par minutk prej rojen, da se ta tranzit neptuna na asc. cist posteka.... po Tyl-u aspekt(v lokih/tranzitih) na asc. med drugim pomeni IZGUBO EGA... in lih to se je zgodilo v nedeljo...

 

Živjo Samson,

 

lepo se sliši kar si napisal.

Si pri tem popolnoma pozabil, da je Sonce v izgonu(Vodnar), da je to Sonce ujeto Sonce, enako ujeto je znamenje Leva,

in taisto Sonce dela en zoprn kvadrat na Luno :inocent:

Venera v znamenju Kozoroga pa, med drugim, kaže tudi na frustracije v odnosu, predvsem v mladosti so ti ljudje izpostavljeni osami, nakazuje tudi željo po partnerju, ki je starejši od natusa.(bo držalo)

Poleg vsega, če izvzameva, da vsebuje energije Saturna je samotna, osamljena..... edini aspekt je konj. na ascendent.

btw: Jupiter, zn.Vage in Venera so sign za diplomata , žal je njegov Jupiter v total padu (celo po stopinji) v opoziciji na Saturna :sori: (bil bi sicer dober aspekt za premagovanje težav, žal pa nima dosti moči), za Venero sva že povedala, znamenje Vage pa si sam oglej :)

 

Glej, nisem ne zanj, niti proti njemu ker me politika popolnoma nič ne briga. Naj se stolčejo in dotolčejo itak, da bodo

na koncu prijatelji, mi pa se bomo prepirali kdo je boljši in kdo slabši.

 

(kako strašna slepota je človeka :wOOt: xrosex xscratchx )

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 58
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Cveka xokx Super. Neptun je Neptun pa konec. Luno ima pa v Strelcu, ne v Levu.

Ker pa je to trigon Neptuna,po moje gre v njegovo korist in zna po drugi strani imeti ostro uho za neresnice drugih, zlahka locuje realna dejstva od priblizkov. Na katere pa se sicer sam zelo dobro spozna. Ker se pac rad pogovarja.

Glede na to 1. hiso mislim, da je tip postenjak. Ni socuten, tezi pa k pravicnosti in redu. (asc. koza, MC Sko)

Venera v kozorogu na ascendentu osvaja s spostovanjem (predvsem pomembnih)s preudarnostjo, s smislom samo za vredno, pomembno, veliko in navidezno razumnostjo, kar sicer sam pri sebi omenja, ces da je clovek razuma. Ne drzi to ravno ob dominantni Veneri in dominantnem Marsu pa še v Sko je povrh.

Tak cel pokvadraten Pluton v 7. hisi pa še vladar Luna tudi s Plutonom in vsem drugim kvadratasta ne kaze baš na podporo s strani zene, ampak blokado. Se je pac zase znasla, sama zase, je vodila neke prve dame al kaj ze.

 

aja, sem se zmotila ? Nisem šla gledat. Luno ima v Strelcu, ja. Drugače pa kot praviš, Neptun je Neptun in težko bo , iz njega zgnesti kaj drugega.

Tip je poštenjak, od peta do glave in verjetno še preko, mene zanima predvsem kot predsednik naše države. Pa, vržena je bila kost pa sem jo malo poglodala.

Sem prejle pozabila omeniti, da je severna zanka v 1. hiši v konj. s Soncem, povsem stvar njega in njegovega očeta.

Kaže, da se je tu precej zapletalo, vendar so to osebne stvari in o njih ne bi ravno po forumu (ali kje drugje)

Za Marsa v zn.Škorpijona je imel Milekič navado reči, da gre za karakter gusarja :)

Zanimovo je njegovo opažanje Marsa v Škorpijonu kjer pravi: 'Ovo nije ikra,ovo je muškarac koji peca na reci gde ona suviše brzo teče.'Ja, čist po Ovnovsko. Res je, da je Mars v Škorpijonu doma, se torej tam dobro počuti.

Ja, podpora žene je ogromna. Vendar če vzameva njegovo Venero bi si upala trditi, da to od nje tudi pričakuje.

(nič v slabem smislu)

 

Zanimivo bi bilo pogledati še fixne zvezde in sabijske simbole... ampak to je že preveč, časa za druge stvari pa zmanjkuje. :o|o:

Verjetno bomo še kakšno rekli :palec:

 

 

 

LP

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Samson,

 

lepo se sliši kar si napisal.

Si pri tem popolnoma pozabil, da je Sonce v izgonu(Vodnar), da je to Sonce ujeto Sonce, enako ujeto je znamenje Leva,

in taisto Sonce dela en zoprn kvadrat na Luno :inocent:

Venera v znamenju Kozoroga pa, med drugim, kaže tudi na frustracije v odnosu, predvsem v mladosti so ti ljudje izpostavljeni osami, nakazuje tudi željo po partnerju, ki je starejši od natusa.(bo držalo)

Poleg vsega, če izvzameva, da vsebuje energije Saturna je samotna, osamljena..... edini aspekt je konj. na ascendent.

btw: Jupiter, zn.Vage in Venera so sign za diplomata , žal je njegov Jupiter v total padu (celo po stopinji) v opoziciji na Saturna :sori: (bil bi sicer dober aspekt za premagovanje težav, žal pa nima dosti moči), za Venero sva že povedala, znamenje Vage pa si sam oglej :)

 

Glej, nisem ne zanj, niti proti njemu ker me politika popolnoma nič ne briga. Naj se stolčejo in dotolčejo itak, da bodo

na koncu prijatelji, mi pa se bomo prepirali kdo je boljši in kdo slabši.

 

(kako strašna slepota je človeka :wOOt: xrosex xscratchx )

...mislim, da drugace dojemava vrinjena znamenja in neaspektirane planete...

vrinjena znamenja so po mojem najmocnejsa, saj je tu ujeta enormna energija, ki ko enkrat najde kanal bruha zelo silovito, saj je bila toliko casa blokirana... in njemu se je zdaj kanal odprl...

 

..kar se neaspektirane venere tice pa se mi tudi zdi, da je mocnejsa, zelo pogosto opazam, da so neaspektirani planeti mocnejsi oz. bolj neodvisni in jih oseba tezje integrira v osebnost zato zelo pogosto zavzamejo dominantno mesto v osebosti(stecejo pred horoskopom)... in ce pogledas, da je v njegovem primeru venera vladarica 4. in 9. hise, ki drugace nista mocno zastopani(4. prazna, v 9. samo mars)... vidis, da je temu res tako(ukvarjal se je z zunanjepoliticno diplomacijo(venera vladarica 9. hise), pravom(9. hisa), je univerzitetni profesor prava(9. hisa+venera v kozorogu) in zdaj v casu predsedovanja slovenije EU bo predstavnik svoje domovine(4.hise) v tujini(9.hisa) v casu, ko bo le-ta najbolj pod drobnogledom svetovne javnosti.

 

Je pa res, da se jaz poserjem na tradicinalne razlage o visinah, padu in tut na novodobne teorije stopinj. Pac na stvari gledava drugace.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Težka bo, Samson.

 

Vrinjena znamenja morda res prično bruhati svojo energijo vendar šele ko in če oz. kadar, najdejo kanal.

Ne stavim nanje niti ficka.

Po čem sklepaš, da se je njemu osebno kanal odprl???

 

Z neaspektiranimi planeti je tako, da nonstop tvorijo neke aspekte ( nimajo vrvice na katero bi bili privezani) , drugače povedano: nikoli ne veš kateri aspekt se tvori v določenem trenutku. Slab ali dober. Poznam primer osamljenega Saturna. Človek menja razpoloženje kot poletno vreme. Nikoli ne veš kakšen bo, ko ga naslednjič srečaš.

 

Vem, da se je ukvarjal z vsem kar si opisal ,vendar ne pozabi na Luno v zn.Strelca, (prihaja iz natalno 6. hiše) ,ki slabim aspektom nakljub, nakazuje tujino oz-življenje v njej. Ravno zaradi slabih aspektov tele Lune, se je tudi vrnil v domovino ( sicer bi v tujini nadgrajeval in nadaljeval svoje življenje) Lahko pa mi verjameš, da mu je tujina ljubša kot dom čeprav ima 4. hišo(dom) v znamenju Bika.....je tu Venera, ki pove malce drugačno zgodbo..

 

Na ostalo se tako ali drugače poserješ, čeprav bi bilo bolje, da upoštevaš prav vse.

 

Bom rekla, da resnično različno dojemava astrološke interpretacije tako, da se v samem bistvu, vsaj kar se Turka tiče, nimava kaj pogovarjati. :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..

 

Mene pa nekaj zanima:

 

brala sem tudi astrološke analize vseh predsedniških kandidatov (mislim, da je bilo to v Jani, avtor pa Možina??).

 

Zdaj po "bitki smo vsi generali" in vsi vedo iz karte razbrati, zakaj je zmagal npr. Türk. In zakaj je Peterle izgubil.

 

 

Zanima me, zakaj pa pred volitvami tega NI bilo videti oz. tega ni nihče razbral iz kart?....

 

 

 

Hvala za odgovore,

 

LP, Mojca

Omnia mea mecum porto.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Zanima me, zakaj pa pred volitvami tega NI bilo videti oz. tega ni nihče razbral iz kart?....

 

Dobro vprašanje, tu nismo gledali nobene karte. Peterle ima že vsaj dva meseca neptuna na ASC ekzaktno na 19 stopinji, zato je idealiziral in bil siguren v svoj narad, da ga bo volil (vladar ASC v 4 hiši), vendar je neptun le neptun. Tranzit marsa je že nekaj časa v kvadratu z luno, umaknil se je s sonca, precej napora tako fizično kot čustveno vloženega, vendar s slabim izidom. Je pa res, da njegova sedma hiša s tranzitom saturna po njej kaže prav preverjanje tega področja (pri normalnih smrtnikih bi bilo to preverjanje partnerstva), pri njem javnosti. Oba mrka, ki sta se v letošnjem letu dogajala na relaciji ribi in devica, sta bila v njegovi prvi in sedmi hiši, zato se je z enim nekaj pričenjalo, septembra zaključilo, mrk pa deluje dalj časa po njegovem koncu. Tranzit urana v njegovi prvi hiši prihaja v tranzitno opozicijo z marsom v sedmi hiši, zato tak izid, ne more skrivat razočaranja.

 

Sicer pa šele zdaj odkrivam, da ima luno skoraj na mojem soncu, ASC ekazktno na moji luni, ni čudno da mi ni bil kot osebnost nikoli zoprn, čeprav me politika povsem nič ne zanima. Je precej družinski človek, to z njegovo konjukcijo sonca in venere sigurno ne zavarava in tudi položaj jupitra v deseti hiši v hiši strelca kamor sodi, kaže na precej široko duhovno osebnost.

 

Po moje si med sabo Peterle in Turk nista sovražna, kajti Turkov jupiter v ovnu na Peterletovi luni kaže tko.

Razpredamo lahko naprej in nazaj, predsednika smo dobili, šinfali ne bomo, verjamem pa, da kot predsednik tako eden kot drugi tako ne moreta izboljšati situacije, ki jo imamo. Bo potrebno precej več.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjamem pa, da kot predsednik tako eden kot drugi tako ne moreta izboljšati situacije, ki jo imamo. Bo potrebno precej več.

Ok, s tem se seveda strinjam. Bom pa prav poiskala Možinovo napoved, ker so tam tudi rojstni podatki drugih kandidatov, pa da malo povadim... x:Dx

 

 

Hvala za odgovor, Lunca,

 

LP, Mojca

Omnia mea mecum porto.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, s tem se seveda strinjam. Bom pa prav poiskala Možinovo napoved, ker so tam tudi rojstni podatki drugih kandidatov, pa da malo povadim... x:Dx

Hvala za odgovor, Lunca,

 

Ni za kaj Mojca, če dobiš podatke še za koga, mi prosim posreduj na OS. Za Gasparija se spomnim bežno, da je strelec.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tle sicer nimam kaj kometirat.....sam tolk da vam povem, stručkoti, da z veseljem preberem kar napišete..... :palec:

x:Xx

 

:palec: Lahko tud kej dodaš, zato pa forum je. x;)x

 

 

A Danilo je predsednik, lej ti to. Nisem vedela do tega trenutka x:Dx

 

 

xDDx Hoj, pol si pa sploh dobra, če veš, kdo Danilo sploh je. Verjetno si vedela, da je kandidiral, nisi pa spremljala izida.

Saj te volitve sploh mlade, niti ne pretresejo preveč. Vse je bolj prehodnega značaja, zato tudi naši malčki ne vedo, kdo je naš predsednik. Včasih smo imeli celo čitanko v njegovem stilu. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Hoj, pol si pa sploh dobra, če veš, kdo Danilo sploh je. Verjetno si vedela, da je kandidiral, nisi pa spremljala izida.

Saj te volitve sploh mlade, niti ne pretresejo preveč. Vse je bolj prehodnega značaja, zato tudi naši malčki ne vedo, kdo je naš predsednik. Včasih smo imeli celo čitanko v njegovem stilu. x;)x

 

haha ja to vem kdo je, če sem njegove frise v nabiralniku gledala. Drugač pa ne maram politike, je ne spremljam, dol mi visi zanjo in za predsednike :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Mojca!

Dobro vprasanje...moje mnenje je, da je obratna pot dosti lazja; "isces nekaj kar je ze znano" in "to tudi najdes".

Verjetno se te analize pred volitvami ni noben lotil in cisto preprostega razloga; zahteva ogromno miselnega napora, je pa res da so profesionalni astrologi (se med njimi se razlikujejo na dobre in slabe), in pa cisti amaterji (med katere se pristevam tudi sam)...upam da se strinjas z mojim mnenjem.

LP!

 

..

 

Mene pa nekaj zanima:

 

brala sem tudi astrološke analize vseh predsedniških kandidatov (mislim, da je bilo to v Jani, avtor pa Možina??).

 

Zdaj po "bitki smo vsi generali" in vsi vedo iz karte razbrati, zakaj je zmagal npr. Türk. In zakaj je Peterle izgubil.

Zanima me, zakaj pa pred volitvami tega NI bilo videti oz. tega ni nihče razbral iz kart?....

Hvala za odgovore,

 

LP, Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Mojca!

Dobro vprasanje...moje mnenje je, da je obratna pot dosti lazja; "isces nekaj kar je ze znano" in "to tudi najdes".

Verjetno se te analize pred volitvami ni noben lotil in cisto preprostega razloga; zahteva ogromno miselnega napora.

 

Se strinjam gregor777. Mnenja sem, da obstaja tudi neka astrološka etika, ki pravi, naj nikoli ne gledamo kart brez vednosti osebe, za katero se gleda. To se mi zdi precej fer, sploh, ker nimamo nobenega interesa, ker nisem ne na levem, ne na desnem bregu. Sve kar šteje je etika.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoce bi bilo pa res fer, ce bi se kdo opogumil in gospoda Turka vprasal, ce ima kaj proti, ce tu na forumu analiziramo njegovo astro karto.Mislim, da ima svojo internetno stran... potem bi se za tocno uro rojstva lahko vprasali.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoce bi bilo pa res fer, ce bi se kdo opogumil in gospoda Turka vprasal, ce ima kaj proti, ce tu na forumu analiziramo njegovo astro karto.Mislim, da ima svojo internetno stran... potem bi se za tocno uro rojstva lahko vprasali.

xrolleyesx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"CITAT(gregor777 @ 14. Nov 2007, 13:23) *

Mogoce bi bilo pa res fer, ce bi se kdo opogumil in gospoda Turka vprasal, ce ima kaj proti, ce tu na forumu analiziramo njegovo astro karto.Mislim, da ima svojo internetno stran... potem bi se za tocno uro rojstva lahko vprasali."

 

 

Pošlji mu dopis. In poročaj.

 

Idejo imaš. Spelji jo do konca.

 

Bi jo jaz pa me g. "Turek" NE zanima.

 

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj po "bitki smo vsi generali" in vsi vedo iz karte razbrati, zakaj je zmagal npr. Türk. In zakaj je Peterle izgubil.

Zanima me, zakaj pa pred volitvami tega NI bilo videti oz. tega ni nihče razbral iz kart?....

Hvala za odgovore,

 

LP, Mojca

Jaz sem prvič videla Türkovo astrološko karto v njegovem propagandnem materialu, ki smo ga dobili po pošti. Takrat sem jo pogledala in rekla možu: "Türk bo zmagal." Do takrat sem bila prepričana, da ima največje možnosti Peterle, tudi mož mi je to povedal takoj po moji razglasitvi. Mi je pa predlagal, da naj to nekje objavim, če sem tako prepričana o Türkovi zmagi. No, tako zelo prepričana nisem bila, ker nisem imela možnosti pogledati karte drugih predsedniških kandidatov, zato sem o tem bila tiho in pozabila na to, dokler ni zmagal. Tako sem žal general po bitki.

 

Sedaj pa, kaj me je prepričalo, da bo Türk postal predsednik:

- AC v Kozorogu (stopinja Ovna)

- Saturn v Tehtnici v 8. hiši (stopinja Ovna)

- vrh 9. hiše v Tehtnici, Venera na AC v Kozorogu

- Luna v 10. hiši (Strelec, stopinja Leva)

- vladar 10. hiše (Škorpijon, Pluton) v 7. hiši v Levu

- sovladar 10. hiše (Mars) v 9. hiši

- Sonce v 1. hiši (stopinja Leva; 29°)

 

Dodatno me je prepričalo, da ima vrh 6. hiše v Raku, ki je v konjukciji s Soncem Slovenije (ob osamosvojitvi). To sem opazila že v karti nekega drugega predsednika.

V opombo naj samo še povem, da se pri tem hitrem pregledu v aspekte v natalni karti nisem spuščala.

 

Vidim, da se je razvila polemika okoli časa rojstva... Mislim, da imate pravo uro rojstva. Kolikor se spomnim, je karta takšna, kakršna je bila objavljena v njegovem letaku oziroma neke vrste časopisu.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunca koga tukaj na Astro forumu lahko stejem za profesionalnega astrologa, oz. za resnega strokovnjaka? Lahko mi odgovoris na OS mail!

LP!

 

Profesionalni je tisti, ki se ukvarja samo s tem, torej z astrologijo, žal pa ne vem, katera se ukvarja samo s tem.

Očitno je tu nekaj punc, ki obvladajo astrologijo, je pa precej mladih, zato imajo še precej časa, da lahko postanejo profesionalke. Res pa je, da se samo preko astro šole ni mogoče proglasiti za profesionalca. O tem verjetno vedo ljudje več kot on sam, zato dobremu astrologu ponavadi ni niti reklama potrebna.

Nekaj časa je bil na forumu Bern, Jupi, Marsa, Beli vran, mislim, da našteti delajo kot profiji.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...
..

 

Mene pa nekaj zanima:

 

brala sem tudi astrološke analize vseh predsedniških kandidatov (mislim, da je bilo to v Jani, avtor pa Možina??).

 

Zdaj po "bitki smo vsi generali" in vsi vedo iz karte razbrati, zakaj je zmagal npr. Türk. In zakaj je Peterle izgubil.

 

 

Zanima me, zakaj pa pred volitvami tega NI bilo videti oz. tega ni nihče razbral iz kart?....

 

 

 

Hvala za odgovore,

 

LP, Mojca

 

Zato ker se to z popolno gotovostjo ne da. Dejmo si že enkrat priznat.

 

Vse astrološke napovedi so zgolj na ravni verjetnosti; preprosto zato, ker je astrološka simbolika arhetipska.

 

Kdor zmore natančne napovedi pa morda astrologijo uporablja samo kot pripomoček za lažje neptunsko kanaliziranje, tako kot radiestezist uporablja nihalo.

 

Astrološke analize so na nek način kot pravi Dejana Necič "gledanje v pasulj".

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...