Skoči na vsebino

Sprejeti samega sebe


Lunatica

Recommended Posts

Če gre za tisti trik, ko izgine karta, ki si si jo izbrala, gre za to, da ti pokaže eno karto manj plus to, da so vse različne od tistih, ki si jih videla prvič.

 

ne razumem. mene zanima kako ve on katero karto sem izbrala? (ker ne rabiš karkoli pritisnit, naredit, le misliš si..,, pa še nategnit sem ga hotla, kao, tri sem si zamislila, pa je vedel, katera je prva..)

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 449
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ne razumem. mene zanima kako ve on katero karto sem izbrala? (ker ne rabiš karkoli pritisnit, naredit, le misliš si..,, pa še nategnit sem ga hotla, kao, tri sem si zamislila, pa je vedel, katera je prva..)

Fora je v tem, da ti drugič vedno pokaže čisto drugačne karte in eno manj kot prvič...so pa podobne...npr. prvič je srčeva dam, drugič pa karina in podobno....tako je zelo zavajujoče. skratka "ugane" tako, da zamenja vse karte.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če gre za tisti trik, ko izgine karta, ki si si jo izbrala, gre za to, da ti pokaže eno karto manj plus to, da so vse različne od tistih, ki si jih videla prvič.

 

ja, vem, ti si opisal pravila zdaj oz. le potek..

 

Fora je v tem, da ti drugič vedno pokaže čisto drugačne karte in eno manj kot prvič...so pa podobne...npr. prvič je srčeva dam, drugič pa karina in podobno....tako je zelo zavajujoče. skratka "ugane" tako, da zamenja vse karte.

 

kva?

 

ti si blond al kaj?

 

 

kdo ti pokaže*? mislim kako on ve, kaj jaz mislim?

 

.......................??????????? Jaz!

 

(poslala ti bom na e-mail)

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, vem, ti si opisal pravila zdaj oz. le potek..

kva?

 

ti si blond al kaj?

kdo ti pokaže*? mislim kako on ve, kaj jaz mislim?

 

.......................??????????? Jaz!

 

Zapiši si katere karte vidiš pred izborom in katere po izboru, pa boš videla, da sem že razložil.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je dovolj preveliko da vidim da tiste ni..

 

(but i'll do that, čeprav ne vem kaj je point glih.. še vedno sprašujem, zakaj ona zmanjka in kako on to ve?) sem pač blond.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prav na to računa.Ti pa le naredi to, pa bo vse jasno.

 

dvomim oz. si nisem zapisala prej večkrat - sem si zapomnila.. to nič ne spremeni.. oz. tud če se karte okoli spremenijo ko tiste ni več, mi to nič ne pove ali pomeni..

 

?

 

lahko poveš, kako računalnik ve, kaj jaz mislim?

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dvomim oz. si nisem zapisala prej večkrat - sem si zapomnila.. to nič ne spremeni.. oz. tud če se karte okoli spremenijo ko tiste ni več, mi to nič ne pove ali pomeni..

 

?

 

lahko poveš, kako računalnik ve, kaj jaz mislim?

To, da se karte spremenijo, pove vse.

 

Lahko ti dam samo še primer:

 

Recimo, da ti dam na izbiro pet kart:

 

srčev kralj, pikova dama, križev fant, karina dama in karin fant

 

Nato si izbereš eno karto. Sploh nima nobene veze katero, kajti enostavno ti pokažem štiri nove karte, torej izbrane nikakor ne more biti med njimi:

 

karin kralj, križeva dama, pikov fant, srčev fant

 

Na prvi pogled so si karte dokaj podobne (barva je ista). So pa samo štiri, kar ustvari iluzijo, da sem vedel, katero si izbrala in odstranil prav to, v resnici pa sem odstranil vseh pet, ki sem jih dal na razpolago na začetku.

 

To je vsa umetnost. :vio:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To, da se karte spremenijo, pove vse.

 

Lahko ti dam samo še primer:

 

Recimo, da ti dam na izbiro pet kart:

 

srčev kralj, pikova dama, križev fant, karina dama in karin fant

 

Nato si izbereš eno karto. Sploh nima nobene veze katero, kajti enostavno ti pokažem štiri nove karte, torej izbrane nikakor ne more biti med njimi:

 

karin kralj, križeva dama, pikov fant, srčev fant

 

Na prvi pogled so si karte dokaj podobne (barva je ista). So pa samo štiri, kar ustvari iluzijo, da sem vedel, katero si izbrala in odstranil prav to, v resnici pa sem odstranil vseh pet, ki sem jih dal na razpolago na začetku.

 

To je vsa umetnost. :vio:

 

ne razumem evo..

 

ker res sem si karino damo izbrala.. a je point v tem, da si si jo ti prej zamislil?

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne razumem evo..

 

ker res sem si karino damo izbrala.. a je point v tem, da si si jo ti prej zamislil?

Copperfield would have a field day with you. x:)x

 

Ni nobenega pointa v tem, kaj si kdo zamisli ali izbere. Če ti dam na izbiro pet jabolk, ti eno izbereš in ti nato pokažem štiri hruške, je jasno, da mi ni treba vedeti, katero jabolko si izbrala.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upam, da bomo nadaljevali debato o sprejemanju samega sebe, da se približamo odgovorom o večnem vprašanju "kdo sem".

 

No, tole se mi zdi kar primer, kako je človekov um lahko zaslepljen v tem, kar vidi, da ne vidi ničesar drugega. In če ne vidi, misli tudi da ne obstaja.

 

:inocent:

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem za druge ampak jaz govorim iz izkušen,nisem nikaršna učiteljica ničesar,ne obladam nobene dihalne ali meditacijske tehnike niti srednje šole nimam končane.vse kar sem napisala sem izprobala na lastni koži.

butl orposti nisem ti odgovorila ker sem mislila da se hecaš z mano.

vprašal si me kako biti iskren do sebe? če te zebe in te nekdo vpraša a te zebe mu reči ja,ne da se delaš močnega.če ti ni do družbe nekoga,nebodi tam samo zaradi lepšega videza.če nisi srečen v svojem odnosu s tvojo ženo ali možem ,se loči.ne ostajaj skupaj zaradi otrok ali verskih prepričan.vse to izgleda lepo in prav ne vidi pa se posledic,posledice občutiš ti in vsi okoli tebe.preprosto recimo veliko staršev vstraja skupaj samo zaradi otrok.ti nisi srečen s partnerico ali partnerjem, misliš da živeti skupaj je zadosti, da drugi ne opazijo da nekaj ni vredu,se motiš, največkrat ampak največkrat prav otroci to opazijo.ko se vidva kregata ali ko vidva ne govorita ali ko spita v ločenih spalnicah,nekateri starši tudi to skrivajo in čakajo da otroci zaspijo da se potem lahko skrivaj splazijo v drugo sobo.vse to ima posledice na otrokih.na tebi tudi,saj nisi srečen,kako bi le bil,ko pa ne dobiš ljubezni kot bi jo moral vse okoli tebe je sovraštvo.torej pojdi stran,začni svoje življenje bolj boš srečen in tako boš tudi lažje pokazal kaj je sreča tudi otroku.otroci se bojo lažje našli v mirnem domu kot v domu prepirov.to se navezuje tudi na imeti se rad.veliko staršev ko se ne ločijo od partnerja ne pokaže da se imajo radi,kajti tukaj se kaže samo ljubezen do otrok,ki pa tudi ničista saj ima grenak priokus,nesvobode.imej se rad pojdi stran in živi življenje.vse to so dejanja ki jih moraš naredi če želiš biti ti. Ampak to je zelo težko z današnjo miselnostjo človeka.kajti v življenju moraš biti na nek način bojevnik.ne moraš prepuščati usode drugim.biti odgovoren za svoja dejanja bodi sam svoj šef, v življenju imajo vsi neka nadrejene ki jim morajo odgovarjati. ti pa bodi sam svoj šef.boš spet vprašal kako se pa to naredi???

torej vse kar počneš v življenju delaj s sto odstokov energije, ne samo na pol samo za to ker pač moraš. najdi si tako delo kjer boš užival tam lahko tudi pustiš sto odstotkov svoje energije in potem boš tudi videl ta temu sploh ne moreš reči delo lahko pa mu rečeš meditacija.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Biti sama s sabo je bistvenega pomena,da lahko kaj razumeš,da sebe boljše spoznaš,da dovoliš svoji intuiciji,da te vodi s časom,da se energija izrazi,.....Biti sama,vsaj za določen čas,pa čene gre drugače vsaj kak dan,mogoče samo en popoldan,sama s sabo,jaz in jaz.

Te dneve imam težka učenja,težek dogodek je prišel v moj lajf,nekaj mi sporoča,....Včeraj sem bila celi dan sama,šla sem na zelo dolg sprehod s postavljenim vprašanjem.Učenje sem imela tik pred nosom,zanimivo kako Univerzum odgovori,če je postavljeno vprašanje,zanimivo kako učenje dobim takoj,če sem le pripravljena za to,Takoj je odgovor tu.Včasih je vse tako preprosto,da enostavno ni verjeti taki resnici,ampak tako je,drugič pa težko,kot da bi morala gore premikat,da pridem do izvira.V temi je svetloba,potrebno je temo le sprejeti.S tem,ko temo sprejmemo,se svetloba lahko izrazi in ni upora.Reakcija na temo je ODPOR,tu pa hakeljc in tu resničen problem.

 

BOLEČINA POVZROČI TRPLJENJE LE,ČE SE UPIRAMO.

 

Vse dobro prihaja k meni. :palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se mi zdi, da je to "naučiti se sprejemati in živeti sam s seboj", ena mojih najtežjih nalog v življenju....

Še bolje je morebiti popolnoma prozoren.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi tako lahko rečeš. Saj vemo, o čem govorimo.

kakor hitro postaneš prozoren za sijaj božje navzočnosti, si nepremičen in v neprekinjenem toku dvosmernega sprejemanja. Ko je fokus božje namere znotraj tvoje volje, nehaš razmišljati o sprejemanju, saj veš, da to to.

Mnogi se sprašujejo (-te), kako do tega? Ni toliko pomembna izbrana pot, temveč osebni napor na tej poti. Zaupanje, delovanje in razmišljanje so dober začetek.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vera vera vera, ljudje preveč verjamejo, preveč verujejo in ne mislijo s svojimi možgani, to je problem danešne tako imenovane civilizacije. imej vero nič ne sprašuj samo imej vero in zgodilo se bo,jaz se tem besedam lahko samo smejem. ko nekdo verjame bo vse dogodke nevedoč obrnil tako da se bo išlo kot verjame. z vero prelagaš odgovornost na nekoga drugega. in tako nikoli ne moreš najti samega sebe. zato ljudje ki hodijo do vseh teh new ega klovnom, vse temelji na neki veri, pridejo samo še bolj zmešani nazaj,sploh ne vejo kje se jih drži glava, saj samo verujejo in verujejo, svojo usodo prelagajo v roke nekoga drugega.vse te obrede ki jih delajo in mešajo med sabo in si jih izmišlujejo samo zato da bi privabili čim večjo množico ljudi.

vera je samo neka iluzija,ki ti da mogoče za moment gonilo za naprej ampak nikoli ti ne more pomagati najti samega sebe.

lunatica- ti moraš prvo začeti spoštovati samo sebe, da te bodo tudi vsi okoli tebe spoštovali.sama si moraš narediti spotštovanje.iskanje partnerskih odnosov na hitro kaže da si sama sebi največji sovražnik, zakaj pustiš da ljudje delajo grdo s tabo? sama to dopuščaš, sama si kriva kaj se ti dogaja, ne prelagaj odgovornosti na starše, zdaj se zavedaš da je nekaj narobe, ampak če se boš smilila sama sebi, ti ne bo pomagalo, nobena vera ti ne bo mopagala, sama sebe moraš brcniti v rit in reči ej kaj ,je narobe z mano, zakaj dopuščam, da ljudje tako ravnajo z mano? imej se rada in ljudje te bodo imeli radi, spoštuj se in ljudje te bodo spoštovali. kajti če sama sebe ne spoštuješ in se zanemarjaš, nevidim razloga, zakaj bi te kdo drug spoštoval. vem da te starši tega niso naučili kajti nihče ni njih naučil,vsi v nekaj verjamomejo zatorej prekini ta začaran krog, in začni spoštovati sebe. tvoje telo je tvoj tempelj, če ga sama ne spoštuješ, ga drugi samo uničujejo. upam da razumeš kaj ti hočem povedati. biti z nekom samo zato da pozabiš nekoga, nisi iskrena do sebe niti ne do njega, igraš pa se z zelo nevarnimi energijami,ki se lahko končajo katastrofalno.ne prepuščaj svoje usode drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vera vera vera, ljudje preveč verjamejo, preveč verujejo in ne mislijo s svojimi možgani, to je problem danešne tako imenovane civilizacije. imej vero nič ne sprašuj samo imej vero in zgodilo se bo,jaz se tem besedam lahko samo smejem. ko nekdo verjame bo vse dogodke nevedoč obrnil tako da se bo išlo kot verjame. z vero prelagaš odgovornost na nekoga drugega. in tako nikoli ne moreš najti samega sebe. zato ljudje ki hodijo do vseh teh new ega klovnom, vse temelji na neki veri, pridejo samo še bolj zmešani nazaj,sploh ne vejo kje se jih drži glava, saj samo verujejo in verujejo, svojo usodo prelagajo v roke nekoga drugega.vse te obrede ki jih delajo in mešajo med sabo in si jih izmišlujejo samo zato da bi privabili čim večjo množico ljudi.

vera je samo neka iluzija,ki ti da mogoče za moment gonilo za naprej ampak nikoli ti ne more pomagati najti samega sebe.

lunatica- ti moraš prvo začeti spoštovati samo sebe, da te bodo tudi vsi okoli tebe spoštovali.sama si moraš narediti spotštovanje.iskanje partnerskih odnosov na hitro kaže da si sama sebi največji sovražnik, zakaj pustiš da ljudje delajo grdo s tabo? sama to dopuščaš, sama si kriva kaj se ti dogaja, ne prelagaj odgovornosti na starše, zdaj se zavedaš da je nekaj narobe, ampak če se boš smilila sama sebi, ti ne bo pomagalo, nobena vera ti ne bo mopagala, sama sebe moraš brcniti v rit in reči ej kaj ,je narobe z mano, zakaj dopuščam, da ljudje tako ravnajo z mano? imej se rada in ljudje te bodo imeli radi, spoštuj se in ljudje te bodo spoštovali. kajti če sama sebe ne spoštuješ in se zanemarjaš, nevidim razloga, zakaj bi te kdo drug spoštoval. vem da te starši tega niso naučili kajti nihče ni njih naučil,vsi v nekaj verjamomejo zatorej prekini ta začaran krog, in začni spoštovati sebe. tvoje telo je tvoj tempelj, če ga sama ne spoštuješ, ga drugi samo uničujejo. upam da razumeš kaj ti hočem povedati. biti z nekom samo zato da pozabiš nekoga, nisi iskrena do sebe niti ne do njega, igraš pa se z zelo nevarnimi energijami,ki se lahko končajo katastrofalno.ne prepuščaj svoje usode drugim.

 

Vera je pomembna.Vprašanje je v kaj verovati,ali v koga?

Drugače pa,kako lahko uporabljaš svoje možgane,brez da v njih verjameš? xrolleyesx PMislim,da je z verovanjem vse ok,dokler kdo to ne zlorablja,to je pa druga priča.Veliko ljudi poznam,ki jih je vera rešila,vseeno kakšna,...vera v metuljčka,....lahko ti da tisti zagon,ki ga nujno potrebuješ,da vzletiš,ali pa da letiš dalje.Pot brez vere je kot vreča brez dna.Če ne verjameš v svojo pot,kak pomen ima? Brez vere ne bi niti živela,kajti ravno vera vase,te je pripeljala na zemljo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem za druge ampak jaz govorim iz izkušen,nisem nikaršna učiteljica ničesar,ne obladam nobene dihalne ali meditacijske tehnike niti srednje šole nimam končane.vse kar sem napisala sem izprobala na lastni koži.

butl orposti nisem ti odgovorila ker sem mislila da se hecaš z mano.

vprašal si me kako biti iskren do sebe? če te zebe in te nekdo vpraša a te zebe mu reči ja,ne da se delaš močnega.če ti ni do družbe nekoga,nebodi tam samo zaradi lepšega videza.če nisi srečen v svojem odnosu s tvojo ženo ali možem ,se loči.ne ostajaj skupaj zaradi otrok ali verskih prepričan.vse to izgleda lepo in prav ne vidi pa se posledic,posledice občutiš ti in vsi okoli tebe.preprosto recimo veliko staršev vstraja skupaj samo zaradi otrok.ti nisi srečen s partnerico ali partnerjem, misliš da živeti skupaj je zadosti, da drugi ne opazijo da nekaj ni vredu,se motiš, največkrat ampak največkrat prav otroci to opazijo.ko se vidva kregata ali ko vidva ne govorita ali ko spita v ločenih spalnicah,nekateri starši tudi to skrivajo in čakajo da otroci zaspijo da se potem lahko skrivaj splazijo v drugo sobo.vse to ima posledice na otrokih.na tebi tudi,saj nisi srečen,kako bi le bil,ko pa ne dobiš ljubezni kot bi jo moral vse okoli tebe je sovraštvo.torej pojdi stran,začni svoje življenje bolj boš srečen in tako boš tudi lažje pokazal kaj je sreča tudi otroku.otroci se bojo lažje našli v mirnem domu kot v domu prepirov.to se navezuje tudi na imeti se rad.veliko staršev ko se ne ločijo od partnerja ne pokaže da se imajo radi,kajti tukaj se kaže samo ljubezen do otrok,ki pa tudi ničista saj ima grenak priokus,nesvobode.imej se rad pojdi stran in živi življenje.vse to so dejanja ki jih moraš naredi če želiš biti ti. Ampak to je zelo težko z današnjo miselnostjo človeka.kajti v življenju moraš biti na nek način bojevnik.ne moraš prepuščati usode drugim.biti odgovoren za svoja dejanja bodi sam svoj šef, v življenju imajo vsi neka nadrejene ki jim morajo odgovarjati. ti pa bodi sam svoj šef.boš spet vprašal kako se pa to naredi???

torej vse kar počneš v življenju delaj s sto odstokov energije, ne samo na pol samo za to ker pač moraš. najdi si tako delo kjer boš užival tam lahko tudi pustiš sto odstotkov svoje energije in potem boš tudi videl ta temu sploh ne moreš reči delo lahko pa mu rečeš meditacija.

 

Všeč mi je tvoje pisanje, Mayita, mislm, odločnost, volja, energija, vztrajnost, ki veje iz njega. Mislm, mladostna zagnanost. Ker, brez tega ni nč a ne. Ni napredka. V naši firmi mamo tak razvojni tim. Mlade junce z neomejeno energijo, voljo in svežimi, nekonvencionalnimi idejami, vedno pripravljene podreti vse zidovje pred seboj in vlečt voz naprej. In enga starga kozla, ki upravlja z vajetmi, sej veš, da vsi potegnejo v isto smer, da voz ostaja na cesti in da ga ne vrže iz ovinka. Mal sem zašel zdele.

 

Zakaj pišem tole? Tamle si napisala, da pejt ven, če v zakonu nisi srečen. Maš prou. Samo, hja, zdej, jst verjamem /lastne izkušnje, pa tko/, da maš glih tega partnerja z nekim namenom, da je za nekej glih najblj idealen /za kva že? za pozdravt ene stvari/ prou ta partner in če ga skenslaš prej, preden popenkaš to, zarad česar sta se sploh najdla, nisi naredu kej dost. Ker bo naslednji glih tak, ker si tud ti še zmerej isti. Ok, ne bo mel enakih trepalnic mrbit, ampak vse tist, zarad česar si spizdu od prejšnjega prej, preden si to predelal, bo mel tud ta. In tko si pršu z dežja pod kap. In tko lahko bežiš od enga do druzga in zraven preklinjaš kar češ, kako so vsi desci isti /al pa babe a ne/. In se boriš in boriš, tko celo življenje, zmagaš pa ne.

 

Ni dost izbrat drugo vedenje, če ti trenutno povzroča bolečino al pač karkol ti že. V partnerstvu pa sploh ne.

 

K izbereš drugačno vedenje, tako, ki ti ne povzroča bolečine, te bolečine seveda ni več. Fino a ne. Za ene je to dost. Vsakič izbirajo vedenja, ki ne povzročajo bolečine /al karkol že, česar se želijo znebit/ in tko čist dobr živijo do konca življenja, ne da bi se ozirali nazaj, ne da bi se kdajkol vprašal o vzrokih za te, zdej minule bolečine. Ampak kva to pomen? Če bojo spet izbral enako vedenje kt prej, mislm takrat, ko so živel z bolečino, se bo ta vrnila. Zato morjo skoz izbirat vedenja, ki bolečin ne povzročajo. To pa pomen, da si omejujejo svoj diapazon možnih vedenj. Njihov življenski prostor delovanj se skrči, je omejen.

Primer. En, ki je bil v ljubezni razočaran, pa obenem nč naredu, da bi odkril in predelal vzroke tega razočaranja in ki je takoj spizdil iz takega odnosa, bo dobu novga partnerja, ki bo glih tak in bo ponovno razočaran in bo spet spizdu iz odnosa. Zdej, če mu bo teh bolečin dost, bo izbral drugačno vedenje, tako, da teh bolečin ne bo več. Al ne bo šel v nov odnos /pol tud razočaran ne bo mogu bit/ al pa bo šel v odnos tko, brez odpiranja, z zapuščanjem prej, preden bi bil lahko spet prizadet. Mislm, sploh ni slabo, če mu je to zadost dobr.

Če mu pa ni to zadost dobr in če hrepeni po partnerskem odnosu, v katerem se lahko odpre, odkrije svojo ranljivost, zaupa in tud ljubi z vsem srcem brez strahu, da bo spet in spet izigran /al karkol že/, bo pač moral pogledat vase in nazaj in poiskat vzroke, zakaj se mu to dogaja in jih tud predelat. Ker šele pol se mu enaki partnerji ne bojo več dogajal. Zakva pa ne? Ker ne bo več enak, ker bo tiste lekcije, zarad kterih so se mu prejšnji partnerji dogajal, že predelane.

 

In kva je rezultat tega? Njegov diapazon možnih izbir vedenja ostaja. Lahko spet iskreno ljubi, ne da bi ga bolelo. Pa še ljubljen je lahko.

 

Zato je smiselno, da se ukvarjamo z vzorci in vzroki našega delovanja in ker pač praktično vsi izvirajo iz preteklosti, jih je treba tam poiskat. Glih zato, da si širimo našo prihodnost, skozi delovanje tle in zdej.

 

Bežat od preteklosti tko, da jo zanikamo, pomen omejevat naše delovanje v sedanjosti in s tem oženje prihodnosti /clo onemogočanje/.

 

Ukvarjanje s preteklostjo na način, da iščemo odgovore na naše delovanje v sedanjosti, njeno preobražanje in s tem kreiranje prihodnosti, ne pomeni živetje v preteklosti. Nasprotno. To pomeni aktivno živetje sedanjosti.

 

Živetje v preteklosti pomen nesprejemanje odgovornosti, pomen samosmiljenje, žrtviranje, depresiranje. Pravzaprav, živetje v preteklosti pomen neživetje.

 

butl :2src:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...