Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

ne cvili dbk... >_> ...men je šel en kos auspuha, kjer je zraven "nemontažno" vgrajen katalizator....mehankar reku, da se dobi sam v original izvedbi...cena pa 800€...sam kos...brez dela, pa brez menjave olja, filtrov, zavornih ploščic in ostale frčkarije........ :wOOt: :cry: ....zdej pa iščem rezervne variante.....pa tud če bolj šlampaste....sam da bo šlo jeseni skoz tehnični......držim xcrossfingx tud zate.....

 

kak avto (lahko na OS), se mogoce kljub temu kaj najde, kar nekateri mehaniki zarad marz nocejo dilat x;)x

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

hunday.....več moram pogledat k ne vem na pamet, pa ti sporočim.....upam, da sem ti mal polepšala dan....da se ti "tvoje" cifre ne zdijo več tolk grozne.... x;)x

 

pa hvala za pripravljenost pomagat.... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cudovit zacetek tedna, ni kaj...

ker mam v kratkem registracijo sem danes peljal avto k mehaniku, da ga malo, ampak res malo pregleda...in kar je nasel, ni vec malol...sesut katalizator, en senzor, za katerege sem vedel, da ga bom moral menjat in sem ga dobil, valjda ni pravi...samo tam ene 300€ stroskov pred registracijo...

spal za en K...se nekaj mi na zelodec tolce...mah, jaz se ga bom zapil http://users.volja.net/siemens/smajli/majkemi.gif

 

Da te še jst mal potolažm.

 

Crknu servo volan na oplu /samo pr zavijanju v desno/. Noben ne ve kva /mrbit sam kak senzor/, treba je zamenat cel volanski sklop. Cena 1800€ samo material, brez dela. Da bi me potolažl, so mi ponujal sklop iz enga razbitga opla...za 550€ + delo.

:o|o:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pit sem ga ze zacel :ermm: lahko pa probam, ce me tolazba odzeja x:)x

 

ma saj niti ni take panike, pravzaprav, samo vceraj mi je pa res zakuhalo...sploh ko sem hotel registracijo lepo skesirat, zdaj bom pa spet moral neke obroke jemat :sniky:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da te še jst mal potolažm.

 

Crknu servo volan na oplu /samo pr zavijanju v desno/. Noben ne ve kva /mrbit sam kak senzor/, treba je zamenat cel volanski sklop. Cena 1800€ samo material, brez dela. Da bi me potolažl, so mi ponujal sklop iz enga razbitga opla...za 550€ + delo.

:o|o:

 

 

jurja osemsto? :O:

tu nekje bi prijatelja drug motor za vectro prisel, ko je zacel o menjavi razmisljat, namesto o drugi generalki (brez zajebancije, dvakrat mu je motor zaribal) :xx!:

ampak se kar na oplu vztraja...

 

jaz sem pa mojega ze ljubkovalno v shitroena preimenoval x^x

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o fak, kaksn mate! :sori: xcrossfingx

(tole je res grozota, s temi regitsracijami pa tem oz. mors najprej se met izpraven avto!! x:o)x)

moja frenda podobno; tik predno na morje (2,3 dni pa to), ji crkne volan, cela shtala, 600€, kao cakat 14 dni (ker kot nalasc je bil moj, ki je zdej tud njen mehankar na dpoustu)!! sem ji rekla ma zihr se da kje tko kaj.. no in je pol ustimala za vec kot pol ceneje, al nekaj tacga.

Fak, socustvujem, upam da vsi vse cimprej in s cimmanj tepezha po zhepu zrihtate! xwizardx

 

(shitroen! :D)

 

Nat - cestitke tamali (konc srednje sole!!!)! x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem ze prej mel isto znamko, od takrat v bistvu preimenovanje...nonstop je bilo nekaj (jaz pa picajzlast, kar se avta tice, pa smo nonstop nekaj sraufali)...in je bilo vse v redu, sem se ga navelical, pa ga prodal...nekje v tvoj konec...

 

cez dobre pol leta pa dobim mms s sliko razbitega in pripisom, ce ga se prepoznam :cry:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst hodim pa kr peš, no včas pa s kolesom al pa busom x:o)x tak da vsaj teh avtostroškov nimam (še) :vio:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

svašta ... ravnokar me je klical en tip z vprašanjem, če prodajam harmonike

x:px

 

Jst pa kakor kdaj... znam tudi lenarit in uživat. xDDx x:px Ko me pa prime pet minut se pa moram it zdivjat... še najraje s kolesom... ko grem pa v vodo postanem kot vidra --- se potapljam po tolmunčkih in se lovim z ribami, pa se spustim s tokom da me hitreje odnese naprej... pa masiram se na brzicah al pa pod kakšnim slapom, al pa samo pustim da me nežno boža tok vode... xsrcx V morju pa tudi uživam kot otrok... :)

 

 

Ma po slikah ki sem jih vidla tudi jst ne vidim podobnosti s čiwawo... xnckrivx

 

***

So me pa frendi/ce hecali da sem balena bianca (beli kit) -sploh ko so me v vodi vidli- ker nisem lih pri ta suhcenih... x:)x

... sem mislila d asva se v napovedi to zapricali...

 

ja, verjamem (da znas uzivat), jaz pa pravzaprav v nekem smislu ne... x:o)x

ja jaz se tud masiram (tkole z vodo).

1x sem mela bulo in sm bla narocena na onkologijo jesen, pa sem si zadala za cilj, da do jeseni je ne bo vec oz. vsekakor ne bo maligna.

In smo bli glih v Kranjski (to tedaj k smo besno navijal za brazilijo, se pravi leta 93 morda) pa so tam neki izvircki bli bliz z ledeno vodo (ki jo pa sicer obozujem, zato mi je tecn z vsemi frendi kam hodit, k so vsi bl zmrznjene sorte pa majo rajs toplejse vode, medtem ko men pa ustreza ce je mal hladnejs - glih zato mi Korcula tok sede in zato mi Soca tud pase.... x:)x)...

no in sem se s tisto vodo polivala, cistla od te bule pa to. xDDx

je blo pa (se men!) za umret, dobesedno so mi ledenele zile oz. kri v njih - in to julija al avgusta!

 

aha sm mislila da si pa bl pr ta suhcenih, ne vem zakaj. x:)x

 

a tko? beli kit? xDDx x8Dx

mene so pa vcas hecal (k so vedl da se bom mal jezila) in so rekl da sem riba babica. x:o)x

ne, civavi res nisem nc podobna. xDDx ze tko al tko - k nisem mejhna pa tko... pa ipak nism tok spicasta pa tud ne popadljiva (tolk x;)x).

 

včeraj je bila obletnica rojstva Slovenca Edvarda Rusijana;

-slovenski letalski konstruktor in pilot, * 6. julij 1886, Trst, † 9. januar 1911, Beograd, Srbija. (Iz vikipedije)

 

No, v Beogradu so se lepo spomnili tega izrednega Slovenca- pilota, na njegov pogreb je takrat v Bg prišlo 11.000 ljudi!

Lani je dobil čisto pravi spomenik, vsako leto pa mu na grob ko je obletnica rojsta in smrti položijo venec.

 

Mi pa? ....

:palec: Kul k si (se) spomnila in opomnila!

Jp. res smo slovenci nikakvi do svojega. :o|o:

 

wou, kakšna sila... toča, veter, bliskanje, strele!!!!

jp, vcer je blo spet, isto!

pa spet sm mela mokro v kuhni kljub zaprtemu oknu! Fak! :o|o:

 

Zdejle sm šla pa tečt. Pa so se noge kar vlekle za mano-težko mi je šlo... pa sm se ustavla, pa vmes malo hodim.... pa pogledam enkrat na levo, pa vidim eno rjavo liso, si mislm, kater štor od drevesa.. tok svetlo rjavo oranžn... ja valda, grem par korakov naprej.. ne.. to pa ne more bit. Se obrnem, še bol napnem oči in... jo vidim.. srno... in se potihoma oglasi, (kot da bi me hotla poklicat, nej pogledam v tisto smer) stresa z glavo, stoji in me gleda-vse to mn kot 50 m stran. Zdej nisem prepričana, al je bil zdraven še mladiček, ker na daleč ne vidim prov dobro. Fora je, da moja "tekaška" proga poteka v enem takem krogu in ta srna je bla glih na sredi ... ko sm potem tekla naprej okoli, je nisem več vidla.... in kar nekam lahkotno mi je šlo naprej..kot da bi dobila eno energijo...

:2src:

 

Ojla,

 

danes pa je en "krasen" dan.

Vedno ko grem na trg, se čudim kako drago je vse....ampak grem vseen vedno znova

a ne kok ogabn? je vse drago... :o|o:

 

pr nas tut že pere,

še dobro (al pa ne) da nisn šeu na Lent,

škoda, Laibachi so

aha, vcer je pa sirse blo, ocitno.

a tko, glih vcer so bli?

No ziher je blo vseen zlo dobro, oni majo mega koncerte in itak so carji. :palec:

 

Včeraj sem bila pri zobarju, sem šla spucat zobni kamen, dala 30 EUR. Od zdaj naprej bom to delala s Cilit Bangom, majkemi ...

x:Dx

(shit za wc :||)

 

jst hodim pa kr peš, no včas pa s kolesom al pa busom x:o)x tak da vsaj teh avtostroškov nimam (še) :vio:

jaz sem tud bla taka, sem relativno precej pozno naredila izpit - pr 35.-ih - ga nimam se niti 10 let.

sem iz centra (bla), pa sem povsod sla pes al s kolesom, z busom se najmanjkrat, al je kdo peljal - al sem sla pa na shtop.

Sam pol pa tamal pa tko... pa tud; mi je mim, k eni recejo, ehh saj ga ne rabim.

k mi je pa tud al predvsem zato blo mim: ne morm enga skoz gnjavt.

recimo je mene kdo (skoz gnjavil oz. veckrat), k je bil brez izpita. pa sm mu vcas cist usput namignla, ces, da je fajn met izpit pa to, pa je rekel recimo, ahh, saj ga ne rabim. x:o)x x:Dx

ja valjda, ce te drugi okol vozakamo.

no jaz nisem hotla bit taka, pa odvisna pa tko.

Plus je bil to en mojih najvecjih nekak... *strahov* - to, za kar *jaz nisem*. x:o)x

kot nisem bla za net, pa za svasta.. kar se je pol izkazal, da ne sam da sem cist, ampak sem clo zlo. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sonce sije, dezek gre... xsingx xrainbowx (upam da k bo mavrica, da ne bo na drugi osi)...

 

ves dan ze jem. x:o)x

skoz sem lacna. ne morm verjet, da cist VEDNO (in se najbl od vseh telovadb, takih in drugacnih), mam najvecji apetit ravno k furam tibetance (vcer sem jih po par letih spet zacela, k sem vmes druge zadeve, nazadnje jogo, pa rada mal zamenjam pa tko, poleg tega je pa to nekak edino, kar lohk, brez da se kje kej dotika hrast itd. in da ni spet prevec prepogibanja itd.).

In skoz sam jem (prejle sem jabuk, zdle pa korencek).

In sem si lubenico kupla, sam mi je pa premrzlo zanjo, k je ledena.

Mi ni nc kej vroce, k mam skoz kratke hlace.

hrasta se mi je nekak utrgala delno, jasno, sam ni panike, se kr cajta (sam pocas gre tole) ampak res hecn, da se v dolzino total ozha, v shirino pa cist mal pa pocas.

s tamalim sva odnesla radiatorcek dol in ga dvigneva in od nekod prileti gormozanska vesha! se dobr da podnev! se je to zgodil! in je ven odletela! xokx

cist mim je, k mi vsi recejo/recete, ah saj je sam metuljcek. Tud slucajno NI sam metlujcke! :angry:

metuljcek nima tega ogromnega telesa, ima ful vec kril, pa ful manj telesa.

telo me pa mot, ce se zaletava okol.

v glavnem, je nisem mogla vidt zlo lepe, ceprav se silila, ker je bla lepe oranzne barve. pravzaprav zlo mocno oranzne, ne vem, ce sem tako ze vidla, bogve odkod je prisla - morda pa je ona od zadnjic.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px to je tud tim rekel. xDDx x:Dx :vragec:

 

ker bi jo barvno clo lohk tko vzela, k je bla tko zive barve.

metulj je tak lahkoten, obvladuje zracni prostor, vesha se pa sam nekaj zaganja. x:o)x x:Dx zijalasto. x:px

 

jp x^x ... ko si jo v fotkah zgrešila, Marsa ... specialno za tebe x;)x

 

uh. :blackeye: vidt je ogromna, sam lohk je taka fotka...

sam ce bi bla tok povecana, bi blo tud ostalo drugac, se prav najbrz ni mejhna. x;)x

tle pa itak zgleda kot dlan! x:o)x

sm hotla npaisat, ma na fotki naj kar bo (sam da ne leta!!), ampak je tud na fotki kr dzazna. x:Ox

 

spesl zame? x:o)x :vragec:

 

naj hvala ti! x:Xx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

to pa je ze bolj netopirju podobno :O:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp, taka je bla tedaj na morju - kot netopir (velikosti), a gibanja pa kot kolibri (vrtela se je in tko), bila pa je zelo lepe temnordece barve, tko zemeljsko bordo (sem jo se v mirujocem stanju na wcju tud vidla - k sicer ne tok podrobno pa od bliz jo opazvala x:o)x :OO!:)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... celo dve noči smo skupaj z njo spali ...

x:Ox :OO!:

 

ej stara jaz sem hotla tedaj DAM (z morja)! V Ljubljano! x:o)x x:Dx xyesx

k je to blo tam, no pa se mal vecje (saj pravm, skor kot dlan).

 

ce bi jaz vedla da mam vec dni tistole zadaj okol (tole ta oranzno), bi bla zlo slabe, in vi bi to ze vedl. x:o)x

kar mravljinci so mi sli, dlake (kolikor jih mam) so se mi pokonc postavle. tim se mi je ful smejal.

ne vem kako mi je uspelo, da ko je bil majhen, sem nekak.... se uspela dost nazaj drzat, k nisem hotla prenasat strahov pa vzorcev pa tega.

ne mors, kot mama, pa tako paniko zagnat zarad 'enga metuljcka'.

saj to mi je jasno. vem da je off in bedast in vse. sam pac.

sam je pa res, da ko vidis to, ti pa se 3,4centimetrska ni vec tok grozna. xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če pa nič ne naredijo, sam zavetje iščejo, temo, nič drugega, itak ne preživijo na svetlobi..

 

lažje razumem za kakšnega škorpijona al pa kaj takega pa še to ne vem sploh (sem gledala eno oddajo ful lepo in nebogljeno bitje v bistvu, ki se odzove samo ko je primorano nekako, drgač pa radarji kot nihče); no in sem mela ful srečo, da sem bla s frendom na morju in je on mel ta peh, da jih je on videl vedno (v hiši, haloooo) in jih skrbno odnesel nekam ven. mislim... mene bi kap. vse pa je odvisno v kakšnem stanju sem svojem in koga srečam, drgač pa zmeraj se da vse nekak zmenit in jim odprem okno in gredo, al pa še kakšen list nastavim, pa gredo nanj, da jih odnesem ven :) . Predvčerajšnjim pa je čebelica zalutala v mojo kopalnico in se mi je ful milo storilo, kaj pa ona dela tu in preden bi se kao po moje lahko zmenila je kr zginila izza luči nad ogledalom :( . valda je ni blo več. prevroče.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prsla s kratkega psrehoda zdajle - kok je lepoo! :2src:

sem nesla neke embalaze dol pa se en giro ob reki naredila. x8Dx

 

zdajle sem pa ene 11x kihnila.

(*nikol ne kihnem sam 1x, ponavad tko okol 6x, ce ze kiham).

 

prej sm si pa nastimala banano z mlekom in kokosom (pa ceprav mi ponavad ne sede to z mlekom, sam mi je prav zapasal).

sem si zahvaljujoc eni dobri osebici s foruma (xsrcx x;)x) lohk zmixala (k mi je crknil palicni pa ga dobila 'novega'). xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

spet ste pri veščah x:Dx

 

Bla na kavi, tortici in sladoledu v mestu x:)x mal mraz blo.. zdaj se je pa ful lepo zjasnilo..

 

moram zbrskat usb kabel, da dam fotke iz velike planine dol.. smo se sli foto sešn 5 let after.. kao isti stil fotk, kot že enkrat prej, sam z gubicami starostnimi in temi dodatki... x:o)x

 

pa učit se moram pol še mal..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole bi sodilo bolj v Moje sanje..ampak moram sem napisat: kaj sem sanjala danes ponoči: da ljudje z asc levom imajo robustne kosti, ženske bolj možačasto zgledajo x:Dx , da pa folk z asc v tehtnici ful nežno in z nežnimi potezami, drobnimi kostmi... xDDx , v drugo pa, da sem plačala položnico eni Aniti Mlakar - kdo pri bogu je to nimam pojma, da so se mi iz ene zavarovalnice zahvaljevali, da je zdaj ta ženska zavarovana pri njih, ker smo plačali 38.5 eurov položnice...in jaz -tako natančna okoli tega, gruntala kako bi do tega prišlo in očitno ni druge - preko bankomata ko plačevala, še tej Aniti Mlakar položnico plačala x:Dx .. x:Dx

Toliko o sanjskem dogajanju..

 

Včeraj šle po gobe in celo najdle nekaj - celo nič kaj črvive niso bile-sem bila prepričana, da so in pol prerežem pa gobe lepe, tako, da sem jih kar v skrinjo počila.

Bosta danes gospodičnici šli sami v šumo :palec: Tak sta vsaj rekli.

 

 

Glede avto delov - pol pa ponaredke nabavite :o|o: mogoče pa jih imajo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

jaz sem tud bla taka, sem relativno precej pozno naredila izpit - pr 35.-ih - ga nimam se niti 10 let.

sem iz centra (bla), pa sem povsod sla pes al s kolesom, z busom se najmanjkrat, al je kdo peljal - al sem sla pa na shtop.

...

Jst mam izpit že 13 let (šoferjevahči.press); sem rezervni šofer: tp, kadar se gre ven žurat, jaz vozim domov. Vozim vse avte enako dobro, edin kombija še nisem vozila. Avta nimam zato, ker ni ekonomske računice (Velepič - NMK) x:o)x kadar ga rabim, grem s taksijem, se pravi 2-3×letno. Razmišljam pa o nakupu avta - že vsaj 3 leta. Pa nekak ni bilo sile, da bi se zaganjala v nakup. Ko se bom spotaknila od ugodno priliko nakupa avta, ga pa kupim x^x

 

jp x^x ... ko si jo v fotkah zgrešila, Marsa ... specialno za tebe x;)x

 

oh, tole je pa čist navadna vešca :2src: jst jih stalno ven nosim, bodisi iz veže bloka, bodisi stanovanja. Men so všeč. Niso nevarne, so nočna bitja; včas so verjeli, da napovedujejo smrt - odtod osovraženost. Men je všeč njihova mimikrija (sposobnost prilagoditve okolju do "nevidnosti") - večinoma se zadržujejo okol dreves.debel - se prav bliz hoste, parka ipd.

Jst itak vse živali nosim ven; brez pardona zmečkam edin molje-mokarje, pa enkat sm enga žužka, k je bil na prvi pogled podoben ščurku, tega sm tut najprej zmečkala, pa šele pol gledala, kwa za ena žwal je to bila.

 

*****

jst pa bla včer v šopingu: sm si kupila 75+10L nahrbtnik - končno x:px :palec: grem jesenimalo dalj, za mrtvaške nekam...pa rabm met veeelik ruzak, da dam pol kaj privlečem x:px x:px sm iskala dobr ruzak že vsaj leto in pol...no, zdej sem se pa "spotaknila" ob ugodno priliko x8Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1x sem mela bulo in sm bla narocena na onkologijo jesen, pa sem si zadala za cilj, da do jeseni je ne bo vec oz. vsekakor ne bo maligna.

In smo bli glih v Kranjski (to tedaj k smo besno navijal za brazilijo, se pravi leta 93 morda) pa so tam neki izvircki bli bliz z ledeno vodo (ki jo pa

 

A je zginla? A si šla na pregled?

 

:8):

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če pa nič ne naredijo, sam zavetje iščejo

aja to je pa cist druga pesem pol. k jaz sem mislila da te hudo nemarno pichjo, ugriznejo, ti pod kozho zlezejo in mas pol hude tezave. x:Dx x;)x

 

spet ste pri veščah x:Dx

 

....

 

... smo se sli foto sešn 5 let after.. kao isti stil fotk, kot že enkrat prej, sam z gubicami starostnimi in temi dodatki...

jp. x:o)x ce jo jaz vidim, sta pol 2 strani v dnevniku, zihr. x:Dx :8):

 

i sevedke.... gub najbrz fulare pri 25ih. x;)x x:Dx (xrolleyesx xcivx)

 

jaz mam pa drugac. pokazem frendi 2 fotki. 1 je izpred 10 let, ko sm cist shujsala (20 kg), 2. izpred 2.

pa jo vprasam - kera fotka je izpred 10 let in kera izpred 2? x;)x xokx

 

sm odlomila noht na palcu. Svašta, svašta. In zdej ful grdo zgleda.

sm vidla. sploh nir es da grdo zgleda - pravzaprav se ti je super odlomil, kot bi ga z grickalico odseckala. xDDx

 

Jst mam izpit že 13 let (šoferjevahči.press); sem rezervni šofer: tp, kadar se gre ven žurat, jaz vozim domov. Vozim vse avte enako dobro, edin kombija še nisem vozila. Avta nimam zato, ker ni ekonomske računice (Velepič - NMK) x:o)x kadar ga rabim, grem s taksijem, se pravi 2-3×letno. Razmišljam pa o nakupu avta - že vsaj 3 leta. Pa nekak ni bilo sile, da bi se zaganjala v nakup. Ko se bom spotaknila od ugodno priliko nakupa avta, ga pa kupim x^x

 

 

oh, tole je pa čist navadna vešca :2src: jst jih stalno ven nosim, bodisi iz veže bloka, bodisi stanovanja. Men so všeč. Niso nevarne, so nočna bitja; včas so verjeli, da napovedujejo smrt - odtod osovraženost. Men je všeč njihova mimikrija (sposobnost prilagoditve okolju do "nevidnosti") - večinoma se zadržujejo okol dreves.debel - se prav bliz hoste, parka ipd.

Cookie - sofer!

dobr da vemo, bus najamemo, da bomo lohk pil pa zhural do nezavesti, ti nas bos pa vozakala. xokx x;)x

 

Men pa ne (vsec). x:o)x

 

A je zginla? A si šla na pregled?

O, thanx za skrb in zanimanje! x:Xx

ja, seveda sem sla (sm nekak mislila da je itak jasno xDDx). In vse je blo OK. xokx sam mlecna zleza (k je blo cca 1 let dober po porodu pa se se ni vse v normalo spravlo - so mi rekl).

Je blo pa... hm, resno, zivljenjsko, zalostno.

Sem tam v cakalnici sedela, nas je blo recimo cca 10. Pa sem razmisljala: ena mejhna skupina ljudi in vecji % jih utegne pridt z diagnozo grozno.

In res, k so ven hodile, si takoj videl, kaj so zvedle. :sori:

Tko da k sem stopila ven po pregledu, na sonce, je blo zame to drugacno sonce in vse je drugac zgledal, tok srecna bla zase, k vse OK, pa tok zalostna, k niso bli vsi OK, da sem jokala, k sem sla dam. me je kr pretreslo. Mocna izkusnja.

Zenske (sestre, osebje) pa soncki, zlati ljudje, v nikakvih pogojih delajo, obkrozeni s tezkimi boleznimi itd., pa so tok pozitivni, blagi, spodbudni, da svaka cast! xsrcx

 

~

 

Nataly - Anita Mlakar! x:Dx dbest! xokx

 

~~~

 

zebe me ful v noge, sita sem kratkih hlac! :o|o:

zdej si mazem z eno kremo s cajevcem, k je super.. no in kr nekak 'raztopi' hrasto in je ful boljs, sam ta raztopitev povzroci da je kot en gnojcek spet - k mam spet gazo cez noc (k nisem hotla da bi mi hrasta na silo se odtrgala)...

in me zebe... ze skor 14 dni mam tole in skoz nage noge, iste dvoje kratke hlace. xrolleyesx

 

Celo guzvo spet dons... ene slike iscem, enih par se je kr zgubilo! x:((x

in sem odlasala s tem (k morm tud lojtrco dat pa tezke so pa precej prahu je - gor na omarah) zarad tega da se mi ne bi kej rana vnela. Mal pa tud zato odlasala, k se mi ne da zvedt, da jih res ni (po tihem se mal 'racunam' da se kje pojavijo - vsaj 3 se spomnim, ki jih preprosto ni, sploh ne stekam)...

ampak tko al tko morm pospravt... sm taka, da se ne morem lotit kakega dela, ce ni vse kolkr tok v redu..

recimo eni majo kej za delat, preprosto odmaknejo z roko, kar je na mizi, pa delajo.

jaz ne. me mot pol vse.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kupi dihtungo na metre pa zalepi

:2src: taprav dec: problem vs rešitev x:px :palec:

 

...Cookie - sofer!

dobr da vemo, bus najamemo, da bomo lohk pil pa zhural do nezavesti, ti nas bos pa vozakala. xokx x;)x

 

...recimo eni majo kej za delat, preprosto odmaknejo z roko, kar je na mizi, pa delajo.

jaz ne. me mot pol vse.

hehe, bus sm tut že vozila - po parkirišču oz obračališču - sam naprej, nič nazaj pa levo inu desno...in to unga ta dolzga s prkolco (mestni LJ), mi je ata omogočil x^x

 

men pa ni blem vozit, k itak ne pijem alkota velik (morda kak deci vinčka/večer al pa koktajl, pa še to sam takrt, kadar ne vozim - kar je redko, kadar gremo ven žurat)

 

drgač pa, jst sm tak člowk x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kupi dihtungo na metre pa zalepi

o thanx! a kr tko se rece? :8):

in kje se pa to rece? x:o)x x:Dx x;)x

(v merkurjih pa tem, bauhasuih??)

 

Ja, Macka, men tud nekaj ni slo v racun.. x:Dx

 

drgač pa, jst sm tak člowk x:px

x:Dx verjamem - Oven pa to. xcivx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

reče se samolepilno tesnilo za okna;

jp, baumax/haus, merkur ipd.stuff

jp, na metre x:)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...