Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

reče se samolepilno tesnilo za okna;

thanx! :palec:

 

k sem ful tupa za ene stvari pa vcas ne znam nc povedat. x:o)x (kaj rabm, zato k ne poznam zadev oz. ne vem, da obstajajo.. sva s frendo se glih zadnjic pogovarjali: sem ful prakticna v bistvu za to, kar je ze, za to, kar mam na voljo... topli pod polozim! xyesx pac nekak zimproviziram iz obstojecega. a neprakticna sem ful za stvari, kaj je vse mozno, kaj se vse dobi! se recimo matram total s cim, pa pol kdo uleti: sej to je pa sam tkole, sam gres in kupis tole..)..

No in pol si lomim jezik (in uni v bauhausih so praviloma itak mal shusasti pa ti niso ne vem kolk v pomoc - al pa majo sam uno eno vrsto cez, o ostalem pa pojma nimajo.. in pol jaz sprasujem nekako takole: a veste uni shtilchki, k pridejo na un za zasraufat. x:o)x x:Dx in pol jasn, da unim nc jasn. :D)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

mhm, prodajalci v bauhausih bojo zastopl pa sam: dihtunga za okna na metre x:o)x

 

baje morjo tut nemščino znat, tko da...dihtunga je bl za zihr kokr uno prej xDDx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, thanx za skrb in zanimanje! x:Xx

ja, seveda sem sla (sm nekak mislila da je itak jasno xDDx). In vse je blo OK. xokx sam mlecna zleza (k je blo cca 1 let dober po porodu pa se se ni vse v normalo spravlo - so mi rekl).

Je blo pa... hm, resno, zivljenjsko, zalostno.

Sem tam v cakalnici sedela, nas je blo recimo cca 10. Pa sem razmisljala: ena mejhna skupina ljudi in vecji % jih utegne pridt z diagnozo grozno.

In res, k so ven hodile, si takoj videl, kaj so zvedle. :sori:

Tko da k sem stopila ven po pregledu, na sonce, je blo zame to drugacno sonce in vse je drugac zgledal, tok srecna bla zase, k vse OK, pa tok zalostna, k niso bli vsi OK, da sem jokala, k sem sla dam. me je kr pretreslo. Mocna izkusnja.

Zenske (sestre, osebje) pa soncki, zlati ljudje, v nikakvih pogojih delajo, obkrozeni s tezkimi boleznimi itd., pa so tok pozitivni, blagi, spodbudni, da svaka cast! xsrcx

 

Ja, si lahko predstavljam, da je bla močna izkušnja in da pol vse okol sebe vidš z drugačnimi očmi, ne samo, ker je s tabo vse v redu, ampak tud, ker si predstavljaš stisko drugih, ker si jo en del tud sama doživljala. Fajn, da je s tabo vse v redu. :palec:

 

Vsa čast osebju res, k dela po bolnicah in v takih pogojih. Mene kr boli, k poslušam kakšne /ponavad kake novopečene alternativce/, ki zlivajo gnojnico na naše zdravstvo napočez.

 

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mhm, prodajalci v bauhausih bojo zastopl pa sam: dihtunga za okna na metre x:o)x

 

baje morjo tut nemščino znat, tko da...dihtunga je bl za zihr kokr uno prej xDDx

ja, se mi zdi, da dihtungo bi znal stekat. x;)x xDDx

sam tko so, no... nc kej prevec v pomoc, ponavad. Skoz me kam posiljajo drugam pa tak, pa nc ne vejo, kaj majo (kako naj pa pol jaz vem? x:o)x)

 

Ja, si lahko predstavljam, da je bla močna izkušnja in da pol vse okol sebe vidš z drugačnimi očmi, ne samo, ker je s tabo vse v redu, ampak tud, ker si predstavljaš stisko drugih, ker si jo en del tud sama doživljala. Fajn, da je s tabo vse v redu. :palec:

 

Vsa čast osebju res, k dela po bolnicah in v takih pogojih. Mene kr boli, k poslušam kakšne /ponavad kake novopečene alternativce/, ki zlivajo gnojnico na naše zdravstvo napočez.

 

xsrcx

Jp, cist z drugimi ocmi.... Ja, dobra izkusnja oz. koristna, drugac.... Sm mela kr 'slabo vest', k sem proti nekaterim kar pucala od zdravja, se mi je zdel... kao tam ena bulca, uni pa resne tezave.... nikol nom pozabla. pa ful lep dan je bil (itak, jesen pa to). me je kar neslo, sem sla jasno pes dam.

 

Ja, mene tud moti (sej smo mel ene teme take zdravniske na tak nacin, se ne sponim naslovov)... k eni sam shinfajo. Res da sm mela tud sama kaksno slabo izkusnjo, ampak praviloma pa sam dobre! xyesx Z mano so vedno bli prijazni, vse se je dalo zment (sej to sm ze pisala, k so mi tamalga zaupal dam z diagnozo hude neozdravljive oz. dozivotne bolezni - pa so me poslusal). pa nic kolk je blo tega!

Sm bla s tamalim 3x v bolnici mal dlje (v 1. letu, k je bil 1 mesec skor prezgodaj, pa je blo mal tezavc), pa je blo za OBA dbest poskrbljeno.

Pol so ble pa kake mame (mdr. tudi ena begunka, ki so ji sli na roko in je otrok bil prakticno ze zdrav, pa so ju pravzaprav 'shlepal', in ravno ona se je najbolj pritozevala: 'nije moje dijete majmun da stalno jede banane'! x:o)x xyesx Halo?? Jaz pa vsa vesela bla, k se jaz postlo pa hrano dubla (da lohk bla skoz pr tamalmu - in ce ga ne bi tok casa sam dojila, ne bi mogla bit - ker to je bil razlog da sem bla zraven skoz, ker so priporocil sam dojenje vsaj 1/2 leta)..

Skratka, ful ene nehvaleznosti. Kot da je samoumevno, da te kr pedenckajo.

No men se je zdel, da super z mano ravnajo, vsi so lbi prjazni z mano (razen enih sester, k sem jim sla na jetra, k 'sem se vtikala' - recimo nisem hotla kar necesa podpisat, ko bi blo, sem rekla da bom tedaj, ko bo... pa sprasevala sem veliko: zakaj pa daste tole? kaj pa to pomeni na izvidu? kdaj pa pride dr.? itd. in so kasneje ene rekle, da so 'mislile da sem psihologinja' - se mi je hecn zdel pa se kar dbest, pol sem pa ugotovila, da psihologinj ful ne marajo, k so 'prevec pametne'. x:o)x x:Dx x;)x)

no a v glavnem so vedno z mano lepo ravnal pa s tamalim, vse se je dal zment.

Tud k sem prsla po xx letih k nakljucni dohtarci, k sm grozno zbolela (in mela strasno krvno sliko), mi tud ni dala zdravil pa me je pustila da se sama cajtam... itd.

Hocem rect, jaz imam pa take izkusnje, da zlo sodelujejo z naravno medicino in tko....

Skratka: velik velik velik mam pohval - dost vec kot kritik. x^x xyesx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... sem mislila d asva se v napovedi to zapricali...

 

...medtem ko men pa ustreza ce je mal hladnejs - glih zato mi Korcula tok sede in zato mi Soca tud pase.... x:)x)...

no in sem se s tisto vodo polivala, cistla od te bule pa to. xDDx

je blo pa (se men!) za umret, dobesedno so mi ledenele zile oz. kri v njih - in to julija al avgusta!

Nekaj sva tudi tam ja, v tisti od prejšnjega tedna...

 

Uff samo v tkoo mrzlo vodo me pa težko spraviš! :inocent:

Res da prenesem več kot marsikdo, in da sm plavala kjer so drugi bežali iz vode, ko so mislili da je topla kadar so vidli mene v vodi... ampak v tko ledeno pa... ne hvala! x:o)x

 

Super si tole napravla z bulo... pa čeprav je bila "samo" zamašena žleza... xokx x;)x

 

aha sm mislila da si pa bl pr ta suhcenih, ne vem zakaj. x:)x

http://shrani.si/f/1t/gA/4sDlPe5c/1/ne-ne-01.gif

Sej maš fotko v mojem profilu, kolkor se pač vidi.... malo sem se z barvami ozadja igrala, drugo je pa natural...

A da sm pri tasuhcenih? x8Dx Ne ne... ma pred leti sm imela kr normalno težo, zdej bi blo pa za vržt dol kar dosti... ampak ne mislim delat nobenih diet, bo šlo samo dol ko bom lahko več gibala... pa itak zmorem vsaki dan več in bom pridobila na gibljivosti, na manjši teži, boljšem počutju in sprostitvi, pa tko... več v enem paketu. xDDx x;)x Pa itak ne jem dosti...

 

a tko? beli kit? xDDx x8Dx

mene so pa vcas hecal (k so vedl da se bom mal jezila) in so rekl da sem riba babica. x:o)x

ne, civavi res nisem nc podobna. xDDx ze tko al tko - k nisem mejhna pa tko... pa ipak nism tok spicasta pa tud ne popadljiva (tolk x;)x).

Ja. x:o)x A poznaš kakšno simbolko od belega kita?

 

Joj pa same čudne živali, ki me ne spominjajo nate... x:Dx x:o)x Zakaj pa riba babica? Ta se drži bolj pri obali, v plitvini.... sem se igrala tudi z njimi kot otrok. x:)x Tebe si pa predstavljam bolj kot Piko Nogavičko na unem otoku ko se je igrala z domorodci (a se spomniš tega dela? xDDx), pa ko so skakali v vodo....

 

cist mim je, k mi vsi recejo/recete, ah saj je sam metuljcek. Tud slucajno NI sam metlujcke! :angry:

x:Dx x:Dx

 

Poglej njen fris kolk je smešen... (od vešče mislim) x:Dx , pa se je boš mogoče nehala bat.

Pa kačji pastir mi je tudi smešen ko ga pogledam od blizu.

 

Aja, škorpijonček ima pa tak nežen frisek, da sm ga kar vzljubla ko sm to vidla... je pa enkrat spal z mano na postelji :) ... (fotko maš v FOTOGRAFIJE)

 

***

Danes so me klicali iz knjižnjice da imajo knjigo Lulu, pa je nisem sploh rezervirala... ampak ko sem jo včeraj tko iskala ker je pisalo da je prosta, so se takoj spomnili name ko so jo našli, in mi jo shranili... ma super punce so v naši knjižnjici!!! xokx xsrcx Aja, pa fantje so tudi fajn...

 

 

---

joj, moram nekaj zbrisat.... mi napiše da je preveč smeškotov :8): x:o)x

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hocem rect, jaz imam pa take izkusnje, da zlo sodelujejo z naravno medicino in tko....

To pa moram potrdit da je res! xyesx Sicer ne vsi, ampak veliko od njih pa ja... tudi zdravniki. x:)x

 

Ampak moram povedat da imam pa tudi slabe izkušnje, in če se ne bi sama tolko borila, včasih skregala, spraševala, bi bilo slabih izkušenj še veliko več...

 

So mi pa šli na živce tisti ljudje ki so se popolnoma obesli na ramena zdravstvenih delavcev, zdravnikov, delali z njimi slabše kot s smetmi in se nenehno pritoževali nad hrano, zdravili in nego... sami pa čisto nič naredili da bi se imeli bolje in da bi zdravljenje bilo uspešnejše.

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm že hotela protestirat, pol sm še 1x prebrala in vidla, da si to sam sanjala x:o)x x:Dx

 

A ne kakšne sanjam? x:Dx Čeprav se načeloma pa za asc tehtnice še celo strinjam...

Pa Anita Mlakar - malo potelefonirala - ni mi dalo miru...škorpija pač...in se mi dozdeva, kako do tega imena prišla..

 

Skratka - jaz pa se enkrat nisem mogla spomniti slovenskega izraza za gaszajlo:)))

 

 

 

Dx (xrolleyesx xcivx)

 

 

 

O, thanx za skrb in zanimanje! x:Xx

In res, k so ven hodile, si takoj videl, kaj so zvedle. :sori:

Tko da k sem stopila ven po pregledu, na sonce, je blo zame to drugacno sonce in vse je drugac zgledal, tok srecna bla zase, k vse OK, pa tok zalostna, k niso bli vsi OK, da sem jokala, k sem sla dam. me je kr pretreslo. Mocna izkusnja.

Zenske (sestre, osebje) pa soncki, zlati ljudje, v nikakvih pogojih delajo, obkrozeni s tezkimi boleznimi itd., pa so tok pozitivni, blagi, spodbudni, da svaka cast! xsrcx

 

~

 

lepo si tole napisala x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uff samo v tkoo mrzlo vodo me pa težko spraviš! :inocent:

Res da prenesem več kot marsikdo, in da sm plavala kjer so drugi bežali iz vode, ko so mislili da je topla kadar so vidli mene v vodi... ampak v tko ledeno pa... ne hvala!

ja, eni bezijo iz vode, jaz pa uzivam in je morje sam zame. x;)x

saj jaz tud ne bi sla glih z veseljem se kopat v tisto.... sam se vsaj potopim - da se osvezim (sam morm pazt da me kap ne zadane)...

 

Sej maš fotko v mojem profilu, kolkor se pač vidi.... malo sem se z barvami ozadja igrala, drugo je pa natural...

A da sm pri tasuhcenih? x8Dx Ne ne... ma pred leti sm imela kr normalno težo, zdej bi blo pa za vržt dol kar dosti... ampak ne mislim delat nobenih diet, bo šlo samo dol ko bom lahko več gibala... pa itak zmorem vsaki dan več in bom pridobila na gibljivosti, na manjši teži, boljšem počutju in sprostitvi, pa tko... več v enem paketu. xDDx x;)x Pa itak ne jem dosti...

Pametno. Diete so shit, tele shujsevalne razne... ja, potem se kr odplavlja - tko se je men 20 kilc skinil, in to tko bukvalno je moj organizem shvatio tole programiranje, da sem na konc pa ze kar hujsala, hujsala, hujsala... in sem rekla: o ne!! to pa ne! naj se ustav program! xDDx xyesx

 

Sm si te cist drugac predstavljala (sm sla pogledat)... me spominjas na kaksno uciteljico al pa kej pa vidt si vesel in sporten tip (sam se pa zlo zlo mikro vid xDDx x;)x)

 

Ja. x:o)x A poznaš kakšno simbolko od belega kita?

Konkretno od belega kita ne, pac pa ma kit lepo simboliko, mocno (ponekod je primerljiv z ribo v horoskopu, ima cez visje in nizje, duhovnon in materialno, predstavlja dvojnost, vse kar je ipd.).

Sicer pa imamo super temo o tem, pa morda povezem (in stioposto mora tud o kitu kej pisat, sicer je pa par fajn linkov tud not - mislim da je naslov teme simbolika zivali in podnaslov 'ce vidis'... al nekaj tacga)...

 

Joj pa same čudne živali, ki me ne spominjajo nate... x:Dx x:o)x Zakaj pa riba babica? Ta se drži bolj pri obali, v plitvini.... sem se igrala tudi z njimi kot otrok. x:)x Tebe si pa predstavljam bolj kot Piko Nogavičko na unem otoku ko se je igrala z domorodci (a se spomniš tega dela? xDDx), pa ko so skakali v vodo....

zarad stosa - riba babica. k je brezvezna. x:o)x x:Dx (k so vedl da bi najbrz rajs mela primerjavo s katero bolj... hm, eksoticno al pa vsaj zanimivejso in taksno xDDx)

 

Ja, tko si tud jaz sebe predstavljam. Ce se spomnim tega dela? :D

ne. :D ;)

 

Poglej njen fris kolk je smešen... (od vešče mislim) x:Dx , pa se je boš mogoče nehala bat.

Pa kačji pastir mi je tudi smešen ko ga pogledam od blizu.

 

Aja, škorpijonček ima pa tak nežen frisek, da sm ga kar vzljubla ko sm to vidla... je pa enkrat spal z mano na postelji :) ... (fotko maš v FOTOGRAFIJE)

ja ja, frisek, vem. a ni FRIS(ek) to kar me pri veshah moti. x:o)x x;)x

 

ja, jaz tud gledam facice. jez ma lustno.. al pa zadnc sva se s frendo pogovarjali o polzji facici. xDDx x:)x

 

~~~

 

drugac sm pa slabe, k sem zvedla da bom se 1 mesc gagala... nek biznis se je mal premaknil, na kerga sem zlo racunala. :o|o:

ne vem kaj bom, a nekaj bom ze (morala).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa moram potrdit da je res! xyesx Sicer ne vsi, ampak veliko od njih pa ja... tudi zdravniki. x:)x

 

Ampak moram povedat da imam pa tudi slabe izkušnje, in če se ne bi sama tolko borila, včasih skregala, spraševala, bi bilo slabih izkušenj še veliko več...

 

So mi pa šli na živce tisti ljudje ki so se popolnoma obesli na ramena zdravstvenih delavcev, zdravnikov, delali z njimi slabše kot s smetmi in se nenehno pritoževali nad hrano, zdravili in nego... sami pa čisto nič naredili da bi se imeli bolje in da bi zdravljenje bilo uspešnejše.

ja, eni sam gundjajo, mislijo da je njihovo zdravje od drugih odvisno.

 

se strinjam, jaz mam tud marsikaj. no al pa kdo od bliznjih - predvsem smo mel v nasi druzini slabe izkusnje z zobarji, no sam tud s temi mam zdaj dbest, k mam fajn zobarco k ma fajn sestro, smo si kr vsec - sem ju ze zaslisala, kaj sta po horoskopu.

sej v "vseh" ambulantah skor vem. x;)x

vcas sem rekla uni pr ginekologu kej tacga, o vi mate pa jutr rojstni dan al pa kej... pa jo je tok shokiral da je mela kr solze v oceh, ni mogla verjet da sem si zapomnila. x:)x

 

(uh sej res, morm se narocit h giniju, k sem glih prej o bluah pa tem.. nisem bla ze x let...)

 

lepo si tole napisala x:)x

o, a res? :8): me veseli da ti je vsec. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa mi prbije ja kako pa boš s temi kremplji kej delala?

x:o)x x:Dx

 

drugac pa: js tud ne stekam, kako lohk eni s krempeljci delate karkoli. xDDx

pr seb jih ne maram, na drugih pa so mi lohk zlo vsec.

 

red bulla ne maram glih (ne maram mehurcastih pijac, razen pva in radenske, sploh pa ne pijem sladkih) - a ga vseen 1x letno recimo pijem.

recimo ko grem na morje, ko vozim dolgo pot, pa sem si znala, k se na pumpi ustavla, enga privoscit... kao da me mal 'divgne' (ceprav jaz tega glih ne rabim, ponavad, pa se bezgavke mi nekak zaseka pa po bazooka cigumijih ma okus x:o)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hjao babe :vragec:

:D evo prsezem da sm vedla! xyesx da bo pisal: jao babe! :D :D :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En kup dela...jaz pa len! V Gowindi sploh ne moreš plačat z kartico....:( Jao jao....moje moje krišne !!!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Diete so shit, tele shujsevalne razne... ja, potem se kr odplavlja - tko se je men 20 kilc skinil, in to tko bukvalno je moj organizem shvatio tole programiranje, da sem na konc pa ze kar hujsala, hujsala, hujsala... in sem rekla: o ne!! to pa ne! naj se ustav program! xDDx xyesx

A poveš kaj več? Kako si tole sprogramirala? Oz. Kateri program si si inštalirala? :irs: x:px x;)x

 

Sm si te cist drugac predstavljala (sm sla pogledat)... me spominjas na kaksno uciteljico al pa kej pa vidt si vesel in sporten tip (sam se pa zlo zlo mikro vid xDDx x;)x)

Na učiteljco? :OO!: x:Dx

Drugo (in tretje) pa ja. x8Dx

 

Konkretno od belega kita ne, pac pa ma kit lepo simboliko, mocno (ponekod je primerljiv z ribo v horoskopu, ima cez visje in nizje, duhovnon in materialno, predstavlja dvojnost, vse kar je ipd.).

Sicer pa imamo super temo o tem, pa morda povezem (in stioposto mora tud o kitu kej pisat, sicer je pa par fajn linkov tud not - mislim da je naslov teme simbolika zivali in podnaslov 'ce vidis'... al nekaj tacga)...

Aha, ja... poznam to temo! Mi je ful dobra! :palec:

Ampak me je zanimalo tko kaj se ti spomniš --- pa mi je ful dobro kar si napisala! xokx xsrcx Sej mi bo še všeč postalo... xDDx

 

Ja, tko si tud jaz sebe predstavljam. Ce se spomnim tega dela? :D

ne. :D ;)

x:Dx x:Dx x:Dx

 

ja, jaz tud gledam facice. jez ma lustno.. al pa zadnc sva se s frendo pogovarjali o polzji facici. xDDx x:)x

polžek!!! x:Dx x:Dx Ja ful je smešen!!! x:Dx x:px

 

 

~~~

 

drugac sm pa slabe, k sem zvedla da bom se 1 mesc gagala... nek biznis se je mal premaknil, na kerga sem zlo racunala. :o|o:

ne vem kaj bom, a nekaj bom ze (morala).

Mogoče te pa čaka kaj drugega, še nepričakovanega, in dobrega.... xcrossfingx xwizardx xrainbowx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla mladina x:Xx

 

Marsa ful si dobro napisala o počutju v čakalnici, ko čakaš.....

Premalokrat se tega zavedamo...... Ne štekam ljudi k se skos neki pritožujejo pa vsak teden imajo 3x najhujši dan v življenju, pa vse bad pa vse kr neki.... ma dejmo nehat s takimi, ko greš enkrat mimo onkološke ambulante, se ti spremeni pogled na lajf, niso več pomembne cunjce, pa tašnce, pa kdo je komu kaj rekel....čisto druge stvari pridejo v ospredje.

 

Drugač me pa skos neki šetajo gore-dole, malce na morju, malce doma pa itaq kaj dosti ne vidim. Zverinsko zmatrana in vse kar si želim je samo počivat in spat in čivavo na off in ko imam 5 močnih minut bi kar nekaj skakala in šla in se imela in bila...pa mi še nekako ne znese. Železo imam še vedno v podnu in žvečim koprive, pa melaso pa rdečo peso in vse kar bi naj imelo železo in mi je dovoljeno....no vsaj rjasta ne bom, če nič drugega.

Pa ne bi s tem morila bo že minilo prej ko slej xflowx se bom že sestavila.

 

No takle mamo. Bila malo prej v knjigarni iskala neke knjige, komaj eno našla, zdej grem pa lahko kar spat....

Mejte se, očitno razen spalnih komentarjev zdele nič skup ne sestavim :sleeping:

x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A poveš kaj več? Kako si tole sprogramirala? Oz. Kateri program si si inštalirala? :irs: x:px x;)x

sama vprasanja od tebe dons. x:o)x x;)x

kej vec? pravzaprav ne: program je bil instaliran v trenutku, ko sem rekla, da jasno da bom shujsala (k sem se mami ze kr smilila in da 'ne bom nikol tok suha k sem bla'). sem rekla: se bl bom! in sem (bla). xDDx

to je to. Ta moj razvpiti program. x:px xDDx

pa Lunin post pa manj zhri varianta (drugac ne gre ce se hoce shujsat) oz. mal bit pozoren na to, kar jes.. pa da ni treba na vse dat parmezanov pa kislih smetan itd. xDDx pa joga spet itd.

Program sam oz. programiranje pa je v eni tocki: ko se odlocis. smilila se pac ne bom nobenmu, ker debela in tud noben mi nou govoru, da nekaj noum mogla dosect. :vragec: xyesx

pa razlog je bil, k sem se pocutla kot ladja. namest kot ponavad, lahkotna, dinamicna, ziva, gibljiva, sem plula kot ladja. pa sem rekla Dosta vise! xyesx

hocm bit fit, se pocutt! xyesx

 

Ojla mladina x:Xx

 

Marsa ful si dobro napisala o počutju v čakalnici, ko čakaš.....

Premalokrat se tega zavedamo...... Ne štekam ljudi k se skos neki pritožujejo pa vsak teden imajo 3x najhujši dan v življenju, pa vse bad pa vse kr neki.... ma dejmo nehat s takimi, ko greš enkrat mimo onkološke ambulante, se ti spremeni pogled na lajf, niso več pomembne cunjce, pa tašnce, pa kdo je komu kaj rekel....čisto druge stvari pridejo v ospredje.

 

Drugač me pa skos neki šetajo gore-dole, malce na morju, malce doma pa itaq kaj dosti ne vidim. Zverinsko zmatrana in vse kar si želim je samo počivat in spat in čivavo na off in ko imam 5 močnih minut bi kar nekaj skakala in šla in se imela in bila...pa mi še nekako ne znese. Železo imam še vedno v podnu in žvečim koprive, pa melaso pa rdečo peso in vse kar bi naj imelo železo in mi je dovoljeno....no vsaj rjasta ne bom, če nič drugega.

Pa ne bi s tem morila bo že minilo prej ko slej xflowx se bom že sestavila.

x:Xx

O haj Comica! x:Xx

 

Jp, cimvec zeleznega oz da se ti cimprej nalozhi! :detelca:

 

ja, ful tega jemljemo kot samoumevno.... pa pozabmo kako se lohk v trenutku sprmeeni vse (in tud nam).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sama vprasanja od tebe dons. x:o)x x;)x

kej vec? pravzaprav ne: program je bil instaliran v trenutku, ko sem rekla, da jasno da bom shujsala (k sem se mami ze kr smilila in da 'ne bom nikol tok suha k sem bla'). sem rekla: se bl bom! in sem (bla). xDDx

to je to. Ta moj razvpiti program. x:px xDDx

pa Lunin post pa manj zhri varianta (drugac ne gre ce se hoce shujsat) oz. mal bit pozoren na to, kar jes.. pa da ni treba na vse dat parmezanov pa kislih smetan itd. xDDx pa joga spet itd.

Program sam oz. programiranje pa je v eni tocki: ko se odlocis. smilila se pac ne bom nobenmu, ker debela in tud noben mi nou govoru, da nekaj noum mogla dosect. :vragec: xyesx

pa razlog je bil, k sem se pocutla kot ladja. namest kot ponavad, lahkotna, dinamicna, ziva, gibljiva, sem plula kot ladja. pa sem rekla Dosta vise! xyesx

hocm bit fit, se pocutt! xyesx

x:px x:Dx Ja sorry, tak dan... x:o)x Pa malo mi pomaga preusmerit mojo pozornost... x;)x

 

Hvala za tole, bom poštudirala pa poskusla.... ker nisem karakter da bi se držala nekih strogih diet... tole mi je bliže kot si ti napisala. :2src: :palec: Edino joga ne pride v poštev... bom si morala kaj drugega tu zamislit.

 

Pa čestitam da ti je uspelo!!!! xokx :palec: xsrcx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx! :palec:

Itak da mi je (ratal). sej to je blo pa res od MENE odvisno samo. x;)x xyesx

saj je povsod od nas odvisno, kjerkol smo v dolocenem trenutku, sam vcas je ipak pac tako, da je vse povezano, se pravi morda damo vse od sebe, pa vseen ni rezultatov oz. gre kej anrobe.

Sam tle si pa ti sam, je to to. xDDx

saj pravim: pol pa kar siba... men so kr kile dol letele. najprej zlepa ne pod 70. ne pa ne. no pol sem pa post ubodla itd., pa se je zacel.

 

zakaj pa joge tko kategoricno da ne?

saj lohk kakrol ti ustreza, se najboljs je plavanje.

joga pa zato, ker je tok blaga in zraven deluje na vse organe, jih blago masira...

Tko al tko je telovadba nujna, sicer ti ostane najbrz ful te kozhe pa tega.

mislm ker 20 kil!! to je vec kot tretjina moje teze prejsnje bila! (prej 56-58, tedaj je prislo do 73, no pol pa med 55-51, najboljs sem okol 53, 54).

 

Mi je ze hecn, k folk misl da lazem v zvezi s kilami. x:o)x kao da manj povem. x:o)x x:Dx

dons sem se z eno gospo peljala v liftu, k se vcas zapricava pa je ze dolg nisem vidla, pa da je bla v bolnici in da je shujsala, skratka in da jih ma 56! pa je TOTALNO suha, jaz bla vidt cist buckasta zraven... xDDx pa ene tolk velka al pa micken manjsa kot jaz. pa mal nejeverno me je pogledala k sm rekla da mam 53 ali manj.

tko da, te kile so hecne in individualne in trapast si je postavljat cilje v zvezi z debelostjo oz. hujsanjem sam po tezhi....

 

Gres na ta cilj, da se pocutis kul, gibcen, fit. to je najboljs.

 

pa tud - eni noju nikol zlo suhi suhi, preprosto nimajo take postave. Ceprav bi se dal se okol tega tud katero rect. x;)x :vragec: xDDx

 

 

~~

 

k smo pa glih pr hrani pa hujsanju x:o)x - kok bedast, da imas ravno tedaj vedno najvecji apetit, ko mas prazen hladilnik. :o|o:

dons spet total lacna, da sem jedla MARMELADO! :eek: x:o)x

(je ne jem, ce sem 1 loncek v lajfu je pojedla morda, nc kej dost vec)...

Jo mam skoz okol (k je pac nikol ne porabim x:o)x, pol jo nekaj okol talam in tko, pa ze stara je bla precej... no in jo odprem - ribezova - in je dobra. :yumy:

hec. marmelada. x:Dx svasta.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prsla dam. Sla prej na en giro ob reki, pa zraven se kljuc od avta pa od frende vzela, k pol produzhila se do nje, rozhe zalit.

In mi je nekaj reklo, da vzamem fotoaparat s sabo. In dbest k sem ga. sem mela eye contact s chapljo in pofotkala x fotk.

Sam je bla kot palca, tedaj ko sva meli eye contact. x:o)x xDDx (tko da ne vem, kok se vid... k je pac vame gledala pa je bla sam tenka postava, kljuna pa ni blo, k je blo en face..)...

potem sem pa se eno znanko srecala, k je ze dolg nisem vidla. x8Dx

Pol pa giro do Siske, pa klela voznike (spet). Pa kako to folk voz!!! :angry:

vse slabs in slabs, namest boljs.

Eni so se kr prilagodil novemu zakonu, gre se kar smooth.

a ce je prvi en shtor, na celi celovski zastoj! :o|o:

in en motorist! :xx!: vozaka pred mano manj kot 40, kjer je 60, ga ne morm niti prehitet niti nic, ni se mi pa dal kej trobit pa to pa zivcnosti spodbujat, sam cakala kdaj se bo spokal na drugo pot od mene,

 

sm ze 100x rekla: ce bi jaz bla kak tak inspektor! :vragec:

pol folka ne bi blo na cest in to ne uni, k grejo 10 cez omejitev itd., pac pa folk, ki al: ne zna vozit, se ne znajde v prometu, se boji prometa itd. Tak folk je za eliminirat iz prometa.

Ce te je strah, da mors it 35, kjer je 60, in 50, kjer je 70, pejt s kolesom al pa pes al pa z busom.

In ce ti je treba prosnjo napisat, da speljes na zeleni, se spoki pa pes hod! :xx!:

 

zdajle pa se frenda uleti.. k gre za slab mesec v Indonezijo... pa sem ugotovila, da jo bom kr pogresala, k sva dost na zvezi.

In sva mislili, da se nouva vec vidli no in zdaj uleti se mal na brzake. Fino. x8Dx

 

Hecn dan... Bi morala bit cist pod stresom pa v k* (okoliscine nesramno zoprne), pa sploh nisem. x:o)x xokx

 

Jp, vidim da je pogovor o kilaži. Tough thing...... občutljiva zadeva...

jest tut shujšala pred dvemi leti.. velik...(22 kg) nekej sm jih dobila nazaj.. ubistvu se kar borim skos nekej... zdej pa sploh.. k jem še tablete in moram kar pazit....

Itak 2 osebi z istim št. kg nikol ne zgledata enako, odvisno od konstitucije, kosti, ....

 

Treba je vsaj tri stvari ali celo še več spravit v kontekst... mind, food, gym... vsi to trobmo/jo. Pomemben je začetek, potem čas, ko kilaža "stoji" oz. se nikamor nč ne premika (k že skor obupaš) in pa konec... (jup, men je sam še 1 kg sfalil takrat). grand finale.... ta tam....

 

Prejle sm pršla domov s teka. Sm spet fasala eno alergijo... h sreči je "napad" po 15 minutah minil in mi ni blo treba tablete vzet.

heh, sva istocasno skljocali, takorekoc. xDDx

 

aja ko omenjas kilazho.

prejle sem se tehtala pri frendi na elektronsko vago.

In nimam 52 x;)x x:o)x, pac pa 55.5 (a sem bla oblecena, vendar te kratke hlace pa tolene more met ne vem kolk, no je pa pas zraven, ki je tezek, se pravi okol 54 mam.. morm it se na svojo chekirat da vidm razliko, ce je)...

 

a tko? ti si tud shujsala tolk?

ja, treba pazit. jaz sem na sreco pocas to skinevala (zdej sm lohk zadovoljna pa hvalezna seb, k je moj organizem tok dobr vedu).. k sicer pa ni fajn - na hitro shujsat.

 

Ja, konstitucija. vsak ma ze v kolenih prec viska (napram men x;)x - k mam pickena kolenca xDDx)..

 

evo civ civ - frenda uletava.

 

Lep preostank vecera! xcheersx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zebe me ful v noge, sita sem kratkih hlac! :o|o:

zdej si mazem z eno kremo s cajevcem, k je super.. no in kr nekak 'raztopi' hrasto in je ful boljs, sam ta raztopitev povzroci da je kot en gnojcek spet - k mam spet gazo cez noc (k nisem hotla da bi mi hrasta na silo se odtrgala)...

in me zebe... ze skor 14 dni mam tole in skoz nage noge, iste dvoje kratke hlace. xrolleyesx

 

Jaz sem kot otrok imela opeklino na roki. Iste fore s povoji, flajstri itd. Potem so mi pa rano razkuzili in namazali, dali cez alufolijo, cez alufolijo povoj in je zadeva v 3 dneh izginila. Slisi se butasto, samo je pomagalo :palec:

 

 

drugac sm pa slabe, k sem zvedla da bom se 1 mesc gagala... nek biznis se je mal premaknil

 

Ziher se bo pojavil en se boljsi, tale, na katerega si racunala, bo pa za visek :palec:

 

 

Zverinsko zmatrana in vse kar si želim je samo počivat in spat in čivavo na off in ko imam 5 močnih minut bi kar nekaj skakala in šla in se imela in bila...pa mi še nekako ne znese. Železo imam še vedno v podnu in žvečim koprive, pa melaso pa rdečo peso in vse kar bi naj imelo železo in mi je dovoljeno....no vsaj rjasta ne bom, če nič drugega.

 

Ahoj, Kozmik xsrcx x:Xx . Zoprno, ja, ce je zelezo nizko, si cist izzet :sori: , upam, da se ti tole kmalu popravi :palec: , da bos spet u eksn x;)x

 

 

 

 

Sami nepredvidljivi dnevi so zadnje case x:)x , sem kar zadovoljna s seboj x:Dx , ker se znam prepustit, pa vzet najboljse. Danes zjutraj sem bila povabljena na zajtrk, sem racunala s tacosi x:px , pa je mal drugace izpadlo. Razzvrkljana jajca s koscki sunke, pa s sirom cez, zraven pa krompir, nekaj v stilu tenstanega (okus). Pa najprej obvezno sadje, sem si ananas izbrala, pa pomarancni juice in kava. Potem sem odpujsala v solo.

 

Se mi svinjsko fajn zdi, da sem skapirala program, ki ga uporabljamo, tako v ene 2 urah uporabe (smo delali ene zadeve, zdaj jih znam pa ze sama), pa skapirala sem, kako naj se zamenjave delajo, pa to, je kar fajn zadeva x:px :palec: . Mislim, da kar se tega dela moje sluzbe tice znam, kar moram znat.

 

Drugac pa koncno opremljena za dezevno obdobje tule :vragec: . Imam deznik v velikosti soncnika, kar pomeni, da si moram hlace zavihat nad kolena, da ostanejo suhe, cevlje moram pa preobut in spravit v ruzak in nataknit japanke, da mi ne unici cevlje x:Dx . Je Luis skor dol padel, ko sem mu razlozila taktiko. Jasno, da se mu ne sanja, ce pa najvec 17 korakov do avta naredi. Ce pa dnevno 2-3 ure prehodis, pa lahko samo za cevlje delas x:o)x .

 

Dobila razglednico iz Slovenije xsrcx , samo 8 dni je rabila :palec: . Sicer sem se pa na splosno v zadnjem obdobju na Slovenijo mal priklopila, gledam dnevnik na Popu, pa kaksne oddaje, sem pa tja poslusam Hit, sem zadnjic poskusala na nacionalki kaj pametnega pogledat, pa imajo bolj slab arhiv, al ga pa jaz ne znam uporabljat. Verjetno je rakec kriv za tole... Saj bomo kmal v levu x:px , pa cez dober mesec bo 1 leto, kar sem zdomka x:Dx , pismu je slo hitro tule, po drugi strani si pa ne znam predstavljat, da bi se jutri v Ljubljani zbudila, padla v drug svet nazaj x;)x .

 

777 x:Xx :vragec: x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Dobila razglednico iz Slovenije xsrcx , samo 8 dni je rabila :palec: . ...

hejjj xDDx tok časa hodi razglednica iz Krka do Jesenic x:o)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je, ker v Mehiko leti xDDx

:O: ta faktor sm pa pozabla :V:

 

x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla mladina x:Xx

 

Marsa ful si dobro napisala o počutju v čakalnici, ko čakaš.....

Premalokrat se tega zavedamo...... Ne štekam ljudi k se skos neki pritožujejo pa vsak teden imajo 3x najhujši dan v življenju, pa vse bad pa vse kr neki.... ma dejmo nehat s takimi, ko greš enkrat mimo onkološke ambulante, se ti spremeni pogled na lajf, niso več pomembne cunjce, pa tašnce, pa kdo je komu kaj rekel....čisto druge stvari pridejo v ospredje.

 

Drugač me pa skos neki šetajo gore-dole, malce na morju, malce doma pa itaq kaj dosti ne vidim. Zverinsko zmatrana in vse kar si želim je samo počivat in spat in čivavo na off in ko imam 5 močnih minut bi kar nekaj skakala in šla in se imela in bila...pa mi še nekako ne znese. Železo imam še vedno v podnu in žvečim koprive, pa melaso pa rdečo peso in vse kar bi naj imelo železo in mi je dovoljeno....no vsaj rjasta ne bom, če nič drugega.

Pa ne bi s tem morila bo že minilo prej ko slej xflowx se bom že sestavila.

 

No takle mamo. Bila malo prej v knjigarni iskala neke knjige, komaj eno našla, zdej grem pa lahko kar spat....

Mejte se, očitno razen spalnih komentarjev zdele nič skup ne sestavim :sleeping:

x:Xx

cosma :kiss:

za železo, pa v jabolko zapiči žebl..pust ene par u in potem pojej tako jabolko :)

preverjeno stara metoda :)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za železo, pa v jabolko zapiči žebl..pust ene par u in potem pojej tako jabolko :)

preverjeno stara metoda :)

 

 

a za tetanus dobit? x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a za tetanus dobit? x:Dx

ne, za to si ga morš v sebe zapičit x:px

 

jabolčna kislina raztopi želeso in se leto potem z pojeto jabolko prebavi in železo gre vkri

čeprav kak hematit tud nebi bil švoh :)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...