Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

sama mam ene vaje kao yoga pilates... mi je všeč.. pa za razliko od Marse uživam v hoji navhrib... zdej se že neki tečt trudim v klanec... nekajkrat tedensko pretečem 10 km (če mi le čas dopušča) in obožujem moja potepanja po okoliških hribih. Na zadnje sem prav uživala, čeprav sem bila po 7 urah hoje že tko utrujena da se mi niti ni dal razmišlajt... zanimivo stanje uma. sem pa od lani ko sem imela operacijo dala cca 10 kg dol.. počas in šele sedaj se mi res pozna, čeprav mogoče v teh mesecih je šla kilca al pa dve... pa fajn se spet počutim v svoji koži...

Aliana super x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

. pa za razliko od Marse uživam v hoji navhrib...

seveda, jaz nisem kozu. x;)x xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se spozna na prodajo xDDx

mah saj je blo ze prodano.. glih brigal ga je zame, pol ko so € (oz. tedaj se sit) ze padl v blagajne. x:o)x

Zlo fajn je bil skratka, sem bla pozitivno presenecena. Mislim kako je bil dojemljiv za vse.. ni bil trgovski tip, jaz ne kupim kar cesa tkole. x;)x

sem mislila da bo bolj nenaklonjen tako jogi kot mojemu *znalstvu*. xDDx x;)x

Sva se dolgo casa pogovarjala - ko mi je pac izmeril vse tole pa to, kajti on odgovarja zame v bistvu tam, jasno da niso naklonjeni da en k je prvic tam, kar po svoje se gre nekaj.... in kar rece, aha tole bom pa ene 12x delala, tle bom tko pa tko dihala, zdej po tem najbrz pase kaj tacga k tkole... xDDx itd.

Pa sva se prec ujela.

(*itak se pa jaz s sportniki zlo dobr razumem, prec padem v kontakt in se mamo ful za zment xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x8Dx evo, soba generalno počiščena in pospravljena, akvarij tudi.

pa mi bilo dolgčas x:Dx in si še v omari generalko naredla, enih par cot dala ven

evo, zdaj pa grem mal se uležit. pol pa šibam v mesto po knjigo x^x pa razmišljam, da

bi si še kako novo ribico kupla. se mi zdi, da je tak prazen akvarij, bom še vidla

pa še malo se treba bo iti rekreirat proti večeru x:)x

nekam naspidirana sem xcivx

 

uf, Aliana, super za španijo x8Dx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutrcek x:px x:Dx ,

 

sem se naspala full, tko enih 8 ur :8): , ugotavljam, da bi se dalo navadit na tole. Pa zjutraj je fajn, da se mi nikamor ne mudi, da si v miru pomarancni sok stisnem, pa pod tus zdrvim, pocakam, da se mi lasje posusijo,.... x8Dx

 

Obeta se en tak simpaticen dancek, 4 urce sluzbe, no mogoce mal vec, moramo ene tecaje sprogramirat se, potem pa frejjjjjjjj, nobenih predavanj in tazga, k mam pocitnice x:Dx .

 

 

Aliana, fajn, za tole neplanirano Spanijo :2src: :palec:

 

Marsa, se spomnim tvojega fitness obdobja, mislim, da si tule gor pisala, da hodis. Se mi zdi, da se lahko v vaski zadevi najdemo, oz. kaj za nas, pri tebi se mi zdi pa fajn, da spremenijas zadeve, ne tko povrsno, poskusis, pa nehas, ampak nekak dobim vtis, da pokonzumiras, kar je za pokonzumirat in ko cutis, da je cas za kaksno spremembo, jo pac naredis. Pa nobenega ne posiljujes, da tole je pa res, za vse, zdajle,.... x;)x

 

 

777 x:Xx :vragec: x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!

ŠTUDENTARIJA!

samo tiho mi bodi, da te neom za ušesa. x:Dx če bi bil moj sošolec, pa bi ziher hotel sedet zraven mene, pa če bi bila še tako duhamorna predavanja. x:Dx

 

Uau!! Čestitke!! :palec:

hvala, hvala. še za STCSL mi boš čestitala, ko bom razturala. x:px

 

Bravo Vila S. :palec:

 

Aja, zadnič v Lj sem pa Hudiča (beri Zlomka) vidla-prepoznala. Sm kar šur da je bil on, sam nekam sključen se je držov, al se mi je sam zdelo xnckrivx

:

hvala, Metuljčica. x:Xx

 

heheh, hudičkota, skoz ga vidim v oranžnih hlačah in majčki z gobicami .. nazadnje, ko sem ga srečala, je bil prokleto trezen. x:Dx kaj se ne bo tak sključeno držal pri 1,95 in vseh tegobah, ki jih nosi na grbi. x:Dx

 

x8Dx čestitam :palec: x:)x

hvala, srce. xsrcx

 

hvala tudi Marsi, Cookie, Ale in še komu, ki sem ga izpustila.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x8Dx evo, soba generalno počiščena in pospravljena, akvarij tudi.

...

nekam naspidirana sem xcivx

Pridna! x8Dx

 

jaz tud nek naspidirana...

 

tud bla ze zunaj, z avtom celo in sem se ze prtozvala, da vrocina pa to, pa se spomnila na Pujso, a da se znam kuliratn in umirjat, pa sem probala, pa mi je se kar ratvalo - od zunaj, hocm rect sem se kar kul lohk dihala pa vse, sam mokra sem bla pa cist pa zivordeca. xDDx

 

Obeta se en tak simpaticen dancek, 4 urce sluzbe, no mogoce mal vec, moramo ene tecaje sprogramirat se, potem pa frejjjjjjjj, nobenih predavanj in tazga, k mam pocitnice x:Dx .

Fantastika! xsuperx

 

Marsa, se spomnim tvojega fitness obdobja, mislim, da si tule gor pisala, da hodis. Se mi zdi, da se lahko v vaski zadevi najdemo, oz. kaj za nas, pri tebi se mi zdi pa fajn, da spremenijas zadeve, ne tko povrsno, poskusis, pa nehas, ampak nekak dobim vtis, da pokonzumiras, kar je za pokonzumirat in ko cutis, da je cas za kaksno spremembo, jo pac naredis. Pa nobenega ne posiljujes, da tole je pa res, za vse, zdajle,.... x;)x

ja, tko, jaz ce se kej grem, grem ful not (ravno zato se pa vcas ne lotim oz. ni vedno lenoba vzrok) in se tud ful navdusim. :8): x:Dx

ce jaz kaj se grem, to vsi vejo in me skoz morjo poslusat. x:o)x x:Ix

In vse navdusujem in to...

sam tle pa pridemo do tele tocke, namrec: naj ti hvala, k tko mislis x:Xx - vendar ni vedno cist tko. Ker namrec znam bit blazno posiljevalska tud oz. komandantska in se ufuram, da js najboljs vem, kaj je za druge dobr itd. x;)x x:o)x in se pol kr skor mal '(raz)jezim' celo, ce "un nc ne steka" (kok da je to zanj dbest xDDx x:px)..

ampak, se odvajam.... nekak. x:o)x xcivx

 

Macona - anytime, se vedno razveselim dosezkov (sploh pa takih x^x x;)x) :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

samo tiho mi bodi, da te neom za ušesa. icon_smile_big.gif če bi bil moj sošolec, pa bi ziher hotel sedet zraven mene, pa če bi bila še tako duhamorna predavanja. icon_smile_big.gif

 

Sem pa kr zelo ene 120 % prepričan, da bi TI hotela sedet zraven mene!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak grejo, to ti ravno hocem dopovedati.

sej tezho mas lohk isto, se prav je brez veze na obstojeco tezo, ce hocs shujsat, turirat mishice, ker ti tezha ostala...

Joga pa ODPLAVLJA. ...

:inocent:

 

Ja Marsa, sej sem rekla da se bom informirala in poskusila tudi s tem... pa potem vidla če mi je všeč al ne. xDDx

 

Sem pa recimo leta 2003 (eno leto pred nesrečo) v enem mesecu shujšala 15 kg, s tem da sem bila cel mesec v gozdu, delala po 15 km/dan hoje/plezanja/skakanja po soteski in plavanja v tolmunu, da nisem spila kapljice alkohola in jedla jedi ki sem si jih pripravila na ognjišču (pretežno zelenjava, pa 4 postrvi v celem obdobju, pa "trd kruh" iz moke, soli in vode, ter gozdnih sadežev, regrata s česnom in čajev ki sem jih nabrala tam (kopriva, rman, šentjanževka, trpotec)... tko da vem da se da shujšat, in da zmorem brez da bi se silila v to... x:)x

 

Glede na to da se zdaj še ne morem tolko gibat, bom morala pač še kaj drugega dodat zraven, je pa meni najboljše ko sem v naravi, takrat pozabim na utrujenost in napravim za svoje telo največ. Tele vaje ki jih moram izvajat v zaprtih prostorih se mi pa malček upirajo, ne vem zakaj, ampak se moram prav silit da naredim kakšno vajo. Saj vem da je vsa fora v umu, v načinu razmišljanja, lahko bi se tudi psihično prepričala da bi mi postalo všeč.... ampak to bi po eni strani pomenilo it "proti sami sebi", ker ne bi bilo spontano, to kar me privlači. xnckrivx

 

Prispodobo macke pa sem dala v smislu univerzalnega. ne da macka dela pozdrav soncu pa klesce pa svece pa stoje na glavi pa to, a vsekakor pa dela macko. To pac mors priznat. x:px x;)x

Ja to pač priznam... oz. to je dejstvo da "dela mačko", če je pa mačka. x:o)x x;)x

Saj zato se tudi vaja kliče po njej. x:)x

 

ampak saj te stekam - ti ze ves zase najbolje. :palec: xyesx

xDDx x8Dx Marsa tudi jst se učim cel lajf, in vedno znova odkrivam nove stvari, zato se nimam za najbolj pametno. x:o)x Je pa res da poslušam samo sebe in svoje telo kaj mi/mu paše in to potem ponavadi izberem.

 

...mene se tud ne da v nc prepricat, ce nocm oz. me ne zanima. x;)x

x:Dx x:Dx Dokler te ne pritegne... x;)x xDDx

 

***

 

jaz lahko govorim zgolj iz lastnih izkušenj in tukaj zagotavljam, da je joga daleč najboljša stvar za rehabilitacijo po poškodbah, boleznih, in za ljudi ki so dolgo časa telesno neaktivni, ker je umirjena, deluje v skladu s naravnimi in fiziološkimi principi neobremenjevanja srca in mišic, ter za razliko od ostalih zahodnih pogruntavščin vsakdo lahko dela točno tisto kar zmore in do tiste meje do kateri še čuti ugodje.

-------------------------------

Hja Tai chi je fajn ja, je skoraj ekvivalent joge, le da se izvaja pretežno stoje, je pa problem pri tai chi-ju, da ne moreš bit sam svoj mojster, kot si denimo lahko pri jogi. če se jogo lahk, pogojno naučimo tudi iz knjig, se Tai chija zagotovo ne moremo. Qi qonga pa ravno tako ne.

Hvala za tole. xsrcx

 

pravilno udarjat je znanost, bokserji se eno leto učijo pravilno udarjat, karateisti tak isto, vsak zgrešen udarec ki ni pravilno izveden je poškodba, živca tetive, vezi bla bla. sploh udarjanje v vrečo, zahteva predznanje . Namreč ne moreš v vrečo tolči z golimi rokami,če imaš bandažo stavim glavo, da si boš poškodovala zapestje, z 10 inčnimi rokavicami je brezveze, tko da moraš imet rokavice za vrečo oz. za fokuserje

 

sam sem staknil eno tako neprijetno mikro poškodbo zaradi katere pri udarcu nisem mogel stegniti leve roke vsaj enih pet let, dokler nisem začel z joga vajami. Ne bom sicer kategorično trdil, da je nujna vzročna zveza med jogo in odpravo poškodbe, vendar nekako logično sklepam, da bi to moglo biti to.

Ok, si me prepričal! xDDx Bom raje powštr še vedno uporabljala ko me prime živc. x;)x x:px Učinkovito in neboleče, vsaj jst nimam slabih izkušenj tukaj. x8Dx

 

***

 

Hvala obema! x:Xx x:Xx xsrcx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bla navdusena, a sla drugam - k je blo blizje. x;)x x:o)x x:Dx

tko da je se 'za druge delal'.

 

ma ni blo tko, no.

Tip, vesel k je ena prsla, navdusena.. (v poplavi onih, k so prsle z vso mozno opremo, hlackami svetlecimi, rokavickami, nogavickami, scitniki itd., pol so pa 3x prsle pa nehale). x:o)x x:Dx

 

k sem pa na druzga ze vmes hodila (in glih za daljse obdobje tud tle prenehala), sem pa v Mercatorju srecala sefa tega fitnesa, pa me mal nejeverno gleda pa tko... pol se pa zapricava, pa je povedal zakaj - tko cudn gleeda... k je bil zihr da hodm na fitnes (ampak vedu je, da ne k njim xDDx). NO zame je to seveda bil kompliment.

Da misl da hodm na fitnes. xokx

 

sej k sem bla pa 3x (prvic v lajfu, tedaj), pa srecam frendo, pa prav, u dobr zgeldas - sem slisala da na fitnes hodis. kao.... x:o)x nad si prizadevam in vsak dan po 2 uri svicam, pol pa nc cudnega, da sm tko super. x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mater mam za povedat zadnje cajte. x:o)x :8):

 

v glavnem, dons po x cajtu bla na trznici, k sm si zdavnaj ze zazelela ribce, in sem si kupla sardelce in en scep blitve... in sem si prejle nastimala, kok mi je pasal! :yumy:

yes! pa par paradajzov sm kupla pa buck pa 2 breskvi, rabm mal sadja. In sem eno zdajle in je bla tok dobra!

Pol sem sla pa na giro ob reki.

Rabm eno tako rec a la prucka, pa vidm, k grem mim blokov, k je za kosovca nastiman nekje (pa ceprav nc ne pise, da naj bi blo zdaj), en majhen lesen otroski stolcek. Glih neki tacga rabm.

In si recem - ko grem nazaj, pa ga vzamem, ce bo se. No in je bil in sem ga popokala. Sej mal mi je blo nerodno, ampak sm ga kr vzela... Prakticno cist nov, lep.. nek smrekov les al kaj tacga... tak za cist majhnega otrocka, k se hrani, recimo..... cist lep, v bistvu nov stolcek.

No in sem ga ze v banji umila in se na balkonu susi.

k rabm za kej gor dajat, mam rada take mejhne pise...

 

Sm hotla tv gledat, pa je sam Lara Croft. :o|o:

Pol kasnej je pa Imperij vraca udarec (vcas mi je to bil najljubsi del Vojne zvezd)...

 

ven se mi pa ne da (k mi je mim brez casha okol lazit).

Tko da bom vseen najbrz kr tv gledala.

Mam ful za brat, pa se mi ne da...

 

lep petkov vecer vsem in tud vikend! xrosex

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nardila ene 70 km z motorjem in s sopotnico zadaj.. vmes mal popizdila, ko morala obračat na ful klancu s ful peska in obupala in smo ga rikverc rinili.. mah, mal me je še strah tega motorja, saj vozit ga je ful dobr, sam tele situacije pol, ko se pa pokaže kok ga dejansko obvladaš.. sva pa zmenjeni, da se prešvercava na poligon od AŠ in vadiva, D. itak čist not, ker ravno izpit dela.. men pa tega res nikol niso kazali in me učili, zdaj šele vidim kaj je dobra avtošola... ko bejba s 25 urami vožnje skor več ve kot jaz po 4 letih :o|o: v glavnem, bomo tole uredili :palec: sam stiropor moram polepit po motorju x:o)x x:Dx

 

sem pa hudo dobro makadam klanec gor in dol speljala.. ful ostri ovinki in kar šibala čez x^x

 

pa itak.. tretjič sedela na njem.. tko da... svaka čast, kukrkol..

 

jaz bi tud TV in nič več migala danes, sam menda mamo neki Metelkovo v planu.. ne vem, če se mi da..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v glavnem, dons po x cajtu bla na trznici, k sm si zdavnaj ze zazelela ribce, in sem si kupla sardelce in en scep blitve... in sem si prejle nastimala, kok mi je pasal! :yumy:

yes! pa par paradajzov sm kupla pa buck pa 2 breskvi, rabm mal sadja. In sem eno zdajle in je bla tok dobra!

 

:vio: Skoraj identično je bilo pri nas včeraj.....v ribarnici sem kupila postrvi.......tašča mi je "uturila" buče(moje šele cvetijo x^x ).......pa smo navalili na bučno juho, postrvi, krompir v oblicah, zelena solata...breskve sem kupila že dan prej.....

 

------------------------------------------------

 

Ampak, hotela sem reči tole: ne vem kakšna sreča/usoda/zvezde je prekrižala mojo in xy pot...prijateljica je že od 1. razreda OŠ.....najine življenske poti so zelo različne.....povezanost pa enaka....Vse kar meni primanjkuje, ima ona...in kjer je ona v deficitu, dobi pri meni...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem pa hudo dobro makadam klanec gor in dol speljala.. ful ostri ovinki in kar šibala čez x^x

 

pa itak.. tretjič sedela na njem.. tko da... svaka čast, kukrkol..

xokx kul, bravo! x8Dx

 

(*ja, ful se pozna, dobra avtosola! xyesx pac z motorjem nimam izkusenj z avtosolo, pac pa tko in sem hepi, da mela tacga majstra! xsrcx xokx - pa mi je tud folk pravil pol, da jih 1/2 stvari niso ucil, k je mene moj)

 

stiropor! x:Dx

 

*aja k si filme omenjala oz. tv - banderas je tamle nekje. xDDx x;)x

 

:vio: Skoraj identično je bilo pri nas včeraj.....v ribarnici sem kupila postrvi.......tašča mi je "uturila" buče(moje šele cvetijo x^x ).......pa smo navalili na bučno juho, postrvi, krompir v oblicah, zelena solata...breskve sem kupila že dan prej.....

 

------------------------------------------------

 

Ampak, hotela sem reči tole: ne vem kakšna sreča/usoda/zvezde je prekrižala mojo in xy pot...prijateljica je že od 1. razreda OŠ.....najine življenske poti so zelo različne.....povezanost pa enaka....Vse kar meni primanjkuje, ima ona...in kjer je ona v deficitu, dobi pri meni...

a ne kok super mal tkole papckat dobr? xDDx :yumy:

 

(*jaz sem tud naredila blitvo s krompirjem, tko da sem po plasteh dajala, pa mal cesna pa z olivcem sem polila pa mal z limonco pokapljala in sardelce in je blo tok dobr!!)

((juho zelenjavno pa najbrz jutr naredim, ce se mi bo dal oz. ce mi bo znesl, k mam ful enih planov neki))

 

Aha, jaz mam tud tko z enimi parimi frendami (ene 3 mam tko res D in si vedno kaj nosmo, podarjamo itd.) in frenda pravi: vsi mamo vse. xDDx

Podobno kot ti pravis. x:)x

 

kaj pocnem zdajle?

jem. x:o)x x:Ix kruh pa sir! xrolleyesx - prevec sira pojem, sam rabm nekaj *tacga*.....

no sej bom se nekaj casa pokonc... pa tud sej tile moji kruhki. x:px x:Dx mini variante - k mam rada mejhne stvari... tud sadje pa zelenjavo mam najrajs mejhno...

sploh ne morem tko jest, da bi mela kake blazotne kosurine kruha, recimo... x:px

cist take *macehovske* si rezem pa polovicne.. pa moti me 'visok kruh' in ene par prodajalk tule ze ve to... da hocm crnega in ta najbolj nizkega. xDDx

 

joj ne vem kaj cem se.

 

prejle sem si pa namocila ovsene kosmice (menda nisem takih jedla ze cca 5 let ali vec... x:o)x - k kosmice sam z juho al pa kot polpete stimam, k mi ni za sadje pa to s kosmici, ne shizim na te sladke nacine)... da bom mela za zjutraj.. sam med bom dodala.... so mi prav zadisal. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, jaz mam tud tko z enimi parimi frendami (ene 3 mam tko res D in si vedno kaj nosmo, podarjamo itd.) in frenda pravi: vsi mamo vse. xDDx

Podobno kot ti pravis. x:)x

 

Mislila sem na karakterne značilnosti, pogled na svet, reševanje problemov......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rabm eno tako rec a la prucka, pa vidm, k grem mim blokov, k je za kosovca nastiman nekje (pa ceprav nc ne pise, da naj bi blo zdaj), en majhen lesen otroski stolcek. Glih neki tacga rabm.

In si recem - ko grem nazaj, pa ga vzamem, ce bo se. No in je bil in sem ga popokala. Sej mal mi je blo nerodno, ampak sm ga kr vzela... Prakticno cist nov, lep.. nek smrekov les al kaj tacga... tak za cist majhnega otrocka, k se hrani, recimo..... cist lep, v bistvu nov stolcek.

No in sem ga ze v banji umila in se na balkonu susi.

k rabm za kej gor dajat, mam rada take mejhne pise...

 

Pravilno x^x :palec: , kaj ti ce bit nerodno. Nekdo ga ne rabi vec, tebi pa super fajn prav pride. To bi mogel bit tak plejsek (saj mogoce pa je), kamor bi dajali se uporabne zadeve in bi folk tja hodil. Kaj pa ko ti pospravljas pri sebi in obleke recimo, ki jih ne nosis vec, pa so se uporabne tako ven postavis, da so vidne in da jih lahko vzame kdo, ki jih rabi, a naj tudi folk ne vzame, ker je zadeva sicer za na odpad x;)x

 

To sem jaz prav od tebe pobrala in pocnem isto, zakaj bi slo nekam med smeti, ce komu lahko se prav pride x8Dx :palec:

 

kolk je tu ene hvale zadnje dni x:Dx x:o)x

 

No, da bom v stilu x:px x;)x , danes dan zacela z jogo x^x , kok je to fajn zadeva in ne vem, zakaj imam tako blazne psiholoske priprave, preden se skipam delat jo :o|o: . Fajn se pretegnes in olesenele dele telesa razmigas :palec: . Ni blo kaksnih hudih poz alla noge za vrat in taksno, sem zacela cist na zacetku, kje pa x;)x .

 

Zdajle pa klepet s SLO, potem pa Bobnarjevi hobiji - pospravljanje, likanje in pranje, pa v trgovino. Travce tukaj ne kosim x;)x .

 

Fajn vikendek vsem, pa 777 x:Xx :vragec: x;)x ko se kaj narise semle

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dbest da si zacela z jogo, Pujsita! xokx

 

~~

 

mal hvale... x;)x

 

dons se zbudim in istocasno, ko odvrzem odejo s sebe, dobim sms od frende, ce grem z njo na izlet - v kamnisko bistirco.

In sem bla v prej kot 1 uri redy in sva sli. xokx

Kok je blo lustn! x^x

Ugotovila, da pusi, k sem komaj z nogami v vodi zdrzala, tok je bla mrzla. x:o)x

Kok super dan.

Pol sva sli pa se na pico ( v grosuplje - mega pica!! :yumy:)

 

aja - in vinjeto mam! :hepko: (xokx)

se dobiva, pa pravi: vinjete mroda se nimas....

in jo zdej mam! xsrcx

 

sm se hecala zdajle, da grem se en giro po obvoznici. x:o)x x:Dx

 

Super dan! xsrcx

 

Kok lepa voda, taka k mi je vsec - mrzla, sveza, neukrotljiva, divja, vse....

Ful kolorji, ful je blo mega..... (men se je kr meshal.. k shizim na zeleno barvo in vedno znova me v naravi navdusi, kako neverjetno je, da mas na enem kupcku 17 zelenih barv x8Dx - eno res lepo fotko sem nardila - kot je vidt - sam shit, k jih ne morem presnet na racunalnik - k ze revez na nc vec ne fita...)

 

Zvecer sem pa na eno razstavo povabljena, pa tud kanim it.

Kot bi vedla, sem do 3h zjutraj prckala in ob 2h clo cote obesala, super.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se ti fajn dnevi sucejo xsrcx in jih znas konzumirat x;)x . Se mi zdi tako hecno in na momente mal zoprno x:Dx , ker so pa eni tako zelo blazno planski in tako zelo jih iztiri kaj, cesar ne planirajo, da je joj xrolleyesx . Pol cajta se potem rehabilitirajo od soka, da je nekaj, kar niso planirali v lajfu, potem pa mogoce od preostale polovicke neplansko dobrega kaj imajo. Skoda :o|o: , pa fajn za vse nas, ki smo po naravi bolj spontani x:px .

 

Uzivaj max :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom thanx! x:Xx

Hvala ker se veselis zame in mi privoscis! xsrcx

 

~

 

jp, sam morm priznat da sm mal zmatrana. x:o)x

niso bli neki tezki vzponi pa to, vendar nisem navajena po takih poteh hodit (mal kamni, drsece itd., druge mishice delujejo itd., tko da kr cutim ene mishice k pozabla da so. xDDx).

Tko da upam da ne padem dol oz. da mi ne prevlada lenoba, k bi v bistvu rada sla na razstavo, nenazadnje ze zato, k so se ti frendi preselil iz LJ, pa se zdaj ful manj vidmo. On pa je sicer moj zlo dobr frend (sco) in sva ze vec kot poldrugo desetletje na zvezi, vec ali manj.

Pa isti okus ma za ful stvari kot jaz in vedno pijemo skup dbest terancek, kar ga je v sloveniji. x:)x

Mogoce me je mal sonce prjel.

sem mislila da bom ful sveza pa taka (tud vidt), k je vsa una prana pa zrak pa voda pa vse.....

No pa nisem glih najsvezejsa. x:o)x

mal zjebana pa mal rdeckasta po faci.

 

mislim vedno da kok sem mestno dete.

sam jasn - ce sm v mestu. x:)x xyesx

k sem pa v naravi, pa sem dete narave.

sm en hip kr mal poskakovala. x:Dx

pa lohk sem se navdusevala. xokx

k sicer koga mot.. recimo ko 17-ic recem, joj kok je res mega, zna tim rect: (xrolleyesx) ja, si ze povedala. x:o)x x:Dx x:px

tle sm pa lohk 1000x rekla, ce hotla (in hotla). xDDx x:px

 

aja in ugan(te), kdo je nad nama letel in pol vzporedno??

chaplja. xyesx (xokx x;)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Marsa, vidim da si bla tudi ti pri vodi... :)

 

Jst sm bla pa na Mostu na Soči, škoda ker nisem imela kopalk (pozabla vzet, smo se tko na hitro zmenili pa niti nismo vedli da gremo k Soči xnckrivx ), voda je topla.... pa fuuul malih ribic v vodi...

 

Naj frendica napravila pred kratkim izpit, zdaj kupila avto (Hyundai Coupe) in rabi mene zraven da se "izpili" do konca v vožnji, pa na avto da se navadi... ampak dobro vozi, še enih 3x greva tko malo bolj daleč pa bo not - skorpija x:Dx x:px Zanimivo da vsi do sedaj ki sem jih tko učila vozit da pravijo da so ful pomirjeni ob meni, pa čeprav jih celo pot učim in opozarjam kje lahko še izboljšajo, s kom drugim pa so takoj živčni... mogoče zato ker me ni strah ob njih, pa dobijo še oni več sigurnosti...

 

Čaplja?! Meni pa kanja... :)

 

***

Oblači se, upam da ne bo jutri dež... se menimo da bi šli plavat...

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na delavnici na Pašmanu sem folku med drugim nakladu tud o raznih transformacijah. Zdj sm pa spet doma in temo razvijam naprej - eksperimentiram s transformacijo svoje zunanje podobe. Pri tem sem uporabil eno čebelo. Dons sem ji dovolu, da me piči v čelo in obraz se mi je transformiral tako, da je postal prilično zabuhel in sem podoben eni kitajki, ki v BTCju na tržnici prodaja cunje.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf xcivx cel športni dan.. začela ob 10h z jahanjem in blo še zame svinjsko vroče, me je kar mal glava bolela po koncu, ker ma bolj zimsko čelado in so se mi po moje možgani skor skuhali not.. pol sva šla z I. motorje testirat še mal, tokrat brez sopotnice, na Zbilje na ribice pa Kranj z bivšim na kofi, pa pol čez Škofjo Loko in Polhov Gradec domov..

pol pa še psa sprehodit..

(aja, btw, maček po m oje v zadnjem letu ni tolk mijavkal, kot danes, ko sva nazaj prišla.. sta s psom bila pri odprtem oknu, bi lahko šel ven, ampak sta se očitno cel dopoldne stražila v kuhinji.. tolk je imel za povedat, ko sem prišla, verjetn še dobr, da ne razumem mačevščine, ker je najbrž preklel vse moje žive in nežive sorodnike x:Dx x:o)x

 

pečemo krompirček pa film čaka za pogledat...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

evo mene back home, nimam kaj počet v Ljubljani. dobra novica pa je, da je frend zame ukradel bicikl .. da sem se lahko od Mestnega Loga peljala do Poljan. x:Dx taki "mlekarski" je, ena prikolica bi mu pasala zadaj. x:Dx nora sem, ker nisem kupila ketne zanj. zdaj mi ga bodo ukradli ... no, ali pa ne ... frendica mi je prej težila, da mi ga bodo ZIHER odpeljali v tistih 5-ih minutah, ko bom v Mercatorju .. pa sem se zavedla, da me sploh ne skrbi toliko glede tega bajka. srečna sem, da ga mam, pa dokler bo, pač bo. je luškan, srebrni, z modrimi zvezdicami, drugače pa kot rečeno mlekarski. x:Dx še dinamo ma celo.

 

 

njami, vsi dobro jeste, jaz pa nič. oz. ne. ne morem jest kuhanega, vročega, ne da se mi nič ... kako bi zdajle eno ribico s česnom, peteršiljem in krompirčkom. :cry: prej sem si zaželela sadne kupe, take fat, pa se mi ne da zmigat nikamor. motijo me vsi. mir hočem. nikogar. ne maram, da kdo hodi mimo mene in dela prepih. mrš. tečna sem. glava me boli. prokleto sonce.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
Sem pa kr zelo ene 120 % prepričan, da bi TI hotela sedet zraven mene!

ohoho, domišljavost in prepričanost ..:D al eno al drugo al oboje skup .. :P sedela bi zraven tebe, da bi mi nosil zvezke, šilil svinčnike in to ... x:Dx :frog:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ohoho, domišljavost in prepričanost ..:D al eno al drugo al oboje skup .. :P sedela bi zraven tebe, da bi mi nosil zvezke, šilil svinčnike in to ... x:Dx :frog:

 

pomoje bolj zaradi moje inteligence, pa še dobro zgledam po vrhu vsega! :) Yeah !

 

Včeraj super dan, vrhunsko letenje skupaj z jadrilicami...pizda sem jaz en uživač!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...