Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

Jaz grem zmeraj z glavo na zabavo. x^x

x:o)x

Jst pa torbico s sabo vzamem x:px x;)x

 

lepo se mejta, pa uživita xsrcx :palec: :palec: (tipov bo kr mrgolelo) xDDx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Jaz grem zmeraj z glavo na zabavo. x^x

x:o)x

 

dokler je tam ne pustis, je vse ok, mislim da x;)x x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem pridna. Ne pijem x^x

xsmx xsmx xsmx

 

(zanimive barve so te smajliji, te na kakšno tvojo priljubljeno pijačo spominjajo :inocent: )

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prišla mal prej domov... se potepala po planini... od očija dobila za nekaj časa prepoved gibanja v tistih gozdovih... baje straši medved tam gor (no ja neke sledi so bile res čudneeee), v glavi nastala zgodbica z naslovom bučnice in jabolko ;) upam, da mi jo uspe vržt na blog. Dopust trenutno definitivno odpadel.. prav, si bom pa copate za tečt privoščila ;) upam da... pa počasi mineva moj teden dni dopusta...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta bajtka stane okrog 14 000 eur + montaža... malo je majheno, brez višine in globine...

 

prednosti- mobilnost, precej poceni glede na kvaliteto, nudi takojšen šelter brez dogovarjanja in pregovarjanja ter podpisovanja računov, pogodb, prenosa lastništva, uradniških zadev,..., lahka za vzdr

evanje in mobilna., možnost prodaje , odsotnot stroškov najemnine.

 

slabosti-majhnost, brez globine in višine, potreben vkop za odpadno vodo, priključek elektrike, vode,....in kdo ve kaj še, trea doplačat za vse to, potrebujem verando )to je nujno zaradi dežja in sonca- za doplačat, kako je s pralnim stojem- treba doplačat in kam ga lahko priključm, ... lokacija oz. zemljišče, nujno v naravnem okolju.

 

 

hm... zdaj pa grem čekira eno bajtko kjer je en pes in 20 mačk....če ima globino

 

 

ps- nekoč sem imela "privide" ene hiše v gozdu... :sori:

 

:zoro: tam lahko odprem n prčudovi sp. biznisss, da se bojooo stranke obe lahko smandrljale do mene po makadami

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a res, na dopustu si zdaj?

pa nikamor ne mors.... :sori: xcrossfingx (da se magar kej kasnej urajma)!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:zoro: tam lahko odprem n prčudovi sp. biznisss, da se bojooo stranke obe lahko smandrljale do mene po makadami

x:px

 

jah, zanimivo, mi smo tud nekdaj vse zive mozne variante...

smo mel tako deformacijo ze - stanovanjsko. x:o)x

kamor smo sli, pa vidl kje kaka okna zapuscena bl pa tko, prazn da je blo vidt, sva tam okol mal oprezovala, vcas sla clo pozvonit, se pozanimat itd.

poslala itak 100 prosenj, vlog za flat pa to, pa nikol ni blo nc, kljub temu da jaz mela clo neke papirje, stemplje, kot umetnisko dejavna, pomembno za slo, otroske tocke itd. pa nikol nc. :o|o:

pol sva se ufurala v nekaksen avtodom. pol v tele montazne hisce, pol kozolc da kupva, ga nekam postaviva in na tem bazirava tako bajtico.

Ma milijon variant! x:o)x

pa jasno ne mors nc z nc budgeta, budgeta pa ne mors met, ker placujes najemnino in ker je treba vmes se zvet, ostaja pa jasno nc. in mas pac tko k mas pol. x:o)x xDDx

 

mi je pa vsec, k s tok podjetna, da gres, sibas, se menis, kombiniras, super, bravo! :palec:

to ni macji kaselj za sam urejat, a se bos pa ful naucila, dobila enga know how-a in ti bo zihr koristlo.

Upam da si res kaj nad dobrega in cimbolj ugodnega in sebi primernega ubodes! xcrossfingx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, s plinom se ni za hecat :vragec: vpraš Pujsito x:o)x

je že boljše, da daš 33 ojrov pa nimaš blemov, ne ekspolozijskih, ne dušečih x!x

x:Dx x:Dx x:o)x

Ja sej sm še živa, danes uspešno na plinskem gorilniku skuhala kafe zjutraj... xDDx

 

 

Danes so mi priklopli še kabelsko TV, končno!!! x:px

 

 

----

 

Mich, Mysti, uživajte max!!! x8Dx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej sem danes hodila hodila hodila... naredila nekaj dobrih fotk... tečem skoraj vsak dan... pa itak je boljš da ta teden kozorog/rak doma čepi ;)

ja no sej, vse je za nekaj dobro (dejansko se kasnej ponavad slej ko prej izkaze), sam tolazba pa to ni ravno najboljsa, ko nis nc fajn. x;)x

no pridna, da izkoristis pac vsaj mal zase. :palec:

 

jaz tud kar pocnem tist, kar lohk, s tem, kar je na broju, korak za kroakom, pa se nekak urejajo pol zadeve. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kdaj rata gretje na elektriko razkošje? kadar imaš poleg zelo dober štedilnik na drva, pa si toliko "faulast", da si ne nabaviš drv - gozd 50 m vstran - če bi si suhljad znosili, bi za četrt tega keša skoz prišli..ker pa kao niso rabili..evo..

In bila pozimi "pametna" nekaj, ji rekla, naj si vsaj oljni radijatorček kupi, ziher manj žere..ne..ker so te klinčeve plošče zakon. in čudno gledala, ko ji ponujala tervol, da si ga položi po zgornji plošči..da ne rabi..

še nikoli slišala za izolacijo madona...se bojim, da ima na čase moj preljubi svak kar neke stvari prav...

 

No, mislim, da se bo v pomoč vključila naša mati.

 

Jaz tudi že avto rivala - tudi v petah..in v snegu - ker medtem, ko uživala v Zrečah z gospodičem -sneg zapadel..zakaj sem rivala? Ker pozabil ugasniti luči in spraznil akumulator...toliko.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ugotavljam, da so tle na Fužinah tanajhujš čefurji v bistvu vrabci. Združujejo se v tolpe in hodijo po stanovanju, nakar se povsod kjer stopijo z vandalskimi nožicami tudi ponečedijo. Tko sem en dan ugotovil, da so se posračkal, na pipo, na Cd player, na računalnik, mizo, štedilnik, televizijo, omare vse, in mizo, ter na določenih krajih poda, nedotaknjen je samo fotelj, mende zato, ker je gor plišasta lutka sove.

 

Danes sem jih pa prav opazoval, najprej začnejo čivkat Ćiv Ćiv (k uni v ostalmu delu Ljubljane čivkajo Čiv Čiv) pol gre kolovodja v stanovanje in pogleda če je kdo not, ker sem se pritajil za zidom jih je tko skočilo enih pet za njim , jaz pa zalomastil in so se razbežali, k Lahi na bojišču.

 

kdo bi si mislil.

x:Dx x:Dx x:Dx

 

ja, valda, kar not v stanovanje hodijo? par let nazaj, ko sem v štepanjcu živela, so samo golobi na balkon hodili srat.. pa enkrat je en mal zgrešil in not prišel... sam ja, fužine so že čist drug rajon x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še sreča, da nimate pol vran x:)x . Ponečedenje je bistveno večje.

 

Pri nas so vrabci domače živali - gnezdijo v nezaščitenih predelih strehe(ne bomo o tem) - pa nič ne kužim, da bi na ćiv ćiv se oglašali, Pogorelčki - ki se spomnijo, da so pred leti lahko gnezdili v našem kaminskem dimniku. Kukavice pa itak so že čisto domače bile.

Pogrešam tule lastovičke - ok..vem, da bi me ponečedenje njihovo spravljalo ob pamet - če ne mene, pa koga drugega, ampak tole njihovo ščebetanje me zelo zabava. Pa še muhe lovijo. Masovno.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nataly, al se je sam sanjal mi al si ti nekje razpravljala o divjih prašičih... danes sem nekje sred globoke šume razmišljala o tem, kaj si že rekla... v glavnem hvala bogecu da nisem srečala ne tistega izgubljenega medveda, ne divje prasce... ampak na nekaterih področjih je bila zemlja skeri razmetana
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x x8Dx Ni se ti nič sanjalo...in tistole, kar sem rekla drži kot pribito. Divje svinje nevarne - samice v jeseni, ko mladiči še črtkani, pol ko že enobarvni ratajo ni panike take..in če je žival obstreljena. Pol pa sploh...še drevo je sposobna razriti - poznam dva taka primera - od tega en lovec -splezal na drevo, ker mu nasproti prišibala obstreljena svinja...v drugo pa nič hudega sluteč gobar..tudi preverjal plezalne sposobnosti.

Ne..ne hodi po gozdovih zdaj, če gostite medvede.

Jaz sem v pravi šok padla, ko izvedela, da jeleni po naših ljubih Hazolah hodijo. In to Pohorski :eek: Vsaka jim čast, da se skozi koruze prebili na našo stran potoka x^x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A kdo ve po kolko so kotne tuš kabine (samo kabina), 80x80, v BTC-ju?

Bi se dalo komu pogledat pa mi sporočit?

V Obi (KP) jo dobim za 80 evrov. Če je ceneje v LJ, se mi bolj splača gor prit.

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src:

 

ja, je luštno v bistvu, ko psa daš na povodec in se grež menit za avtodom a vsakič pride kaj vmes, da se recimo ena izmuzne s povodca, druga pa... ne ramštajnam jaz, ampak SEM ramštajnana, menstra in modrc me tišči, metem ko mi en nagriza levo bradavico in vleče žile iz nje, hvala....

 

in potem loviš eno, medtem ko drugo spravljaš v avto in začne lajat ko pridejo eni otroci.., druga pa zbeži.

 

 

avti okrog in to... ja... hvala ker nekateri nismo sami v tem. fora je s temi kužki mojimi, katerim se ne odpovem za nič, ker moj lajf ne bi imel NIČ več smisla.

 

zakaj ne bi moj kuža se smel posrat kjer ga stisne? se zgodi! in če je moje, je OK.ž

 

 

 

zato... rabim svoj plac.

 

 

in moram sprintat te papirje za s.p.-kredit. nisem edina-gotovo-ki so mu kaj otežkočili. ampak še dobri smo, ....se3 ne vidi, da bi se kaj postarala ali posušila.

 

 

Lp----

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce se kaj zgodi kaksnemu adrijinemu avionu imam sigurno 70% moznosti, da bom gor, ker tele moje poti se ne nehajo :(

 

mem, cist mem, vam recem :wOOt:

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, s plinom se ni za hecat :vragec: vpraš Pujsito x:o)x

je že boljše, da daš 33 ojrov pa nimaš blemov, ne ekspolozijskih, ne dušečih x!x

 

x:Dx :vragec: x;)x :palec:

 

Papagajke najverjetneje

 

Jp, Tinka, imas prav :palec:

 

sej sem danes hodila hodila hodila... naredila nekaj dobrih fotk... tečem skoraj vsak dan... pa itak je boljš da ta teden kozorog/rak doma čepi ;)

Fajn Ksenia, da si vzames trenutke zase :palec: . Jaz pa komaj cakam na vikenT x:px , da izklopim mal ...

 

 

x:Dx x:Dx x:o)x

Ja sej sm še živa, danes uspešno na plinskem gorilniku skuhala kafe zjutraj... xDDx

Danes so mi priklopli še kabelsko TV, končno!!! x:px

 

No vidis, saj bos kmalu imela vse tipi top :palec:

 

 

Divje svinje nevarne -

 

Ne samo divje, vseh pasem x:Dx x;)x

 

 

Uf, luna dela. Dela. dela.

 

Ikzekli, komaj cakam da se mal umirijo ene zadeve.

 

 

 

Time out pred popoldanskim poucevanjem, sem se pa ze crknjena zbudila, tako da bi sla najrajs v horizontalo x:px

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ikzekli, komaj cakam da se mal umirijo ene zadeve.

:vragec: xcivx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A to pomeni, da bom se lep cas cakala :vragec: x:Dx x;)x ?

 

Sefek nanerviran, mi naroci, naj poiscem prfokse za tecaje, jih najdem, pa mu ni nikol vsec, ker ima drugo vizijo. xrolleyesx Potem se pa odloci koga moram pregovorit, da bo ucil in jasno da, ce so z necem ze okupirani je odgovor ne. Potem pa vprasa, ce ze imam prfokse :vragec: Tecen kot tekoca driska ta teden x:Dx . Samo ker ne trzam na tecnobo in se naprej delam vse normalno, se je on tudi pomiril in normalno komuniciral. Riba smotana x:o)x x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogrešam tule lastovičke - ok..vem, da bi me ponečedenje njihovo spravljalo ob pamet - če ne mene, pa koga drugega, ampak tole njihovo ščebetanje me zelo zabava. Pa še muhe lovijo. Masovno.

a pogrešaš jih....do mene se prpel, pa ti jim odstopim.....vsaj polovico od 13ih gnezd......tole res tumač.....pa jih mam rada.... :sori:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan x:)x

evo, pa je spet čas za lunin post x^x sem si že skuhala čajno zalogo za dopoldan. itak treba mal razbremeniti telo

aja, vas takle brala, ko razpravljali o jogi. in ste me navdušli. pa šla včeraj v knjižnico in si sposodla dva knjigi o jogi pa še eno o tibetanskih vajah :vio: tak da, eno že začela brati, ostali dve pa si bom zvlekla na morje in jih tam brala x^x

kak čas hitro mineva. včeraj blo že leto dni, kar me mora moj xsrcx prenašati x:Dx x:Xx greva zdle na čaj in kavo, sam da pride pome

 

aja, Marsa, hvala. da se ti kar tule zahvalim, glede nasveta krem, ki ga dala v tedenski napovedi x:)x

 

miren dan x:)x

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...