Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

pa šla včeraj v knjižnico in si sposodla dva knjigi o jogi pa še eno o tibetanskih vajah :vio: tak da, eno že začela brati, ostali dve pa si bom zvlekla na morje in jih tam brala x^x

x:o)x fajn način treniranja joge, ja x:px

 

evo, Španija bo x^x brez ene punce, mal dražje torej, ampak bo :palec:

Konzerve in makaroni ready, kuhalnik tud, spalke, šotor za vsak slučaj... joooj, komaj že čakam x8Dx

 

še par urc službe...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

haha, tole risanje pa studiranje na morjih. x:o)x xcivx

 

mi smo se 1x sklal, k sem jaz dala v torbe SE barvicke. :D :D

celi kupi stvari.. in pol pa barvice so ble pa cist tumach.

In da nas zanima, ce se bo res kej risal, da mela cel morje slabo vest pa se silila risat (in nc risala x;)x x:Dx)

 

sm pa zgoltala vsega CCja nekoc (to tedaj k so ble kilometrske veshe pa speshtan komar v knjigi xDDx)

 

na morju pa drgac berem kriminalke pa tak, pa tud vecino, kar mi pride pod roke, se pa zgodi, da cesa pa prav ne morem pa ne morem, tud na morju ne, hocm rect, tud ce mam visji prag tolerance. xDDx

 

~~~

 

Aliana, superichka!! xsuperx

(sej sm vedla, itak! xokx)

Kok se boste mele fajn! x8Dx

 

Druidka, anytime! xDDx

 

&&&

 

tok sanjala dons, pa tok neki zanimivga, pa so jasno razna ruzhenja in bevskanja bla prec na ful, tako da sem bla v hipu *tle*.

skoda, k tok zanimivo pa pestro sanjam zadnje dni, pa se sam v enih oddaljenih prebliskcih mal spomnim, nc konkretnega, 'oprijemljivega'.

 

vcer sva se spet s chapljo gledali, je hecna ko tam stoji sred vode kot palca. x:o)x tak kup palc (ena veja nekam zagozdena al kaj tacga), pa se ena na njih k je navpicno. x:o)x xDDx pol pa vids, da je chaplja. mislim da je celo bela (redkejse tle k sive), k se mi je zdela mal vecja, je pa sonce blescalo, da nisem mogla barvno presodt...

 

kaksno trapasto vreme... upam da ma tamal lepo... pa vsi ostali k pocitnikujejo... xwizardx

 

kaksno poletje odstekano je v bistvu letos.

no sej je lohk vsako. x:o)x

sam se mi zdi, ne sam vremensko, da je cist odbito poletje.

pa se mrka bosta (zato Pujsita tisto tam x;)x)

 

no ja, zivi bili pa dozivjeli - in tud prezivjeli, upam. xupx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No vidis, saj bos kmalu imela vse tipi top :palec:

Itak! xDDx x^x

Sej zdej se je malo umirilo, pa uspelo se mi je naspat in se spočit, tko da sem dobila novo energijo. x8Dx

 

---

Včeraj spet mojo škorpijonko učila vozit avto... samo to je tumač, ne vem zakaj dajo izpit v roke ljudem ki ne znajo niti v rikverc it z avtom, še manj parkirat v rikverc.... pa inštruktorica ji ni pustila sploh prehitevat... ma kako naj se človek potem nauči vozit če take pošiljajo same na cesto!!! :vragec: Nimajo vsi mene potem za inštruktorja! xrolleyesx (hehe, kakšna samozavest :inocent: x:Dx x:px ).

 

No ja, včeraj sm jo v glavnem učila parkiranje, vožnjo po Italiji kjer je več prometa kot tu pri nas, prehitevanje, prvič je vozila po dežju, ponoči... hočem jo naučit da bo vozila z občutkom in ne več tolko "z glavo", hitrega reagiranja in predvsem samostojnosti v avtu.

 

Potem sva šle pa še na pizzo v Italijo, itak da je ful boljša kot pri nas. xDDx

 

---

Danes pa nabavila kopalke, so se mi prav zasvetile v celem kupu cunj, in itak točno po meri zame. 8 evrov. x8Dx

Pa srečala frendico (pravzaprav me je njen mali/veliki sine (7 let) zagledal pa ves navdušen k meni pritekel. Jutri gremo po vsej verjetnosti do morja, malo čofotat in se naplavat, pa bele dele telesa soncu nastavit... x8Dx x:px

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kljub vsemu imam s.p., zdaj pa treba kaj delat, pa sem v precepu... registrirano bo hmali, zdaj odprem poslovni trr in se zmenim kako je s kreditom ob odprtju... :eek: mogoče bom s tem korak bližje sreči...

 

 

Dejansko so kratkoročni cilji v mojem lajfu takšni, da najprej s tem kreditom nabavim rabljenčka in odplačam ter vrnem rentička. Potem potrebujem kot vsak resen človek svoj poslovni prostor x:Xx .. :inocent: Nujno.

 

Potem, če bo zneslo začnem vlagat v svoje domovanje oz dom. Upam, da mi bo uspelo, saj se bo v dveh dneh ugotovilo, da zadeva ni sprejemljiva kakor tudi meni duplo dol visi, tako lahko zelo hitro pristanem spet nekje na poti.

 

saj vendar je ena možnost xDDx jaz sem pa spet neznansko happy, ker sem se spomnila v tem momentu .... da sem spet v precepu, ker bi stvar bila precej obremenjujoča za moje pse. kurac palac, obisk

 

Torej delovni prostor pa avtodom. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx :8): hej bejbe, hej bejbe hej.The woman on the Eight of Swords is lost and alone. She can't see because she is blindfolded. She can't reach out because she is bound. She can't move freely because she is caught in a prison of swords. It seems she has wandered far from home - her place of security far away on the hill. How can she get back? She doesn't even know which way to go. The Eight of Swords stands for those times when we feel lost, confused and powerless. Help and relief seems very far away. Sometimes we feel restricted by circumstances. We wake up one day in an impossible situation. A dead end job. A troubled relationship. Mountains of debt. How did this happen? We have no idea. Even little problems can make us feel trapped. There just doesn't seem to be a way out. Sometimes life seems fine - on the surface. "I have everything I want. I should be happy, so what's the problem?" We just don't know. We're confused and unsure. In readings, the Eight of Swords is often a sign that you are heading toward (or already in) a situation in which you will feel a lack of freedom and choice. Such situations are tricky because the more you get into them, the more restricted you feel. At each step, your options seem to narrow until you feel completely stuck. When you see this card, remember that you do have choices, and you do have power. No matter how trapped you feel, you can find a way out if you believe it is possible. The young girl in the picture could free herself. She could wriggle free, tear off the blindfold, and kick down those swords. Solutions are not always easy, but they exist.

Find your clarity of thought and purpose (the Swords ideal) and use them to take that first step toward home. .. x?x

 

delovni prostor-avto-dom

 

moja prihodnost kar se tiče- dom- The figure on the Nine of Wands has definitely been through tough times. His head and arm are bandaged, and he's leaning on a "crutch." This fighter has seen some battles, but he's still standing! He's hurt, but he's not down. When we have had a bad experience, we feel weary and battle-scarred. Even if we aren't hurt physically, our psyches are wounded. Our openness, innocence and trust are gone, replaced by wary defensiveness. In readings, the Nine of Wands can be a warning that you must proceed carefully. Keep a watchful eye because there is the possibility that you will be hurt. If you have already been burned, you know what this man is feeling. Life's lessons can be hard sometimes, especially when hopes have been dashed. It is natural to feel defensive at such times, but try to avoid becoming bitter. Your experience has wounded you, but it has strengthened you as well. Strength is the other aspect of the Nine of Wands. This fighter is tough! He has the physical stamina and the inner drive to persist despite all setbacks. In The Terminator, Arnold Schwarzenegger plays an android from the future who never gives up. In the end he is nothing but a wire framework with glowing eyes, but he still keeps coming - dragging himself along the floor to his goal. This is the spirit of the Nine of Wands. This card tells you to keep going no matter what. Even if everyone and everything seems to be against you right now, don't give up. Within you are the hidden reserves you need to prevail.

 

xDDx

 

Moja prva registrirana stranka za e.m. bo ... jutri...hmmm.. čekiram

zenska.. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a si lahka mislište da so mi eni prasci spustil obe gume na voznikovi strani.....mene je skor kap :vragec: x:Ox

prvo sem mislila, da so jih prerezal...ampak so sreči(kao :vragec: ) spustil ventilčke..je potem prišla prijatlca, da smo dal eno mojo rezervno gumo gor...pa eno njeno, da avto ne visi....potem je šla ona in njen tip(itak nebi znala menjat gume, no uporabit dvigalke w:Iw ) na bencinsko napumpat gume in seveda ni šlo....tak da bota jutri šla do vulkanizerja, da popravi ventilčke.... :mad2: :o|o: :o|o: :o|o: :o|o:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že vidim, da bo dons še en čudoviti letalski dan..., ki se bo verjetno končal z kopanjem v morju....ahja....meni je težkoooooooooooooo...težkooooooooooooo !!!!!!! HELP! !!!!!!!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a si lahka mislište da so mi eni prasci spustil obe gume na voznikovi strani.....mene je skor kap :vragec: x:Ox

prvo sem mislila, da so jih prerezal...ampak so sreči(kao :vragec: ) spustil ventilčke..je potem prišla prijatlca, da smo dal eno mojo rezervno gumo gor...pa eno njeno, da avto ne visi....potem je šla ona in njen tip(itak nebi znala menjat gume, no uporabit dvigalke w:Iw ) na bencinsko napumpat gume in seveda ni šlo....tak da bota jutri šla do vulkanizerja, da popravi ventilčke.... :mad2: :o|o: :o|o: :o|o: :o|o:

 

:eek: :wOOt: :devil:

Vsaj prebodli ali pa ukradli jih niso, čeprav je tudi tole precej zoprno... :vragec:

 

Včeraj bila fajn družba v Kratochwilu... :palec:

Prisotni Amis, Aliana, Silki, Pika polonica, Cookie, Janif, Antoninus in moja... x:Dx :inocent: ..."malenkost"... x:px

Amis pripeljala še sestro, mal pred koncem sta nas obiskala še Onix in... x?x ...Nataša... :inocent:

Moj spomin za imena... xrolleyesx

Bilo je fajn... :palec:

 

Za domov mi je pa polna luna kazala pot... x:px

Zgleda da je uspavala tudi policaje, nič niso ustavljali... :palec:

Bilo jih je pa nekaj ob cesti... :o|o: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a si lahka mislište da so mi eni prasci spustil obe gume na voznikovi strani

:o|o: :vragec: :blackeye: brez komentarja. kiri primitivneži..

 

Včeraj bila fajn družba v Kratochwilu... :palec:

fajn, da vam je ratalo x:)x sem mislila, da bom uletela, ker tam okol nekje bla, pa se pol nekako ni izšlo

aja, pa čim manjkrat treba mene in mojega skupaj v trgovino spustit. bi obadva sam zapravljala x:o)x

 

Diana, super za biznis. da ti zlaufa xwizardx x:)x

 

vglavnem, lep dan. jaz pa grem zdaj prebelit predsobo :vio: , aha, spet belim x:px

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hy! x:)x

 

Shit Klarus! :sori:

a kr tko iz lepga mira al kaj? xnckrivx

 

Diana - :palec: x8Dx x;)x

 

Alef, super, da ste se dobil, lustna druzba, z enimi se ze poznam, pa bi jih hotla spet vidt, drugih pa se ne, pa bi jih zato hotla vidt. x:)x

Pa drugic.

Fajn da ste se mel fajn! x8Dx :palec:

 

~

 

Bla povabljena na 2 konca pa se vi ste mel miting, pa nikamor nism mogla it.

No sej, sm pa tle neki prckala.

 

pa postila sem se vcer. x:)x

*zato k sem se pocutla napihnjeno mal pa taksno, ne zarad kil da bi sle dol. ... pa tud k voljo furam, k sem neki vse bolj in bolj lacna postajala in bi skoz nekaj jedla in me je pol ze zvecer nekaj krivil, da naj nekaj gleda post, saj mam 52.5 kg, sam sem si rekla, nema, odlocla sm se! x!x

Tko da se rada grem z voljo tkole.

al si pa odtalam kok chikov lohk pokadim in jih recimo clo mam (vec). in jih ne. xyesx al pa kaksn dan se odlocim, da ga pa sploh nom, nobenga. in ga ne, pol pa k vidm, kok je simple, pa nalasc enga prizgem, to je moja neka logika hecna obratna (pravijo). x:)x

zato k gre sam za voljo.

al si pa zadam, da bom v enem tednu dobila mal mishic. al pa kej. skenslala celulitis, ce se mi ga pikca pojav. Pol se pa grem take *igre*, tko mal probavam, kok in kaj se se vse da. zato k sem ful preizkusla, pa je delal, pol se pa vedno nazaj na to povrnem - kar dela, je pac uporabno. x;)x xokx

 

spila sem hektiliter caja, vecinoma rooibos in sm mela zvecer oranzen jezik (da sem se prvi hip skor kr mal 'ustrasla').

 

Mimi ma dons rojstn dan. xsrcx

nimam nc za poslastico zanjo, sam sm se k srec spomnila, da mam se 1 tunino konzervo pa bo to ona dubla xDDx - ona pa nou nc stekala, kwa dogaja. xDDx ji bom rekla, ves, to je zato, k mas dons rojstni dan in tko, s takim prijaznim glasom, Mimi bo pa sam mislila, dej ze sem tisto! x:px pa zraven se bo oblizovala... xDDx vcas jo 'mucim' pa ji dam najprej sam za povohat. :vragec: x:px .. kao, glej, tole, njami njami.... pol se pa reflexno oblizne vsakic, kok je lustna, in zacne zjat. :D

Pol ji pa seveda rpec dam...

 

al jo pa hecam, k jem breskev al kej tacga, in blazno nemarno mljaskam zraven, prav nad na glas, se matram se... pa takoj usesa nastrizhe, tud ce je v drugem prostoru ali na drugem koncu sobe in jasno prec prileti, pol ji pa z najvecjim veseljem pokazem breskvo x:Dx in se kar tkole umakne, glavo da dol, kot bi ji kej nad svinjskega in smrdljivega dal za povohat. :D kar tko mal se zdrzne.

 

ampak datelj je pa zadnjic 1x pojedla - al kaj ze, nekaj sladkega, da sem bla cist rpesenecena. Pa rozine je jedla (al pa Mishka) pa suhe banane, docim nad svezo banano pa se totalno zmrdne.

Na olive pa so cist shizile vse moje macke.

kar tko jo ima, za nekaksen 'plen', tko nekak ji disi, da nekaj zbudi pri njej, in se cist nenavadno obnasa, kar skor tko mal kot tedaj, ko se goni, pa cist se ji mesha, kar okol in okol se vrti na tleh, pa kar odskoc naenkrat, pol jo lovi, kot z zogico se igra, pol jo mal suva s tacko po sobi, pol jo gleda kao na prezi pa nenadoma skoc nanjo! x:Dx za posrackat....

in ji vcas dam kaksno za igrat, pol jo morda v kak kot zarola pa pozab al kaj... pol pa vcas sred noci zacne divjat in gledam kaj je zdaj to, pol pa zjutraj vidim na sred sobe obgrizeno pesko od olive. x:Dx x:px

macke! x8Dx :2src:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mimi ma dons rojstn dan. xsrcx

x:)x vse naj naj, mimi xrosex

 

jp, mačke. naša ima trenutno mal bel repek od barve, je bla tak firbčna, ko malala jaz, pa okol smukala x:Dx

dobre volje sem x8Dx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

macke! x8Dx :2src:

jooj, kok si ti faca xDDx tole mačje pisanje xDDx xDDx

jaz pa včer nabavla živalsko hrano za počitnice na treh koncih (ta dobre brikete v eni štacuni, vrečke za mačka v drugi in konzerve za psa v tretji - ful težko dobit ta velike konzerve) in zraven pol še eno miško kupila za Tristana.. pa psa ven na balkon zaprla jest, mačku pa mišo vrgla.. se mu je čist scufal x:Dx psu pa tud, zunaj, ko je gledal mačka kako se igra.. on bi se pa tud..

dans zjutri naju je pa zbudilo pihanje in lajanje.. pes spet dobil po smrčku x:o)x

 

Evo, Tristana prvič puščam en teden samega z I. upam, da bosta preživela x:o)x

 

me s puncami pa obdelujemo prek maila zaloge hrane, da vidimo kaj vse smo uspele spraskat iz kleti in kaj je treba še kupit.. na kuhalnik še vedno čakam... pa nekaj me hočejo prepričat, da je ob 9h že ful pozno za it od doma xrolleyesx x:o)x x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.. pa psa ven na balkon zaprla jest, mačku pa mišo vrgla.. se mu je čist scufal x:Dx psu pa tud, zunaj, ko je gledal mačka kako se igra.. on bi se pa tud..

x:Dx x:px

 

Evo, Tristana prvič puščam en teden samega z I. upam, da bosta preživela

xDDx

po mojem bosta. xupx x;)x x:Dx

 

me hočejo prepričat, da je ob 9h že ful pozno za it od doma xrolleyesx

x:px sej tud je. x:o)x xDDx

 

anyway, fajn se mej(te)! :palec: x8Dx

 

Druidka, thanx! xDDx

a ti mas tud macko (sm mal pozabla ocitno).

jp, a niso spon macketine, ze od majhnega cist shizim..

tok so mi zabavne, no. xDDx x:Dx x8Dx

 

~

 

mamo sm klicala prejle, pa pravi uh sem te glih hotla klicat, da ce je vse ok pa to.

da je sanjala, nad zhivo, da sem vse zazhgala in da je blo skratka vse cist zazhgan, tla, tepih, vse, totalna shtala.. in cist zhivo. in da sm zihr kadila pa vse zazgala. xDDx

zato k sem res 2x ze zgala doma, ko sem se tam zivela (pa tud pol kasnej mensezdi tud se 2x, da smo mel cele pozare x:o)x)

sm rekla, hvala za opozorilo, morm pazt, da me nou raznesl. xDDx x;)x

 

pol sva se pa skor mal skregali...

nekaj od tima in da kok je priden in da kok js nisem bla pa to.. sm rekla, aja on je to cist od cistga mira sam cist dbest, js sm bla pa iz cistga mira cist ne-dbest...

sm rekla da jasno, ker jaz timu zaupam itd. in da se moja vzgoja pac izkazuje za cist ok, da je treba tud mal ozadja pogledat, da ni sam eden v odnosu in da skratka, ce me je hotla prsilt in mi omejit, da pol smo mel pa tkole. In kaj je rekla? se bl bi te morala. x:o)x x:Dx

sm rekla, pol bi bla pa se bl divja. in sva se obe pol strinjali, da je brez veze in da pustiva te debate. x:)x

je rekla, da vcas pa pravm kok je super. pravm sej to se vedno mislim, a kljub napakam, ki najbrz si ne delas utvar, da jih nisi delala... in kr ne prizna. x:o)x

prou, pa nc... misl k jaz priznam, da pa vse na svoje rame jemljem. sem rekla, ja ne, jaz priznam do sebe, do svojga, jasno da sem ga srala. sam a niti picka ti nis mela zraven? in ni mela. x:Dx x:px

kuul, pac, pa kaj pol, tako sem pac izpadla. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

pica se peče. sem na vrtu pobrala paradižnik, papriko, timijan, mlado čebulco ... x:px plus kapre in parmezanček sveže nariban, obvezno tudi po skorji, da se lepo zapeče. yesssss! pa tako sem lačna. PMS. x:Ix kaj čem, 10 dni prej ma zagrabi. :O: pa, boljše to kot kakšne grozne bolečine.

še dva čika mam za danes. joooj, mi paše kadit poleti. pozimi se mi bo pa spet zagravžalo. x:Dx in bom spet kako nehala forever. x:Dx x:o)x mislim, da bom zvečer še kakšen pir ruknila zraven.

 

aja, MIMI, vse najboljše .. in še naprej tako ... poredna! kar razturaj Marsi! :vragec: x:px x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čiki, ja x:o)x jaz zdajle mela 14-dnevno pavzo, ker se nisva nič z bratcem družila v službi..

sem pa včer že začela uvajanje v kadilski teden x:o)x itak, da mi bo dišalo, če bom mela dve strastni kadilki zraven :vio:

pol pa lepo eno pomarančo pa limonado čez x:o)x (mam to foro, da če skadim več kot 3 čike na dan, nujno zvečer večjo dozo C vitamina... pomaga, da nisem mačkasta naslednji dan..)

 

domača pica x:px jaz sem pa ta teden 'mesna'... že včer si privoščila puranji zrezek z gobami v restavraciji in šunko na pici zvečer, danes pa popečeva na žaru dva puranja zrezka in kako solatko..

 

pa zelo očitno sem namignila, da bi mi ful dišala domača goveja juha, ko pridem iz potovanja.. da vidmo, če bo x:)x

 

hehe, pes bil zdajle kot iz risanke.. zvonec zvonil, ker mi frenda prinesla kuhalnik.. pa se obuvam.. pes pa sedi čist pri miru in se kar trese od navdušenja.. pa sem ga mal ignorirala.. pa se sploh ni upal premaknit, če se slučajno pa le premislim.. in pol odprem vrata in rečem -pejd.. in je tako zalaufal po ploščicah, da je kr ene par sekund na istem mestu tekel, tko ko v risanki, norc x:Dx x:Dx x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men pa cik zmer smrdi, ce ga kdo drug prizge, notri, v majhnem prostoru.

ko vstanem, pa zna po jasku zasmrdet od sosedov po cikih, mi ful smrdi. ko pa ga jaz prizgem, pa mi ne vec.

so mi pa poleti taki 'suhi' in taksni, mi manj pasejo.

jaz mam sreco, k mi jih frenda, k me pogosto nekak 'sponzorira' (obcuduje mojo umetnost in me podpira pri vecih stvareh, jaz pa se sem pa tja oddolzim s kako sliko) in mi pogosto prinese steko cikov.

in mi je to vsec, k mi ne odtalava, kaj bi morala in kaj ne oz. kao ker je nezdravo in tko. in sama ne kadi. xyesx

to je frenda. cist steka in pravi, ma nekaj za duso pa vcas mors met. in tocn to.

vcas se komu cudn zdi, a za cike pa mas (no recimo, nimam, a jih dobim, kot pravim x;)x), ampak tud tko, vcas mas ona 2€ in kaj naj si grem pa kupt? kilo kruha? x:o)x al kaj? xnckrivx

in mas vsaj nekaj 'za v usta dat' plus en tak *obredek*, ki ga furam pac ob caju, k ne pijem vec kave ze nekaj mescev.

pa sem kofetarca (bla)! hocem rect, mam rada kavo in mi disi, ampak mi je preslabo nardila in sem zaenkrat mal prekinla.

no ampak vcas pa mi ciki prav smrdijo.

in itak je tko posrkbljeno, da se organizmu prav upre, ce je prevec kakrsnegakoli skodljivega vnosa.

Npr. ko sem bla noseca, mi niti pasal ni (ne sam da sm nehala k ni zdravo za otroka).

tako da, ti ze telo pove. v velkih dozah pa je lohk cist vse skodljivo. x:)x

 

Mimi spi in sanja mirne rosjtnodnevne sanje. xDDx

 

vcer je frenda se oglasla, k je prisla z morja (k bi naj sli skup, tko k lani, pa nisem sla) in mi je prnesla olivca! (xsrcx - pa glih zmanjkal mi ga je! xokx) in en kozarcek domacih vlozenih incunov (na to sem vcas zlo shizila, zdaj mi pa tud vcas nad zapase in maram skratka)...

 

dobila sem pa tud mail od druge frende, ki pa je v indoneziji (ravno 1 uro zatem, ko sem ji jaz sms poslala, kljub temu da vem da nima mobija s sabo, a da jo pac pricaka, ko se vrne domov), in da kok je super in da grejo dons gledat delfine in da je ena oljcka nabavljala in da tud zame. xokx

pa bom lohk spet kej packarla pa kej novga (morda) sprobala. x8Dx

 

da je kr ene par sekund na istem mestu tekel, tko ko v risanki, norc x:Dx x:Dx x:Dx

x:Dx x:px

 

modeli zvalski. xDDx

 

ja, jaz tud na tesce limono, pikrich soli in vodo.. to kr redno furam, dokler mi pase, pol pa mal preneham, ampak vedno znova pol to spet furam, slej ko prej.

tako da limono moram met pa vedno doma, tud ce nc druzga nimam. pa ceprav so drage, zadnjic sm kupla dve limoni in sta bli vec kot euro!

al pa drugic, kupim dve breskvi in sta bli 27 centov, in eno mini limono, ki je bla 37 centov. x:o)x

 

k si tud solato dostkrat sam z limono kisam, skratka, limona je zakon, mora bit doma, podobno kot med (k mi ga je pa zmanjkal, k sem ves teden kosmice jedla in ga bogato not dajala, k mi je tko pasal).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej ti pravm, da jih dobim. x;)x

tako da 'za sadje' ostane (sam na sadje ne shizim zelo, gre ta cash pol za paradajz in ostale zelenjave, kar pa imam itak vedno na broju, pac nekaj zelenjavnega seveda zihr).

Tako da sadje mi ni neka opcija, poleti pa ga furam, ker sem zejna (sicer pa mi je premrzlo, sadje, recimo za zajtrk nikol ne morem jest sadja - razen kot limonade oz. svezih sokov)...

skratka, sem zelenjavarka, ne sadjarka, in zelenjavo mam skoz okol, ker po mikro kupujem (2 paradajza, 1 papriko pa tko - in ne celih kil... in rajsi sproti, k je brez veze si delat zaloge, ce je vsega dovolj okol).

in ker mam resnicno super frende, mi nosjo ne sam cike x;)x :vragec: pac pa tud zelenjave z vrtov in svasta, tud sadje, tako sadja in sploh pa zelenjave nisem skor nikol lacna. x:)x

 

sam vcas pac ni dost lubenice goltat. x;)x

so pa res poceni!! neverjetno... dala sem 40c za ogromen pis, ki sem ga 2 dni jedla! xokx

ful pasal.

 

letos kar nekaj sadja pojem, velik vec kot lani in blazotno vec kot prejsnja leta, ker se mi zdi, da je zelo okusno letos.

tud krompir je kar dober, k sicer nisem nek krompirjevec, ga zlo mal pojem, se pa zna zgodit, da 3 dni zapored sam krompir na enak nacin jem (tudi tedaj, ko imam se kej druzga xDDx)... mi zadisi.

 

jaz sem zelo skromen clovek in tisti ciki, ki si jih privoscim, so namest 'posladka'.

slisi se ogabno in smrdljivo, za vas, ki ne kadite (kao kaksen 'posladek' :o|o: x:o)x x;)x), a tko pac je.

NIKOL ne grem na tortico, ne na sladoled, ne hodim v lokale na kavice in drinke, ne hodim v kino, ne hodim h kozmeticarkam, ne kupujem si kozmetik, pac pa jih sama delam, ne hodm si pedenat nohtov, ne kupim si vsak teden novih cunjc .. in tako dalje in tako dalje.

ce csea nimam, preprosto lahko neham to uzivat (rjavi cukr, kava in se kaj), a dokler mi bo pasal un cik za duso, pa da nom kasljala zjutraj in ne mogla dihat s polnimi pljcu, se ne bom odrekala temu.

 

tako da, en prvosc si pa lohk prvoscm! xyesx x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja in?

 

pac ne brat.

 

k srec pa itak ni nekoga, ki bi omejeval (mene, tega mam puno kapo x;)x :vragec: x:Dx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj vem. x:o)x x:Dx

tko k jaz vcas od koga. xDDx

 

no mene pa bolj kot dolgi posti motjo ircasti posti, torej pretirano kratki.....

ker je potem tezko kaj izluscit, zase, pac dva cvekata.

res pa da lohk recimo 2 cvekata kilometrsko.

predstavljaj si, da se pregovarjamo v isti temi free, mantis in jaz (pa se kdo)! :D ;)

al pa drug ekstrem, nekaj dvojckov, kaksen lev, pa je 15 strani dolga tema smeskov in postov s tremi besedami, k praviloma pomenijo kej sam dvem al trem udelezenim. x:o)x

 

k bodo pa hotl o seb kej brat (ti si tok fajn, mas tko dobr postavljeno 6. pa 10. hiso, pa jupiter ti ultra dobr dela itd. itd.), bodo pa vsi hotl brat totalno solatne poste. x;)x

 

kratki posti niso vedno sam jedrnati, vcas clovk nima nc za povedat, zato lohk pac cist sam zlo mal pove. al da kako pripombo sam itd.

sam ce bi vis pripominjal na pripombe, vsebine pa ne bi bilo, bi bil pa chat, tko je pa forum. x:)x

 

hvalabogu, da kateri tud pisejo, to sm hotla rect.

 

sej mogoc tud bl maras kratke reklame gledat kot pa cele filme.

ck ck, evo, sporocilo - in to je to.

a res morjo v dveh urah to govort? x:Dx x:px xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:((x :cry: glihkar branila psa pred mačkom in me je (maček) svinjsko ugriznil v zapestje..

fak, nisem mislila, da tole tko boli :sori:

 

dala najprej led gor in se šele pol čez ene 10 minut spomnila, da je treba razkužit.. pol sem mal krvi izsesala pa alkohol čez zlila... upam, da bo ok..

 

fak no... :xx!:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

shit, ja, tole zna ornk bolet (jaz sem vsa v brazgotinah x:px)

kul si ravnala, zihr bo vse ok (itak - jaz recimo nikol ne razkuzim, je pa res, da je mimi skoz not, nima odkod dobih kakih svinjarij pa tega).

 

ajd, lepo se mejte! xrosex

grem na en patry, mal bo zunaj pa to, pa za benz nazaj mi bo frend posodil (k mam ze na rdeci skor x;)x xDDx), k ni v LJ.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

razmišljam, če bi blo pametno glino gor dat? kar na odprto rano? sej ni velika, sam dva zoba pač, tolk da spuca svinjarijo ven..

ja, mimi not, tristan pa skoz zunaj pa ptiče lovi in take...

 

ma sej ni več tko panike, je že mal nehal bolet.. prejle kar dihat nisem mogla normalno x:o)x

 

evo, sva ostala sama z mačkonom.. dragi in pes šla na primorsko na piknik.. se vidimo verjetno šele drug teden, ko pridem nazaj..

 

grem mal pakirat začet..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a si lahka mislište da so mi eni prasci spustil obe gume na voznikovi strani.....mene je skor kap :vragec: x:Ox

prvo sem mislila, da so jih prerezal...ampak so sreči(kao :vragec: ) spustil ventilčke..je potem prišla prijatlca, da smo dal eno mojo rezervno gumo gor...pa eno njeno, da avto ne visi....potem je šla ona in njen tip(itak nebi znala menjat gume, no uporabit dvigalke w:Iw ) na bencinsko napumpat gume in seveda ni šlo....tak da bota jutri šla do vulkanizerja, da popravi ventilčke.... :mad2: :o|o: :o|o: :o|o: :o|o:

 

grrr.mene ob takih prime da bi zbudila carovnico v sebi.cista mascevalnost me popade...bi ga kar urocila...

za drugic,ki pa se seveda ne bo zgodil,ampak vseeno za vsak slucaj,ti priporocam amzs.PERFEKTNI so!zivim blizu centra,tako da moj avto dozivi marsikaj,ker se marsikomu znajde na poti iz lokala domov,pa tezave s parkiranjem botrujejo temu,da tudi kakega soseda zmoti nacin kako je parkiran,in sem imela ze veliko tovrstnih dogodivscin.amzs pride v zelo kratkem casu-zastonj,ker imas neke kuponcke,zrihtajo na licu mesta,ce se ne da,ga odpeljejo.v enem letu so mi 2krat resili gumo,in 2krat akumulator(to sem bla pa kar sama kriva),vse na kupone.clanarina je pa 20evrov,se mi zdi.zame so junaki,pa se blaaazno so prijazni

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

AMZS je na mestu.

Potem je pa nova pogruntavčina. Zavarovalnica Triglav. Tam ob zavarovanju plačaš 15 evrov in neglede na to kolikorat in kje po evropi, ti stvar uredijo brezplačno in takoj.

Te pripeljejo zastonj tudi iz Portugalske.

Da ne govorim o gumah in podobnem. Preverite. Izplača se, pa če koj samo za enkrat.

Bog ne daj da bi do kaj prišlo, samo je (se mi zdi) ugodno.

 

Kar se tiče vandalov, sem pa vedno istega mnenja ki ga ponavljam kot lajna.

Za vsakega palica raste!!!!

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...