Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

če drugega ne, sedaj vem, kako se menja kolo :OoO: x:px

in vem, da imam zlate prijatelje..sej ne, da tega že prej nebi vedla, ampak se je to še konkretno potrdilo :inlove: :inlove: :inlove:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Guest VilaSonca

joj joj joj, jaz sem mali požerušček. x:Ix can't help myself. še dobro, da športam, da mi presnova dobro dela. da sem še fit in slim. x:Dx

no, privoščila sem si tisto fat sadno kupo ... pa še rum kokos kroglice ... pol sem šla od same sile jest čokoladne mrvice .. in ves čas, ko sem se furala z bajkom, sem sanjarila, kako bom pekla tortice, jagodne šarlote, jabolčne štrudle .... x:px x:Dx ko me prime, me prime! še dobro, da po drugi strani kdaj preprosto pozabim na zajtrk, se mi ne da pripraviti večerje, zaradi čustvenih pretresov/vročine/žalosti/vznemirjenosti ne morem jesti ...

 

xnckrivx x:Ix x:Dx :inocent: vem, zakaj! x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pms al pa noseča x;)x

 

jaz pa preklinjam krompir, ki sem ga pol ure kuhala in zmešala med radič, pa zdaj ugotavljam, da je še ves trd na sredini. :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

sem že zgoraj omenila, da PMS. prime dobrih 10 dni prej in dva dni pred mestro popusti ... x:Dx x:Ix

 

kaki krompir to maš ... da v pol ure ni kuhan, hudič? x:Dx mmmm, radič plus krompir plus jajčka, njami .... :2src: x:px Maja lačnaaaaa. x:Dx joj. nečesa mi manjka. drugače ne bi bila taka požeruščika. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, men tud njami x:px sam zdaj moram surov krompir ven pobirat, pa je mal skalilo veselje.. :o|o:

mene tud par dni pred pms prime požrešnost.. sam prekratko traja, da bi blo kaj učinka x:o)x

 

**

upam, da mam vse spakirano.. tko mal mal se mi zdi vsega.. stlačla cunje in kozmetiko v ta majhno potovalko.. grem zdaj lase oprat pa pocufat se...

pol pa spat počas..

kompromis med mojo 9 in njuno 7 je ob 8h... še zmer sem jaz na slabšem x:o)x :P

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah ta krompir.

To se je men dogajalo, ko je bil še lanskoletni.

Da bi celega pojedla, toliko sem bila "jezna" na trdo sredico.

 

Aliana

A je ugriz že kaj bolje?

Ker nekoč nisem razkužila in še malo svinjarije se mi je nabralo okoli zaradi dela, potem se imela pa fino štalo.

Spomnim se samo do zdravniške mize, potem je bila pa tema.

Res da sem pretiravala v nečistoči (premajhni oskrbi rane) in odlašala z odhodom k zdravniku, samo se je fino fajn zagnojilo.

Ampak je to res ekstrem.

Te naše živalce.

 

A si predstavljate leva?

Tako je nežen in krotek ko je majhen, a ko zraste kaj ti šele on lahko naredi če se razjezi?

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutrcek cez luzo, tule je bolj lahko noc varianta x:px ,

 

hecen vikend. V petek sla ven do sobote zjutraj, potem pa po sprehodu do metroja sla se za 2 rozna venca ke do 4h popoldan spat. Vceraj sem uspela samo v trgovino, zlikat in oprat, potem pa od utrujenosti od spanja morala nujno spat x:Dx .

 

Danes pa bila bolj pridna, 4 ure klepetala po MSNju x:Ix , potem sem se pa le skipala delat svoje zadeve. Zacela pisat en esej spet. Nekaj naredila, po mojem eno tretjino, pa pospravila celo stanovanje, dost je za dons :palec: .

 

Zdajle pa dnevnik pogledam se, pa NMK, da me uspava, pa horuk v nov teden.

 

Naj se vam naredi en lep teden, napoved je svinjsko fajn :palec:

 

 

 

777 x:Xx :vragec: x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridna :palec: Sploh za esej :palec:

ok. pa tudi za fatiranje.

 

Našo taščo rahla kap zadela. Mislim vsaj, da bila kap, ker ženska izgubila zavest, bruhala in voda ji ušla. Hvala bogi, da bil nečak pri njej(ob petih zjutraj tole bilo). In hvala bogi, da bil trezen. Pa hvala bogi, da dobro odreagiral - jo prevalil na bok, jo ohladil z vodo, pazil na dihanje in tak. Gospodiča ful zaskrbelo - konec koncev je tole še edin živ stareš, čeglih nikoli nekega jakomočnega odnosa nista gojila, ampak rad jo pa ima.

In potem včeraj imela obiske - zetovi starši prišli pogledat iz kakšnega gnezda prihaja njihova vd snaha x:)x -smo cmrvarili ciganske. Kar fajn ljudje. Sicer nikjer ne piše, da si mi moramo biti všeč in kot takšno sem tole jaz vzela - in itak reveža ob zgovornem dedcu našem, niti do besed kaj dosta nista prišla. Vredik sta videti.

Pes spet zaljubljen - zdaj bi morala kakšno v ono temo o kastriranju žwali rečt, ker bi najraje kastrirala našega cucka pa vse ostale - 7 komadov cuckov kolovrati okoli in o pretepaških podvigih niti naj ne izgubljam besed. Pogleda nas samo od daleč - da ga ne bi kdo prijel, pa zaprl kam. Maček tudi pretepaški..Ne vem kakšne žwali imam to pri bajti.

 

Zbudila me ponoči strela, ki udarila nekam blizu nas. Prav slišala se je. Srhljivo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Brrr, je mres...

obljubim, da grem zdaj ˇtisto sprat"

 

je tak dan, da me mika postelja, ... (kao) za mav zzz... ker se ne splača ponucat vse euro kovance, pa bom medvjeđa dokler se ne zgodi kaj novega.... za it kam, pa da me ne nategnejo, ker si tega ne morem privoščit, zato bom otrpnila.

 

 

.včeraj sem npr odkrila en zelen avto.. in... "JA"... in špizdim čje ono... pozabla guzicu pred račom skoraj... pa je šlo za "nateg" ma bejš, bejš... :o|o:

 

btw. Lj je res polna nekih hudih bejb, ... :inocent: :inocent: - tko da- vse jasno, je mal manj povpraševanja pol, večja konkurenca pol.

 

 

AJA! ker nisme ne vem kak "peoples person" potrebujem osebo za stike z javnostmi oz referenta" xDDx tak, da se bom zaposlila v :vio: masažnem salonu morda, čeprav piše v tarotu, da je ta smer "misere"... masaža pa "world"... :vio:

 

Ker nimam še uradnih dohodkov (pač ni prometa še, in vse sproti porabim) in nimam še dokazil o s.p.ju in poslovnega trrja (prehitevam)... in nimam enega dobrega poslovnega prometa za uradno , pravno priznano posojilo oz. kredit... sem zaenkrat še v precepu.:)

 

Tako da- prihodki )en ki mi rihta promet), jaz si nakazujem na trrr in tako nekaj časa... in vzamem kredit (medtem zrihtam pereč problem okoli avta) in kupim hišo oz vikendić sredi narave - ciilj ---elektrika, voda, možnost priključka na internet, torej TV, hladilnik, pralni stroj (otom potom), nekaj uporabne opreme in veliko narave (ima tega= v kakšnih batujah na pretek. x:Xx Torej moja hiška od Markota in Janke...

 

 

Ampak.... težko...zaenkrat...

 

http://www.bolha.com/index.php/ukaz/image/...3085255/slika/0

 

(UNA ZADAJ)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm.. say pravim, da senisem še vpeljalaaa... moje stranke so bolj frendiči, hočejo se pogovarjat ipd... xrolleyesx taki mamini.... x8Dx

 

veretno nisem "dovolj" oštra... :vragec: sploh pa ne vem če sem jaz "za " to... ker v bistvu bi bla bolj za terapevtske stvari, da jih ozdravim celulita in tega... bi mogoče tut kaj zaslužila. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla mladina x:Xx

 

En na hiter pofočk, uletela domov za 2 dni, pa se ven ne vidim iz pranja, likanja in pripravljanja za vnaprej+opravki, ki smo si jih nagrmadili na te 2 dni :blink: vse je treba popedenat. Dnevi tako hitro minevajo, da enostavno ne utegnem kaj veliko dosti spraviti v program, se mi zdi da me vsak dan, noč prehiti in zaspim kot dojenček ob dojenčkastih urah 21h-22h...btw zakaj se reče spati kot dojenček, glede na to da škrati bolj malo spijo???

 

Skratka dogaja na polno, itaq :sorcerer:

 

Hvala vsem, ki ste se me spomnili, tako ali drugače, sploh se me je pa dotaknilo, ko ste me klicali ali poslali sms tisti, ki šparate telefon samo za nujne zadeve x:Xx

 

lepo se imejte v tem vročem-mokrem poletju, pa čivave čimprej na off in luknje v sandalu xOOx xrosex

 

 

xzobkox

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sploh me ne zanima reakcija... ampak vseeno... tolk sem razočarana nad določenimi ljudmi okrog sebe da ne razumem kako lahko sama razmišljam o vseh okrog sebe, določeni pa samo o sebi...

niti ne vem, ali naj bom ponosna na svoje čutenje al naj ga spremenim. pa še nekaj - vse najboljše ti želim

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sploh me ne zanima reakcija... ampak vseeno... tolk sem razočarana nad določenimi ljudmi okrog sebe da ne razumem kako lahko sama razmišljam o vseh okrog sebe, določeni pa samo o sebi...

niti ne vem, ali naj vom ponosna na svoje čuteje al naj ga spremenim. pa še nekaj - vse najboljše ti želim

Bodi ponosna na svoje čutenje in NE se spreminjat na ljubo nekaterih, če sama tako ne čutiš!

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če smem dobronamerno, Ksenia - to je tud iluzija, da drugi samo o sebi razmišljajo po moje, mi pa o njih..., je pa vem seveda zelo resnično čutenje..., ni pa na kaj bit ponosen, če je misel in razmišljanje o njih prisila. Če pa ni, pa je ljubezen, ki bo najbrž tud sprejela, če oni na nas ne. In pa obrne se, a veš...

 

 

Bi spomnila na lep odstavek Gibrana:

 

Kadar ljubite, ne smete reči: »Bog je v mojem srcu«, temveč raje: »Sem v srcu Boga«.

In ne domišljajte si, da morete usmerjati tok ljubezni, kajti ljubezen bo, če se ji le zdite vredni, usmerjala vaša pota.

Ljubezen ima le to željo, da izpolni samo sebe.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj!

 

A zna kdo sivat oz. bi mi bil pripravljen djabe al pa za kaksno kompenzacijo skrajsat par hlac in kikel? :8):

jaz nimam stroja (in itak ne znam sivat - sam na roke), nisem ta hip si v stanju cesa kupovat novega, niti scashirat kakrsnekoli usluge...

In ker beseda ni konj, pac vprasam sem.

Ce ne, pa bom ze. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: jaz sem v precepu,....

 

ps- je mres, komaj kaj sonca... joj.... xrolleyesx fjuuuuuuuuu.... ni panike.... x:)x ni joba... x:)x lahko tudi križem rok sedim in gledam v tri dni. xDDx

 

jas pa ne, jaz pa delam (...načrte)... zdravstveno in pokojninsko !!! zavarovanje... kam ga vtaknem in leasing, kam ga vtaknem...in pofugiram. sej bo luštno, ko bom enkrat kupovala fugirno maso in aprno, ploščice in lepilo za ploščice in flikala svoj dom. :)

 

se bom kar zarasla s stolom. tooo je ful smotano, ker ne vem več kje sem, ne bi bla TU kjer sem, niti ne morem biti drugje, ker pač ... se počupaš... tko da je bolje biti na svojem, kjerkoli že...

 

tut če gosd martuljek nudi počivališče ali hiwkung ce smještaj, ali leasing za 30 000 eur, na podlagi investicijskega načrta ka ga spravljam skupaj, izgleda pa kot ena "prošnja" :sori:

 

 

lp x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...