Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

dan.

neko čudno vreme je, upam, da se kaj popravi. še mal, pa šibam na morje. komi čakam, res x:)x

danes imam v planu še eno knjigo do konca za prebrat. pa cela neka omamljena, mami barva podboje x:Dx

jaz pa razmišljam, da bi, ko pridem iz morja, si sobo prebarvala na modro in oranžno. če se mi bo dalo. ker moja soba je

še edina, ki ima tapete gor in seveda je treba vse tapete najprej dol dati... :o|o: bom vidla še..

 

Marsa, žal, če bi imela šivalni stroj, bi ti itak pomagala, tak pa :sori:

Mysti, pa kaj ti počneš s temi računalniki x:Dx :vragec:

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj Marsa , kako si daleč.

Imam šivalni stroj, nekaj znaja, ne vem če dovolj.

Sebi že upam, kaj če ti kaj zafrknem?

Nisem vešča tega opravila.

 

Počakajmo še na kakšnega modela če se bo našel.

Dugač bo pa že nekaj.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja joj sory k nc vec nazaj javla, shlampasto! :8):

 

HVALA za pripravljenost in prijaznost, obema! xsrcx x:Xx

 

se je pa ze ena prijazna lunatka javila in sem jutr ze zmenjena xsrcx (sicer tud ona ni iz LJ, sam ima ravno neke opravke, za naprej se bova pa ze nekako dogovorili)...

 

skratka, hvala vsem. :kiss:

 

sm ze dons vse 'zmerla' pa t(k)o, prpravla.

Ja, ze 100 let nisem rabla nc krajsat (ker mi je kvecjemu blo vse prekratko), no pol pa tele kavbojke blazno dolge, pa ne maram da se mi po tleh vlecejo pa se svetle so, kikel teh dolzin pa ne nosim, sam minice, v glavnem.. sta pa dobri kikli, cist prav sicer, sam dolzina je smotana..

pa da ne nosim skoz istih kratkih hlac in ene minice. xDDx

 

Zadnjic sem vse pospravla in vse stran pometala in zdaj sicer nimam nc za oblect, sam vsaj kej najdem, no pa tele pise sem nasla in bla presenecena, k vse cist blo prav (k ene kavbojke so take, k jih lohk sam v najsushjih obdobjih nosim, sem mislila da mi bojo preozke)....

 

Druidka, uzivaj na morju (ce se vmes ne 'vidmo') xcheersx

 

Kok si hecna, Polonica! xDDx

no sej jaz sem v bistvu tud taka (kao k noces kej zashushtrat oz. za druzga je nekak bl 'komplike' xDDx)

 

ne, sivat pa res ne znam. x:o)x :8):

na roke se kr nekak (presenetljivo v bistvu, si znam kar kaj zasit, se kr lotim), a stroj...

ne ratam zivcna sam jaz, pac pa vsi okol mene in ni se 1x zgodil, da je kak frend al pa frenda rekel: daj sem tisto! xrolleyesx - k me ni mogel vec gledat.

ce sm se recimo ufurala, da bom mela dons na koncert te pa te hlace, pa ce se na trepalnice postavm, in mi je pri vsakih 2 cm ven skakala nit in se mi je meshal! x:o)x x:Dx (:bomb: :mad2: xyesx), pa je frend pol CENTIMETER za CENTIMETROM potrpezljivo zasil po celi dolzini (jih je blo recimo treba zozat).... xyesx cist tihcen bil zraven in lahkoten in umirjen... xyesx pa isto mu vmes se vse iztikal.

jaz pa sem blaznela tam zravn pr stroju, ni blio sans najmanjsih da bi slo 'na izi'. :8): x:Ix x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutrcek xsingx

 

zanimivi dnevi se sucejo :palec: . Na zivce si grem, da spet nic ne jem, ker imam ene ociscevalne procese v sebi in ne spravim vase skoraj nic za noben dnar in kile kar zginevajo, da dobim nazaj traja pa celo vecnost :vragec: .

 

Drugac pa, kenslajo tecaje x:px , glih fajn, sem bolj v prafaktorjih ta moment, namesto 9 x, bom sla ta teden ucit sam 4 x x:Ix .

 

Popoldan sem vceraj izkoristia za druzenje, so mi povedali, da sem cudno cudno cudno cudna x:Dx , da sploh ne spadam semle glede na mojo direktnost. Tule so namrec izjemno prijazni in ce si iskren je zalitev :O: x:Ix . Bogi vsi ki so mi grozno blizu tule, jih po mojem vsakic ko rilc odprem kap. Pogovarjala o tem, kaksne so zenske tule in kako izgleda lajf. Dobro da je sedel, ko sem povedala, da si perem sama rocno vse obleke in likam, pa pospravljam, da znam kaj skuhat, ker tole tule delajo sluzkinje, ce zenska to zna - vsaj teoreticno obvlada, je prava garacica, ampak jaz pa to POCNEM x:Dx . Iz bedne gospodinje sem superwoman ratala, pa sam kontinent je bilo treba zamenjat x:Dx . Odnos do denarja v povprecju tudi povsem drugacen. V povprecju ne znajo sparat in imajo eno varianto, ko je skupina moskih, pa vsak da 500 pesosov vsak placilni dan in je potem vsakic en na vrsti, da je vecja vsota in tako potem imajo nekaj prisparanega. Je prav prijatelja ekonomista vprasal x:Dx , da ima prijateljico ekonomistko kako ona ravna s kesem. In je pojasnil, da verjetno cist mim zadev ne kupujem in da kupim samo, ce se mi zdi pametno in vredno denarja. No saj naceloma vsi po tem principu delujemo, razlika je bolj v tem, kaj se nam zdi pametno in vredno denarja.

 

Koncno se slisala s Conti xsrcx :hepko: .

 

Marsa, prepricana sem, da ti bo nekdo zrihtal :palec: , jaz tok gospodinjska spet nisem, pa mal dalec tudi x;)x

 

Naj se vam naredi en fajn dan :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.seekxl.de/seekxl-reports/images/smilie.jpg

 

3,4...

 

4...

 

Sem bla v NM za dopiranje poslovnega TRR in ga skoraj odprla, ga morma še podpisat, čeprav ne vem če sem zadela banko, ker nisme našla ta prave... naproti Mullerja... pa nisem našla... med toliko možnostmi jst gnijem in kar nekaj... no sedaj ko sem ga skoraj odprla, se začnem izobrađevati v tej smeri, prebiranje literature in tudi tečaj bi lahko padel, medtem pa delam tako mal ane, kjer zmorem pa se splača, kaka stražba, pa pol zalaufam. ker morma vrniti avto v LJ jutri in ga odplačat, pa bom nekaj časa brez avta, aneda, optimizem velja, a ne da, saj bo... trep, trep...

 

Imam use šanse aneda, brez avta, magari, da bom bogata kot majka in samostojna, aneda, saj sem si sama kriva, ker niam pogojev za uspešnost, jeboga, pa saj bo , obstajajot tudi težji pogoji. moje superge alla tenisica ima luknjo od psov, pa ju ne morem peške pripšeti pa gremo, ker jih ne morem loviti, ker uidejo s povodca, ker sta dva, pa ne morem ju zatezati, tako da za ceno svobode sem brez avta, optimizem velja ane da, bog je na moji strani, jebem ti boga i pas mater da ti jebem, itak sem tako dobre sreče, da trofim srečo za svakim uglom, ...kdo pa ne p... kot vsakič mi bo uspelo tudi tokrat, kot vsem, saj nisem edina ki včasih skrenem s poti ...

 

 

lep večer še napre , vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo mene po 115h letih nazaj xDDx ....

malcek prebrala, kaj se vam je godilo, vec pa mi ne znese, me predolgo ni bilo x:Dx

se moje brznsko porocilo ;

 

18 dni morja minilo ko sus :o|o: ...bilo sladko ali kratko...vreme prekrasno, vroce do konca in naprej, drugace pa smo uzivali ko nori x:px ...najbolj malcek, pa oba druga mulcka tudi...spili mnogo Vranca,so meli taksno pakiranje v kartonski skatli in v notranjosti vrecka z vinom :eek: ...tak, da smo si vince "molzli " x:px , drugace pa najedloi najedli rib in sladoleda...domov pa sem si prinesla celi kolac ovcjega sira in tri litre olivca iz otoka Rava :palec: xDDx

 

doma smo imeli hurikan 95. stopnje...nam sicer tu ni bilo hudega, eno vas naprej pa do Murske pa je bil dan pred koncem sveta :O: :O: ... vse stolceno, koruza ostala le osnutek, buc in psenice ni, strehe odkrite...park polomljen, prava cistina zdaj, ko so za silo spucali...pa se vedno je zaprt ... ko sem slisala, kaj se je zgodilo, sem mislila, da ljudje pretiravajo, ko pa sem videla sama, me je kap xcivx ...

 

pa ena znanka se je ponesrecila...z mozem sta se zaletela v vlak na nezavarovanem prehodu :sori: ...sicer ji bodo morali s plastiko popravljati obrat etc. ampak oba sta vsaj ziva xwizardx...

 

ja, pa danes imam zadnji dan porodniske :cry:, pol pa se imam dopust do nasledjega torka, ker ima najstarejsi otrok konfirmacijo ( birmo v katoliski cerkvi ) in imamo polno priprav...ob tem samo toliko v zavedanje, kak smo tu v MS zaostali... za 13 letnika najti crne hlace, pa belo srajco ( ne gasilske sorte :xx!: , ampak tako sportno enlegantno , pa da ne govorim o cevljih stevilka 40 :xx!:.... misli, cisto za luno...v vseh 12 trgovinah, ki jih premoremo, so prodajalke samo zmigovale z rameni, jaz pa izgubljala zivce in potrpljenje... dobro, da sva z mulckom mela s sabo mojo kolegico, ki je opravila vecino dela pri ogledovanju itd ( jaz sem bila samo financ minister xrolleyesx ), drugace bi sla domov s supergami in crnimi kavbojkami, za kar bi me verjetno doma lincali x:Dx ...

 

ja, pa danes sem se pobarvala na " hudobno " rdeco, pa na kratko sem se ostrigla xcivx ... moza sem komaj pomirila, da ga ni ferslak, ker sem se ostrigla...on bi najraje , da bi jaz imela tako frizuro, kot tistega dne, ko me je zenil :sick: ...ja, pa ja...

 

ja, pa danes sem dobila novo pogodbo, ker se vracam v sluzbo za stiri ure ...ne vem, kaj bi komentirala ob tem...malo sem se ze ohladila od jeze, ko bi najraje nekoga zadavila ob taksnem bruto dohodku za osem ur, kaj bo sele za stiri ...glb... :fiju: ...ampak dobro, tako smo se odlocili, pa bomo ze preziveli....

 

evo, toliko o prekmurju, sigurno sem kaj pozabila, pa bom dodala, ko pridem spet do compa, saj so pocitnice in ga mulcki redno zasedajo za raznorazne stvari...moram cimprej nabavit masino, da bom lahko mela priklopljenih vec compov na internet....

 

tak, bodite v cvetju, vsem, ki potujete na morje naj vam sluzi vreme, zur, Refosk in temperatura morja... ostali pa uzivajte kjerkoli ze ste xwizardx ...

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je je bilo pa izčrpno poročilo.Da ti je morje minilo prehitro ti zelo verjamem.

Hlače za birmo boš našla (težko), težko.

 

Ne kompliciraj in ga smukni v temne kavbojke, saj nikjer ne piše, da mora imeti vse nekako na rob in oh in sploh.

Ali pa žametke, tisti dan bo že potrpel če bo malo bolj vroče, potem jih imaš še za čez zimo (če jih seveda že ne preraste).

 

Čevlje pojdi iskat v turbo shue ali v Jellov, tam je "poceni" in majhne moške številke.

Rabil jih tako ali tako ne bo več, razen da se pokaže kako si ga lepo oblekla za tisto uro.

 

Moža pa le merkaj da ga ne bo kap, tudi če je frizura.

Važno da se sedaj bolje počutiš. Pa če je samo frizura.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro da se hlače že šivajo.

Sem se že nekaj menila z eno šiviljo, ki mi je tako ali tako ..........

Nima veze.

 

Ja bom ja...potem ko je treba, pa zajebem na celi fronti, ker ne obvladam.

Po pravici povedano, jaz se nebi lotila.

Bi že našla koga tu okoli, ker jih je ogromno šivili brez zaposlitve, so tri firme šle v stečaj.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pika polonica, zakaj si se preimenovala v Mitro?

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ciao! xrosex

 

Tipka haj, glih zadnjic sem nate mislila, da kje si kaj, in te pogresila (k sm te hotla neki v zvezi s homeopatijo al cim vprasat, a zdaj sem pa ze pozabla, kaj me je tok nadnujno zanimalo xDDx)... No glavn da si tle! :palec:

aha, na porodniski si ves cas, no fino, da si lohk bla cimdlje skoz na broju. x8Dx

 

Super za morje xcheersx, shit za hurikan... in za frendo.... xcrossfingx

 

Mystica, dbest za racunalnik, vis, se dobr da nism vcer komentirala, k bi morala napisat shit za racunalnik. x;)x xokx

 

jp, Mitra (x;)x), dons zmenjena z Lunatkico......

sej ni nc tacga, al pa ce jih se eno leto ne nosim (vseh teh oblacil)....

pa za te stvari v bistvu nisem tok natancna, glavn da je cisto pa tko, pa zasit, ce je pa ena hlacnica zarobljena z rdeco, druga pa z zeleno, me pa ne mot tok. xDDx x;)x

 

Vcer sem sla prvic cez Sentviski tunel. Sem bla pr frendu na primorskem, pa sem nazaj grede zamudila odcep (blazno je blo nekih kamionov, pa bi blo mal nevarno sekat tolk v teh okoliscinah, sem pa produzila, k k srec mela benz, k mi je frend prispeval in se dobr da sem sla tankat, k sem mislila it dons). In je kar dolg, kak kilometer in pol celo.... no saj najbrz se to kao pac ve, sam nisem bla pozorna do zdaj na cifre te, no vcer ga pa kar ni pa ni blo konc. Vcer, ko je delal, bil odprt in pretocen, je zgledal ful nobel. xDDx

Pol se pa tam skoz vozis, pa razmisljas, da kaksne shtale vse. x:o)x

al pa, sem pomislila, bo glih k bom not, kaksen pozar al pa schtraufenpacht, ker me je tko hecno tja potegnilo.....

No potem sem pa kar nekaj cez crnuce peljala, pa cez ene gozdke pa tko, pa spet nazaj na AC, vsa vesela, k se lohk, prvic k mam vinjeto, drugic k benz... xokx

se pozna ful podrazitev, tko po malem pa po malem.... zdaj ugovotim, da ce tankam za 10€, ni nic. 2x za po Lj oz. okolici. :o|o:

Ko sm kupla ta avto (cca 6 let), sem tankala poln tank za pribl. 20€ ali 25, zdej se je pa to nekak potrojilo (nisem pa ziher, k ze x cajta nisem polno tankala x:)x)....

Drag spas, avto.... :sori: xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:

 

Pakiram x:px KOlk je men fajn pakirat za nekam it ...

 

Pravzaprav se je tud men zel koristno bit en teden na morju - da sem ponovno osvežil spoznanje o tem, kok je tam zajeban in zdaj še bolj cenim to, kar imam doma (tole sploh ni zajebancija).

 

la

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravzaprav se je tud men zel koristno bit en teden na morju - da sem ponovno osvežil spoznanje o tem, kok je tam zajeban in zdaj še bolj cenim to, kar imam doma (tole sploh ni zajebancija).

 

la

 

Na morju je zajebano bit? Prvič slišim. x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sprememba imena?

Vsako teslo je spoznalo moje pravo ime, ...

Tako sem se odločila, me je premetavalo že nekaj časa.

 

Kako je lepo na morju.

Uživam vedno ko grem.

Lepo se je vrniti in potem ceniš kar imaš doma.

Da je pa muka? Tudi to sem še okusila, samo zaradi tega, ker se je škoripon šetav po sobi.

Otrok majhen, jest v paniko...... Sej sem ga fentala, samo spala pa prav nič. Golazen.

 

Kar se tankanja tiče, je pa res že žalostno.

Osem let nazaj sem imela poven tank za 6 jurjov. Danes za cca 40 evrov.

Vsaj vinjeta je koristna, vsaj če jo dnevno potrebuješ.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:hepko: Uredila računalnik ...

Pakiram x:px KOlk je men fajn pakirat za nekam it

 

fajn za računalnik x8Dx zdaj pa le pazi nanj bolj x:o)x

aha, prav fajn nekam odditi. za nekaj časa. da ne boš kaj pozabla pri pakiranju x:Dx ko tule gor visiš x:o)x

jst bom pa jutri začela pakirat x:px x^x

 

Sprememba imena?

Vsako teslo je spoznalo moje pravo ime, ...

hm, al je pika al je mogoče polona x:o)x x:Dx

 

vglavnem, lep dan x:Xx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Teslo ali močno intiligenten se ne razlikujeta prav veliko, samo korak razdalje.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o:

 

vrnila avto, ogrooomno za plačat- praske na sprednjem odbijaču, dve luknji na sedežih od čikov (ki priletijo nazaj noter, ko jih vržem skoz okno)... dobim oceno škode po pošti... precej krizno. nekaj sem že odplačala... za 50 eur so mi zmanjšali prvoten polog (ker sem neizkušena in je treba najprej VSE podpisat in potrdit...)

 

...sem na črni listi renajev, ne morme nikjer več najeti avta ... kar je pozitivno, saj je vse ena izkušnja za naprej.

 

mala zelena škoda ne pride v poštev, ker imam prekratke noge za sklopke, zablokiran sedež (domnevam) :)

 

ko pa skušam vse zapakirat v en paket, pa sem pol v Q.

 

ker sem "zaupanja nevredna" dobro jutro, ...vedno je kaj z menoj.

 

doma me čakajo jabolka in šljive, ter koprive. poletno vzdušje.

 

veš, jaz bi še vedno rada imela celo glavo, ker nisem brez vzroka se spokala. kdo pa verjame nezaposlenim, brezpremoženjskim študentom? ni varjante.

 

stara, pot pod noge, v superge z lukno in prenašaj izpade raznoraznih prevzetnežev. x8Dx

 

zakaj sem pa "excentrični flegmatik" alias schiso.. :eek: moj problem.

 

 

nimam pojam kaj bi , imam :lol: :lol: 2 cucka.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Buh. Dogaja vidim vsem. Jaz pa sem gruntala, kdo te Mitra je x:Ix x:Ix In Tipka-wb nazaj. kul za frizuro. Poznam takšne izjave - pri nas bi bilo tudi najbolje, da bi nosila lase do riti,

 

Zdaj pa jamr na vrsti.

Tašča šla včeraj domov - nič si več ne bom karme kvarila x;)x Ampak gre zdaj hitro gospodič po njo, ker pozabil pin kodo mobitelovo in si zablokiral tole..(penzion paket), tak da bosta vandrala na Mobitel, da porihtata tole.

Pokvaril se pralni stroj - grelec šel. Naj omenim, da nikoli več ne kupim te znamke niti pralnih strojev niti pomivalca..ker deli dragi ko šus, pa še dobiš jih ne...mi frendica bele cunje včeraj prala, ker sicer brez gat po svetu hodili. In pol zvečer gosodič tole skup sestavi - pol pa poplave po bajti. (klicala zjutraj servis, pride ded pa ni imel pravega grelca, pa v Lj ga tudi niso imeli - edini, ki so ga premogli so bili na oni strani Mb - in pol sva tresnila v gužvo tako, da te ubuje..)

Pa prideva domov - pa pol kamiona drvnih ostankov iz žage - ki sma jih naročila sicer, ampak bila cena za paleto 20 evrov, zdaj se že podražilo -na 30 evrov, pa nafto in kanto za nafto bi morala častit - pa nisva - se mi na smrt izkoriščevalsko tole zdelo. Nihče mi me bo rekel, da pri tej poplavi drv, ki je zdaj se to 50 % podražilo. Itak sem imela v planu nekaj dati za pijačo, pol pa sem se v momentu odločila in ne dala nič. Tak.

Do teme tole not spravljali -vsi štirje.

In kosila včeraj - ker gospič še vedno z luknjo v rebra..in ful zmatrana in ful tak..tečna.

Nič se ne veselim dopusta. Ovi me še samo živcira nekaj, pa paniko vzganja. Dost mam tega, da moram mirit non stop vse.

Hvala bogi, da sem še v službi danes. (si nikoli ne bi mislila, da bom tole rekla)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj, Nat, te popolnoma razumem (da si v tem hipu rajši v službi, kot doma med kladivom in nakovalom) :sori:

 

jst tut zmer pred dopustom neky živčna od vseh priprav in usklajevanj, prilagajanj, spreminjanj in upoštevanj :vragec: jebela, kdo bo pa mene kej upošteval, pa se men prilagajal :vragec:

 

kaj pa maš to zaeno znamko, kateri se je dobro izogibat (pralni?)

 

čudno, da so se drva tok podražila, pr vseh gozdnih polomih :inocent:

 

jst sm pa včer grmovje obrezovala (k mi gre na živce, da vsakič z avtom rajsamo po teh vejah), xsrcx je pa kosil travo. Zna bit, da bova za vikend vajo izvedla na drugem placu :o|o:

tko da neky je moglo bit v luftu včeri, da sva se manualnega dela lotila...

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pakiram x:px

evo, jaz si grem pa zdle pakirat. se ravno s sestro menla. pa rekla, da vreme lepo.

aja, pa nečakinja neki v wc vrgla in zdaj neki wc štrajka in ne požira. z možem se trudita zdaj tole zadevo nekak uštimat,

če je pa ne bosta, pol pa se bova morala jaz in moj iti wc bogsigavedikje x:Dx :vragec:

nič, grem čaj pij naprej, pol pa pakirat x:)x

 

lep dan x:)x

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, okoli podražitev drv meni tudi nič jasno(po uradni verziji seveda), razumem, da šlo tole leva roka, desni žep očitno...in se ponovno zaklela, da se z žlahtniki več ne petljam.

Znamka naših gospodinjskih aparatov pa je: Candy. Ne kupim več v lajfu - Gorenje pa amen. Imaš dele in servis na vsakem koncu. Tu pa mi takšno kilometrino nabijejo, da pod 100 evrov servis ne pride skoz - sem že lani stokala s tem. No -saj v osnovi pralni, niti pomivalni nista tak slaba..samo servis pa te ubuje.

 

Cookična - samo ti prikimavam lahko..ja, prosim lepo, kdaj bom pa jaz na vrsti za upoštevanje in prilagajanje???

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nataly

Malo zdodaj je še za drva, po vetrolomu (ko bo pospravljeno) se bo mogoče pocenilo.

Ni rečeno, ker je zelo nevarno delo, ker so veje še v zraku, ko odžagaš deblo te lahko korenina zasuje..... Tako da so takšne ure spravila zasoljene.

 

Vsaj na toplem boš pozimi.

Zapomni si da je "žlahta strgana plahta"

Sosed je bolj zanesljiv, ko gre za plačilo. Seveda ne morem dati vse v en koš, praksa je večinoma taka.

 

Klarus

Hvala. Lepo slišat.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...