Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

Jutrcek x:px ,

 

frej petek sem si zamislila, ker je bil v planu Acapulco x:Dx , no zdaj je pa ostal frej petek, pa vecerja x:px . Ne slisi se slabo. Imam delovne plane za danes alla priprave pisat, pa esej za ICELT, potem pa jutri ali v nedeljo pospravim, en dan sem pa cist frej.

 

Hm, teden je bil ubijalski, sluzbeno v redu, je pa z ljudmi zaruzilo na nacine, ki jih nisem pricakovala, no enega sem, smo to ze jemali ob priliki, enega pa ne :o|o: . Kakorkoli nekako prezivela x^x x:px .

 

Sem si stresla sestavljenko Machu Pichu na tla, madonca 1500 kosov je, pa vse zeleno in rjavo, po mojem bom imela ze najmanj 5 cm prahu, preden bom jaz to sestavila, je pa fajn zadeva, sprosca in razpizdeva, ko ne najdes kosckov x:Dx , custveno Kneipanje x:px .

 

Nataly tvoje vedno preberem, pa ponavadi nimam kaj dosti komentirat x;)x . Dopust bos pa ze uzivala, bos videla, ko bos vse skupaj izklopila :palec: .

 

Cookie sem prepricana, da ti vse v vrsto zbor postrojis :palec:

 

 

777 x:Xx :vragec: x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

tamala si je z očijem privoščila motoristični vikend na Pagu... spalki, šotor, jst upam, da se mi to posreči naslednji vikend... sam ne bom še nič planirala pa sanjarila... klinc.... pol se mi pa vse sfiži ;)

aja Marsa, naredila rez, sem upala, da bo več razumevanja na drugi strani, ampak klinac sej nismo otroc al kaj...

pa gremo dalje pa se mulajmo. sicer pa rez je rez ne ;)

tečem pa nikamor ne pridem al kak že gre tisto. aja pa danes ne vem kaj al je na nebu kaj z neptunom al men ven meče -v glavnem danes je bolje da sem tiho - folk me ne šteka pa je prišlo do zamer... tko da bom tud tule na forumu lepo molčala...

uživajte...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jap - žlahta raztrgana plahta. Pa bi me že lahko izučilo. Nečak od dedca nekaj pleska občasno, pa smo ga najeli za mansardo..ok..vse vredik in prav - se zmenimo okoli barv in tak - pol pa pridema domov in okrog oken "kao" umetniške cake - spominjalo na črve tisto - zgrožena strmim v tisto in nisem imela muda, da mu rečem, naj prebarva tistega vraga nakracanega. Plačala pa tako, kot bi pravega majstra imela - s tem, da bi mojstru ziher rekla: čuj, tole mi pa ni všeč, tega pa nočem na stenah.

Okrog drv pa sem vedno panična - zaskbljena devička na delu tule - mora biti prej, za ziher vse, da pol samo zakurim in mi je toplo -me vedno rado zebe pač...

Spravilo drv pa je nevarno opravilo - poznala sem žensko, ki so jo veje požaganega drevesa pokopale pod seboj. Umrla na kraju nesreče. Pa gospodič se fino urezal enkrat v koleno z motorno žago - pa jaz tudi enkrat dlan nastavila genau nad motorko - kriče šibali v bajto vsi - jaz, dedc, deca, pes(ki mu nič ni bilo jasno), na srečo se pol izkazalo, da lažje ureznine(cik-cak), ki so se presenetljivo dobro zacelile..uh...samo strah pa mi nagnalo v kosti..

 

Jutrcek x:px ,

 

 

Nataly tvoje vedno preberem, pa ponavadi nimam kaj dosti komentirat x;)x . Dopust bos pa ze uzivala, bos videla, ko bos vse skupaj izklopila :palec: .

 

 

 

777 x:Xx :vragec: x;)x

Jaz pa tvoje. Sem glih hotla še navrečt, da je fajn, ko navedeš primerjave - jaz tole VEDNO doma s pridom uporabim - ko se ta mlajša(zaradi višine njene ji ne morem več rečt mala) pripopa pred mehiške nadaljevanke - in pol uletim pametna jaz - in pravim..kaj..tam non stop dežuje - do septembra non stop, pa zebe jih..to, da ženske tam ama nič ne pospravljajo ji ne smem povedat... x;)x x;)x Tak, da lepo prosim naprej še za uporabne informacije:))) x:Xx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem si stresla sestavljenko Machu Pichu na tla, madonca 1500 kosov je, pa vse zeleno in rjavo, po mojem bom imela ze najmanj 5 cm prahu, preden bom jaz to sestavila, je pa fajn zadeva, sprosca in razpizdeva, ko ne najdes kosckov x:Dx , custveno Kneipanje x:px .

 

Nataly tvoje vedno preberem, pa ponavadi nimam kaj dosti komentirat x;)x . Dopust bos pa ze uzivala, bos videla, ko bos vse skupaj izklopila :palec: .

 

 

777 x:Xx :vragec: x;)x

rabiš pomoč?

tud jst vedno preberem vajine dogodivščine...

jst mam pa zadnje čase sušno obdobje... aja danes osvajanje zavrnila... haha se prav zabavam...

 

aja sem rekla da bom tiho x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi tvoje berem Ksenia xsrcx , ja , rabim pomoc, sicer pa itak obljuba dela dolg x:px , se vidimo tule x:px :palec: . Osvajanja xrolleyesx x:Dx :vragec: , napacni, napacen cas al pa kar kaj x:Dx .

 

Nataly, nikar ji ne povej, ne, da so super gospodinje zenske tule ki vedo, kako se kaj dela, pa nikar ji ne povej, da je tudi v druzinah kjer imajo takole super gospodinjo pa se sluzkinjo zraven , slabse pospravljeno kot pri meni, v povprecno pospravljenem stanovanju. Res je pa, da sem imela gospodinjsko dresuro kar nekaj let in sem zanjo hvalezna :palec: .

 

No fajn zadeva tule je, da ce gres z moskim ven, moski povecini placa x:Dx , to ji pa mogoce namigni x:Dx , nikakor pa tule ni priporocljivo biti iskren in direkten, je strog kodeks vljudnosti, ki narekuje, da se strinjas o cemerkoli, samo da sogovornika ne prizadanes xrolleyesx . Tole je tezka preizkusnja zame, pa verjetno se hujsa za Mehicane okoli mene x:Dx :vragec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rabiš pomoč?

tud jst vedno preberem vajine dogodivščine...

jst mam pa zadnje čase sušno obdobje... aja danes osvajanje zavrnila... haha se prav zabavam...

 

aja sem rekla da bom tiho x:px

Ne, ne bit tiho x:)x

in kar se zabavaj - boš smejalne gubice dobila..jaz sem jih danes kar nekaj - plus eno velko Milko x:)x (samo jo bom deci domov odnesla - ker vedno tak željno pogledata v nahrbtnik, kot da boge reve nič ne bi imele)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede tišine... ena misel od De Della: "Tišina ne pomeni odsotnosti zvoka mapak odsotno jaza."

Pa še ena od enga drugega: "Treba je slišati glasbo življenja. Veliko ljudi sliši samo disonance."

 

 

Na tisti nasvet od nosoroga punci, ki doživlja panične napade, se spomnim večkrat, da mora biti nekdo doma, heh.. Simpatično.

 

Pa ker je lih nedavni tut* o tem, ga dam sem:

 

One of the most comforting thoughts of all, knowing that all roads lead "home."

 

Even more comforting, is understanding that you never left.

 

From all of us "back" home,

The Universe

 

 

 

Behold paradise, the Garden of Eden at your very feet, where all things are possible, your thoughts become things, and you are having one heck of a dream....

 

Pol pa ko tole preberem bi še šlo verjeti, če me ne bi begalo to, da velja to za vse, tud za Karadžiča npr., ki cel poduhovljen zgleda s tole čupo v tej starosti in se ne čuti krivega za svoje odločitve, ker je prepričan, da brez njih bi bilo še huje, in se mi resnično zagabi duhovnost in relativizem in vse.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pol pa ko tole preberem bi še šlo verjeti, če me ne bi begalo to, da velja to za vse, tud za Karadžiča npr., ki cel poduhovljen zgleda s tole čupo v tej starosti in se ne čuti krivega za svoje odločitve, ker je prepričan, da brez njih bi bilo še huje, in se mi resnično zagabi duhovnost in relativizem in vse.

 

jap.

Total ironično vse skup. V duhovnega vodjo se uštimal dedc. Totalna ironija bi bila, če bi se v muslimana uštimal. Sem prepričana, da pol ne bi preživel do Haaga.

Sem pokukala danes na njegovo stran. Človek se pridno prodajal ni kaj.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ksenija

Ti kar povej, če koga užališ, je to njegov problem.

Daj, spluvaj nesnago ven ker ni za tebe da se mučiš.

 

Hag in vse ostalo..... Sploh ne želim komentirat, ker je toliko negativizma v njih (vseh, s sodniki na čelu) da je brezpredmetno izgubljati besede.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ksenija

Ti kar povej, če koga užališ, je to njegov problem.

Daj, spluvaj nesnago ven ker ni za tebe da se mučiš.

 

Hag in vse ostalo..... Sploh ne želim komentirat, ker je toliko negativizma v njih (vseh, s sodniki na čelu) da je brezpredmetno izgubljati besede.

Mitra, hvala, vendar se ne mučim niti nimam kaj spljuvat... sem čuden patron ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evribadi pofock xDDx

prejle prisli od prijateljev, ker je kolegica rodila xsrcx ...drugo puncko...ja, pa pri nas je v navadi, da gremo " torit " slamo in perje...za boljso rodnost...najbolj so bili veseli najini mulcki, ko so balo slame po celi ulici razmetali...pa sosedje so bili verjetno tudi veseli, ko so gledali, kak po njihovih vrtovih leti perje, ki so ga privlekli neki kolegi...pestro x!x :inocent: ...skratka, veselje na kvadrat ob rojstvu Nuse xcivx

 

ja, tudi meni je dane spralni stroj javil napako 6 ???? :eek: :eek: ...pa v navodilih vse zive napake, samo ne napake 6 :O: ...ja, jaz pa mam skoraj vse v hisi od Gorenja, ker je servis ql, pa se 5 let mam garancije...pri pralmnem stroju se mi bo sigurno obrestovalo, saj leti vsak dan x:Dx ....

moram v ponedeljek serviserja poklicat, da pride gledat napako 6 x:Dx

 

danes bla malo za hrabrost v sluzbi...pa se sef je prisel iz LJ , kaksna cast x^x ...drugace pa mu svaka cast...moj sef je najboljsi sef :palec: xDDx , ceprav imam v namenu mu povedat enih par pripomb, ko pridem nazaj...jabela cesta, zacnem delat 5. avgusta , pa upam, da mi bo uspelo hitro nazaj domov pobegnit..delamo na tem x;)x ...

 

ostalo vse po planu, torta narocena, gvant za konfirmanta kupljen, bo ze v redu, tasca bo malo hlace priredila, pa bo...za hlace, cevlje in srajco sva dala 50 eur, od tega je bla samo srajca 27 eur x:Dx ... :eek: skratka, ljudi bomo imeli 31, pa vecino samo moja rodbina xrolleyesx x8Dx ...kaj cem, ce pa je foter bil priden pri delanju dece...smo stirje z tremi mamami, luda kuca xDDx ...zurka bo , vino tudi, gobova juha tudi, ostalo bomo se videli...

 

tak, zdaj grem k mozeku, da kaksno receva, pa domaca naloga, pa tak x8Dx ...

 

uzivajte neskoncno

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moj sef je najboljsi sef :palec: xDDx ,

np, moja šefica je to... žal. tko pač je...

mi je zanimivo ko me sprašujejo kako da sem šla na kako se temu reče, rangirano nižje delavno mesto... ej plačo mam boljšo kot dve mesti višje tule okrog, odnosi so super, rada delam z ljudmi, prvič v lajfu dobila regres, dopust je ko si zaželim, nikoli problem za frej... ni vse v nazivu ;)

Aja promet pa je, delooo tud... ni šenkan keš

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No fino fajn.

Jest tud v gobe.

 

A pr vas so tud. Jaz pa nekak nimam dobrga občutk - živim ob gozdu, pa se mi nekak ne da pogledat. Hm, morda pa zdele le vzamem psa in grem en krog narest ...

 

 

Drgač pa - novga soseda mam. Ena podlasica se poja po drevesih na dvorišču - zgleda, da ma nek bliz brlog, k sm ene premetačine po drevesih opazu že predvčerajšnjim. Prejle sem jo mal gledu in seveda nisem vedu, za kero žvau gre. Ampak na nternetu pol vse najdeš ...

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej mene tud nima za v gobe, samo bom šla.

Res je da je po nedelji in je vse prečesano, ampak grem.

 

V torek bo bolje, takrat pa ne morem.

Baje da so že marele.

Če drugega ne, si želim najesti marel.

 

Glede da živim v gozdu, bom že nekaj našla.

 

Nekaj let nazaj in to na najbolj obiskani točki, sem na enem kupu našla 53 zdravih jurčkov.

Bog mi je priča, čeprav sem morala najprej do očka in dobit potrditev da se ne motim, potem nazaj na kraj zločina.

Malo sem bila še mlečna in si nisem upala sleči majice in vse natrpat notri, tako da sem se morala dvakrat vrniti.

 

Kmalu bom dobila podobno zadoščenje.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helou folk, včeraj ob dveh ponoč prišle nazaj, blo super fajn... imele par dni Provanse, iskanja sivkinih polk in kofetkanja po kjut provansalskih vasicah, pol pa v Španijo čez Zaragozo do Madrida in po Don Kihotovi poti iskat ta prave mline na veter, pa potem nazaj proti Valenciji in nabavit olje, olive, vino in gasa proti domu.. bodo fotke in kak zapis na blogu, sam da mal skup zberem vse...

 

Ugriz je bil ok, nič narobe, se čist lepo zacelilo, hvala za skrb x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lacna k svina x:px , vceraj dala zelodcku dopust, danes sem sem pa ze O.K., pohrustala en lesnikov krof x:px pa zajtrk, zdajle pa ne morem docakat, da bi se rizota skuhala x:px , pa solato z jajci in krompirjem bom x:px .

 

Drugace pa bila pridna, pospravila vse, oprala, likala se ne x;)x , zdajle se pa psihicno pripravljam na esej, pa se mi zdi, da se bom prej se mal Spanscino ucila.

 

Aliana WB x:Xx , komaj cakam, da bo kaj na blogu.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz bi tudi šla gobe nabirat :vio:

 

pujsita, ti si spidita, vsa čast :palec:

 

aliana-lepo, da ti je bilo lepo x:)x

 

 

včeraj sem poslušala en radijski program o veščah...in sem se spomnila na marso xDDx

 

tule...*čakajoč na vešče* x:Dx x;)x

 

http://dol-list.si/2008/07/26/6253/novice/...v_Beli_krajini/

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj Aliana

 

Živa in zdrava, ugriz preživela tako kot se zagre....

nobenega komplikatorja več...

Fino. Sem vesela za teme in tvoje spremljevalke, da je bilo vredu.

Kako se je spalo v avtu?

Kak neljubi dogodek?

 

Malo nam povej. Me firbec matra, pa ne samo mene.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Cookie sem prepricana, da ti vse v vrsto zbor postrojis :palec:

...

provzaprov bi jih res najrajši, pa z bejzbolskim kijem v roki - bog mi je priča, da bi ga koristno uporabila x8Dx

 

ta vikend mi je Bolzano padel v ribnik xrolleyesx pa vse mela spedenan, v petek sem šla iz službe 3 ure prej, očeta shecala, da mi varuje psa 14 dni prej, kot bilo prvotno domenjeno, z vlakom peljala psa 80 km vzhodneje, zato, da me persona pokliče v momentu prestopanja vlaka v Zidanem mostu, da mi pove, da Bolzano odpade in da on pa že nima časa, da opravlja tajniška posla :vragec: jebemu bi mu glavo lastnoročno odtrgala, če bi bil v dosegu mojih rok :mad2: mislm zgin mi s takimi, jst pa dvojne spirale in lupuse izvajala, sam da bi se izšlo :vragec: :xx!:

 

je mel srečo, da sem jst razmeroma hitro pomirim (no, pa se tut extra hitro razpenim), tko da če se me vsaj par ur, še rajši pol dneva pr miru pusti, je nevarnost mimo :o|o:

 

italijanska roba mi pa tut ni ušla, zame se je na Bled pripeljala x:px dobila take olive in paradižnih, da dol padeš x^x

ja, pa še super duper wind stopper za kolo sem ubodla, 50% skonto - Maya Maya x8Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj Aliana

 

Živa in zdrava, ugriz preživela tako kot se zagre....

nobenega komplikatorja več...

Fino. Sem vesela za teme in tvoje spremljevalke, da je bilo vredu.

Kako se je spalo v avtu?

Kak neljubi dogodek?

 

Malo nam povej. Me firbec matra, pa ne samo mene.

V avtu spala samo ena, drugi dve kar zunaj pred avtom.. blo potrebno malo dogovarjanja kakšne so prioritete in kaj je komu varneje (kamp, počivališče na AV ali borov gozdiček sredi ničesar...), ampak se super duper vse zmenile.. itak spale potem, kjer je bilo, tko da 3x počivališče, 2x kr nekje, 2x kamp, ko že fajn pogrešale tuše.. x:o)x

imele vsak dan predvolilni boj in demokratične volitve x:o)x x:Dx kam naprej.. in se nič obremenjevale kam in kdaj moramo priti, razen do konca vikenda domov. nič komplikatorjev, res :palec:

neljubih dogodkov nič, ok, za las sem zgrešila dva frenda iz Madrida, ker sta se ravno odpeljala na drug konec Španije, pa v kampu sem Tevice japanke pozabila in bila ful jezna nase, ker bile to prve japanke, ki jih lahko nosim brez težav... grem danes pogledat, če imajo slučajno še kaj popustov, da si nove kupim.

čakam na fotke od drugih dveh, jaz imela malo omejitve placa na kartici, imata ostali dve ful več fotk, da pol skombiniram in nekaj skupaj sestavim...

 

 

sem pa privlekla domov gorčico s provansalskimi začimbami, sivkin med, manchego sir, salamo s pršutom, 10l olivca, 10l očitovega naj vina, čokolado, ... x:px

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooj,

 

kupila nove telovadne :) humpy, je znižanje... ful dobr. so roza in upam da ne bo poledice kje. ker se jutri odpravljam kar lepo na vlak (!) imam za kupit avtka v velenje ali zreče ali Msobota ali ... je veliko možnosti. Potem pa verjetno, grem, kok imam jaz kul znance.

 

http://genesisp-orridge.com/files/2004/07/...eres_my_car.jpg

 

grem novemu cilju naproti skupaj s kužkama.

 

in, mamiiiiiiiiiiiiii... veste kaj je še možno...da JO dobim.

 

Ta sanjsko, gospa Dragica x:)x x:)x dragica (doma iz šempetra), drugače pa smer dolenjska...se je pripravljena dogovoriti za najemnino, dokler ne dobim leasinga za hišo, najemnino 200 eur, za vikendić moj zlati, pepi, je pep, kaj čmo... lokacija... mal zabačeno, dolenjska... mogoče bo imela gospa mal manj povpraševanja od drugih interesentov, mogoče ji bo ustrezala najbolj moja ponudba.

 

skrtaka dddd...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...