Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

za zihr se prvo z maslom, pol pa še z medom namaži, sam pazi pol, da te kdo ne poje x:Dx x:Dx x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

x:Dx x:Dx x:Dx ste me spomnile zdajle s temi 'naravnimi' zdravili.. zanč v Španiji s puncami ugotavljamo, da nam mal manjka vitamminov.. in pol nekak pridemo do železa in jaz čist resno razložim uno o žeblju in jabolku.. pol smo mele pa dva dni debate o tem a je to možno pa čist kemijske razlage, da Fe je pač Fe in če ga lahk regrat iz zemlje ven posrka, zakaj ga ne bi mogu pol jabuk iz žeblja x:o)x pa na koncu prišle do teorije, da bi lahk po tej logiki iz človekove krvi nazaj žeblje delal x:Dx kao, spumpaš vso kri ven, izoliraš Fe in pač... narediš še nekaj, da se naredi žebelj xnckrivx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: porabla zdajle eno uro, da sem najdla tale komentar, ker sem osladno napisala strelček namest strelec xrolleyesx

 

Aja, pa pogruntala sem, da ma moj strelček luno v tehtnici in ascendent v raku.. (zdaj seveda pričakujem kake komentarje x;)x x:px )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in kaj je tu kaj osladnega xnckrivx ;)

nč, če ne bi se eno uro ukvarjala zdajle s tem x;)x x:Dx

(mah, sej je bla lažja varianta, poklicat njegovo mamo in jo vprašat kdaj je rodila, sam sem mal trmasta x:o)x )

 

pa uporabla sem vse možne variante, strelec, strelc, strelčk... sam tele ne :D

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

trma :lol:

 

 

*******

 

tolk o tem, da bom končno za vikend fraj :blackeye: :sick:

me klicala sodelavka, da je še v toplicah.....čeprav točn ve, da bi mogla pridet delat

pizda jedna...bo že dobla svojo porcijo :bomb: :vragec:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf :switz: vsaj začela sem z antropologijo... zanimivo brat, sam ful ne bi rada do une stopnje prišla, ko se bom morala vse tole na pamet napifljat... mah ja.. treba bo.. prišla do 7. strani :palec:

 

 

zdaj grem pa na sladoled v mesto x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mmm...razen tega, da mi je mačka skakala po glavi pol popoldneva, ful lepo jadranje iz domačega hribčka in prelet , zanimivo je tole vreme se spreminja na 10 min in očitno sem ujel pravi moment...fakin superiorni občutek!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Klarus

A je jeza na površju?

Kako te zastopim. Če sem kaj sovražila je bilo to, da se negdo ni vrnil iz dopusta na datum.

Sej bom kao jest podelala in ko jebe mene......

Mamicu jim.

 

 

Jest bi se tud enkrat poskusila v letenju iz hriba s padalom. To more bit ful dober filing.

Sej sem že bila na tem da se poleti iz Krvavca, pa se je vreme poslabšalo in ni bilo nič.

Potem pa nisem več prilike iskala in je ostal na tem.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf :switz: vsaj začela sem z antropologijo... zanimivo brat, sam ful ne bi rada do une stopnje prišla, ko se bom morala vse tole na pamet napifljat... mah ja.. treba bo.. prišla do 7. strani :palec:

 

 

zdaj grem pa na sladoled v mesto x:o)x

aha, pol maš pod streho kazalo, uvod in spremno besedo, morebiti še kako zahvalo :inocent: x:Dx x:Dx x;)x

 

jst grem pa na morčita :hepko: :hepko: :hepko: sam greva z avtom, ne z motorjem x:)x tut prov x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: zahvalo sem za danes pustila x:o)x

(x:o)x mam zapiske, sam ta pomembno, prišla že do primatov z mokrimi smrčki x:)x )

 

jaz tud na morčita, na Lošinj, z motorjem x;)x sam bom sopotnica, da ne bova dvojno plačevala trajekta.. če bo kdo kje tam okol, mi lahk pride družbo delat, ker bom najbrž celo soboto lepo na kopnem brala knjigico, medtem ko bodo ostali se lomil na regati x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

žal se motor v soboto vrača s Krka, tak da ne bom mogla skočit na Lošinj :sori:

 

anyway, jst bom v mestu Krk. Bom tut knigico brala xDDx

 

sami knjižni molji so tle na LNF :o|o:

x:Dx x:Dx x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem šla mrk gledat.. pa očitno že zamudila večino.. je sam ena mala pikica sončka manjkala.

(Cookie, sem hotla na Krk skočit, ko boste že vse tam, sam menda cele komplikacije s trajekti pa še dost keša.. tko da ostajam kar na L.)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A vam je mrk pokvaril Krk?

Zdaj nobena ne gre al kaj x:o)x

 

 

Jaz pa doma berem v poltemi, zunaj pa polmrk, nimam očalčk, ga nisem šla gledat....glede knjigic: včeraj šla po dve in se vrnila s štirinajstimi iz knjižnice...ne morem se odločit, jaz bi vse xcivx

No, saj bo časa dovolj.

 

Marsa, tega Fallada sem spet našla naključno, med romani...potem sem se pa prav potrudila, da sem ga dobila, še naslov sem se spomnila, ko sem ga slišala...Zgodba o zmešnjavah...(ma tudi eno otroško Zgodbica o zgodbi x:o)x )ker spada med mladinske, pa je treba blo v skladišče in vse sorte...samo zgleda super, že zunanjost...pa prvi stavek je:

 

Ljubi Tinek in ljuba mala Tinka... xDDx x8Dx

 

Ja nič, gremo brat pa malo jest pa mačje spančke furat....pravo mrkovsko mlajevsko vzdušje, v ilegali, super mi je to!

Potem pa zvečer na mini tedenski potep po domačih logih, drugi del x^x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, tega Fallada sem spet našla naključno, med romani...potem sem se pa prav potrudila, da sem ga dobila, še naslov sem se spomnila, ko sem ga slišala...Zgodba o zmešnjavah...(ma tudi eno otroško Zgodbica o zgodbi x:o)x )ker spada med mladinske, pa je treba blo v skladišče in vse sorte...samo zgleda super, že zunanjost...pa prvi stavek je:

 

Ljubi Tinek in ljuba mala Tinka... xDDx x8Dx

xokx

Komaj cakam da prides do Podgane! x;)x x:px (ne res je mega, okol bos padla! xyesx), niso mi vse vsec, mal so odstekane, ene so tud mal morbidne pa taksne, cist cudne, cist nekaj desetega mi je bla ta knjigca, no ampak enih par pa mega! xsuperx (tud recimo o Cekinu - ta je huda! xyesx... pa se katere, ampak Podgana vodi deset proti ena. x:o)x x:px

 

saj res.... xDDx Ljubi tinek in ljuba mala tinka. xDDx x8Dx (pa tok si se res 'zavzela', ze zadnjic je blo nekje govora, morda pa clo v Ptickih x:o)x xDDx x:Dx)

 

~~

 

drugac sem pa zlo slabe.

se mi ne da pisat 0.

mrk pac (tud).

sej bo. x:o)x xupx x;)x

 

~~~

 

aja, p.s.

Vsi k sibate kam, na morje, wherever, srecno pot in imejte se super! xwizardx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zavzela sem se, ker sem že dvakrat(!) slučajno padla direktno na polico in sem se spomnila imena, ker ko vidim, vem (ja iz ptičkov! xDDx)

potem se mi je zdelo, da zdaj pa bi se res spodobilo, če mi že pada stalno v oko!

 

Jaz pa se počasi prebujam...meni tale mlaj popusti, ko že je, me je prej bolj tiščalo nekam...nemir in praznost istočasno, ful hecno...

ampak zdaj bo. Pač, počasi, uživam v počasnosti....lenosti...izici...prediham kako stvar...super je v bistvu :vio:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem šla mrk gledat.. pa očitno že zamudila večino.. je sam ena mala pikica sončka manjkala.

(Cookie, sem hotla na Krk skočit, ko boste že vse tam, sam menda cele komplikacije s trajekti pa še dost keša.. tko da ostajam kar na L.)

mhm, trajekt je svinjsko drag; obračunajo po osebah+motor (vendar je vse skp še vseeno cenej, kt it z avtom). Najceneje je s kolesom, sam po pr 35+ v hrib gonit je recept za infarkt, al pa vsaj sončarico :vragec:

 

očitno bomo vse morske deklice brale xrolleyesx oz vsaj listale po knigicah xDDx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v duhu poletja...

 

 

 

 

:vio:

 

 

O kok noro...to serijo sem pa res oboževal :)

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a dej! x:o)x xDDx x8Dx

to sem pa tud jaz rada gledala. x:o)x x:Dx x:px

 

no sej to je bla v bistvu predhodnica *teh* serij zdaj...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:cry: jao.. nič z morjem, so skenslal jadranje.. pa sva rekla, da greva na pico v trnovo.. prideva prejle nazaj, maček se ful dere.. si mislim, da ga očitno ful srat (je not ostal, ni hotel ven z nama prej) in pogledam na balkon.. je bil pa zataknjen med šipo, ki je bila na V odprta.. fak.. vse okol posrano, kluka spraskana al zgrizena do kovine (drugač zgleda plastična), mal krvavo, ker se je očitno po žaluziji porezal..

sam še hodi normalno, zdajle je šel že na WC, očitno bo vse ok.. sem klicala veterinarja in smo mel opazovanje in opisovanje po telefonu 5 minut, so rekli, da če bo čuden naj ga pripeljem.

 

bemti, ampak temu mačku bo počas zmanjkal telih 7 življenj :sori:

 

moj dragi prejle rezerviral karte v Koloseju.. bla čist presenečena, ker on ne hodi tja sploh.. greva batmana gledat :vio:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tiste včasih smo res gledal, te sedaj so pa prenasičile tv-je.

 

Kako bi jo bilo luštno šeenkrat videti.

 

xsrcx

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:cry: jao.. nič z morjem, so skenslal jadranje.. pa sva rekla, da greva na pico v trnovo.. prideva prejle nazaj, maček se ful dere.. si mislim, da ga očitno ful srat (je not ostal, ni hotel ven z nama prej) in pogledam na balkon.. je bil pa zataknjen med šipo, ki je bila na V odprta.. fak.. vse okol posrano, kluka spraskana al zgrizena do kovine (drugač zgleda plastična), mal krvavo, ker se je očitno po žaluziji porezal..

x:Ox

 

fak! trapast vse skp, in da ne morta it (vis ga, mrk, sam itak jemljes da je ze prav, najbrz, in tako je prav xDDx).

sej se bosta mela super! xyesx

upam da bo s tristanom vse kul! :detelca:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bogi muci. :sori:

Res nima sreče. Kako se mi smili. Res ne maram da se mačku kaj naredi, ker se bori do zadnje sape in mu lahko hitro izmanjka moči.

 

Za morje je pa tudi smola, pa tako si se ga veselila. :inocent:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...