Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

upam da niso avti sli!!!! :eek:

 

teli majstri pa se kar zunaj ... xrolleyesx

 

niso normani :sori:

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

klele so sli ravno ven z dekami pokrivat x:o)x premozenje v stvari...cist so mokri... jaz pa na suhem... x^x

se dobro da nisem s kolesom-

 

 

 

shladilo se je.

 

pocasi jesen trka...

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V Grosuplju pa sonček ;)
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj bo mimo ravnokar...zdaj je šlo proti primorski....

No na Primorskem pravkar nehalo... najprej fižolčki, potem lešniki... ampak proti unmu zadnjič je bila zdej malenkost

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda niso Normani, samo Saksonci so lahk zunaj ob takem vremenu, pa kaki Vikingi x:px A nisi gledala King Arthurja, kok so grozni? x8Dx

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

moj avto je okrogel in vse dol zdrsi, sam upam, da je ta večji cel. drugač bo en spet tečen.. sam mi res ni blo, da bi v toči šla pokrivat ga.. pleh :o|o:

 

nič, grem zdaj delat resno za dve uri... se odklapljam.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda niso Normani, samo Saksonci so lahk zunaj ob takem vremenu, pa kaki Vikingi x:px A nisi gledala King Arthurja, kok so grozni? x8Dx

 

Tle tale toča noče in noče nehat, me prav zanima, kdaj bodo začel vremenarje odpuščat tko ko delavke iz Mure ali Peka, ne rabimo vas več ste tehnološki presežek. Tovarne na Kitajsko, vremenarje na Mars. :vragec:

 

Pol se bo pa javila danes v odmevih Lučka Kajfež Bogataj in rekla kako je ona vedla da bo tko, zarad globalnega segrevanja.

 

jaz pa filozofsko čakam, da neha padat, pa da ocenim materialno škodo :C:

xsmx :$$: x!x x?x

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Počas bo treba začet pokrivat z mrežo protitočno kmetijske površine.

Nekateri sadjarji to že počnejo. So ugotovil, da druge ni.

Toče, neurij je/bo iz leta v leto več.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se mi pa vcasih prav smilijo kmetje...ceprav sem imela sosolca, ki je bil iz sosednje vasi in je bil mal okoren pri pameti ... in sem generalizirala, da so vsi kmetje mal kratke pameti (zelo me je sram svojega posplosevanja in tega ne nameravam vec poceti) mam zdaj prav slabo vest ...madona...tam revezi placujejo davke, subvencije dobijo le srecnezi, zdaj pa naj se zavarujejo pred toco, kako bojo pa denar dobil, ce pridelka nimajo? x?x x!x :OoO:

 

zavarovalnice pa niso socialne ustanove,

bemu, to pol pomeni, da ne bo "pri najrevnejsem kmetu rastel ta najdebelejsi krompir"? zdaj bo ta pregovor cist drugacen...

 

sploh bomo vse pregovore moral popraviti...

pocas.

 

npr. kdor visoko leta, nizko pade pa kdor z malim ni zadovoljen, velikega vreden ni...al kaj?! kako bos to kmetu povedal, ko se za jest ne bo imel? :O: x!x :8):

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od mojga fanta mami je pa avto stolklo. :sori: :sori: Madona kako vreme mamo letos...Najprej poplave,pol orkani,pa toče...svašta...
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nelika, ce ima polni kasko, potem je vse ok.

 

 

 

 

in zmer ko posije sonce je poletje x:Dx x:o)x

 

 

hihihi...

x:Dx

 

je ze res, da po dezju pride vedno sonce,

ampak klele zuni ni cist nic poletno toplo :inocent: in to kljub soncu! :xx!:

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

shit nelika, socustvujem...

 

ceprav mene je bl za kmete skrbel pa tko, folk, pridelek, prezivetje.....

 

mi je blo glih hecno, ko sem od znanke mail dobila in potrem na koncu se, kaksna toca in ces, da bo avte razsulo...

me je prav *zbodlo* v oko oz. sem se mal zacudla in pomislila, kako razlicno pomislimo....

jaz na avte tud pomislila nisem (pa mam lepo novo haubo, na kateri zadnjic opazla novo edino luknjo, najbrz od pac toce enkrat zadnjic)....

 

ceprav mi seveda ne bi blo vsec, ce bi mi ga cist zbilo. x:o)x

tud za okna me skrbi in tole, k so nikakva.

 

pa prvo k pomislim, ce so *moji* (predvsem tim) na varnem in to, ce jih ni v blizini. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

shit nelika, socustvujem...

 

ceprav mene je bl za kmete skrbel pa tko, folk, pridelek, prezivetje.....

 

mi je blo glih hecno, ko sem od znanke mail dobila in potrem na koncu se, kaksna toca in ces, da bo avte razsulo...

me je prav *zbodlo* v oko oz. sem se mal zacudla in pomislila, kako razlicno pomislimo....

jaz na avte tud pomislila nisem (pa mam lepo novo haubo, na kateri zadnjic opazla novo edino luknjo, najbrz od pac toce enkrat zadnjic)....

 

ceprav mi seveda ne bi blo vsec, ce bi mi ga cist zbilo. x:o)x

tud za okna me skrbi in tole, k so nikakva.

 

pa prvo k pomislim, ce so *moji* (predvsem tim) na varnem in to, ce jih ni v blizini. x:)x

 

 

zdaj se pa jaz tko "lame" pocutim... x:Ix

jaz sem najprej poklicala, ce so srecno prisli, potem me je pa zacel za materail skrbeti.da ne bom izpadla, neki kar res ni lepo bit :xx!:

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wau!!! kake strele proti morju! In sem prihaja! Zgleda da bo še ena runda! :OO!:

Že treska in bobni!

 

***

Novigrad odpadel, nekaj prav blokira.... xnckrivx

 

Grem pa zato s prijateljico in njeno hčerkico v Strunjan v nedeljo. :hepko: :hepko:

Pa v album bom ustvarjala... xsrcx

 

Vsi ki greste pa uživajte max! xribax :flower:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja sory Mia, sm v bistvu pomislila d abos/in se kdo tole pomislil....

tko splosno sem mislila, ker sem dejansko prej to pomislila ob unem mailu...

 

mah ne, brez veze, pac... trenutni preblisk, jasn da te tud za avto skrbi (mene pac ne tok, nenazadnje sem mela ogabno rjasto haubo ful mescev), nimam neke makine oz. to je vse v paketu in zakupu ze, se pravi mam pac drugacen odnos, kot nekdo, k mu ful pomen in je zanj zmetal ful casha. sam itak ma pol v tem primeru praviloma kaskote pa tole.

 

pac.

sej kmetje nej bi se pac tud zavaroval in vsi vemo, da pac.... narava, vreme, sej eni mamo tud *tocho* pa zmrzal itd., pa pac v drugacnem smislu, pa zato *slabo letino* (pa nc nazaj ne dobimo, prav tako)...

skratka, pustmo to, kok se jih potem mroda s tem clo okoristi al pa vsaj kao sej so zavarovani, to ni nc pa to, vseen.

ker prvic kok enga dela, zastojev, dodatnega casha, drugic stisk, tretjic ze unicenje plodnosti oz. plodov, opustosenje... ze to je zalostno, ce gre za ziva bitja...

ce ne bi blo nas (in zivali), naravi cist pase mal se zdivjat pa to, ampak unicenje, jok, cele horde ljudi, ki se morjo premikat kam oz. brez doma ali unicenim, brez pridelka, kruha, stradajo pol lohk al kaj, eni umrejo, stevilni nad trpijo pa to, to pa ne more da me ne bi ganilo.

 

zato pol recemo, ah un pleh....

 

men je za zivali grozno, tok se bojijo teh neviht pa tega, mimi vedno ze ful prej pobegne "neznano nekam" (naj misli da ne vemo x;)x)

recimo konje tud ful vznemiri, pa vse no, to mora bit tak strahoten strah, ko so kje not natrpane katere zivali na cist tesnem recimo, ko majo naraven nagon, da morjo bezat, se premikat, uidt...

grozn, zalostn....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

shit nelika, socustvujem...

 

Saj njegovi starši živijo na vasi Polhov Gradec.Sosedom je štala zgorela (strela počil).

 

No...tudi v grosuplju je nekam črno ratal....Joj...

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, nelika...

no sej t(aksn)o (vse) mislim....

 

*

 

sam po drugi strani...

po toci zvoniti je prepozno. hehe. x:o)x

 

namrec, se bo treba prilagodit (tud) temu in pac pocas zacet bolje predvidevat vse taksnole....

k po 2. strani pa - halo??

ob vsej tehnologiji satelitih, znanju,l vsemu vsemu, tole in tkole?

najbrz bomo toco tezko zaustavl nekje zgoraj... pac pa tko kot povsod... razvit tele sisteme in vse to...

dolgorocno, cesar pa nekako ne znamo al pa ne dovolj.

 

sentviski predor? x:o)x

halo!

bruka bruk!

 

mah...

 

xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tko.

 

Zdej pa spet na morje za kak teden al več.

 

Brancini, orade, zobatci, sardelce, lignji, škampi bejžte, butl gre.

 

:vio:

x:px

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj...

no sej t(aksn)o (vse) mislim....

 

 

saj prav misliš...hehee

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tko.

 

Zdej pa spet na morje za kak teden al več.

 

Brancini, orade, zobatci, sardelce, lignji, škampi bejžte, butl gre.

xokx siesta stari, uzivaj(te?)!! xcheersx :mex: xmusicx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz grem pa v toplice od 15.8. do 17.8. na mal masažice...joj kok to rabim....releksacijaaaaaaaaa
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nas je tudi danes zajela toča.

Na njivi, pa pridelek v boksu..... nemočni.

 

Narava da in tudi vzame.

 

 

Lahko bi filozofirala, pa ni vredno. Vsak je na zemljo poslan z namenom.

To in to se mu bo zgodilo, hočeš nočeš. (razen če se tega zavedaš in meditiraš in spreminjaš sebe in svet- redki).

 

Tu bi lahko napisala roman, ampak vam nebi koristil, ker se zavedate dejstev.

Važno da je za nami.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz grem pa v toplice od 15.8. do 17.8. na mal masažice...joj kok to rabim....releksacijaaaaaaaaa

xokx

 

(a ne, cist nas je izmuclo tole leto, stevilne, v raznih smislih xDDx)

 

Lahko bi filozofirala, pa ni vredno.

x:px x;)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...