Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

jaz pa domov...spat...(upam vsaj, da mi uspe)

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

skuhala zelenjavno rižoto, še bučke in jajčevce spoham, solatko bo pa mama. nekam jo je skrila, drugače bi jo jaz pripravila. uf, kakšno kuhanje je to. ob plesanju. x:Dx

 

pol pa z bratom malo Worms world party igrat. x:px pa na njivo buče pucat. pa um razgibavat. takole. x:)x

 

what a nice day. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Rahlo" zaspana in munjena. Šla spat ob 6h zjutraj, spet prebudilo vibriranje v zidovih ob 8h. Dan mi je polepšala knjigica, ki je končno prispela po polžasti pošti. x:)x

 

Še ena smešna: s prijateljico greva proti domu in ona izgubi kartico za odpiranje vrat. Jaz tega nisem vidla in še razumela sem jo, da govori "oh my god" namesto "oh my card". Ona pa s takšnim tonom reagira v primerih, ko je kaj groznega, kot je recimo podgana. In sem začela kot zmešana teči v nasprotno smer. x:Dx Komaj me je ustavila. x:Dx

Gonna rise up

Burning back holes in dark memories

Gonna rise up

Turning mistakes into gold

 

Per aspera ad astra

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helou folk! xrosex

 

Ravno sem prišla iz Brnika. Za mano je en čudovit teden. :wub:

Tako zelo, zelo, zelo bedno je spet priti nazaj v realnost. Pa vse kar me čaka. Pa začne se v ponedeljek :o|o: Ampak dobro...

Nisem jima uspela pokazati vsega, kar sem napisala, ker smo večino časa preživeli na obali (smo šli pa z ladjo okoli pa vsak dan druga plazica, pa malo kulturnega izobraževanja), sem ju pa uspela peljati v Postonjsko jamo, kjer nisem bila že 15(?) let. Moram reči, da je bilo prav lušno :palec: Je pa karta 19 evrov, pa če hočeš videti človeško ribico, je treba dat še 4 x:Dx No, kakorkoli že... fajn.

No, peljala sem ju tudi na Bled, kjer sta bila navdušena nad kremšnitami x:px Meni osebno je bila zanič. Pa v Bohinj, kjer smo malce počofotali. Nasploh sta navdušena nad Slovenijo, sploh pa nad hrano (hrana v VB je milo rečeno obupna).

 

Evo, zdaj sem pa doma. Moram pripravit vse za delat (sploh pa psihično), pa perilo pa v nakup po jesenske stvari, če bo čas...

 

Upam, da je vse v redu!

Sploh pa Kylie, upam, da se držiš kolikor toliko! xsrcx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjemi, da se bo. x:Dx enkrat kosilo, vedno kosilo. x:Dx

x:Dx :palec: sploh če že začneš s pršutom... jaz se na mačkovem mestu ne bi ganila stran sploh x:)x

 

Mich, :palec: super, da ste se mel fajn x:)x

 

križ me boli :o|o: včer mela enga konjička, ki me je fajn prerukal x:o)x zanimivo, kolk je lahko razlika med dvema iste pasme..

 

moj dragi pride baje danes zvečer domov.. razen počene gume sta čist fajn preživela potovanje :palec:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan x:)x

nekam lenobno danes razpoložena. nič se mi ne da. pokonci pa že več kot štiri ure.

vsaj odhodla sem že svoje x^x popoldan grem pa mal plavat v laško, se z babami zmenla x8Dx

nič, se grem delat, da nisem lenitisa fasala x:Dx

 

Michelle, fajn, da si uživala tele dni. oglasi se kaj x:)x

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogruntal sem da Ibiza sploh ni tako draga.No,če odštejemo partye in ostalo.

Torej drugo leto Ibiza ali Provansa...zdej pa leto izkoristit maximalno in kaj zaslužit.

Something funky for your ass!! xDDx

Darling,stand by me
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh xrolleyesx

če se ne znajdeš ja....

 

v pubih, tajskih, indijskih in kitajskih gostilnah se prav dobro (in sorazmerno) poceni je....

 

šniclov pač ne poznajo, to pa drži x:Dx

 

 

 

aja.. muca ni več na obisk...

 

žalostn :sori:

aha, pa v japonskih tudi x:px

mačkon pa upam, da te še kaj obišče x:)x

 

 

evo, prav fajn se imela na bazenu. pa še počvekala s prijateljico, ki je že dolgo nisem videla.

bo treba ponoviti x:)x

zdaj pa spat. pokonci sem že od pol šestih zjutraj

nočka x:Xx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
jaz bi pa obisk imela danes. no, če se bo frendica skulirala. joj, pa njeno večno čakanje. pismo, če ji gre na živce beton, toži mi, da jo panika, ker se je spet vrnila v to vsakdanjost. ma na izbiro, da še naprej tam gnije, medtem ko čaka klice nepomembnih moških osebkov ali se pa usede na vlak in gre z mano lovit utrinke. :)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej,

 

ravnokar sem se spet skregala z babico. Prav smotano mi je, ker sva se nekaj časa prav dobro razumeli. Hodila sem jo obiskovat, ji ponavadi prinesla kosilo ali pa vsaj kaj za posladkat, sva počvekali (no, veliko stvari sem tudi "požrla", ampak vseeno), sem jo peljala po opravkih in potem šla.

Zdaj pa spet išče in išče napake na meni, nič ji ni prav, totalno me je skritizirala, po telefonu me je nadirala zaradi malenkosti...

Pa nič ji ni hudega, tudi fizično je v redu, je imela ravno zadnjič pregled.

Tako sem sita tega... pa skos kurca moje starše, ko ji rečem, da naj to njima pove, pa reče, da je noben ne posluša in da se bo obesila xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Prav zivcna sem postala, res.

 

Sicer bom pa od sredine oktobra dalje veliko na štajarskem. Sej se v bistvu veselim.

 

 

Papa

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

gledala zdajle Jamskega človeka na Lj. gradu.. definitivno nad povprečjem :palec: pa čist preveč res vse skup x:o)x x:Dx

 

Frendica pripeljala motor cel nazaj iz prve vožnje :) mora mal vadit zdaj, ko ima izpit.. ta teden itak skoz za knjigami visim in nimam časa, tko da sem ji ga kar prepustila, drug teden greva pa skupaj mal km nabirat x:)x

 

spet bom sama cel teden... kar je načeloma kul kar se učenja tiče..

 

Hej, Boby, a mucek te ni posvojil? :sori:

 

O, Pikica, lej jo :) te je fajn mal več videt tle okol :palec:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko noč. x;)x

widm te pa tko mal, da ti niti ne uspem powedat, kuko zlo te pogrešam :C: x;)x

 

Hej,

 

ravnokar sem se spet skregala z babico. Prav smotano mi je, ker sva se nekaj časa prav dobro razumeli. Hodila sem jo obiskovat, ji ponavadi prinesla kosilo ali pa vsaj kaj za posladkat, sva počvekali (no, veliko stvari sem tudi "požrla", ampak vseeno), sem jo peljala po opravkih in potem šla.

Zdaj pa spet išče in išče napake na meni, nič ji ni prav, totalno me je skritizirala, po telefonu me je nadirala zaradi malenkosti...

Pa nič ji ni hudega, tudi fizično je v redu, je imela ravno zadnjič pregled.

Tako sem sita tega... pa skos kurca moje starše, ko ji rečem, da naj to njima pove, pa reče, da je noben ne posluša in da se bo obesila xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Prav zivcna sem postala, res.

 

Sicer bom pa od sredine oktobra dalje veliko na štajarskem. Sej se v bistvu veselim.

 

 

Papa

če te prou zastopm se strinjaš, da se žensk ne da razumet x:px

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav vsem skupaj! x:Xx x^x x:)x

 

Spomnila sem se, da ima danes Mateja rd, pa sem x:Xx ji prišla kar sem povedat, da ji želim veliko lepega. x:Xx

 

Zdaj pa grem malce brat dnevnik, da vidim, kako ste x;)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o Astra! x:Xx :palec: xcheersx

 

(*sem te dni intenzivno mislila nate glih, pa tud te omenla par dni nazaj v politicni temi xDDx x;)x)

 

jp, Matejckica! xsrcx xrosex xcheersx

 

Pozdravcek tud vsem ostalim! x:Xx

 

mam dobre novice: PLIN MAM normalno delujoc! xokx

(frenda sta vcer cist popizdla da bi morala tozit Butan, da keri govedarji)

je reku frend, kaj bos pa prvo skuhala?

sem rekla juho. xDDx

zato k na elektrikah je tecn kuhat, k sem navajena na plin.

 

tko da ce bo v stepiju explozija, nou od mene.

oz. vsaj ne v zvezi s tem. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi nisem že par dni čivknila sem not. Nič spešeli ne dogaja pravzaprav. Pospravili vse vilijamovke, temeljito poskrbeli za vetrove v naših predelih, zdaj smo navalili na grozdje.

Od petdesetih odgovorov na testiranju -tam za fitosredstva - imela enega narobe, zadovoljna x:)x , pol tako jako pametna en čas, da mi škodilo..pravi agronom ratala.Strašno x^x

Pa ploščice so uspele se namestiti tam kot treba, danes pride parketar. Pa da se zmenimo nekaj okoli plačila - mu že po telefonu povedali, da smo na robu bankrota x:Dx , da če lahko plačamo na obroke. In baje, da lahko. Pa mlajša v deveti razred(si danes za ziher v šoli razbila prst - nohet si je gor zasukala, kri fajn tekla. Krvavo torej začela šolsko leto)

Gospodič se vozi na sredo naše občutene Slovenije, to je po novem, do nadaljnega, meni se v službi napis naše lube firme pojavi, kadar kliknem na LNF...verjetno hudo okužena stran :vragec: x:Dx ali pa nas je preveč kandidatov, ki smo aktivni tule gor...kakor koli..do nadaljnega se javljam od doma, me nervira, če čarunalničari moje bedastoče tule gor berejo.

Aha - bratranec(par bajt vstran od mene doma) ima boreliozo, menda sodelavka tudi(pri tridesetih) pa za drugo sodelavko izvedela, (pri štiridesetih) da ima multiplo sklerozo...same slabe novice tole.

Toliko pa iz naših logov x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O astra xsrcx

 

Moj je pa ravno kar izvedel, da je dobil sanjsko sluzbo :wOOt: Čisto sem happy zanj. Ne vem, kaj točno, ker pojma nimam, kaj delajo elektro inženirji, ampak samo, da je srečen.... :palec:

 

Tako, da je kar v redu dan zaenkrat :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

marsa, potem je bilo vzajemno, sem že nekajkrat držala telefon v rokah, da te pokličem, pa sem se odločila, da nimam dovolj časa :vragec:

 

Mich, a sanjske službe še obstajajo? kul :palec:

 

Nat, borelioza se da lepo pozdraviti z antibiotiki, samo dovolj zgodaj je treba začeti z zdravljenjem. klopi :xx!:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja michelle, tud od mene cestitke! xokx super! :palec:

 

In saj res - zivjo Mick! x:Xx

Tud tebe (bla) vesela! xcheersx

super k prikrozis/prikrozte, pa ceprav sam civknit, se oglasit mal! xokx

 

~~

 

sm dobre volje (ceprav bla boga vso noc, v krcih, clo 2 x!x tableti vzela!)...

1. sptembercek, kul dan!

 

razmisljam, kok mam fajn frende in kok super pravzaprav, vse oz. vecina. x:)x xDDx

in k *kr k men pridejo stvari*. xokx

vcer mi je npr. se *narobe hodil* x:o)x x:Ix, k sta se frenda najavla, k sm glih dam prsla pa se usedla k napovedi.

in me kliceta, da bi zdej lohk plin prsla pogledat plus mini sesalcek mi namontirat (kar nimam ze dolg spedenan, k nisem hotla morit, ceprav mi obljubl, sam pol so bli odsotni dolg... pa potem se jaz... itd.).

skratka, se mi -po pravic povedan- pravzaprav ni nc dal plus sem mela druge plane.

a - zame se tole ustima, zdaj hocjo, majo cas, k rit mi prinesejo, jaz pa kao da ne al kako oz. me morjo se skor prosit??!! x:o)x

in jasno....

 

soncnice so do dons zdrzale, k sem jih zadnjic dobila in so me vsako jutro razveselile (no in se cez dan)....

 

res mam super frende in se mam super! xokx xcivx

nalasc povem, recem, da si zapomnim, *shranim* cimvec tega, ta kulskega. xokx

 

v glavnem, lep in prijeten prvi solski dan vsem! xrosex

 

Tamali so tok lustni, dons sva mela z enim debatkico v liftu, ponosen z rutkico pa to xsrcx xDDx...

no in zjutraj so bli pa kot pticki, je kar vrvelo in zuborelo in cebljalo vsevprek. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lol Mick je nazaj x8Dx Pa sem si mislila danes cel dan nate x:o)x

Sem si mislila, če si šel glede na hudo pomanjkanje sodnikov mednje... Plače jim bo noa vlada itak dvignila..

ali si lojer kot doslej al kak :inocent: Nic ne vem o tebi, ampak pac.. ker se nisi dolgo oglasil, sem si ze mislila, če si kaj takega kolosalnega nardil/spremenil v življenju in si zato brez časa za virtualo. Vedno je to zanimivo, kaj dela folk ja. Ne bos povedal, kajne.

 

Pozdravljena. No, zate si pa ne bi mislil, da cel dan svojih misli name potrošiš x:o)x. Pri sodnikih sem že bil, plače pa jim bo morala vlada dvignit, pa če bo to nova ali stara vlada. Hm, ne vem, praviš, da nič ne veš o meni, pa tako veliko si včasih znala o meni povedati. :vragec: No, pa da ne bom povzročil jeze spet (tud nima smisla, ker bo to kar bom danes napisal za zlo dost časa več kot dovolj, tak da ne se trudit jezit), ne vem, če sem kaj kolosalnega nardil al spremenil v lajfu, pa itak se mi ves čas v lajfu kaj pomembnega dogaja in spreminja. Mogoče bi bilo še najboljše pojasnilo misel ene tudi zadnje čase odsotne lunatke - ni mi se lnf-ju razdajat (razgaljat) več. No, pa tudi naveličal sem se ga malo (da moj post malo horoskopsko obarvam - za strelce je značilno hitro navdušenje in potem tudi dokaj hitro naveličanje, tak da sem tako zelo dolgo bil tukaj, no, je pa še ena značilnost strelcev, da se na njim ljube ljudi in zadevce zlo navežejo, zato pa vas občasno še vedno spremljam), tudi počutil se nisem več preveč dobro tukaj, pa konc koncev sem tudi večinoma povedal kar sem imel za povedati. Pridem še samo zaradi lunatkov, ki so me na tak ali drugačen način pritegnili, teh pa je kar nekaj, pa da vidim kaj jim kaj dogaja, ali so vreji...... x:)x

 

Tak da.......ne, ne bom povedal. x:Dx

 

Mickeni x8Dx :palec: za sluzbo, avto in vse ostalo x;)x

Gracias, muchos gracias La Pujsita x:Xx x:)x

 

Micky, fajn te slišat in fajn, da si fajn x:Dx x;)x xsrcx

..in fajn, da ti je fajn me slišat in da ti je fajn, da mi je fajn, ker si zlo fajn-a in upam, da si tudi ti fajn. x:Xx :palec:

 

Mickeni se je tud po dolgem cajtu oglasil. x:)x

Đes ti, Pika Pi.kica? x:)x Vse pod kontrolo in ok? Napiš kak OS kdaj, k ti bo dolgčas, ne. :palec: Sam ne pričakovat hitrega odgovora, k ne prihajam glih redno sem. Mej se :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In saj res - zivjo Mick! x:Xx

Tud tebe (bla) vesela! xcheersx

super k prikrozis/prikrozte, pa ceprav sam civknit, se oglasit mal! xokx

Ojla Marsa x:)x, generacijo x;)x To dans blo že mal več k sam čivknit. :inocent: No, tebe tud pogosto še vedno rad preberem. :palec:

 

Tak, dost bo. Aja, pa se mi je zdel, da sn nekje iz hazol tud nekje nek pozdrav ujel, al pa se mi je sam zdel, saj vseen, pozdrav tud v hazole. x:)x Pa tud Mich se že veselim v oktobru na štajerskem. x:o)x No, saj še velik koga kdaj preberem, pogrešam tud lio, enjo, pa še koga, pozdrav amis, majici, Mateji, Todiki, cosmi, ruby, vili in ostalim, ne zamert, če koga nisem omenil, saj tisti, ki ste mi bli fajn to tko veste. Bemu, pa skor bi aakhuta pozabu xnckrivx x:Dx Pa lej jo, Astro :palec: Morm nehat zdej, če bo to veeeleeeedolg post..... x:px

 

Ajd, lepo se mejte, pa.....carpe diem! xokx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...