Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

dr.dan x:)x

danes me je neki še pred zvonjenjem budilke vrglo na noge in budna sem bila v trenutku x8Dx

čist pripravljena na nov dan ,ki prihaja in polna energije .

fajn,všeč so mi taki dnevi,ko si zapoješ 'vem ,da danes bo srečen dan,to sem začutil že zjutraj'.

malce me sicer daje nestrpnost pred selitvijo(brojim sitno-še 2 tedna x:px )

komaj še čakam ,da začnem packati po zidovih ,pa premikat pohištvo,pa rožce zelene,vijola,bele...pravzaprav vseh sort,sam da bo zelenja okrog mene,

da bo prostor dihal in midva z njim xloveyx :detelca: xrosex

ooo,pa vrt :2src: ,pa jutranja kava na vrtu xsuperx xbookx

ja ja ,mislim ,da bo to res novo rojstvo zame.

lep dan želim vsem x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

dbest! xokx

Haj, Cigicka, me res veseli, k si spet okol in tole kar berem - prjazne in vesele ksihtke je itak vedno fajn vidt! x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

anje,anje? x:Dx

upam ,da si tudi ti ok in vsi ostali....meni kr dogaja v glavi ,kot da se mi odpira vse po vrsti končno,kot bi iz

lupine na novo ven kobacala x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ola x:Xx

 

tolk pozitivne energije, da mi gre kar na smeh x:px xDDx sej ne, da bi mi prej kej manjkalo, sam ni lih, da bi se sama sebi smejala x:Dx

 

Cosma, pr vas pa že kar zobki :eek: čist pohiteli ... naš samo grize, grize x:Dx pa slinimo se nenormalno ... vse igrače čist poslinjene ... namesto zajca pri nas razmerje z žabo xcivx xsrcx

 

Aliana, a bojo spet risanke :palec:

 

glede na to, da je mali zaspal in imam pol urce cajta ... grem rajši seminarsko pisat, da končno zaključim tale letnik (preden se nov začne x:Dx ) ... bodite fajn xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra, Mateja, Mickeni ; fajn vas je vsaj sem in tja mal prebrat, pogresam pa Zlomcija :2src:
helou Pujska. Zgleda, da stara garda, tko v valovih, udari na forum vsake toliko. xDDx

 

 

No tole z xzobkox čist resna zadeva. Nš mladič je v strastnem razmerju z enim zajcem...
xDDx :palec: . če mata takele z zajcem, pa ni čudn, da je vaša dečvica hotla že xzobkox .
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana

Maser iz azilantske kopalnice (beri v škorpih) je odličen za masiranje riti po dolgem sedeju.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oooooooooo...jaz pa še kr impresioniram od včerajšnjega Pandurjevega masterpeic-a !!! Yey !!!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men tole z zobmi ni nič jasno :huh:

Kaj te bega?

 

Spet neki iščem za šolo x:Dx , pa prenašam ene zadeve in je počasna zadeva...pol pa valjda skok na luno x;)x medtem, ko se čaka. Mastim se s sladkimi figami x:px um njam dobr, dobr.

Pa en mejl v zvezi s šopingom s čevlji me je čist zdrmal....bemti, še sem živa...no sej bom tudi jaz še enkrat šla :vio: do takrat, ko sem bom spravila ponovno v pogon upam, dabodo še odprte x:Dx

 

Ja sej nš zajc xzobkox je pokasiral ful ugrizov ampak je bil tudi orenk prebožan, presesan, poljubčkan, prelizan, poleg tega seveda da je vsake tolk časa nabutan in nadrt aaGGGrrr bla je včasih za slišat. Sicer pa že čeblja k tavelika. Scorpio sej ni panike, sam pr ns zgleda tole vse bolj kmalu,vas pa tole še čaka kmalu. A berete pravljice o začarani žabi??? Mogoče misli, da jo s poljubom lahko odreši x:Dx

No takle mamo, se mi zdi, da se mi je že preneslo xrolleyesx eh sej koga pa to zanima a ne? Mene mora trenutno ampak sej bo enkrat....

 

Pozdrav na vse konce sveta x:Xx

 

....kidam na lijevo za bukle....

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana, a bojo spet risanke :palec:

x;)x xyesx (ma v bistvu mogoče še hujš, žive ljudi za sinhronizirat, smo včer testno posnel in zdaj držim pesti, da me zberejo.. zgleda ful, ful bolj težko kot risanke, pa bi mi bil ful izziv... drugač pa.. risanke.. sem se za Casperja zagrebla :2src: )

 

Cosma, nekak mam filing, da nimaš zajca, ampak bejbija, sam mi ni čist jasn odkod in čigav točno je x:o)x x:o)x xnckrivx

 

evo, odjahala, blo super mal divjat :2src: hmm.. mogoce ne bi blo slabo it pod tuš in za klope pogledat, me vse neki čoha, ko smo po gozdu šibal..

 

zdaj me pa cel dan ponavljanja čaka.. evo, danes pa resno.. sam si bom na vsake pol ure pavzo vzela, da me ne mine čist... pa tristanu bom opice predavala x:Dx sem že včeraj, pa je čist neresno se začel vmes umivat, pol je pa kar skočil dol iz stola in šel v lajf.. sred mojga predavanja, baraba :vragec:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x oh Aliana x:)x x:)x Klope pa le poglej x^x

 

Ne še v šolo(bo tudi, ko bomo nehali gnar po bregi trosit - dobesedno) in tudi že trdno odločena, kam.

Sem se šla malo privat izobraževat - jaz težki mali vinogradnik x;)x Nič ni škodilo.

 

Sicer pa: me ugriznila zadnjič bogomoljka - ko jo reševala, pa ona očitno ni tako mislila. Danes pa štrigla - ne vem kako se noblsko reče..mater..prav zapičila se je v prst in ni spustila :eek: :eek:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haaaahaha, nek novi član za kerga prvič čujem mi je odvzel točko priljubljenosti na osebni strani, LOL x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

evo, sem ti točko spet zrihtala nazaj

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:onfire: :onfire:

evo, ravnokar prejela en telefonski klic, ki mi zelo polepšal preostanek dneva x:)x

bila v torek na enem razgovoru za neko delo, preko javnih del, in se odločili zame x^x

gre za x zavod, bom delala na nekem projektu, dobila nove izkušnje, česar se še posebej veselim,

kajti dolgoročno se ne vidim v šoli, ampak v takšnih zavodih.

aja, pa ne morem verjeti, to, da končujem magisterij, mi je pri tem, da dobla delo, zelo pomagalo :vio:

 

nič, grem mal dremat. utrujena od branja in pisanja.

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o super super, Druidka!! xokx

 

a tolk cajta je tole trajal!

ampak no vids, smo ti rekl. x:px x;)x

 

res super! x8Dx

 

Aliana, super za risanke!! x8Dx

 

Boby! x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahoj x:)x

hvala vsem x:)x

v ponedeljek izvem več. sicer je dela samo za približno tri mesece. pa vseeno vesela x^x

 

neki se čudno počutim. včeraj prijateljica veliko kihala poleg mene. in jamrala, da se mal slabo počuti. upam, da nisem kaj staknila :o|o:

sem si pa že skuhala čaj, tokrat hibiskus. pa med s cimetom si grem še pripravit.

pol pa pisat.

 

lep dan vsem x:Xx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da se še tukaj malo javim... :)

 

 

Včeraj preživela prekrasen dan, od trenutka ko sem odprla očke pa do trenutka ko sem jih danes nekje proti jutru spet zaprla... xsrcx

 

Zjutraj šla na kavo s prijateljico, srečala nekaj obrazov ki jih nisem že dolgo videla, šla po nakupih za večerno praznovanje, vmes skočila na internet še vas prebrat :) ... potem se je pa že počasi začelo... prijateljica prinesla darilce (ful lepo sliko, kjer sva narisane z eno drugo prijateljico - karikatura style - je blo ful smeha na ta račun x:Dx x:Dx )

 

Potem sta prišli še dve prijateljici, tudi ful lepa darilca prinesli (stojalce za eterična olja s tremi sončki ki ga držijo :2src: ), pa malo stvari za nego telesa, in... torto!!!

 

Mama mi je pa napravila tiramisu, tko da smo imeli pravo požrtijo s sladkiši. :yumy:

Za darilce dobim pa tuš kabino, tko da ne bo več tolko pranja brisač kot zdaj.

 

Zvečer je potem prišel še prijatelj iz Italije, ki ga nisem tudi že vidla cc. 2 leti. Za darilce prinesel ful lepo majčko da mi ne bo mraz ko bom kolesarila... :)

 

Pa še en prijatelj, ki mi je kot brat dvojček... prinesel neki sladkega in eterično olje da bo dišalo v garsonjerci...

 

Telefonskih klicev, sms-ov tudi blo ful...

 

Pritožba pa samo ena izi od soseda, ki ni mogel spat zaradi nas... ampak ni zapizdu, je samo prosil če smo lahko malo bolj tihi ker ne more spat... samo nismo bli, moram priznat x:Ix No ja, sej ko bo imel on rd mi bo pa lahko dal kontra. x:Dx x:px

 

-----

 

Danes pa še klic, da naj pridem na razgovor za službo v ponedeljek ob 8:30 zjutraj!!!! :onfire: xcrossfingx

Za delo blagajnika. V Mercatorju. Sicer plača ne bo ne vem kakšna, ampak se mi gre da mi teče delovna doba pa da sem zavarvana, pa dopust in bolniška... pa več keša bom imela kot zdaj. Če se bo potem ponudila kakšna boljša varijanta bom pa zamenjala. Je treba it po korakih naprej. xrainbowx

 

Potem pa avto... :2src: xcrossfingx xDDx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ale,

me veseli, da si se imela lepo za tvoj rojstni dan! Veliko dišečih stvari (s tem itak ne morejo zgrešiti)! x;)x

Naslednjič pa prihrani kakšen kos torte x:px

Pa veliko sreče v ponedeljek! xcrossfingx

 

Jaz pa čakam na pogovorček preko kamere. Kako patetično se to sliši x:o)x

 

Lep vikend vam želim! :flowers: :flowers: :flowers:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale

Tudi za tebe je sonček posijav.

služba, kakršnakoli, tako kot praviš... zavarovanje, bolniška,.......

 

Držim pesti.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahoj x:)x

hvala vsem x:)x

v ponedeljek izvem več. sicer je dela samo za približno tri mesece. pa vseeno vesela x^x

 

.

 

lep dan vsem x:Xx

 

 

 

prva dobra novica danes super :onfire:

 

ali mi kdo lahko kaj osnovnih teorij ali pa kako literaturo priporočo kaj je to komunikacija :vragec:

 

 

komunikacija -sredstvo , objekt po katerem je možno premikanje z enega kraja na drugega pravi SSKJ

 

 

NEKAJ NAMREČ OPAŽAM. RAZUMEVANJE POVEDANEGA JE ODVISNO OD STANJA UDELEŽENCEV.

 

ŠE NAJVEČKRAT VSI UDELEŽENI NAJRAJE GOVORIJO SAMI SEBI IN O SEBI.

 

DAJTE REČT, DA SE MOTIM IN DA JE TO SAMO MISELNI KONSTRUKT BREZ VSAKEGA DOKAZA :vragec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko pa govoriš o kom drugem (na forumu), hitro dobiš po smrčku.

Če prosiš za pomoč, jo dobiš v veliki količini, če pristopiš konkretno.

 

Opišemo svoje probleme, težave, doživetja...........

tako imajo še drugi kaj od tega in ni zamer.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

NEKAJ NAMREČ OPAŽAM. RAZUMEVANJE POVEDANEGA JE ODVISNO OD STANJA UDELEŽENCEV.

 

ŠE NAJVEČKRAT VSI UDELEŽENI NAJRAJE GOVORIJO SAMI SEBI IN O SEBI.

seveda, sej to je dost logicn.....

pac, odzivamo se, kot se, jasno tud glede na trenutno pocutje.

 

sebi in o sebi, to je tud dost logicn, sej je dnevnik.

 

res pa je vcas mal... hm, nevljudno?... da vedno samo prides in naskljocas svoje.... brez da bi upsoteval, da je lohk se kdo prisoten s svojimi zadevami (ki so pa pac njemu najpomembnejse).

po 2. strani mas pa pogosto kaj za naskljocat, ful dobrega recimo, k bi delil, pa pol iz obzirnosti ne, ce so recimo keri glih zlo bed, da ne preglasis s svojo *sreco* njihove *nesrece*, ali pa tud nimas ne casa ne energije, za zgolj napisat neki kulskega, da "mors" najprej se sto jih potolazt, posocustvovat, se z njimi veselit in tako dalje.

pogosto je tako *sreca* nekoga mirno spregledana in preglasena z *nesreco* nekoga, ki ima nekako 'vecjo tezho', ji bolj verjamemo in jo *mamo tud rajs*.

 

saj smo ze 100x ugotovil, da ce kdo pride :sori: x:((x, jih velik vec prileti in socustvuje, kot ce napises xokx :hepko: x8Dx

*nesreco* velik rajs potrjujemo.

 

Vsakmu je pac najpomembnejse, kar on dozivlja - in prav je tako.

vendar po 2. strani pa nas je velik v tejle *nasi dnevni sobi*, pa je tako, nenazadnje, stvar bontona, da vsaj opazis, kdaj pa kdaj, tud koga drugega. xDDx

In tud da mu ne kazes vsakodnevno samo svoje tecne face.

k smo tudi nekaksni sopotniki, poleg sogovornikov, pa ni vedno primerno, da se sobivalce nenehno bombardira z lastnim zolcem, tezavami, slabo voljo.

potem je tud odziv, kakrsen je.

 

what goes around, comes around.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Druidika, :palec:

 

Marsa, tole maš pa prav. Včasih pridem vsa evforična, kaj nad dobrega se mi je zgodilo, pa potem preberem, kako je komu hudo, pa lastni občutki kar zbledijo.

 

Lahko pa danes podelim z vami, nekateri boste razumeli, koliko mi to pomeni.

 

Jan je naredil maturo!!!! Delal jo je v dveh delih, ker mu zakon to omogoča, pa smo imeli slovenščino avgusta. včeraj je dobil rezultat, dvojka!

Nekaj se je še hotel pritoževat, da se mu zdi, da bi lahko 3 tudi dobil. x:Dx Ostale predmete, tudi matematiko pa je naredil s trojko. In to vse v prvem roku x^x

Ful sem bila vesela, po drugi strani pa se počutim kar nekam prazno, tooooliko let truda, odpovedovanja, strahov. Sam zdaj, ko pogledam nazaj, pa vidim, da je v bistvu vsak letnik naredil brez popravnega, pa maturo v prvem roku.

Zdaj seveda sledi težji del. Kaj bi on v resnici delal? Sam pravi, da bi se bilo najboljše dalje učit, ker to še najbolj obvlada x:Dx Če grem zdaj v službo, pomeni, da sem odrasel, jaz pa to še ne želim biti, je njegov komentar. :o|o:

Itak službe ne bo dobil kar tako, bomo najprej iskali kakšna začasna dela, da vsaj sam vidi, kaj pa bi mu ležalo...

 

ma pa čist svoje ideje :o|o: pravi, glej, zdaj je bil projekt šola, to sem končal, zdaj pa imam projekt punca. Potem pa bomo videli, kako zahtevna je, da bom vedel, kakšno službo rabim. :eek: xrolleyesx Po drugi strani pa si mislim, mogoče on ve boljše od mene. Vedno mi bo ostalo v spominu, kako se je vpisal na eno drugo srednjo šolo, pa je po dveh mesecih izjavil, da imajo zidovi v šoli tak vonj, da on ne bo več tja hodil.

Potem pa smo šli od šole do šole in ko je prišel na to šolo, ki jo je zdaj končal, je rekel, tukaj bom, šola ima tako svetlobo, da bom tukaj uspešen.pa smo ga prepisali sem...in evo, rezulat je takšen, kot ga nihče od strokovnjakov ni pričakoval.

 

Itak sem mama rakica, ki se preveč vtikuje x:Ix , hvala bogu, da znam vsaj poslušat...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jan je naredil maturo!!!!

xsuperx

 

BRAVO (obema)!! :palec: :medal:

 

pravi, glej, zdaj je bil projekt šola, to sem končal, zdaj pa imam projekt punca. ...

:D (x8Dx x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...