Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Še so ljudje, ki se ne bojijo govorjenja na glas, kriljenja z rokami, življenja in odgovarjanja v verzih. Priporočam ;)

 

 

 

intervju s Tonetom Pavčkom

 

 

 

 

 

p.s.

drugače je ponovitev jutri ob 12h na SLO1, jaz sem totalno inspirirana

še od včeraj zvečer...

 

Pavček, Pavček, Pavčeeeeeeeeek ??? Hudiča kam ga naj že dam ? A je to en ful znani Kemik ? Plastika pa to...*?

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še so ljudje, ki se ne bojijo govorjenja na glas, kriljenja z rokami, življenja in odgovarjanja v verzih. Priporočam ;)

 

 

 

intervju s Tonetom Pavčkom

 

 

 

 

 

p.s.

drugače je ponovitev jutri ob 12h na SLO1, jaz sem totalno inspirirana

še od včeraj zvečer...

O, Tinka, hvala :palec: tole si bom pa v miru vzela čas.. ta tip je meni.. ma, ni besed.. xsrcx

ponavad me intervjuji z njim mal v jok spravijo.. tako 'zna' povedat in ven dat vse.. :palec: :palec:

 

drugač sem pa fajn izkoristla prost dan :palec: kofetkala, mal zapravljala, še mal kofetkala.. mal sprostila adrenalina in dobila energije nazaj..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trenutno nabijam jugo rock... nažgala bi se ga k svina... jokam več ne, spim tut dobr... pa pustim si vse možnosti... že neki cajta je od tega k mi je ljubav života spakirala x:Dx blo je mega najlepš, dokler je blo :2src: xsrcbumx ... zdej vem kaj naj si sploh želim xsrcx x:Dx

 

..pismo... xrolleyesx ..nic vedel o o tem...

...o tvojih surviving skills pa itak nikol nisem dvomil... spomnim se ko si enkrat govorila o enem tipu, ki je umrl in si taX tisto zvezo imenovala ljubezen svojega zivota... pol je pa prsla ta, ki je tut zdaj ni vec... itak, da lahko pride se boljša... velik boljša... samo bodi odprta za moznosti.. kar si pa pisanju sodec itak že... do takrat pa ne pozab na to, da je freedom just another word for nothing left to lose... pa da mas se zmeri enga super moskega zivlenju, ki te ima fuuul rad in da ma ta dec Batmobil... x:Dx x:Dx x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oo Astra - tole bilo lepo prebrat, vem koliko truda ste vsi vložili in res čestitke. Zdaj pa kar k udejanjanju drugih projektov x;)x

 

Pa Ale - tudi čestitam, vsako delo je dobrodošlo, keš ki pa zraven uleti pa še bolj. Pa magari ni velik, boljše pa je, kot nič.

 

Jaz nekaj bolna - bruharim in driskam, pa utrujena in zaspana in tak. bi me gospodič kar k zdravniku odpeljal, jaz pa ne, da mora strup ven..da se je očitno ga preveč nabralo...

Pa nekaj bomo v soboto pri mojih doma krovci...novo opeko foter nabavio..in to tako, da se vsi oring pokregali poleg...hempek je naročil tisto, ki mu bila všeč ne pa tisto, ki mu gre na streho...eh...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka, hvala za Pavčka, x:)x :palec: sem z užitkom poslušala.

 

lepo se imejte, jaz grem za tri dni v Italy, greva službeno, pa se odločila, da vzameva pamže s seboj in en dan podaljšamo. Danes Benetke, jutri Verona, potem pa biznis v Padovi. Upam, da dobim ene čevlje, me je zadnjič gospod tako razp*, da sem rekla, tole te bo drago stalo, ene čevlje. Pa je rekel, kar hočeš, sam nehaj se že dret x:Dx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po moje je to skor nujno, da greš na polno

x:o)x :8): x:Dx x;)x

 

(poznam tole - sam ne vem ce je glih nadnujno x;)x)

 

.... "in potem model uide". x:Dx x:px (jp. se zgodi)

 

fajn si napisal, ja, samson.

 

~~

 

hy folk! xrosex

 

astra, lepo se mej v italiji! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In potem model uide. K drugi, mamici, postane gay, ...

ja, valda, vsi sinovi samohranilk postanejo al geji, al pa šetajo od "mamice" do "mamice" xrolleyesx :xx!:

 

Valkira, ne daj se, ena vrata so se ti res morda zaprla, ma se bojo druga vrata al pa okno x:o)x odprla x^x :palec:

Super delaš in kar tako dalje :palec:

 

**********

mal sm vas brala za nazaj;

Ale, čestitke za job - tut pregled bo ok!

Astra, čestitke za maturanta x:px :palec: no pa za Italijo tut x:o)x

Tinka in Pavček - morala bi si vzet cajt in pogledat, sam ne bom :sori:

Nat, čimprej se pozdravi, sicer pa, boš mela pa cevi orenk spucane x;)x

 

kaj je pr men nouga :inocent: ja, svoj prvi avtič sm si ubodla; neky majhnega, varčnega in antikvitetnega - a zelo dobro ohranjenega x8Dx x^x

stroški k me še čakajo v zvezi s "projekt avto" so nakup prve pomoči (a kdo ve, kje najcenejšo prodajajo, sam mora bit taprava), nakup gumijastih predpražnikov in to je za prvo silo. Natankala (prvič v lajfu) sm pa tut že; mi je šlo kr dobro, nism nič polila, pumpa pa tut še stoji z vsemi priključki vred (cevi nism odtrgala) x8Dx

 

No, tkole na hitro pofočk od mene x:Xx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne mors bit cist ziher, a ne? x:px x;)x

 

 

 

O - srecno voznjo Cookie! xwizardx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Cookie, srečno in varno vožnjo :palec:

Astra, uživajte v Italiji! Jaz se moram tud še enkrat spravit Verono mal bolj resno pogledat, ne sam mimo vozit...

 

Sem poslušala včer Pavčka v dveh delih, so me vmes zmotili nekaj... pa razmišljala.. saj se ne strinjam v vsem z njim.. pa tko je mal.. mah, mal se mu vidi, da je dedek.. ampak tolk pozitivnega, tolk lepega ven iz enga človeka.. pa bi rekla, da je eden redkih slovencev, ki lahko govorijo pravilno slovensko, z vsemi ne več uporabljanimi besedami, ki jih samo še beremo lahko, z recitiranjem pesmi kar vmes, med stavkom... pa stvar ne zveni izumetničeno in nenaravno.. da bi še dolgo.. :palec:

 

meni pa popustil adrenalin od izpita in vsega tega in se me en prehlad loteva... sam se ne dam, zdravim z vsem, kar mi je prišlo na misel...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Marsa in Aliana xsrcx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moji smeski so zmer tam k morjo bit oz. ce dam kerga, tocno to tud pomen oz. se tocn tko tud pocutm.

smejem se velik, tud smejckam se dost.

recimo zdle sem pr seb tocn tole nardila: xokx (in zdej pa se tole x;)x)

 

itak sem vecinoma dobre volje, *tud ko nisem*. x:o)x

hocm rect, vedno se lohk najde kej, zarad cesar sm lohk v momentu slabe (in tud na daljse roke x;)x), a sm recimo temu taka oseba, da najrajs vse na hec pa na tko potegnem.

 

skratka, taka k sem (tle), sem (tud v resnic).

sej tok bi me pa ze lohk skuzhil. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, sej sm vedla, ves, kam pelje tole. x:Dx x;)x

pa sem te nalasc mal 'okol kashe' vozila (tale zdej k bo, tud pase): :vragec:

 

x:Dx

 

ja, 10 dni je dost elasticn. x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, sej sm vedla, ves, kam pelje tole. x:Dx x;)x

pa sem te nalasc mal 'okol kashe' vozila (tale zdej k bo, tud pase): :vragec:

 

x:Dx

 

ja, 10 dni je dost elasticn. x:px x;)x

 

 

No mal se she spocij.. da bos v elementu.. x:Dx x:Dx

 

A retromerkur kej vpliva na tole? Al je vseeno..

 

No sej 10 dni ga se ne bo.. a ne? xDDx Pol pa da mal vidim.. kam bi znal usekat.. :vragec:

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej,

 

čez par ur štartam.

Pa se je začel "hard work". Pa sej je prav, vsaj možgane mal treniram.

 

astra, uživaj! :palec:

 

Imejte se, se beremo v petek xrosex

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...