Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

Ale, samo ne naredi napake, da bi obula NOVE čevlje. Prej jih obvezno razhodi. V trgovinah s čevlji se dobi tudi ena pena, ki jo nabrizgaš v čevlje, potem pa hodiš v njih nekaj časa, da se malo zmehčajo in raztegnejo.

 

Ko sem bila pred par meseci na poroki, sem se preobula in preoblekla večkrat kot nevesta x:Dx . Začela z eleganco in 10 cm petami, potem znižala cm na 4, se preoblekla in obula balerinke, ob 4h zjutraj pa že v japonkah okol hodila x:Dx .

 

Morda je dobro, da razmisliš o več variantah in s seboj vzameš tudi kaj udobnega, drugače boš samo nebogljeno za mizo sedela. Če boš oblekla hlače, potem lahko tudi kakšne fancy teniske obuješ, ti bo lažje. Skombiniraš šal in teniske v barvi, pa je. Veliko boljše se boš počutila v oblačilih, ki so samo malo bolj elegantna kot običajna, kot pa da se vržeš v čisto nov stil, počutila pa se boš nebogljeno in neudobno. Nobena oblačila ti ne bodo pomagala, če se v njih ne boš dobro počutila. Torej pozabi, da moraš biti nad elegantna, samo svoj običajni stil nadgradiš, pa bo.

 

---

In če smo že pri tem. Ve kdo, kje se da kupiti pletene dolge rokavice, takšne, ki segajo skoraj do pazduhe? V Ita se videla zimske variante, ko sem se spraševala, kako za vraga lahko pozimi nosiš vse tiste jakne, ki imajo 3/4 rokave, pa mi je prodajalka takoj pokazala zraven pletene rokavice in šal. Imeli so samo nekompatibilne barve, zdaj pa pri nas nikjer ne najdem.

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

..Kje si ti že vidla rokerco balerinke nosit?! :inocent: x:Dx x:Dx (no mogoče se vseeno najde kšna x:o)x )

 

--- Pa tudi ne morem še nosit nič takega, rabim mehko obuvalo... do zdaj sem bila 4 leta v športnih copatih, zaradi stopala ki mi rado zateka, če je pa še obutev neudobna pa ne bom zdržala več kot 5 minut v njih. :sori:

x:Dx hja, pa sej balerinke niso sam une s pentljami x;)x

maš tut bolj športne variante (Esprit - pa še usnjene z gumijastim (prava guma, ne ona plastika) podplatom so).

se dobijo tudi "allstarke balerinke lookalike" - se pravi superge ki po obliki spominjajo na balerinke.

Sicer pa, prepričana sem, da boš izbrala tapravo obutev x^x

Ale, samo ne naredi napake, da bi obula NOVE čevlje. Prej jih obvezno razhodi. V trgovinah s čevlji se dobi tudi ena pena, ki jo nabrizgaš v čevlje, potem pa hodiš v njih nekaj časa, da se malo zmehčajo in raztegnejo.

JA; JA, TO JE FUL POMEMBNO!!

Ko sem bila pred par meseci na poroki, sem se preobula in preoblekla večkrat kot nevesta x:Dx . Začela z eleganco in 10 cm petami, potem znižala cm na 4, se preoblekla in obula balerinke, ob 4h zjutraj pa že v japonkah okol hodila x:Dx .

..

****

 

žal nimam pojma, kje bi se dobili taki rokavniki :sori:

bi mene tudi zanimalo x:)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odpravili torej ta velko v MB, ata naš(gospodič x:)x ) sodeloval v prestavljanju pohištva in kar nekak ni hotel domov. Usedel se tam in razgledoval...mulca pa sta komaj čakala, da odpeketamo. Me na poti domov malo imelo,da bi zajokcala..pa nisem..saj pride v petek domov in nič hudega ji ne bo. Jo pa je koj naslednje jutro ata naš(gospodič) poklical, preveril kakšno je stanje, če kaj rabi...kar je hecno malo - sta bila non stop na bojni nogi, iskre letele, besede tudi...Zdaj pa takšno..v bistvu ga je bolj dotolklo tole kot mene - otrok najin že šel na svoje????(skoraj no)...nemogoče..ni dolgo tega, kar se je še z malim biciklom na štiri koleške vozila...

 

Ta mlajša pa uživa v nanovo pridobljenih ugodnostih, ki jih prinaša dejstvo, da si samo en otrok v hiši..mir, nič kreganja za čarunalo, celo pospravljanja je baje manj x8Dx

 

Včeraj zvečer smo pekli kostanj x:px škoda, ker ni še mošta zraven(glede na to, da grozdje še vedno v vinogradu:))

 

in pol za ziher sva z atom našim(gospodičem) zaspala pred tv - na sedežni in prebudilo me tako močan krč v mišici, da sem dobesedno padla na tla in tulila kot nora. Jokala poleg, vse živo.

Pravi gospič, da takšne budnice pa še ne :vragec: .

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahoj...

vidim da vam dogaja... berem tule o stilski preobrazbi - dečvica, ne pozabi predvsem na to da se boš fajn počutila... preveč sprememb na enkrat mogoče ni prva izbira ;)

samo en namig, sem šla na en rojstni dan v krilu (paše po nekaj letih spet krilo oblečt) pa mi je bilo žal ker sem bila nesproščena...

 

mi smo ok, sicer čaka malo pregled pri ortopedu zaradi kolena - staknila ponovno poškodbo, spet glina naš najboljši frend, tud jst jo uporabljam staknila nekaj kar zahteva počitek pri teku... upam, da saniram pred LM kjer sem prijavljena za 10 km, občutek imam da bom tule v službi obstala, tekla na Donninem teku, zame zelo pomembna zadeva... razmišljam da bi si za cilj v letu 2009 omislila nekaj prav posebnega tule pri nas v zvezi z dobrodelnimi nameni... skor dozorela ideja.... v glavnem uživam lajf, predvsem pa ne iščem več ;)

lepo se imejte še naprej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj trgala pri sosedu, ima ogromen vinograd. Sem čist "zlamana" in se psihično in fizično pripravljam na ponovno akcijo danes popoldan.

 

Sedajle malo pospravljam, perem in se zabavam s podobnimi aktivnostmi, pripravim kosilo, ob 12h pa grem.

 

Upam, da bo jutri deževalo :ermm: , drgač me še jutri čaka trganje, pa v soboto, pa nedeljo...

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odpravili torej ta velko v MB, ata naš(gospodič x:)x ) sodeloval v prestavljanju pohištva in kar nekak ni hotel domov. Usedel se tam in razgledoval...mulca pa sta komaj čakala, da odpeketamo. Me na poti domov malo imelo,da bi zajokcala..pa nisem..saj pride v petek domov in nič hudega ji ne bo. Jo pa je koj naslednje jutro ata naš(gospodič) poklical, preveril kakšno je stanje, če kaj rabi...kar je hecno malo - sta bila non stop na bojni nogi, iskre letele, besede tudi...Zdaj pa takšno..v bistvu ga je bolj dotolklo tole kot mene - otrok najin že šel na svoje????(skoraj no)...nemogoče..ni dolgo tega, kar se je še z malim biciklom na štiri koleške vozila...

 

Ta mlajša pa uživa v nanovo pridobljenih ugodnostih, ki jih prinaša dejstvo, da si samo en otrok v hiši..mir, nič kreganja za čarunalo, celo pospravljanja je baje manj x8Dx

 

Včeraj zvečer smo pekli kostanj x:px škoda, ker ni še mošta zraven(glede na to, da grozdje še vedno v vinogradu:))

 

in pol za ziher sva z atom našim(gospodičem) zaspala pred tv - na sedežni in prebudilo me tako močan krč v mišici, da sem dobesedno padla na tla in tulila kot nora. Jokala poleg, vse živo.

Pravi gospič, da takšne budnice pa še ne :vragec: .

si sploh ne predstavljam kako bo ko bomo šli študirat ;) smo komaj fazančki v srednji šoli ;)

upam, da je bolečina popustila... bemu jst mam probleme s stola vstat, pa sest...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Ksenia. Ja. Mi smo tudi bili fazančki..zdaj so bruci. Sem ji gledala urnik za danes(me prosila, ker še nima neta tam)..in je ubijalski. Cel dan bo v matematiki. Mislim, da ji bo na smrt žal, da se na gradbeni faks vpisala..(ali pa ne..bomo videli)

 

V bistvu sem vesela zanjo. Kakšno je to bilo v prvem in drugem letniku...sem mislila takrat, da ni šans, da sploh srednjo šolo konča.

 

Nas pa še ena taka runda čaka - mislim, da bo precej huje, ker vodnarka se ne da kar tako(ta mlajša tole).

 

Še vedno ne vemo, kdaj bo trgatev- v bistvu si s sestro deliva prešo in mlin - ker pa ona to na podstrešje pospravi, je tole ful zasušeno in rabi en čas, da pride k sebi. Ker mi ponavadi trgamo prvi, smo torej MI zadolženi za popravilo in usposabljanje vsega. Pravi letos gospič, da klinc jih gleda, naj oni enkrat...in oni bodo baje trgali konec oktobra :eek: (do ta čas bodo ptiči pozobali vse kar bo ostalo) tak, da...ni druge - opet bomo morali trgati prvi.

ampak v soboto planiramo pokriti še drugo polovico strehe pri mojih - kakšno delo to bilo v nedeljo niti ne bi raje...( genau za kodranje živcev je moj foter..joj kakšni geni..pa še nič v sco nima - uradno, ampak po mojem skromnem mnenju je ziher asc v sco..) Crkneš od jeze poleg..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, jaz sem pa zblolela. Ne smem ven, ker imam vročino, dobila sem tablete, grlo me boli, dobila sem tablete, pa kasljam in kiham. Jupi. Cel dopoldne se nalivam s cajem...

Takle imamo.

Dolgčas.

 

Najbrž bom gledala filme in brala... in spala.

 

Uživajte!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja. taki cajt je. Pridno čajčkaj, pa počivaj in tako.

Jesen in pomlad sta tista, ki čistita baje

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dogaja se vam. Vsi ste mobilni nekaj.

No sej sem jaz tudi, samo ne v to smer.

 

Še vedno se s samokolnico in drvmi pobijam naokoli in špage delam ko mi samokolnica uide...

Mene pa ni krč, imam pa mišico razboleto od nepričakovane telovadbe (špaga, in to zelo lepa in pravilno narejena), pa še samokolnica na gležen.

Bemo, kako je zapeklo.

 

Danes izgledam kot robot in se komaj prevažam naokoli.

Bo minilo.

Enega maserja si morm umislit.

 

A se kdo javi?

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja x:px

se dobijo take in drugačne balerinke tud za metalke :vragec:

A da se dobijo?

V real socializmu [leta nazaj] sem imel obisk sestric iz Salerna [balet šolale se takrat obe že leta].

Balerinke punce takrat iskale po Lj.

Nad takratno ponudbo/izborom nista bili navdušeni.

Sta ostali pri svojem dotedanjem izboru. -)

Nalep kako slikico, če se ti da heavy metalskih [kdaj ob priliki, ko ne bo kaj drugega počet]. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale, samo ne naredi napake, da bi obula NOVE čevlje. Prej jih obvezno razhodi. V trgovinah s čevlji se dobi tudi ena pena, ki jo nabrizgaš v čevlje, potem pa hodiš v njih nekaj časa, da se malo zmehčajo in raztegnejo.

 

Ko sem bila pred par meseci na poroki, sem se preobula in preoblekla večkrat kot nevesta x:Dx . Začela z eleganco in 10 cm petami, potem znižala cm na 4, se preoblekla in obula balerinke, ob 4h zjutraj pa že v japonkah okol hodila x:Dx .

 

Morda je dobro, da razmisliš o več variantah in s seboj vzameš tudi kaj udobnega, drugače boš samo nebogljeno za mizo sedela. Če boš oblekla hlače, potem lahko tudi kakšne fancy teniske obuješ, ti bo lažje. Skombiniraš šal in teniske v barvi, pa je. Veliko boljše se boš počutila v oblačilih, ki so samo malo bolj elegantna kot običajna, kot pa da se vržeš v čisto nov stil, počutila pa se boš nebogljeno in neudobno. Nobena oblačila ti ne bodo pomagala, če se v njih ne boš dobro počutila. Torej pozabi, da moraš biti nad elegantna, samo svoj običajni stil nadgradiš, pa bo.

x:Dx hja, pa sej balerinke niso sam une s pentljami x;)x

maš tut bolj športne variante (Esprit - pa še usnjene z gumijastim (prava guma, ne ona plastika) podplatom so).

se dobijo tudi "allstarke balerinke lookalike" - se pravi superge ki po obliki spominjajo na balerinke.

Sicer pa, prepričana sem, da boš izbrala tapravo obutev x^x

 

wau, super tele ideje in nasveti!!! :2src: xsrcx :palec:

To mi je pa že bliže. xDDx x:px

 

HVALA!!!!! x:Xx x:Xx x:Xx

 

 

 

---

In če smo že pri tem. Ve kdo, kje se da kupiti pletene dolge rokavice, takšne, ki segajo skoraj do pazduhe? V Ita se videla zimske variante, ko sem se spraševala, kako za vraga lahko pozimi nosiš vse tiste jakne, ki imajo 3/4 rokave, pa mi je prodajalka takoj pokazala zraven pletene rokavice in šal. Imeli so samo nekompatibilne barve, zdaj pa pri nas nikjer ne najdem.

 

Astra

Se bom pozanimala, mogoče je tu čez mejo kaj za dobit. Katere barve te pa zanimajo?

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra, sm vprašala prijateljico ki je bolj v cunjah doma, je rekla da so imeli že lani (OVIESSE, Gorica), tko da po mojem bi se dalo dobit. Lahko grem pogledat če mi poveš barvo, pa če dobim ti lahko pošljem po pošti. Al pa prideš sama kupit. Mogoče je pa kakšna njihova podružnica tudi kje v Sloveniji.

 

Lep pozdravček :)

 

No, najdla sm da je njihova trgovina še v Novi Gorici, v Celju in na Ptuju. :)

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odpravili torej ta velko v MB

 

Cestitke Nataly x:)x :palec: , si predstavljam, da zna biti sok :inocent: .

 

 

.... v glavnem uživam lajf, predvsem pa ne iščem več ;)

 

xsrcx x:Xx :palec: fajn, si zasluzis x:px

 

 

No, jaz sem pa zblolela. Ne smem ven, ker imam vročino, dobila sem tablete, grlo me boli, dobila sem tablete, pa kasljam in kiham. Jupi. Cel dopoldne se nalivam s cajem...

Takle imamo.

 

Popih Michelle, se dobr da je net x;)x .

 

Vceraj dobila prvo bozicno darilo xsrcx x:px , koncno nasla nekoga, ki je tako odstekan kot jaz, ki se ne drzi koledarja in da darilo kar nekje mim za kaksno priloznost. Ene 2 tedna nazaj sem videla eno Swatchko, tako odstekano, rdece crno in s pascka visijo razne zadeve. Nisem tip cloveka, da bi me karkoli blazno fasciniralo, da bi morala imet, ampak tole uro sem si pa res noro zelela in evo, Bozicek je prisel naokoli x8Dx :palec: . Mogoce tudi zato, ker mora bit decembra v Sloveniji, pa tule prej zacne. No sicer pa, ko ze o tem, tule se prodajajo zadeve za bozic in novo leto ze.

 

Zvecer dobila obisk iz Montereya, lusna bejba, cebljava in polna energije smo preziveli en fajn vecer skupaj, danes zjutraj sem prvic v dveh mesecih alarm prestavila samo 1x, smo se morali trije zvrstit v kopalnici, pa pripravila sem zajtrk za vse tri, tako da je bilo nujno vstat pravi cas.

 

Namesto jutranje ANG sem bila pa povabljena na zajtrk in potem na epoizodo Friendsov, kaksen svinjsko fajn dancek x:px :palec:

 

777 x:Xx :vragec: x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

končno je danes bilo toplo sončno jesensko dopoldne. :onfire: preživela sem ga v Tivoliju in na Rožniku na lepem sprehodu. mmmmm ... listje nežno pada na tla, veveričke skakljajo, otroški vrvež ... videla sem dve šoji po zaslugi mojega sosprehajalca, ki me je opozoril nanju. hecne so. x:Dx

privoščila sem si kosilo, branje, dremanje ... pa sem se odpravila na Golovec. se po dolgem času natekla. x:px malo me je zaneslo še na grad ... zdaj pa ne vem, kaj bi. dober film bi gledala. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če še nisi, maš ob 20:55 na TV3 The House of Flying Daggers (Hiša letečih bodal), ful lep, estetski, romantičen... :palec:

 

meni pa uspelo sestavit skup cel urnik za faks.. jao, kar divje bo, torek mam od 8h do 20:30.. dve uri pavze vmes.. mam pa celo sredo frej, kar je kul, ker bom lahko šla v službo podelat, kar je treba... zdaj moram se nekam stlacit vsaj 1 uro jahanja na teden...

 

sem se odločla, da sem že dovolj zdrava, da si grem lahko oprat lase.. pol pa eno knjigo začet, sem si nekaj zanimivih iz knjižnice prinesla..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan. danes sem pa doma. koristim ure. se jih je nabralo že toliko, da bi lahko bila več kot teden dni doma :vio:

pa mi kr paše, bom danes brala za faks. se mi je spet zavleklo vse skupaj s faksom :sori: eh, bom že.

pijem beli čaj, eo limone sem si dala v izparilnik. grem brat neke zadeve o italiji xbookx

 

prijeten dan x:)x

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale, hvala, bomo šli pogledat v celje, ni daleč.

 

Astra

Sem šla včeraj popoldan v Qlandio, malo pogledat ponudbo oblek, čevljev in raznih dodatkov. V Oviesse imajo res take rokavice (9,90 €), ampak samo črtaste, črna-temno siva, s črtami po širini.

 

Kar se kap, šalov, rokavic pa ful ponudbe, mi je bilo skoraj vse všeč. xDDx

 

Obutev še ne vem kakšno bom izbrala, bom najprej poiskala nekaj primernega za oblečt, pa potem zraven nekaj primernega za obut. Pa potem torbica zraven in razni dodatki. x:px Malo se edino razočarana ker so velikosti oblačil še vedno predvsem za suhe. Kar mi je všeč, ni moje številke. :o|o: Ampak sem kar optimistična. Vedno sem na koncu našla kar sem si zamislila. xDDx

 

**

Sicer se je pa sonček končno pokazal med oblaki, ki so vseh odtenkov danes, pa piha malček...

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mene je pa ujelo ravno tistih 10 minut dežja danes.. na kolesu :)

očitno bom morala začet pelerino s sabo nosit, se mi že drugič tole zgodilo..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale, samo ne naredi napake, da bi obula NOVE čevlje. Prej jih obvezno razhodi. V trgovinah s čevlji se dobi tudi ena pena, ki jo nabrizgaš v čevlje, potem pa hodiš v njih nekaj časa, da se malo zmehčajo in raztegnejo.

 

Joj Astra, kaj se to pravi 'razhodit' čevlje?!? :wOOt: Čevlje je treba kupit dobre, čim manj šparat, po možnosti. Uboga stopala trpijo od zore do mraka težo našega lajfa in še kdor nosi neudobne čevlje, sčasoma postane grd. Zaradi neudobnega obuvala se obraz nezavedno namršči v trpeč in zverižen izraz :wOOt: , hrbet se upogne in pojavi se šepanje. Noga otopi in dobi nepravilen gib- refleksno, ker se boji bolečinine. Človek se pogosto sploh ne zaveda, kako zelo in koliko si škodi, tudi psihično- nespoštovanje samega sebe, če samemu sebi nameni slabo obutev. Da ne govorim kako ogabno izgledajo noge v razšlampanih čevljih brez oblike!!!---

 

In če smo že pri tem. Ve kdo, kje se da kupiti pletene dolge rokavice, takšne, ki segajo skoraj do pazduhe? V Ita se videla zimske variante, ko sem se spraševala, kako za vraga lahko pozimi nosiš vse tiste jakne, ki imajo 3/4 rokave, pa mi je prodajalka takoj pokazala zraven pletene rokavice in šal. Imeli so samo nekompatibilne barve, zdaj pa pri nas nikjer ne najdem.

 

Astra

Rokavic do komolcev, ne do pazduh- precej dobra izbira pri nas v Italiji, ker so 3/4 rokavi res hit in zraven kupiš še rokavice. Niso pa taki plašči za tvoje polarno ledene kraje!!! Pri nas imamo pravzaprav povprečno temperaturo pozimi okoli 12 stopinj C čez dan, čisto dovolj ti plaščiči, so pa bolj modni dodatek, za kakšenkrat.

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bravo ...tole o čevljih in obuvalih se moram na pamet naučit . Če me slučajno kdo vpraša, koliko sem dala za čevlje?

 

Briljantno, ne pomnim , kdaj sem nazadnje kaj tako dobro argumentiranega takole jedrnato in sočno prebrala.

 

 

Rubi za prezidenta :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ruby, poznavalka x;)x :palec: . Z "razhodit" sem mislila, da jih vsaj kak dan nosiš, ne pa iz trgovine v omaro, potem pa z njimi na poroko.

 

Prav v Ita sem gledala te rokavice, v resnici niso zame, pač pa za našega drobižka, ki ji rokavice do komolcev sežejo do podpazduhe x:Dx

 

------

Ko smo že pri čevljih. Iz omare sem potegnila rdeče čevlje. Kupila sem jih pred leti na enem mojih pohodov po Londonu, prvi dan sem se prilepila na njih v izložbi. Samo spodaj je bila na žalost cena. :o|o: Eh, bom pač našla kakšne "podobne", za nižjo ceno...Da ne napišem pet strani o svojih notranjih bojih kar povem, da sem jih kupila. x:Ix :inocent: To je bilo obdobje, ko sem precej hodila na razna poslovne zadeve in sprejeme, pa je bilo x:Dx opazovati nejeverne poglede, ki so se ustavljali na mojih čevljih. Ko so prav vsi, pa res vsi ,nosili špičake, sem se jaz pojavila v čevljih z okroglino, pa še rdečih povrhu. Tiste, ki so mi dovolj blizu, da so mi lahko to rekle, so prav potiho podvomile, če sem pri pravi x:Dx ...

 

Zdaj pa sem se odločila, da so spet aktualni... x^x x;)x :palec:

Sploh mam ene fore s to rdečo barvo :o|o: v resnici je ne nosim, potem pa pride obdobje, ko jo prav pod nujno rabim, vsaj kot dodatek.V bistvu bi se morala poglobiti v to, kdaj se mi to dogaja, bi verjetno prišla do kakšnih presenetljivih zaključkov, ker zame to ni povezano z modo, pač pa mojim notranjim občutkom...zadnji dve leti sem recimo nujno potrebovala oranžne zadeve...zdaj pa mi je oranž off. :o|o:

 

Moram premisliti, če grem lahko tako daleč, da si kupim še rdečo šminko... x?x x:px na meni deluje preveč kurbiš, pa ni vedno primerno x:px x:Dx

 

kakšne skrbi, a ne? x:px x;)x

 

( rajši o rdeči šminki nakladam, kot da bi razmišljala o tem, kaj naj naredim, ker je mizar, ki dela vhodna vrata, preprosto izginil :eek: ..po kanalih sem slišala, da je šel za teden dni na jadranje :xx!: ...mi pa smo spremenili dimenzije in zdaj ne moremo uporabljati starih, tako da imamo že en teden prislonjeno ploščo, da vsaj od daleč zgleda, da so vrata... :sori: )

 

bemti, ko imamo takole vse odprto, kaj če mi kdo ukrade moje rdeče čevlje... x:Dx

 

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bravo ...tole o čevljih in obuvalih se moram na pamet naučit . Če me slučajno kdo vpraša, koliko sem dala za čevlje?

 

Briljantno, ne pomnim , kdaj sem nazadnje kaj tako dobro argumentiranega takole jedrnato in sočno prebrala.

 

 

Rubi za prezidenta :palec:

Tnx Lia xsrcx , se ti oddolžujem za dobro pranje možgan pred leti, ko si napisala vrhunski tekst, ČESA NE SME pocencialna piška za vnet mehur delat. :fiju: :OoO: Tekst sem natisnila in ga nalepila na vrata od kopalni8ce, pa na hladilnik, pa razmnožila, in ga v totalnem obrambnem mehanizmu projekcije poslala vsem prijateljicam :inocent: x:Dx

Ruby, poznavalka x;)x :palec: . Z "razhodit" sem mislila, da jih vsaj kak dan nosiš, ne pa iz trgovine v omaro, potem pa z njimi na poroko.

Ja za čevlje sem pa res poznavalka, pa tobice tudi x^x Ruby Imelda Marcos :opica: x:Dx ------

 

 

 

 

Moram premisliti, če grem lahko tako daleč, da si kupim še rdečo šminko... na meni deluje preveč kurbiš, pa ni vedno primern

Pravzavprav moraš met rdečo šminko :palec: , sem identično razmišljala kot ti pred časom. Sem tudi sama plavolasa in dolgolasa in dolgonoga in iz sebe hitro narediš šmorn. Ampak, če si narediš s pudri dobro bazo in na trepalnice namažeš diskretno malo maskare, lahko daš rdečo šminko (spodaj obvezno najprej s vinčnikom občrteš in popolnš ustnice, potem našminkaš(potem stisneš med usnice en toaletni robec, čez čas kontroliraš, da nimaš šminke na zobeh, folk ti tega namreč ne pove x:px )

Čisto Diorjeva fora, pa Diorific 014 probaj še kje izbrskat x;)x

( rajši o rdeči šminki nakladam, kot da bi razmišljala o tem, kaj naj naredim, ker je mizar, ki dela vhodna vrata, preprosto izginil :eek: ..po kanalih sem slišala, da je šel za teden dni na jadranje :xx!: ...mi pa smo spremenili dimenzije in zdaj ne moremo uporabljati starih, tako da imamo že en teden prislonjeno ploščo, da vsaj od daleč zgleda, da so vrata... :sori: )

 

bemti, ko imamo takole vse odprto, kaj če mi kdo ukrade moje rdeče čevlje... x:Dx

Astra

 

xokx

Vedno sem občudovala tvojo praktičnost in zmernost pri reševanju in percepciji nekih zadev :palec:

Pred leti bi sama za kaj takega na mizarja organizirala težko topniško orožje. Pa sem se umirila, sedaj bi ga samo na natezalnico privezala, jasno, isti hip, ko bi izginil, bi ga začela iskati... :madpro:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thx, Ruby, tole o šminki moram še vseeno razmisliti, predvsem pa o tem, katere gube so najmanj vidne, katere torej poudariti :o|o: x;)x

 

-------

Mizar? Eh, kaj pa vem. Ker nam dela tudi ene omare, mi je samo dal idejo, da ga bom stisnila, da PODPIŠE, kdaj bodo gotove, pa ene 100 eur kazni za vsak dan zamude bom določila. Ker vem, da se bo upiral in izvijal, bom tole z vhodnimi vrati uporabila kot argument. Če se bo še upiral, bom pa rekla, ok, potem pa omare odpovedujem ( vem pa, da je že nabavil en ekstra les x:px , pa narezal menda tudi). Pa da vidimo, kdo bo zmagal. Na koncu gotovo jaz, ker bom dobila omare prej, kot bi jih drugače...jaz igram na dolgi rok x;)x

 

-----

se mi zdi, da je malo mrzlo postalo, namesto v japonkah sem šla na trg v croksih x:Dx x;)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...