Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

aaaah, kok je pa fajn se zbudit ob 10h in ugotovit, da je v bistvu 9 ura in maš eno uro časa več v življenju :)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst pa mal posrana od strahca danes xrolleyesx x:Dx jutri mam magnetno resonanco končno,pa mi ne diši glih ta tunel....

pa upam,da bodo slike ok,da ne bo treba na operacijo... :C:

lep dan vsem x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst pa mal posrana od strahca danes xrolleyesx x:Dx jutri mam magnetno resonanco končno,pa mi ne diši glih ta tunel....

pa upam,da bodo slike ok,da ne bo treba na operacijo... :C:

lep dan vsem x:)x

ne bo ti treba na operacijo xokx

za slike pa ne vem :ermm:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen.... x:)x

no, de spet mal vidm kwa vam dogaja.... x;)x

zuni se konchno zachelo lepo vreme.... x^x

she mal...pa bo sneg.... x:)x

pred mano sicer chisti odfuk od tedna...ampak mam pa naslednjega zato fraj... x^x

tko de vishjelezhechi kraji naju chakajo... x^x

bo tut mal detoksikacije pasal... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

777 + 1 X vsi zaostali x:Xx -ki na oba nosa.... x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale - krasne fotke :palec: tiste postvi - so v ribogojnici kakšni?

 

Sicer pa - včeraj pri sestri pomagala pretakati mošt - same s sestro sva tovorili ven ta velike lesene sode (nima še vse jeklene posode), težko ko sto hudičev, šinfale dede cel čas(zakaj hudiča jih imamo, če moremo vse na koncu same - ona še bolj kot jaz. kaj bolj vse.

Sicer pa ful usklajeno delovale in hitro pol tole opravile. Se čudile, čemu je naš foter porabil cel dan za en sod..pa še usekan ko motka prišel pol domov. hm. mu žveplo škodilo ali kaj

Me pa boli mišica na nogi -od krča. Ni več pasenja lenobe - bo treba nabrati praprot in pika.

 

In uspelo mi se definitivno danes vpisati v knjigo najbolj hudobnih in sploh bljak mam. Opet ne dovolim na rebelde..mislim...ta mlajšo bo kar pobralo od jeze. spokregale do hudega in zdaj se ne pogovarja več z mano. Še je na drugi strani mize.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale - krasne fotke :palec: tiste postvi - so v ribogojnici kakšni?

Ja, vse okrog hotela in apartmajčkov na vodi so jezerca, ribniki in tekoča voda se pretaka med njimi, in vsepovsod kamor pogledaš kar mrgoli rib, vseh velikosti. Ene so prav ogromne. Zato se pa tudi hotel imenuje TROFTA, kar pomeni postrv. x:)x

 

fotke

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In uspelo mi se definitivno danes vpisati v knjigo najbolj hudobnih in sploh bljak mam. Opet ne dovolim na rebelde..mislim...ta mlajšo bo kar pobralo od jeze. spokregale do hudega in zdaj se ne pogovarja več z mano. Še je na drugi strani mize.

 

En deloholik, ki se nonstop napreza in dela in pomaga in in in....

pravi da se mora razgibat in nehat lenarit.

Ha ha x^x x:)x xrolleyesx

 

To kakšna mamica si?? To se je pa malo za zamislit.

Bolje - prijaviti socialni službi. Tako. xDDx :vragec:

Na Rebelde jo ne spustiš x?x x?x x?x Joj joj. A bo jutri že govorila s teboj?

Mislim da hujše kazni ne najdeš :palec:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan! x:)x

no mal prej prsla z magn.resonance....bljak so te bolnice,zrak od k.,stene ,ki kar požirajo zavest ,same bolne energije okrog,

da ne govorim o svetlobi noter....

ampak sem dosegla clo to ,da ne padam več v nezavest ,ko stopim v bolnico x^x ,čeprav priznam ,da se mi je vseen mal bledlo :wacko: :sick:

no,pa poslikali so me ,zdej pa sam še izvide počakat xcrossfingx

no, ena izkušnja več.

lep dan želim vsem! :flowerface:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram kar sem napisat.

Da vsi vidite.

 

Berem knjigo

In to je kjiga z naslovom

 

KRIK ŽIVLJENJA

 

Naj vam napišem samo en stavek, pa boste vedeli, da je z namenom

"S sklonjeno glavo, s solzami v očeh je na list papirja izlivala svojo bolečino, svoje srce.

Pa še enega, globokega

"Rada bi bila metulj, ki uživa v tistih trenutkih, katere mu Bog odmeri za življenje.......

 

Ne bom pisala naprej, morate jo prebrat.

Marsi kdo jo je verjetno že, za tiste ki je niste, je od naše članice.

Toliko je dobra (brez pretiravanja) da jo preberite.

 

Avtorica manjka

KSENIJA ROGLIČ

 

 

Da pa ne zapostavim nekatere čalane ki so tudi napisali knjigo,

to sem sedaj potrebovala za dušo in je prišlo. Po pošti.

 

Tudi Nosorogove sem brala (za druge ne vem iz našega kluba) in so tudi fajn, super, mega..... za samozdavljenje.

Tam sem se našla v vajah in delu na sebi, v tej se najdem kot duša.

 

Toliko sem hotela povedat, brez žaljitve, brez napihovanja.....

Super se počutim, ko se mi nasmeh riše ob branju.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisem odvisna od foruma, .. nisem odvisna od foruma,.... :sori: :sori: z mano je vse ok..

nimam niti nič za povedat, e imam, imam... zdaj grem v lj, ker imam brezplačno poskusno pevsko vajo. :sori: x:o)x :sori: x:o)x

 

mi ne gre za petje, ampak za to, daaa... čiv, čiv,...

 

ker iam svoj jalf in too potrebujem v biznis svetu, kjer je treba služit denar, zato, da si bolj srečen. x^x in da je tko lepš,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen... x:)x

sej ni kej govort....zhuramdelam k zmeshan... xrolleyesx

she tri nochi.... xrolleyesx

pol pa gorenski luft.... x:)x x:)x x:)x

komi chakam... x:)x

 

zlomk.....tralala

777 + 1 x:Xx ....tja x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahoj. da vas malo pozdravim. vas sicer kar redno berem. pišem nalogo, moram v ponedeljek

na faks, da oddam neke zadeve, pa se mi kr fajn mudi. samo na vsake toliko časa pa rabim malo pavze :vio:

 

skratka, lep dan vsem pa veliko dobre volje x:Xx

 

aja :att: Marsa, kje se ti skrivaš

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čaw :inocent:

 

sem imela nočno, potem sem šla urejat svojo polico zjutraj, tako da sem pridna. roko v ogenj zame.

 

me duši v pljučah :V:

imam grozne soplesalce... :V: :V: :V:

ne vem zakaj si zaslužim takav jebež, jaz vse vzamem v dobro, ker mi je CILJ, da vse pozabim. nadaljujem s svojim lajfom v pozitivnih sferah, ... ker sem bila pridna, imela sem v redu stranke, (niso me tolk zaje...) bila do vseh prijazna do maximuma. vse sem naredila PRAV, AND YET. (MALO SAMOGOVORA BAJE) PA SEJ JE FORUM, FAK OFF, ... kaj vse jaz fašem od vas.

 

da sem ni nardi vrečka v pljučih, ker kadim, da mam tako suha pljuča noter, fora je v tem, da ... ker baje, sem jaz kar fino OUT iz dojemanja, sprejemanja... , baje... pa očitno ni tako, ...

 

sprejemanja, dojemanja... kdo pa je kompleten? jaz ne poznam niti enega. :palec: če gre meni zdej bolj v izi, je to zame to.

kaj se mi ne začigredi več nobena stara baba? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, js tudi pogrešam Marso, njene ognjene oči, pa pivo in čik v rokah, če se le fotkamo...

 

:P danes se kar zabavam, je lep sonček, sem bil telesno aktiven celo jutro, (tek, joga, potem pa še različne telovadne vaje), zdaj pa počasi kosilo, iz nekega čudnega razloga je moj bioritem porušen, zjutraj sploh nič ne jem,.. beri: nisem lačen. Zdele pa malo pišem po forumu in nažigam na kitaro Johnny be Goode... Skoraj nič na svetu me ne zašvica tolk kt igranje tegale na kitaro. Tko da novemu plodovitemu dnevu na proti!

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa je šou...vikend :mezik: Se je spet vsa familija zbrala.Sestre z dvema majhnima otrokoma in smo šibal.JE fajn z otroci se ukvarjat.

Sam kaj ko pol začnem razmišlat v tem smislu: ''Lej kako se majo fajn jst pa samski in sm pol kr mal žalostn''.Pa še nedela,ko grejo vsak na svoje...

Mah ja,enkrat bo že...life goes on.Pridejo bad times and good times.Thatz life.

Sem glih razmišlal da bi si dal tattoo:Good times-Bad times.V takih umetniških črkah....na vrat,zadej xscratchx

Darling,stand by me
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prejšnji teden sem kupil eno napravo za stimuliranje različnih stanj zavesti. Odkar jo uporabljam, rabim 20% spanja več, nimam pa točnega pogleda v to, al sem zarad uporabe tega k'j b'l al pa k'j manj prfuknjen. Hm ...

 

ccc - grem spat; nočko :o|o:

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To kakšna mamica si?? To se je pa malo za zamislit.

Bolje - prijaviti socialni službi. Tako. xDDx :vragec:

Na Rebelde jo ne spustiš x?x x?x x?x Joj joj. A bo jutri že govorila s teboj?

Mislim da hujše kazni ne najdeš :palec:

 

Jap - skoraj sem res za prijavljanje socialni službi.

Ker bile poplave silne, žalostne oči, smrkanje in vse kar pač sodi zraven. Se pa je pojavila včeraj zvečer ena možnost, da tole rebelde le gre skozi - pomeni prevoz tja, spremstvo in koncertriranje samo..pa prenočišče, da bo na koncu le prišla do tja. Seveda, če bo dobila še karte. Štiri komade v bistvu.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jap - skoraj sem res za prijavljanje socialni službi.

Ker bile poplave silne, žalostne oči, smrkanje in vse kar pač sodi zraven. Se pa je pojavila včeraj zvečer ena možnost, da tole rebelde le gre skozi - pomeni prevoz tja, spremstvo in koncertriranje samo..pa prenočišče, da bo na koncu le prišla do tja. Seveda, če bo dobila še karte. Štiri komade v bistvu.

upam da je uspelo!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Projekt karte - uspel. Sosed moral ponje, ker ata, mama,soseda v službi...in ta mlajša prejle vzhičena in čisto paf. Sem kar morala jo spomnit, da pa zdaj lepši pogled v redovalnico pričakujem...in nič pregovarjanja okoli domačega branja(vse za nekaj dobro res)...

 

Sicer pa je nekaj v zraku. Vsi se samo kregarimo. Jaz z dedcem - on z mano, frendica z možem, soseda s svojim tudi, sestra pa je itak svetovna prvakinja v tem. Nobelovo nagrado za potrpežljivost bi morala že zdavnaj dobiti.

 

Kje pa je Marsa? res...polno živi in nima čas x:)x x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...