Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

po treh đointih se mi zdijo roke nenormalno velike.

Ali pa sem spet vzel v roke daljinec od glasbenega stolpa, namesto od televizije.

muzgam bonbone in razmišljam, da bi šel na pico.

verjetno bom skadil še kak čik in se odpravil na vsakdanji vandalistični pohod.

sovražim mrzli november

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Ja - Hazole se bodo premaknile v svet... ali pa tudi ne, ker neko vožnjo z vlakom planiramo.

Pri nas se je že vedelo, da je vzhodna tribuna boljša, ampak samo za zahodno dobili še karte...ampak ni panike na koncu. Glavo, da bo tam. In ima vso pravico jokat in kričat, total pa skratena pravica do prerivanja in dotikanja rebeldčanov in fehtanja avtogramov. Predvsem gužvanja nema. (tak smo rekli..upam, da bo se to spomnila, ko bo tam)

 

Znorela včeraj tudi eno rundo, ko prišla na banko - zdajšnjo poslovalnico mi bodo porušili in sem pač prestopila na drugo - ki mimogrede bljižje domu in vse, ampak mi babnica tam zakomplicira nekaj..eh...

 

He he he x:Dx x;)x , si mislim, da je vsa srecna, da jih gre gledat in poslusat. Tule nikomur ni jasno, da je v Sloveniji taka norija. Je pa bila tule pred casom tudi in je celo knjiga izsla o fenomenu Rebelde x;)x .

 

Sicer pa strasen teden tule za Mehiko, zaradi letalske nesrece v torek z 8 pomembnimi ljudmi v politiki, najtesnejsi Calderonov sodelavec in tudi najboljsi prijatelj je izgubil zivljenje v nesreci. Nikomur jasno, kaj je vzrok, vsak po svoje ugiba za kaj gre.

 

Je pa zadeva taksna, da je letalisce v mestu. najprej je bilo zunaj mesta, potem se je pa mesto tako razbohotilo, da je letalisce v mestu in eksplozija je bila v mikro gozdicku ob eni najpomembnejsih avenij v mestu - Reforma, zato so bili tudi pesci in vozniki zrtve in poskodovani v nesreci. Jaz bi morala uciti Nem ob tisti uri v zgradbi v blizini in bi bila zaprta dodatne 3 ure po tem v stavbi, pa je moj studentek nekje na sluzbeni poti.

 

Vse take zadeve me spomnijo, kakp dragocen je vsak trenutek v lajfu in kako se nima smisla sekirat za nepomembne zadeve.

 

Pozdravcek vsem in 777 x:Xx :vragec: x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

novo frizurco mam :)

prvič od 6. razreda spet kratke spredaj... x:)x

 

F O T K O :att:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

juhu vsem, spet po doolgem casu xDDx

vmes prezivela bolnico, ker se je dusica po osmih tednih moje nosecnosti odlocila, da ne pride k nam :sori: ...

mi je pa ta izkusnja prinesla zelo dosti, saj sem marsikaj spoznala in marsikaj premislila o svojem trenutnem zivljenju xcivx .....zalost ob izgubi je bila velika in za kar nekaj casa sem se umaknila iz sluzbe, interneta in sploh zunanjega sveta.... tudi mozek je bil zelo prizadet, pa otrocki tudi, ampak smo se dosti pogovarjali, pa ze brojimo sitno do drugega leta, ko lahko spet povabimo novo dusico medse xsrcx :palec: ...

drugace pa sem se spet zaposlila z jesenskimi opravili...

ja, zakljucila obdelavo ozimnice, vceraj sva se z mozekom zribala in dala kisat dva zakla zelja , pa malo repe sem vlozila, komaj cakam skisanje...

ja, tudi eno leto modrejsa postala, pa na dieto sem se vrgla, ker imam za " podarit " 5 kg...gratis....sem se odlocila, da se spet spravim v stare hlace :inocent: ...

drugace pa sola, pa ta srednji otrocek zacel dobivat ocene, ki niso vse petke, pa ni glih zadovoljen.. jaz verjetno najbolj cakam, ko bodo pocitnice, saj sem sole sita...stalno neko sranje, pa se vcasih sprasujem kdo je tu pelisnjen :inocent: ... zakaj ni vec takih uciteljev, ko "nasa " Mateja xDDx ?

aja, pa stiriurni delavnik sem si spremenila na sesturni, ker sem itak stalno dalj v sluzbi, pa naj bo se placa, tak ko treba....

 

evo, toliko iz Prekmurskih predmartinovih poljan....

 

bodite prekrasno in osredotoceni

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

upam, da se psihicne rane zacelijo. xcrossfingx

 

ja, zanimiva tema.. o izobrazevanju, sistemu izobrazevanja itn.

veliko lahko naredijo tisti, ki imajo svoje otroke, da jim omogocijo neko mero razumevanja, razlocevanja dolocenih okoliscin, negovanje vrednot in zadovoljiv vpogled vase, ob vsem drugem kar spada zraven. Se strinjam, nic kaj lahka naloga.

Otroke imas, tako tudi veliko dela in ogromno mero odgovornosti.

hvala enako

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tipka,

nice to see you. Prepričana sem, da si se zamislila nad vsem. Malo je včasih treba umiriti življenje in poskrbeti zase in za druge. Sicer so naše življenjske preiskušnje hude, ampak vse je šola.

 

Pujsita,

a pri vas pa kar takle imate? No slabo spremljam poročila, pa res nisem vedela.

 

Tudi sama sem bila v velikem direndaju. Moja dobrota in naivnost -kot temu reče Klarus, sta mi vzeli neakj noči spanja. Ampak, svet je vseeno lep, in če je ena oseba pokvarjena, ne pomeni, da so za to pa vse pokvarjene, mar ne? Gremo dalje, v nov dan.

 

RBD - skoraj znanstvena fantastika je bila, da smo dobili karte za Golden ring, al kako se že reče. Hčera odrasla, ampak je pa nečak v najstniških letih.

 

Uživajte. x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tipka, drži se. in pogumno dalje. xsrcx

 

danes doma, koristim ure. se selim iz svoje sobe v svojo prejšnjo sobo. si jo včeraj prebarvala. strop svetlo moder, stene marelične.

pohištvo še moram prestaviti. ga bova z mami poskusli prestaviti. saj ni tako veliko.

ugotavljam, da postajam vse bolj živčna. stari vse slabše vpliva name. s svojo pijačo. upam, da čimprej dobim neko službo za malo dlje časa.

pa da šibam stran od tule.

aja, v ponedeljek bila v ljubljani. naredla dva izpita, z 9 in 10 x^x še malo, pa bom oddala svojo mag. nalogo. eno poglavje še moram napisat x^x

vsaj nekaj, kar mi je v veselje..

 

miren dan vsem x:Xx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tipka res mi je hudo in upam, da boš čim hitreje podarila teh pet kg in še kakšno dekco zraven.

Res te razumem - kajti pri meni je trajalo leto dni. Je pa res, da sem se zapirala vase, se navzven smejala in bila dobre volje, v resnici pa hudo trpela. zato se kar pogovarjajte in deli vsako misel z ljudmi, ki jih imaš rada in imajo radi tebe.

 

te pa seveda občudujem - v današnjih časih se odločat za veliko družino...hm hm..vsaj velika jajca in poguma na pretek...ker glih zadnjič sem ginekologinji izjavila, da si niti pod točko razno ne morem predstavljat, da bi bila noseča - zdaj, ko recimo starejša stara skoraj 20 let, mlajša pa bo 15...se mi je ženskica hudo smejala in pravi, da se ravno ogromno žensk odloča za še enega otroka - v ravno takem času...No...jaz nekak ne bi več.

 

Pujsa - oprosti, nič nisem vedela o tem. Slabo poročajo tule in če ravno ne umre 200 ljudi že skoraj ni omembe vredno. (grdo se tole bere, ampak tak pač je)

Bom preverila zdaj kaj o tem..(Glavno pa, da si ti vredik in vsi ki jih imaš rada)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo to, kakšne kave vse obstajajo- in dišiiiii, tako močna, prava kava...

espresso

bio kava

caffe crema

v zrnu

mleta

ampak za tale moj Tchibo combo, sem včeraj sprobala, ko so 2 punci meli promocijo... res bi mela to- avtomat na kapsule Tchibo, vsako jutro , v moji mansardi...

x:px :inocent:

definitivno, ne bi več kuhala turške kafe v đžezvi.

ta teden je prišla roba ful v iber huda, vse živo za sladkarije...izdelovalec čokolade in pralin, za piškote, mešalci, modelčki, prti, kozarci za čokolado vročo, belo kavo, ...

pol imamo-

ta teden novo,

vsak teden nov svet, "src bum"

samo še ta teden

http://www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfi...oryName=phase_1

Uh!

najbolj grozno je tisto vroča čoko, gor sladka stepena smetana posuta s čokolado mleto ali kakavom...

x:px imamo tudi CD za kavarno... :vio:

najboljš je ko prelagam moško spodnje gate in pidđžame, copate in nogavice za spanje.... xDDx

 

itak je samo za ta lepe vse to, tko da splahnjenim ne damo nič.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nocoj imam spet nočno, pol še eno nočno in če bo šlo vse po sreči, bom kar sfurala s temi nočnami in combotom.

 

sej pride vsake tolko kaka stranka čudna in nikoli ne veš, s kjere strani te čaka poučna, ampak ko jaz začutim kak mi ušesa štrlijo iz mastnih pramenov in , zobje zadahnejo po vsebini hladilnika, vem da sem doma tut jaz.

 

povrh tega sem plačana za svoje delo,... x^x x^x x^x tko, da mi včasih pride do grla, ker vem da stvari niso trajne dost, in da lahko letiš za vsaki šit, ko nisi niti zaštekal pojta. in zato sem tko zgubljena v tem, večinoma, velikokrat pa kar sfuram, ...priporočam občasno kako pomoč v obliki tabletke kakšne ;) to te prizemlji. dominorr npr. od stresa.

 

tko, da jaz čimprej da zdelam svoj faks, ... upam, da se ne bom mogla še poročit s kom. a? A?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, v ponedeljek bila v ljubljani. naredla dva izpita, z 9 in 10 x^x še malo, pa bom oddala svojo mag. nalogo. eno poglavje še moram napisat x^x

vsaj nekaj, kar mi je v veselje..

Pridna puca.

Razturaš :palec: :palec: :palec:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tipka, zal mi je, da moras skozi tole :sori: , ampak me veseli, da to prebolevate skupaj kot druzina xsrcx :palec: .

 

Audi, fajn te je spet mal prebirat x:px x8Dx .

 

Nataly, da te se mal poupdatam, vceraj so isti predel mesta evakuirali. Eden od bolj fensi je, Polanco, kjer veliko ljudi dela in bolj premozni lahko zivijo. Razlog je bil pa v tem, da so bili prepricani, da spusca plin nekje v napeljavi. Pred leti je bila ogromna tragedija v Guadalajari, ko je spuscal plin. Jasno, da so bili ljudje panicni, prometni infarkt, metroji okupirani z maso ljudi... Na sreco se je izkazalo, da je spuscala cev, skozi katero tece snov, ki je primes plinu. Morajo bit nekaksne cudne konstalacije tam gor :o|o: .

 

 

Drugace se pa spet obeta pester vikend po tecaju danes x:)x .

 

777 x:Xx :vragec: x;)x in pozdravcek vsem xsrcx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tipka, dobro se drži, imaš odlične cilje, kar pogumno naprej!

 

Tko je tole, danes sem bil prvič pri zdravilki, Theta Healing se reče temu, zanimiva izkušnja, se probam znebit starih obrabljenih lastnosti, ki me težijo, pa sem se zmenil za obisk pri prijateljici, ki se s tem ukvarja... bom poročal o učinkih :)

 

Ahja, petek zvečer, samski sem pa nič ne grem ven na kak dejt, ima še kdo podobno težavo?

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tipka, dobro se drži, imaš odlične cilje, kar pogumno naprej!

 

Tko je tole, danes sem bil prvič pri zdravilki, Theta Healing se reče temu, zanimiva izkušnja, se probam znebit starih obrabljenih lastnosti, ki me težijo, pa sem se zmenil za obisk pri prijateljici, ki se s tem ukvarja... bom poročal o učinkih :)

 

Ahja, petek zvečer, samski sem pa nič ne grem ven na kak dejt, ima še kdo podobno težavo?

 

Trenutno se oba ukvarjava s starimi vzorci, navadami........

Deluje, posledice (reakcije) so tudi prisotne :O: ampak se da pregurat.

Tudi jaz pri prijateljici to delem, ker drugače je to kar 50€ za eno seanso.

 

Kar se izhoda v večernih urah tiče, sva tudi na istem.

Doma na kavču v družbi televizije ali dobre knjige.

 

Saj ni tako slabo samsko življenje, samo večkrat je prazno v stanovanju.

To pa je zoprno. xrolleyesx

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

So mi pojedle obesek za ključe... je prišel poleg avta... (oblika kot duda) x8Dx

 

ku je luštna nova ford fiesta http://www.ford.si/spg/getImage.asp?imageN...col_promoq3.jpg btw, bi lih tako barvo tudi... temno siva... :vio: pretty woman

 

mogoče bo naslednja, ko ćez leto in pol to odplačam - en fordič verjetno... ne čutim posebne razlike med njimi... s tem ,da bolj zaupam ker ford je ford, kuhac, ni citroen in ni opel, vozila sem wolksvagen in opel ter renault, nissan, ... meni vse kul. x^x samo da ne rošta. ta je ful v redu, stara 7 let, fura... čez celo slo po potrebi , varno... in komot za pse, prevoz novoletnih okrasij iz gozda (recimo)... :2src: ko bom mela svoj plejs...

 

jaz sem si đželela, po prav povedano- en kombi. x8Dx ... (no comment, če bi imela prodajo artiklov za nego telesa, če bi potovala, za kužke, ...) samo pol bi :OO: xrolleyesgx sumljivo gledali , tista ki se fura s kombijem, ... pač ni tako mestni, alla vsakdanja uporaba. ne vem zakaj ne? veš ku je lahk nemo svetlo moder lep.... čeprav ni mestni, ... je brihtna izbira, če že kupuješ.

 

to je panika zjutri, k o grem po šihtu še delat in ne "domu spat", to je pošiz... pa ne morem jaz bit skos s folkom znanim in predvidljivih okoliščinah. nekateri pač pošiz samo da je neka energija zraven, zato se je najboljš zdnt.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, pa kangoo... x:)x :o|o: potem se je zgubila loli, pa me boli k za vse od takrat, je vse dobro samo da fura.

 

ko se je loli zgubila enkrat v gozdu, veste kako je to... ok, pljučih so mi pobrali en sklop mehurčkov...eno noč ne spiš... obstaja možnost, da je ne bo več (kot mojih muckov)... zdaj gremo tja kjer je znano, ko se spustimo laufat- od takrat. tijicaaaaaaa, je ful njuškalo ona se izgubi v dolini in te najde na vodoravni cesti v hrib (sabotin), po eni xy poti smo šli tokrat... in najde... vsa zadihana, vroča, rdeče očke, pena...

 

muhahaah

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst grem spaaat,utrujen od kopanja lukenj za drevesa x:Dx Pa zunej nč ne dogaja,vsi sam pijani..itd...Ni to zame,no more.

U šit...sej res,,,,kostanj mam še....pa jutr porabt...

 

L-Noč*

Darling,stand by me
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

upam, da se psihicne rane zacelijo. xcrossfingx

ej hvala, ja saj se bodo...sem borec, ki se ne da xDDx

Tipka,

nice to see you. Prepričana sem, da si se zamislila nad vsem. Malo je včasih treba umiriti življenje in poskrbeti zase in za druge. Sicer so naše življenjske preiskušnje hude, ampak vse je šola.

ja, audi, vcasih bi grizla in obdolzevala vse okoli sebe, zdaj se mi je res posvetilo...ce ne gre milom, gre pa silom :inocent:

Tipka ... vse dobro tebi in tvojim fantom ... in xcrossfingx :detelca:

Hvala Jeti :palec: xsrcx

Tipka, drži se. in pogumno dalje. xsrcx

xsuperx

Tipka res mi je hudo in upam, da boš čim hitreje podarila teh pet kg in še kakšno dekco zraven.

Res te razumem - kajti pri meni je trajalo leto dni. Je pa res, da sem se zapirala vase, se navzven smejala in bila dobre volje, v resnici pa hudo trpela. zato se kar pogovarjajte in deli vsako misel z ljudmi, ki jih imaš rada in imajo radi tebe.

 

te pa seveda občudujem - v današnjih časih se odločat za veliko družino...hm hm..vsaj velika jajca in poguma na pretek...ker glih zadnjič sem ginekologinji izjavila, da si niti pod točko razno ne morem predstavljat, da bi bila noseča - zdaj, ko recimo starejša stara skoraj 20 let, mlajša pa bo 15...se mi je ženskica hudo smejala in pravi, da se ravno ogromno žensk odloča za še enega otroka - v ravno takem času...No...jaz nekak ne bi več.

ja, jaz pac ne drzim v sebi, nekako ne znam... sem pa osmislila zivljenjsko izkusnjo, jo sprejela in grem dalje x:)x ...ja, velika druzina...o tem sploh ne razmisljam, mi je to pac veliiiika zelja in hkrati izziv, ki me bogati...ne znam opisat zelje po se enem otroku...sem mislila, da me bo minilo, pa me ne :inocent:

Tipka, zal mi je, da moras skozi tole :sori: , ampak me veseli, da to prebolevate skupaj kot druzina xsrcx :palec: .

ja, sem se ze velikokrat zahvalila mozeku, pa otrokom potihem , pa Bogu ali kosmosu, da imam tako druzino okoli sebe...ponosna nanje xsrcx

Tipka, dobro se drži, imaš odlične cilje, kar pogumno naprej!

O Ninc, tebe pa ze dolgo nismo brali...vsaj jaz ne...me sicer res ni blo dolgo gor...hvala tudi tebi za lepe misli...

res lepo je vedeti, da kdo misli nate, gre potem vse lazje x;)x

****

danes bili bolj na izi, vceraj bila z mozem celi dan na Ptuju na semniraju, zvecer pa malo martinckali ...

, prvic v zivljenju pila zweigelt xrolleyesx rdece vino, pa malo sircka pikala zraven...

jutri pa grem res na locevalno x^x ....

tak, zdaj udesila vse cote , ki sem jih oprala cez vikend, speglala sluzbeno haljo ( ker je edina stvar, ki mi je susilni stroj ne spegla :vragec: ), pa posodo spravila v stroj, zdaj se operem po tleh, pa v banjo malo citat...sem si nabavila drugo knjigo Transurfing realnosti; Vadim Zeland ...ful dobra....so jo nekaj omenjali v temi duhovna literatura, pa mi valjda ni dala mira...priporocam :palec:

bodite v cvetju

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, jaz pac ne drzim v sebi, nekako ne znam... sem pa osmislila zivljenjsko izkusnjo, jo sprejela in grem dalje x:)x ...ja, velika druzina...o tem sploh ne razmisljam, mi je to pac veliiiika zelja in hkrati izziv, ki me bogati...ne znam opisat zelje po se enem otroku...sem mislila, da me bo minilo, pa me ne :inocent:

 

Mojca

 

 

xwizardx šele zdaj videla xcrossfingx

 

drugače pa tudi to mine...vse n a tem svetu mine..

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xwizardx šele zdaj videla xcrossfingx

drugače pa tudi to mine...vse n a tem svetu mine..

ja, ce ne prej, ko se bo materializiral otrocek x^x , pol bo valjda minilo x:Dx

uzivaj,

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

včeraj je blo nekaj ful groznega, tako, da nisem uspela sploh več nič napisat, ... poleg prehlada, sem na coldrexu, no prob.

 

v motelu naj bi prespala ena skupina folka v kateri je bil tudi minister virant z ženo, in klapa... pridejo ob dveh treh ponoči... pa vsi okrog mene... ok ključe sem potalala, ma ne grejo stran, ... vsi tam pred pultom. panikeee...

 

pol ena , da bi oni šli še naprej žurat in da dam kaj muske, jaz pa njej da ne morem, ker trenutno ni radia... (no comment, drugi gosti pa spijo), pol oni da škoda ker ni plesne dvorane in mini bara v sobah (svašta!), pol ta baba še ne zna nehat, da bi muuuuske, pa deeej noooo, da bi samo malooo muuuske, bojo oni kar tam bli, ipd... ne moooorem, ker ni radia!... in tko eno 20 krat, medtem pa so me drugi spraševali kje so kaki night clubi za mođžke in ženske (ane , namig, namig...) v NG, da kam bi jaz šla, če bi šla s tipom na pijačo, jaz pa da ne pijem, ok pa na džus, ok... v centru bi se kaj najdlo, ... in zajebancija.... da se mi očitno ne da iskat (jaz pa nisem vedla, če se zaje ali res...), ker so najdli lih ta pravo, ane. in me vpraša en iz skupine da kaj pa tista z napisom in črto na sredini na rondoju,... swašta... torej kurberaj. ponudila sem jim tudi igralnice, pa da oni niso od igralništva.

 

ok... minister in žena se spravita gor, in spokajo ... počasi... jaz totalka v p., ker so res navalli name, pizda.

 

 

in pridejo trije dol, da bi taksi ... komi dobim ene telefonske in kličem, en da ne more ker je v goriških brdih, drugega ne bobim, komaj vtipkam številko, številka ne prime... ipd... so se spokali nazaj v sobe :lol: ;)

 

in še posebej so mi rekli (sodelavka, prenesla od sinčka-šefeta od šefice, od katerega je punca šefica pri nas)... da se posebi potrudim za to skupino, vse sadje na mizo ipd... svašta!

 

potem sem se odločila, da jaz nisem oseba za to, če me odpustijo, naj me, ker je itak mrzlo zunaj in se mi ne da kej dosti se trudit za ta kurčev job še dodatno, majke mi. da bi lovila še po pasji razstavi goste in jim raznašala dokumente, jebo te... sej bi, glupa kot sem, ma no comment.

 

ćne vem, če sem sploh pri pravi, ker se mi to zdi navadno izsiljevanje kateremu je treba rečt ne. tko al drugače izpadeš budalam, ... sej sm bla kar ponosna nase, da sem sploh odigrala zadevo, ... da nisem skupaj s pultom in stolom se odtresla skozi vrata.

 

 

dobro da me niso pretepli.

 

ps- če bi kar jaz jim malo zaplesala :lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hudič je z ljudmi delat. Sploh s takimi, ki jim keš stopi v glavo. Oz. moč. ali pa si vsaj mislijo, da jo imajo..

Jekleni živci so včasih premalo. Pa res ne moreš bit vedno prijazen in nasmejan..a tam te nekdo gnjavi do onemoglosti.

eh..izkušnja več, pač veš koliko lahko v lajfu preneseš.

 

Recimo.

Evo problema.

Gume. Naročila jih...kao ugodna varijanta v firmi, plačilo na obroke in tako...zdaj pa nočejo same v Hazole prit x8Dx skoraj nekaj šit varijanta bo tole ratala.

Sicer pa bila v soboto usekana ko deska - mladi mošt dober ko šus, spraznila skoraj celo ročko(ker sicer mušice not padejo) pol pa me vrglo in zaspala ko ubita.

Aja pred tem pa gobarili vsi štirje - kar nekaj jurčkov še najdli - sicer za sušenje primerni(problem, ker se ne sušijo tako kot bi jaz rada), pa mavlekov(nimam pojma pravilnega izraza), sivk za vzorec. Zadovoljna kljub vsemu.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...