Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

:-) Nataly, ko takole "priletim" zmeraj vidim, da nabiraš jurčke...

Sama sem letos samo tu-pa-tam na kakšen kocen naletela, vse ostalo pa - tema :-)

 

---

Sicer pa sem živa in zdrava (seveda če koga briga).

Postala sem - ne več zasvojena z netom, ampak s filmi...

Na novo sem se zaljubila. Spet. V žensko. Belo. Na štirih nogah. Mojo kužiko. :-)

V tej jeseni sem se odločila, da bom tudi vsaj 2x na mesec zavila v gledališče.

Že tri mesece imam v planu da "bom pa danes začela s trebušnjaki" in nekako mi ne znese...

Že pol leta se odločam da bo potrebno izgubiti višek kilogramov, za katera sem se leta trudila da jih pridobim, sedaj pa me tiščijo ...

Imam občutljivo sklenino na zobeh in srebrnina je začela puščati "črnino" name...pomeni, da se nekaj kuha v meni :-(.

Lačna sem.

 

A kdo ve, kje se kupi elastin? Namreč v koži mi ga kronično zmanjkuje...

Pa če kdo rabi kaj pomarančnih olupkov...lahko me ostrga; bedrca so čisto pomarančasta...

In še nekaj imam na zalogi; če kdo slučajno potrebuje, za novoletno jelko...srebrne nitke (lasje)...vsega je v izobilju.

 

Tako je z mano.

 

Pozdrav vsem še posebno Marsi, Micku (InNjegovi), Astri (velikox jo sanjam in sploh ne vem zakaj), Nataly, Pujsiti, Otožni, Ruby, Krokodilčku, Vojku, Tini, umetnici, Tjaziyu, Bobnarju, MucaMaci...mogoče še kdo bil...nekoč nakladač, ki sem ga rada prebirala...

Ups.,..oni...ljubljanski frajer...jaaau...kdo že je bil... inteligenten možakar je bil...z veliko dozo humorja, ki mu je še posebej prišel do izraza v Ljubljanski-Mariborski navezi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

x:Xx ka je stara bajta, si prišla gledat :vragec: x8Dx a pa se naslajat...

 

no tak,,,mi sme tui sivi, stari , zoprni pa zmer bl trapasti....

 

edin v pesa se pa še nisem zatrapala :eek: ta nartabulš me zgleda še čaka x:Dx x:Dx x:Dx :vragec:

 

 

danes sem pa tak tečna , da bi bil milostni šus v glavo bla še najboljša rešitev :o|o:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Temu pa se pravi: Božji prst.

 

Cel čas sem premlevala, kako je ime tisti na tri črke...pa nikakor mi ni prišlo...

No, pa je tu: Lia x:Dx

 

Zgleda da tudi pozabljam intenzivno :inocent:

 

Eh, jaz zmeraj vihala svoj nos nad pasjeljubci...pa se mi je zdelo tako blesavo, da se nekdo s psom pogovarja, da ga boža in gladi, da... eh... pa sem spet tam, kjer sem že milijonkrat bila: Zarečenega kruha se največ poje.

 

Ej, ljudje, a veste kako fajn je imeti psa? Manjkrat zrenči name kot mož, vedno ko pridem domov miha z repom levo in desno in se me veseli; veselje mu je prebrati v očeh; ta stari pa..."No, koga boš dons spet izumla da bomo mogli delat?!". Pa veste, karkoli skuham, je pes vesel; ta domači pa kot po tekočem traku: Škoda da je paradižnokova solata in ne zelena, Saj je dobro...samo.... Fajn bi bilo, če bi namesto pancete dala hamburger...Hmmm...zakaj pa je smetana tu not, ne jogurt... Že spet juha... Ona pa...moja kužika... hvaležna.

Pa veste kaj je še fajn pri psu? :-) da mu lahko karkoli povem in z vsem se strinja. x^x x:)x x^x

Raaaaazen... ko greve v šolo... takrat pa... tudi ona nekaj po svoje. Ne smem jo preveč šolat, se mi zdi x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Temu pa se pravi: Božji prst.

 

 

Zgleda da tudi pozabljam intenzivno :inocent:

 

 

se podpišem Zarečenega kruha se največ poje. tud pod to se podpišemEj, ljudje, a veste kako fajn je imeti psa? Manjkrat zrenči name kot mož, vedno ko pridem domov miha z repom levo in desno in se me veseli; veselje mu je prebrati v očeh; ta stari pa..."No, koga boš dons spet izumla da bomo mogli delat?!". Pa veste, karkoli skuham, je pes vesel; ta domači pa kot po tekočem traku: Škoda da je paradižnokova solata in ne zelena, Saj je dobro...samo.... Fajn bi bilo, če bi namesto pancete dala hamburger...Hmmm...zakaj pa je smetana tu not, ne jogurt... Že spet juha... Ona pa...moja kužika... hvaležna.

Pa veste kaj je še fajn pri psu? :-) da mu lahko karkoli povem in z vsem se strinja. x^x x:)x x^x

Raaaaazen... ko greve v šolo... takrat pa... tudi ona nekaj po svoje. Ne smem jo preveč šolat, se mi zdi x!x

 

 

 

x:Xx da nisi ti neki moj klon, ali kaj x;)x pje , iste scene maš

 

sam jst sem toliko na slabšem, da mi je še pes crkno x8Dx

 

 

****

 

fajn te je čitat spet :party: :flowers:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen.... xrolleyesx

pa smo ga!!!!....vikend namrech.... x:px x:px x:px

bemu se tili odfuki neki ponavljajo.... xrolleyesx

dons frej.....jutr pa spet dalje delatzhurat.... xrolleyesx

in tko ke do nouga leta...ajajaj

 

zlomk....tralala

777 x:Xx -ou na nos v mehiko pa en gromozanski v revirje.... x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx da nisi ti neki moj klon, ali kaj x;)x pje , iste scene maš

 

sam jst sem toliko na slabšem, da mi je še pes crkno x8Dx

 

 

****

 

fajn te je čitat spet :party: :flowers:

Tui vesela x:px

Da nista obedve moj klon???

Ker sem vse kar piše Sanjalica tam gori - siva, nežno mehka na določenih predelih teleščka, sklenina mi se tui tanjša...pes me je vedno nad vesel(bolj kot vsi ostali ziher - mogoče maček izvzet)..menim se s cuckom in mačkom..Pesa sem tui v šolo gonila(ne vem kdo bolj pameten vun prišo x:px ) in vse...

Samo okoli kuhanja se ne dam...ko me ni in sem cele dneve v službi, me vsi orng pogrešajo in so magari s prežgano župo pol zadovoljni..samo da nekaj je.

 

eh...ni nam lahko x:Ix

 

In celo gume so prišle v Hazole...ne moreš da ne verjameš... :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

včeraj je blo nekaj ful groznega, tako, da nisem uspela sploh več nič napisat, ... poleg prehlada, sem na coldrexu, no prob.

 

v motelu naj bi prespala ena skupina folka v kateri je bil tudi minister virant z ženo, in klapa... pridejo ob dveh treh ponoči... pa vsi okrog mene... ok ključe sem potalala, ma ne grejo stran, ... vsi tam pred pultom. panikeee...

 

pol ena , da bi oni šli še naprej žurat in da dam kaj muske, jaz pa njej da ne morem, ker trenutno ni radia... (no comment, drugi gosti pa spijo), pol oni da škoda ker ni plesne dvorane in mini bara v sobah (svašta!), pol ta baba še ne zna nehat, da bi muuuuske, pa deeej noooo, da bi samo malooo muuuske, bojo oni kar tam bli, ipd... ne moooorem, ker ni radia!... in tko eno 20 krat, medtem pa so me drugi spraševali kje so kaki night clubi za mođžke in ženske (ane , namig, namig...) v NG, da kam bi jaz šla, če bi šla s tipom na pijačo, jaz pa da ne pijem, ok pa na džus, ok... v centru bi se kaj najdlo, ... in zajebancija.... da se mi očitno ne da iskat (jaz pa nisem vedla, če se zaje ali res...), ker so najdli lih ta pravo, ane. in me vpraša en iz skupine da kaj pa tista z napisom in črto na sredini na rondoju,... swašta... torej kurberaj. ponudila sem jim tudi igralnice, pa da oni niso od igralništva.

 

ok... minister in žena se spravita gor, in spokajo ... počasi... jaz totalka v p., ker so res navalli name, pizda.

 

 

in pridejo trije dol, da bi taksi ... komi dobim ene telefonske in kličem, en da ne more ker je v goriških brdih, drugega ne bobim, komaj vtipkam številko, številka ne prime... ipd... so se spokali nazaj v sobe :lol: ;)

 

in še posebej so mi rekli (sodelavka, prenesla od sinčka-šefeta od šefice, od katerega je punca šefica pri nas)... da se posebi potrudim za to skupino, vse sadje na mizo ipd... svašta!

 

potem sem se odločila, da jaz nisem oseba za to, če me odpustijo, naj me, ker je itak mrzlo zunaj in se mi ne da kej dosti se trudit za ta kurčev job še dodatno, majke mi. da bi lovila še po pasji razstavi goste in jim raznašala dokumente, jebo te... sej bi, glupa kot sem, ma no comment.

 

ćne vem, če sem sploh pri pravi, ker se mi to zdi navadno izsiljevanje kateremu je treba rečt ne. tko al drugače izpadeš budalam, ... sej sm bla kar ponosna nase, da sem sploh odigrala zadevo, ... da nisem skupaj s pultom in stolom se odtresla skozi vrata.

 

 

dobro da me niso pretepli.

 

ps- če bi kar jaz jim malo zaplesala :lol:

x:Dx

C'mon girl! xsuperx

 

Šibam jst v Lohatc k Felcu da mi gonilko dol vzame,tko da sploh....že tko se ne gonm pa mi bojo zdej še to nardil x:Dx x:DxBomo po novmu letu.Z novo barvo in novim zmagam na proti x:Dx

Darling,stand by me
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uhhh, sem morala iskat odpirač za vino- ena gostja iz Ukrajine bo donos pila in jedla čokolado sama v sobi. pač, normalno.

 

sem izpadla smotana- ker sem rekla, da ma tudi peneča rebula isti zamšk (IQ) in izkušnje... xrolleyesx kaj jaz vem, jaz sem mela to srečo,. da je blo treba vrtat vsakič. enkrat sem odpirala (sto let nazaj) ice tea tako, da sem razbila mu grlo, ostalo ni nič :)

 

k€ vem! da je tko, zdaj bo treba stornirat quercus, ker ga je vrnla. sej je čisto simpatična baba, malo obilna, ampak lih rečmo iČka... in tko, jaz pa palim na take, ker me je spomnila na eno. :inocent: kok mam jst alergijo do takih x8Dx kill me now.

 

veš tisto, prpele pimpa, ki malo bol touče slovenjščinu... pa on ji reče tista punca tam bo ostala še , a ona dupla ... mislim ful polajsačeno. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

itak, sem flila, sem jima šenkala eno 10 eur, ker sem se uštela pr sobi, drugič sem pa prov računala, ker bo ostala še eno noč, ka je tko prijetno. sem ji tudi rekla da ni kruha in ji nisem dala ne mannerjev ne jogurta. ker je to za zajtrk, to je sploh moja dobra volja, da sem tupu dovolila it gor za 15 min.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dela :vio:

Sem že mislil, da je konec sveta ! x:Dx

Polna luna ? :inocent:

 

Meni pa včeraj dopoldan, kot nalašč avto ni hotel vžgat..., tako da nisem mogel na jutranji trening, bemtiš. :o|o:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram priznat da je na koncu vseeno mama tista na katero se lahko resnično zanesem... xrosex

 

Danes sem po dolgem času spet "uklopla" reiki povezavo, sem mislila da mi raznese možgane od skrbi in razmišljanja kako najti način da rešim situacijo... no po cc. petnajstih minutah me je obšel popoln mir, napetost se je sprostila in mračne misli so preplavile misli o zaupanju v Stvarstvo, angelčke, Vesolje, v zaupanje da se bo vse uredilo pravočasno...

 

...no in potem me kliče mama... in brez jo kaj vprašat je rešla vse kar me je najbolj mučlo... zlata je xsrcx

 

***

Jutri grem pa v Radence za en teden x:)x Bom vsaki dan napravila en krog plavanja v bazenu še za vas :flower:

 

Bye-bye x:Xx x:Xx x:Xx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix čaw spet :palec:

 

jaz sem teh nekaj dni brez foruma preživela ok, saj sem imela ful opravkov, le občasno sem vletela na forum... in ugotovila, da se ne da gor in je blo čist luštno, ker imam svoj privat blogec na katerem se lahko izražam. . .

a je vseeno manjkalo.. ena mini navada :O:

 

 

niti ene še nisem premagala do konca, vse nekaj vlečem v malih koščih v sebi... :inocent: vedno manjših... res, včasih se mi tako odvali kamen s the pleČ, :o|o: ...

 

 

lp, vsem in veliiiiiiiko življenjskih dogodkov, ... sem imela obdobje, ko nisem melan kaj napisat, pa

 

sem naložila vse v rošce dala, da je izpadlo neki. svašta. ker včasih ful rada kaj doživim. x:)x

 

 

 

 

 

sej ne bi rada zamorila, samo bi povedala še (če smnem) mji je vseeeno za VSE... ker sočutim energije ... mislim sploh ne vem kwa se matrate s to, sm mislla da jje u+tudi ona belle de jour,... nehi se mi prdačit tlele, ok.

 

 

jas ti privoščim, samo ne me jebat, pizda, e...

 

eko, zdej lahko napišem, da naj bi mela v sredo naslednji teden tečaj na jobu za požarno varstvo, a bo ... tam en kup pup in tri tipa in imam ful opravkov sigurno kje drugje. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pofočk

 

Res je droga tale forum.

Vsem zasvojencem priporočam, da se včanijo sem in zamenjajo substanco zasvojenosti.

 

Marsa, Mitja in ostali, HVALA VAM, DA SMO LAHKO TUKAJ IN SI IZMENJUJEMO MNJENJA.

Nihče od nas se verjetno ne zaveda, koliko truda vložite v to, da se lahko razvajamo in zasvajamo z besedami ki jih napišemo ali preberemo xg:Dx xokkx :2src:

 

Sem se že spraševala če je konec naših "jamran" in debat, ali se bo še dalo poklepetat................

Super da smo nazaj.

 

Zato vsem urednikom en velik xsrcbumx

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Forum spet dela.Hvala,ker prenašate moje izpade x:Dx

Jutri pa še zadnjič v gozd po drva,da mi bo toplo v zimskih dneh,čeprav ni preveč ok bit sam v tko velki hiši.Tudi,če imaš toplo pečko x:)x ....če daš i zraven,pa se zna zgodit hard times x:Dx

V glavnem....hvalabogu da je vikend,gume smo zamenjal,oziroma jutr grem v Lj jih zamenjat,pa po brusni papir za kolo,da ga dam pol barvat.

Sem se odločil kar za Oranžno-rumeno-črno kombinacijo.It's nice,high five x:Dx

 

See ya later aligator,

 

ABCfreek

Darling,stand by me
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen.... x:Dx x:Dx x:Dx

fak....tale forum.... xrolleyesx

srecham ucheri sred metelkove shefico (marso), pa ves panichen: "A je kej narobe de ne dela?"

pizda sm blesauc... x:o)x

she mal pa konc vikenda... x:px

 

zlomk.....tralala

vsi uni x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx povsod tja k ponavad.... x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobro jutro vsem x:)x

jst s ponosom povem,da mam prvič v lajfu doma računalnik x:Dx ja,v teh cajtih x:Dx

sicer ga najbrž še vedno ne bi,če ga ne bi dragi prvleku x:Ix

sicer bi moral internet že prej bit zrihtan,ker sem namreč že mesec in pol na bolniškem,v novem ,še ne zrihtanem stanovanju

in je že mal dolgcajt postalo .

ves čas sem preživljala na vrtu s knjigo v rokah,pa mal meditirala,vizualizirala,razmišljala,pa tud kej pobarvala,porisala x:px

ja,stene so ga naj.... x:Dx

zajebano je met sfukano koleno in čakat tkole na operacijo,kr neki.nisem navajena neki posedat doma,manjka mi narava,včasih družba,ker sem skozi sama doma....no,paše v določeni meri,sam zdej je že preveč te samote.

rada bi šla v gozd,k rekici,morju ali pd.... xnckrivx

nič,danes mam spet pregled pri zdravnici,pa bomo vidli kaj bo s to bolniško xrolleyesx

po eni strani je bolje ,da se ne naprezam,po drugi ne morem več bit doma ,kot kaka gospodinja-DA NE BOM SLUČAJNO ŽAJFNC ZAČELA GLEDAT x:Dx :O:

no,bomo vidli.operacija je še daleč,ker je naš zdr.sistem pač tolk v kurcu,da morč z zjebanim meniskusom in križnimi ligamenti čakat kot bedak

na operacijo od 2-8-ih mesecev.groza,za spljuvat !banda.ja,če maš veze al ,če si športni as maš pa to tkoj zrihtano,ne?! :sniky:

mater jim!še dobro ,da gledam zmeri tko,da je v vsem neki dobrega,ying yang pa to...karma al akarkoli že.jah,tko je.

lep dan vsem še naprej! x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cigančica -saj bo. Mehiških pa res nea glej x:px x8Dx

 

Mi pa se bacili u stroške. Spet. Ta velki nabavili računalo, da ga odvlekla v Mb. Pa preštevamo ostanke in preračunavamo, kako preživeti do naslednje plače..pismo..bankrot bom, če bo šlo tak naprej. Kaj pa moj frizer ino kozmetičarka, ki sem planirala???? nema, do božičnice..če sploh ta bo, glede na situejšn. Pikola.

Sicer pa se z gospičem že celih štirinajst dni nisma ama nič skregala :eek: celo narobe. ful prjazna in nežna sma drug z drugim. Hm..in celo fraj si v četrtek vzel, da me pospremil k dohtarci in pol me dobesedno po rokah skoraj nosil..še pizdit se nisem imela za kaj(pa tudi volje in moči ne) tak, da je za pohvalit to. Se človek bi takega lajfa hitro privadil x;)x x;)x No, zdaj pa ga opet ne bo cel teden doma, boma s tamalo kraljevale na bregi našem. x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj.

se oglašam iz službe. mater, imamo mrzlo. čist pomrznjena že. komaj tipkam. desne roke skor ne čutim več

si skušam roke greti nad svečko :o|o: pa vroč čaj pijem. pa nič ne pomaga. neki nam očitno crknilo :o|o:

lep dan vsem.

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...