Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Hm, s Primatom sva šla spet za 10 piščancev stavit, kdo bo v enem mesecunolj shujšal. Ob petih je blo komisijsko tehtanje, zdele bo še zadnja orenk večerja, jut'r pa začnem.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo jaz res ne vem kaj pomeni pofočk,..naj nekdo prosim razloži :) Čvek? Prvič slišal besedo pred ene dvema tednoma,..zdaj pa spet.

ti jaz povem,pofočk je v internetnem jeziku kot nek pozdrav oziroma,se je nekdo s "pofočkom" samo za hip prikazal tule....neki tazga.... x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, s Primatom sva šla spet za 10 piščancev stavit, kdo bo v enem mesecunolj shujšal. Ob petih je blo komisijsko tehtanje, zdele bo še zadnja orenk večerja, jut'r pa začnem.

 

lalala

sm enkrat že napisou. 10 % swoje teže, u enem mescu, widu si pa me. nism se zajebawu. če te zanima kuko, kr upraš.

sam na wem kuko ti bi znesl, glede na to da si naš x:px xcheersx

 

 

ti jaz povem,pofočk je v internetnem jeziku kot nek pozdrav oziroma,se je nekdo s "pofočkom" samo za hip prikazal tule....neki tazga.... x:)x

beeeeeee....

k se igraš skriwauca mižauca, pa k se skriwaš, pa k te un k išče ne najde, pol prpizdiš iz kšne omare kukr hitr moreš na štart, tam k je un šteu do 10, medtem k ste se vi skriwal, prtegneš po g točki in rečeš en dwa tri zame x^x

bemu... a je še tko?

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm enkrat že napisou. 10 % swoje teže, u enem mescu, widu si pa me. nism se zajebawu. če te zanima kuko, kr upraš.

sam na wem kuko ti bi znesl, glede na to da si naš x:px xcheersx

 

 

 

beeeeeee....

k se igraš skriwauca mižauca, pa k se skriwaš, pa k te un k išče ne najde, pol prpizdiš iz kšne omare kukr hitr moreš na štart, tam k je un šteu do 10, medtem k ste se vi skriwal, prtegneš po g točki in rečeš en dwa tri zame x^x

bemu... a je še tko?

a si ti kej kadil mogoče? x:Dx xrolleyesx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm enkrat že napisou. 10 % swoje teže, u enem mescu, widu si pa me. nism se zajebawu. če te zanima kuko, kr upraš.

sam na wem kuko ti bi znesl, glede na to da si naš x:px xcheersx

 

Se spomnim tistga tvojga jedilnika. sebinsko se mi ni zdel zanimiv, ob njem pa sem glede na kombinacije (česen, zelje ...) pomislil, da mora biti pravo doživetje iti za tabo na sekret.

 

se prau, da ni weč tko, ker kadiu kej konkretnga nism že gooodinama x:Ix

 

Hm, s'm jst tud mislu, da si non stop nakajen al pa nabasan. Če te pa na suho tolk rola, pa tok boljš.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

beeeeeee....

k se igraš skriwauca mižauca, pa k se skriwaš, pa k te un k išče ne najde, pol prpizdiš iz kšne omare kukr hitr moreš na štart, tam k je un šteu do 10, medtem k ste se vi skriwal, prtegneš po g točki in rečeš en dwa tri zame x^x

bemu... a je še tko?

Točno tako.

:palec:

 

ti jaz povem,pofočk je v internetnem jeziku kot nek pozdrav oziroma,se je nekdo s "pofočkom" samo za hip prikazal tule....neki tazga.... x:)x

In točno tako :palec:

 

Hm, s Primatom sva šla spet za 10 piščancev stavit, kdo bo v enem mesecunolj shujšal. Ob petih je blo komisijsko tehtanje, zdele bo še zadnja orenk večerja, jut'r pa začnem.

 

lalala

Ker tudi jaz nekaj čaram z dijeto, in je dokaj enostavna, sem sigurna da ne boš stradal.

Ribice, zelenjava........ :2src: xsrcx

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti jaz povem,pofočk je v internetnem jeziku kot nek pozdrav oziroma,se je nekdo s "pofočkom" samo za hip prikazal tule....neki tazga.... x:)x

 

Hvala cigančica. Zanimivo tole,.od kod se je ta beseda vzela. x:Dx A to si zdaj po novem kr zmišljujemo neke nove besede* x:Dx :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sorči, sam tale ni nova...beseda...."pofočkati se" izhaja iz otroške igre, ki jo je opisal janko.....razen, če se vi tega niste igrali....... :inocent: ....kar pa skor ne verjamem..... x;)x .....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sorči, sam tale ni nova...beseda...."pofočkati se" izhaja iz otroške igre, ki jo je opisal janko.....razen, če se vi tega niste igrali....... :inocent: ....kar pa skor ne verjamem..... x;)x .....

 

Ej, prvič slišim. Mogoče pa to uporabljate samo ljubljančani?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pofočk x:Dx

Mi smo se vedno fočkali, pa še danes se pofočkavamo x;)x

Najbrž res tole geografsko omejeno, če ne res tudi generacijsko. V bistvu je bila pofočk ena taka key word, potem smo pa zrastli in smo jo vzeli s seboj še v odraslo dobo za uporabo med prostim časom.

 

Sonce sije, sam najbrž je mrs k svina :OoO: še malo pa bo :xmas:

 

lep dan

 

*noskorog še vedno blesau k pejnovrit na belanco x^x pohvalno x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, pač eni poznate. Sem pa Štajerc in nikoli prej slišal. Zanimivo, da mi je uspelo to besedo preslišat vse svoje dni življenja do zdaj, če je tako znana. x:Dx

pa se nikoli niste igrali skrivalnic :vio:

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pofočkat.Jp,poznam to x:)x To ko smo se skrival v osnovni šoli.

 

U jea...novo leto bo kmal tuki...kje boste kaj?Jaz nekaj računam za vikend paket v toplice x:Dx Če ne pa doma....

Danes pa v LJ mal že po nakupih,bo decembra preveč gneča...

Darling,stand by me
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Očitno si en mal premlad. V naši mladosti ni bilo računalnikov, še televizija je oddajala program le nekaj ur dnevno (po peti popoldan). Vaška mularija smo po opravljenem delu čez teden ob nedeljah tičali celo popoldne skupaj in smo se igrali...

 

Skrivalnice in tu smo uporabljali besedo pofočkati se, gnila jajca, most kamen kost, ristanc, petelinčka, med dvema ognjema, povodnega moža, gumitvist, da o užitkih sankanja sploh ne govorim...

 

Ali pa o prečudovitih poletnih večerih, ki so dišali po pokošeni, sušeči se travi in so bili prepojeni z razigranim prepevanjem vaške mladeži. Prisluhnili so nam tudi starejši, ki so nemalokrat pristopili in poprijeli s svojimi glasovi. Iz takšnih spontanih druženj so nastali neverjetno bogati in lepi večeri, ki se zapišejo v srce za zmeraj.

 

Znali in morali smo trdo poprijeti za delo, a znali smo se tudi neizmerno veseliti in zabavati, tako iz čiste mladostne sreče in igrivosti... Brez denarja, stroškov, pijače, cigaret, telefonov in podobnih pripomočkov.

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, prvič slišim. Mogoče pa to uporabljate samo ljubljančani?

ljubljančanke so potrdile....na primorskem pa to tud poznamo..... xDDx

 

Ok, pač eni poznate. Sem pa Štajerc in nikoli prej slišal. Zanimivo, da mi je uspelo to besedo preslišat vse svoje dni življenja do zdaj, če je tako znana. x:Dx

no ja......očitno ti je uspelo.... x^x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Očitno si en mal premlad. V naši mladosti ni bilo računalnikov, še televizija je oddajala program le nekaj ur dnevno (po peti popoldan). Vaška mularija smo po opravljenem delu čez teden ob nedeljah tičali celo popoldne skupaj in smo se igrali...

 

Skrivalnice in tu smo uporabljali besedo pofočkati se, gnila jajca, most kamen kost, ristanc, petelinčka, med dvema ognjema, povodnega moža, gumitvist, da o užitkih sankanja sploh ne govorim...

 

Ali pa o prečudovitih poletnih večerih, ki so dišali po pokošeni, sušeči se travi in so bili prepojeni z razigranim prepevanjem vaške mladeži. Prisluhnili so nam tudi starejši, ki so nemalokrat pristopili in poprijeli s svojimi glasovi. Iz takšnih spontanih druženj so nastali neverjetno bogati in lepi večeri, ki se zapišejo v srce za zmeraj.

 

Znali in morali smo trdo poprijeti za delo, a znali smo se tudi neizmerno veseliti in zabavati, tako iz čiste mladostne sreče in igrivosti... Brez denarja, stroškov, pijače, cigaret, telefonov in podobnih pripomočkov.

 

Hja čez 40 pa res še nisem.

 

Poznam skoraj vse naštete igre. Edino ristanc?

 

Si pa lepo zapisala doživetja. Sam imam tudi lepe spomine na igre z vrstniki. Smo tudi imeli fajn klapo, pa še staro mamo, kjer sem se lahko igral po gozdu, travnikih,.. kul. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...