Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

uspelo mi neky

xsuperx

 

hec... končn dobu job... ima Boga, ima...

xokx

 

Jst sm tudi happy, happy, happy ... se obrača na bolje ... kooooooončno.

xokx

 

To se pa že splača komentirat

ohoho! x:Xx :palec:

 

v glavnem, pred enim mesecem sem ta zadnjo risanko nardila in smo bili zmenjeni, da se slimo, ko bo kaj novega.. dans zjutraj mela preblisk na poti v službo in napisala sms, da če bo že kaj, ker že pogrešam.. in dobila pol klic, da sem totalno na frekvenci in da naj jutri pridem, da naredimo poskusno snemanje za eno novo, ker ravno nekaj dobili

x8Dx Primsk!

 

ujel pogorelčka in ga Car reševal..postavil se nad ptičem, da jaz prišla in ga rešila..

lepo. da ga je reseval. :2src:

ja macki pa pac tko.... jaz sem morala enkrat goloba resevat, k ga je nezha sklestila... prideva dam, v DNEVNI SOBI ranjen golob in Nezha cist spremenjena, kot ena mala zver.

 

bom se tri mesce doma ...juhej... moram svobodni umetnik postat, kak je meni doma lepo

fajn, da si lohk cimdlje doma, s tamalim, to je neprecenljivo. xyesx

(*sam ko je enkrat to tko, da je to TO, ti doma ni zmery tok lepo x:o)x)

 

Danes grem v Celje kupit čebelarsko opremo, v soboto pa bom iz Kozjanskega pripeljal čebele

xokx dbest, kdaj bo med? xDDx

 

dobla iz bolnice obvestilo, da je bilo znamenje ok

dbest! :switz: x8Dx

 

(aja se ob priliki: sozalje za varovanca xcrossfingx)

 

~

 

In Bobnar: super k si ubodel presnet!! xokx

(jaz se moram tud zbrcat, sem mal zaspala na tem podrocju, se ze menla nekaj, pol se je pa ustavilo)...

 

xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobrojutro vsem! x:)x

 

Najprej :V: za Pavleta in vso srečo z novo kombinacijo Noskovih zverinic! xokx

Mačka je rabila dve(2) leti da je sprejela Velikanko xrolleyesx , čeprav je in prav je :vragec: še vedno Mačka šef. (tle vsi dajete pesom prednost pred mačkami :vragec: )

 

Moja Mačka je imela 1.marca 15 let :2src: si ne upam niti pomislit...no, ko bo prišel njen čas :O:

*

Vsem novozaposlenim, upajočim, zdravstveno zdravim in vsem ostalim- vse dobro in naj vam rata!

 

Danes grem v Prestonico- vašo- na koncert od Bijelog Dugmeta :2src: xcivx

Se tako veselim že tri tedne, ko je Cosmica xsrcx šla po karte tudi za nas.

Spomini na otroštvo, ko sem imela enkrat mums, so mi nonoti prinesli iz Trsta mini gramofon za male 45 girotov plošče. Imam zbirko malih plošč od staršev : Milovan,Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac :eek: .......

Selmaaaaa.......i molim te, ne naginji se kroz prozooooooooor xsingx

 

 

:hepko: :hepko: :hepko:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O glej glej! x:Xx :kiss:

 

Ruby & Kroko! x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se mi bo do konca odtrgalo, bom kupil še ne par kozličkov, pa bo.

 

lalala

lalala lalala lalala...

matr se farbaš... :o|o:

kdor ni biu z jankotom na worenk piru, ne more bit do konca utrgan x:px x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(tle vsi dajete pesom prednost pred mačkami :vragec: )

vsi pa ne x;)x naš maček je tak šef, da pes rajš pri tašči ostaja in še na obisk več noče pridt x:o)x

 

Lep pozdrav vsem.

 

Evo nas opet x:)x

o, lejga :palec: :palec:

 

šla mami peljat po nakupih.. zdaj me pa hoče tečnost in slaba volja grabit.. eh, sej bomo..

 

kuham rižoto z gobicami in sejtanom.. pospravljam ostanke po hladilniku :vio:

 

včer prebrala Angeli in demoni.. nisem mogla nehat.. do 2h zjutraj.. fajn knjiga :palec: na trenutke kar mal pozabiš, da je fikcija..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen..... x:)x x:)x x:)x

spet en tak odfuk od dela.... xrolleyesx

se spljoh ven ne vidim vech.... :o|o: :o|o: :o|o:

mam komp lih sam she za maile brat... :inocent:

nch....grem mal poshnofat kaj ste nakracal v tem cajtu k me ni blo.... :inocent:

 

zlomk.....tralala

777 + 1 X vsi zaostali x:Xx -ki na oba shnofka.... x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja Mačka je imela 1.marca 15 let :2src: si ne upam niti pomislit...no, ko bo prišel njen čas

*

Ravnokar sem našega 14 let starega psa s heimlichovim prijemom rešila pred zadušitvijo, ker je požrl celo umetno kost :eek: , tudi jaz si ne upam pomisliti... :huh: :switz:

 

Danes grem v Prestonico- vašo- na koncert od Bijelog Dugmeta :2src: xcivx

:hepko: :hepko: :hepko:

 

Moja mlajša hči je tudi na koncertu...uživajte :hepko:

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa dobro, ipak boljse to, kot bolhe... :madpro:

 

 

Ma, veš kwa me najbl jebe? Kako se zdaj spomnit tolk različnih imen, jih dati posameznim čebelam in se jih zapomniti na faco - da morda ne zamešam Darinke z Veroniko ipd. Čebele sem pa kupil od enga tipa, ki mora bit ene tok ubrisan k jst - ima psico Darjo.

 

Aja, pa spet sem šel za 10 piščancev stanit, da bom v enem mesecu shujšal vsaj 7 kg - jutri popoldne je komisijsko tehtanje, pol pa štart.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa zna bit problem ja .... xDDx , če čebelcam imena zamenjaš x^x

 

Seveda. Proučeval sem psihologijo čebl. V takih primerih reagirajo podobno, kot človek. Če kdo, ki ga imajo za pomembneg (zaradi moje vloge pri vsem mene verjetno majo) posamezno čebelo pokliče z napačnim imenom, se sirota počuti sila nepomembno in to kvarno vpliva na njeno samopodobo. Po morfogenetskih poljih se potem takšni slabi filingi prenašajo tudi na druge čebele in na koncu dobiš panj, katreri bi bil v psihološkem smislu trd oreh za vsakega psihiatra, meden šnopc je pa za en kurc.

 

la

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, veš kwa me najbl jebe? Kako se zdaj spomnit tolk različnih imen, jih dati posameznim čebelam in se jih zapomniti na faco - da morda ne zamešam Darinke z Veroniko ipd. Čebele sem pa kupil od enga tipa, ki mora bit ene tok ubrisan k jst - ima psico Darjo.

 

Aja, pa spet sem šel za 10 piščancev stanit, da bom v enem mesecu shujšal vsaj 7 kg - jutri popoldne je komisijsko tehtanje, pol pa štart.

 

lalala

xg:Dx xg:Dx xg:Dx

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidim da si čist noter padu....ja in kako si potlej zdej ti razlagaš ...zakaj tolikšen pogin čebel...(v zadnjem času jih ogromno umira , pravijo iz neznanega razloga)

 

Kombinacija različnih vzrokov. Včasih ne gre za umiranje, ampak za to, da "spizdijo". Zjeb jih različno EM valovanje v zraku, ki ga je vedno več. To vpliva tudi na splošno zdravje čebel, ki v kombinaciji z nekvalitetnim rafiniranim sladkorjem (eden od resnih osumljencev). različnimi škropivi ..., razdiralno vpliva na zdravje čebel.

 

Mah se da po moje tud mal drugač ...zakaj čebelicam vsiljevati kompleks manjvrednosti ...jih pač imenuješ čebelca...vsi enaki vsi enakopravni x^x

 

Niti utopični socializem niti komunizem se v praksi nista obnesla. Pri čebelah je enako.

 

medica je boljša xDDx

:vio:

 

Medeni liker je najboljši.

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Juhu, nic kaj bla na netu, je malcek bolan :sori: ... smo sli vceraj v ZD, ker me je mati napizdila :vragec: da otrok tezko diha , pa da ma vrocino :eek: ( ko da ne bi vedla, kdaj ma otrok vrocino xrolleyesx ) ... le zakaj sem se ji pustila... lol, sem sla samo zaradi ljubega miru xcivx ...smo prisli tja, cakali ko butli, pa nam je naredila inhalacijo, ga poslusala in smo sli domov :xx!: ... zapravljanje casa ti nasi zdravstveni domovi...

 

drugace doma napeto, moja mati sere klajfe :vragec: :o|o: ...

 

popenitis na kvadrat :vragec:

 

drugace napeto za celi teden... jutri govorilna, pa zvecer sestanek, v torek sestanek, v sredo se ne spomnim, ampak nekaj imamo zvecer, v cetrtek obcinska seja, v petek pridejo eni pomembni obiski :eek: :eek: ... spet bo letanja sem in tja... upam,d a se bom lahko potegnila v misjo luknjo xcivx ...

 

Nosko, bravo za cebelce :palec:

Alianca, bravo za dobro juhco x;)x

Mysti, v Toscani nisem bla in nimam pojma :inocent: ... pa to ne pomeni, da ne bi sla x:o)x

uzivajte

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je bil kdo od vas v Toskani in bi imel kakšne konkretne nasvete kaj se splača videti in poskusiti itd.?

Hvala x:)x

mhm.

na poti opraviš s ferraro in bologno, če še nisi bila tam. potem pa nujno firenze in siena. pa perugia in še dol do rima, kamor itak v vsakem primeru prideš :vragec: , ne glede na to katero pot izbereš. čeprav jaz se temu nekako uspešno uspem izognit... najbrš zmeraj izberem tisto pot, ki je ni :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...