Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

... ciao! xcivx x:Xx

sto let nisem bla v dnevniku, niti odprla (sorchy :8):), ampak zdajle sem pa *morala* it. x:)x

mi svetloba *nagaja*, k mi v ekran seka..

no in sem skratka vidla, ko sem osvezila, 'veseljni dnevnik'. xDDx (xokx)

no in nej kar ostane pr tem. x:o)x xDDx x;)x

 

nom nc brala, nc pisala (kar pa se ne pomen, da me ni)..

skratka, druge vizhe dogajale.

 

mejte se vsi super! xrosex

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Tko... komisija je za mano... vse skupaj je trajalo cc. 5 minut. Me je pregledal, zmeril obe nogi (ena je menda krajša za 1 cm xrolleyesx ), zdaj pa je treba počakat na odločbo.

 

Plesat mi ni blo treba, smo se pa malo razgibavali. :)

 

Ni se bilo treba nič dogovarjat, samo da sem jim dala vedet, da je moja praksa glede mojih poškodb več vredna kot vsakoletna teoretična "odkritja" fiziatrov in fizioterapevtov (ki so mi med drugim fajn povzročali nepotrebne bolečine in dodatne poškodbe :vragec: )! Na srečo to ne velja za vseh. xsrcx

Samo ne mi o teoriji...!

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, jaz se s pepelom posipavam danes, because I care, mam rada ta forum in vse ki sem jih nekako spoznala. Nemožno da kr grem. Marsi napisala, da me je prizadelo brisanje brez opozorila, ne sicer opisala čustev (vem, da me tu čaka še veliko dela v komunikaciji, ker mi je vse precej tako, da mam prav oz. razumljeno, ampak zgolj iz moje strani.) Čeprav, da bi se mi ego komaj zdaj zbudil, komaj zaznaven? Ampak saj če ne bi bila tako naivna, bi koj razumela. Pa še vedno ne.

 

Vseeno pa, mysti, hang on to your love (Sade). Samo ena knjiga ali stavek, pa lahko spremeniš mišljenje in ostaneš in veš, da si sprve prav mislila. Naravnanost, ki traja. Eh. To skušam ozaveščat, ker jaz tud nisem srečna v službi, z eno sodelavko imam tako rekoč nepremostljive probleme do madness, ampak z železno voljo nikol ne pokažem, pa ne vem zakaj. Verjetno manipuliram na drugi strani pa nočem bit odprta. Če je to res sem sicer razočarana nad sabo; vseeno mislim, da je nekaj drugega, kar ne vem. Nek razlog, da ni ona, s katero bi se morale pomenit. Čeprav držanje je v bistvu stop znak spremembi. In tako se nič ne spremeni.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

folk... vi, ki ste bili v egiptu.. dobila sem tam neko vodno rastlino (kepica koreninic, ful stkane med sabo, kao daš v vodo in začne nekaj rast), so imeli na vsakem marketu ful tega in dobila za darilo zraven... z navodilom, da dam v vodo in menjam vodo vsak dan..

in nimam pojma kaj sem to dobilaxnckrivx

saj mi je tip nekaj razlagal, pa nisem čist dojela..

 

gledala zdaj po netu, pa nič ne najdem pa še nimam ideje pod kaj naj sploh iščem..

 

a ima slučajno kdo kako idejo :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa tebi v tem primeru pomeni "ugodna resitev" pravzaprav? :inocent:

Danes ob 15.30 imam "sestanek" z invalidsko komisijo, da mi določijo stopnjo invalidnosti.

Upam na ugodno rešitev zame. Držte pesti! xcrossfingx xrainbowx

 

morda vprasas tu:

http://www.zalivalcek.com/ oziroma http://www.hrovatin.com oziroma http://www.rastline.com/ oziroam http://www.eksotika.si

vse te strani ima namrec ista firma.

 

folk... vi, ki ste bili v egiptu.. dobila sem tam neko vodno rastlino (kepica koreninic, ful stkane med sabo, kao daš v vodo in začne nekaj rast), so imeli na vsakem marketu ful tega in dobila za darilo zraven... z navodilom, da dam v vodo in menjam vodo vsak dan..

in nimam pojma kaj sem to dobilaxnckrivx

saj mi je tip nekaj razlagal, pa nisem čist dojela..

 

gledala zdaj po netu, pa nič ne najdem pa še nimam ideje pod kaj naj sploh iščem..

 

a ima slučajno kdo kako idejo :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes zjutraj, ob 06.40 se je naša družina povečala še za enega člana, princesko Nežo.

Velika je 50 cm in ima 3760 g.

Čestitke bratec, postal si očka!

 

:flower: :flower: :flower:

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobrodošla Neža xsrcx . Težko s(m)o te že pričakovali. Si nas učila mal potrpljenja, kaj xDDx x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Če se komu ne bom pustila nategnit, se mehaniku ne bom. :vragec:

Evo. :vragec:

škoda.

k znajo res dobr nategnit x:px x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čestitke, Kylie in bratec :palec:

 

Mysti, mehanikom pa res ne, a ne x:o)x joooj, mene tud tole čist... zanč, ko sem motor prodajala.. a je to res tvoj motor? ja, kolk si pa stara? a mogoče veš kok km ima? za konje se že skor niso upal vprašat x:o)x

 

Boby, ne vem, se nihče ni pritožil niti nad hibiskusom, niti nad tole rožo... sam mal bakšiša so hotli, da sva lahko šišo čez prepeljala. 4 ta velike pakete tobaka ni blo problem,a šiša je bla problem, ker jo je glig ful lepo videl tam pod uno mašino... xrolleyesx

 

bom dala v vodo pa bomo vidl...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A reeeees? :inocent: No, potem je pa za premislit. :vragec: x:px x;)x

x:Dx x:Dx

seveda. imaš možnost bit nategnjen kot elastika, ali pa kot čigumi; lah izbiraš x;)x

v prvem primeru te nategne vedno znova, po možnosti enainisti (oz. vsaj enainista avtomeh.delavnica). V drugem gre za enkrat-ni nateg, saj te že prvič pretegnejo in tja ne greš nikoli več, o izkušnji pa poročaš vsakemu, ki te je pripravljen poslušat x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mysti, ne se jim pustit :vragec:

 

aja, mami pred kakimi desetimi dnevi kupila pomivalni stroj, smo ga pred prazniki zalafvali in imeli poplavo

zdle prišel serviser ga pogledat in bil čist šokiran. ni čudn, da smo imeli poplavo, če pa je bila baje na delu miška, ker vse notri

pogrizeno. mislim, no. in seveda klicala mami takoj v trgovino, pa rekli, saj se da popravit. mislim :vragec: kake imajo, ne morm verjet

je še kar na telefonu, jim je povedala svoje x:o)x

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px kako je blo pa fajn tole danes... jahat v stari zasedbi s frendico.. :2src: pa islandčke :2src:

sem mislila, da bom kaj paničarla zarad unga padca iz konja v Egiptu, pa ni blo panike.. ful ponosna nase, da nisem obupala in se prestrašla tolk, da bi nehala s tem...

čeprav me križ še vedno boli :o|o:

 

pa šla zmerit dioptrijo za vozniško... se mi je še popravil vid od operacije.. x^x bi šla lahko za pilotko x:)x

 

pa mucho boljš se počutim, kot zadnje dneve... sonce pomaga x:)x

 

šele zdaj prišla v službo, grem delat hitr...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi moram h okulistu, pa ta mlajšo bi tudi morala tja odpeljat.

Meni je pa ziher padel vid, sem opazila, da prav napnem oči včasih. No, pa tri leta so minila, ne vem spljoh kaj čakam.

 

Dobili parketarja včeraj na obisk, človek o čudno visokih cifrah nekaj govoril in posledično bo samo par sob in kuhinja padla pod parket, keramičar tudi enkrat pride ob priliki, ploščice začnejo delat komaj 31.5. kdaj bojo pa iz Španije prišle pa bog ve(za hodnik tole).

Sicer pa smo svetovni prvaki v zapravljanju..če namensko ne potrošimo denarja(recimo..plačamo takoj ploščice ali parket) keš izpuhti. In nimam pojma kam.

Rabimo samo še lepe bordure za po tleh v kuhinji..(me že tudi kap, ker se cena za eno začne od 10 eurov naprej)

 

Toliko.

 

Mysti, ne se jim pustit :vragec:

 

aja, mami pred kakimi desetimi dnevi kupila pomivalni stroj, smo ga pred prazniki zalafvali in imeli poplavo

zdle prišel serviser ga pogledat in bil čist šokiran. ni čudn, da smo imeli poplavo, če pa je bila baje na delu miška, ker vse notri

pogrizeno. mislim, no. in seveda klicala mami takoj v trgovino, pa rekli, saj se da popravit. mislim :vragec: kake imajo, ne morm verjet

je še kar na telefonu, jim je povedala svoje x:o)x

 

Tole bo težko dokazat, da je bila miš v njihovem skladišču..mogoče vam uspe. Seveda se da popravit(pri nas je vpihovanje v eno cevko koštalo 100 eurov - ker blazen prevoz zraven računali ) in se kar fajn pokregala poleg. Pol mi pa tip reče - bi si pa ja sami pol popravili...mislim..crkneš..in v osnovi je celo imel prav - kdo pa mi je kriv, da sem na koncu sveta doma..pa da sem takšno znamko pomivalnega stroja kupila..če bi vedela, je pač ne bi.

 

Upam, da se vam pač za vas ugodno reši.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na klik misliš? V Merkurju je po 40 eurov, tak, da je tole pol cenej.

 

Ampak odločitev padla - predvsem po zaslugi parketara(ki sicer povedal, da mu vseeno kaj polaga :eek: ) ampak, da je on imel pluto doma, ter jo vrgel ven,ker po treh letih se avtoceste vidijo. In potem se djed potrudio in vse živo poklical, čudo cen navedel...vzorce parketov fliknio na mizo in kaj češ..padla spet na lam parket..samo se odločamo še med oljko (ki draga ko pes - 35 eurov samo les..kje pa še vse lepilo), dousijem(sploh nimam pojma kak se tole pravilno napiše - ki take lepe farbe in fajn trd spljoh in spet drag ko žafran..in bukovo...(ki spet nad lepa, ampak ne vem kako bo moje kuhinjsko udejstvovanje zdržala). Bukova vrata so, tak da zato take prijazne farbe.

In tipu zaupam nekak..se vedno odločam po filingu in že z zgornjo etažo zadovoljna..pa dedc se me tudi zapomnil - ko ga poklicala sem kar rekla: Tule Nat..iz Haloz...saj veste..tista, ki ste ji mačko povozli.

Takoj je vedel za koga se gre x8Dx

 

Danes spet v službi - tri dnevne šihte v tem tednu in me bo kar pobralo..domov hodim samo še tuširat in spat..včeraj zvečer šla z gospodičem in cuckom na sprehod in vsa sreča,da psa na povodcu imela(itak ga imam, zaradi ovc tam..nikdar ne vem ali bojo v ogradi ali ne) in pol prišiba ena orng velka doga..pa je ratal spopad..gospodič išče nek kol, da bi se vmešal, jaz nekaj vlečem psa k sebi, pol že gruntam za kaj naj zgrabim dogo, pa je naš pesjanar rešil stvar..premagal dogo..pol sta se nekaj še vohala in ovi odšibal nazaj..(nekdo očitno s psom na obisku nekje)..psa in nas pa je dajal kar adrenalin.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje dost odvisno od kvalitete plute tud :inocent: mi smo jo imel po celem spodnjem nadstropju po tleh, razen hodnika in kopalnice, od začetka, se pravi ene 20 let... (v kuhinji so pol zamenjal za nekaj... pojma nimam kaj..) pa še zdaj čist fajn zgleda, sploh če jo mal namažeš...

 

 

včer mislila kar pobegnit iz joge, ker se mi ful razbolel hrbet, pa sem ful previdno vaje delala.. pol se pa med meditacijo spomnila na reiki in poskusla, če še znam in menda prvič v lajfu ful začutla, da deluje.. toplota šibala od pleksusa proti hrbtenici, prav vroče blo.. hud občutek.. pa zvečer se še namazala z eno kremo za sklepe.. danes pa skoraj ne čutim več x^x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

sam de se pofochkam.... :inocent:

bil na gorenskem....internet shu u franzhe... :xx!:

zdele pa mal prestolnice....pol pa nazaj gorski raj.... x:)x x:)x x:)x

drgach pa dobival neke sumljive SMS-je o pogreshanosti klele gor... :inocent:

svashta... xrolleyesx

k de vam ni brez mene lepsh... :vio: :vio: :vio:

 

zlomk....tralala

777 + 1 X vsi zaostali x:Xx -ki na oba noskota.... x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

drgach pa dobival neke sumljive SMS-je o pogreshanosti klele gor... :inocent:

svashta... xrolleyesx

k de vam ni brez mene lepsh... :vio: :vio: :vio:

...

ja itaq xrolleyesx .................................................................. NOT! xDDx x:Xx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen.... :vio: :vio: :vio:

sm se odlochu....zej bom bl redno kle tezhiu.... :vio: x:Dx x:Dx

mal pizdim k morm tkole zgodi vstat...bemu...a uradnice ne morjo ponoch delat??

tkole mi chist bioritem sfukajo

 

zlomk....tralala

777 + 1 x:Xx na oba noskota.... x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole bo težko dokazat,

no, da povem, kak se pol zmenli. oni prišli sami po pomivalca, dali denar nazaj. nič kompliciral.

mami pa takoj šla nekam drugam kupit novega. so ga včeraj pripeljali. danes ga pa sprobamo.

upam, da tale pa bo delal kot mora x:o)x

 

včeraj šla v lj, tak čist nepričakovano. šla na faks mal pogledat, na govorilne ure. sta imela včeraj oba moja mentorja

govorilne ure. pa se mal pogovorili. in oba zadovoljna s konceptom, tak da x8Dx tak da, zdaj pa naprej pisat x:Dx

 

tak lep dan je zunaj. velik dobre volje vsem x:Xx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Super, da ste tole zrihtali x:px

Saj, če so firma, ki kaj da nase, so pol tole tako uštimali :palec:

upam, da bo s tem vse v redu.

 

jaz pa ga prav uživam zdajle - pomivalec dela, pralni stroj tudi, odprta okna in vrata..sonček..in jaz doma..

:palec:

Samo pol moram v trgovino. Krompirja zmanjkalo :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem dobila vabilo od Stanovanjskega sklada, naj se v ponedeljek zglasim pri njih zaradi prevzema novega stanovanja. Juuuhuuuu...

http://shrani.si/f/1d/hu/mnWutzr/2/happy-02.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035.gif

 

 

:inlove: :onfire: :onfire:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...