Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

Danes sem dobila vabilo od Stanovanjskega sklada, naj se v ponedeljek zglasim pri njih zaradi prevzema novega stanovanja. Juuuhuuuu...

http://shrani.si/f/1d/hu/mnWutzr/2/happy-02.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035.gif

:inlove: :onfire: :onfire:

In jaz sem prva, ki ti lahko napišem ČESTITKE!!! :D

Superca, res! Upam, da boš zadovoljna! x;)x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

In jaz sem prva, ki ti lahko napišem ČESTITKE!!! :D

Superca, res! Upam, da boš zadovoljna! x;)x

Ooo koga vidim!!! xsrcx

Hvala Aeval! x:Xx xsrcx

 

ale, čestitke :onfire:

In tebi tudi hvala x:Xx xsrcx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čestiam Ale :palec:

Ful vesela x:Xx

 

Bo treba prepovedat nakupovanje. za eno malo škatlo špecarije dala 45 eurov... :O: :O: pa ful po cenah vedno gledam..

 

No, grem zdaj gledat kaj je s češnjo x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale!!!!! xsuperx :hepko: :hepko: :hepko: :2src:

Ful sem happy zate :palec: Pridem na obisk!

 

Ta teden izjemno hitro mineva. Dela je bilo čisto preveč, ampak meni je prav! x;)x

Šla sem celo na Škisovo tržnico, ampak se kmalu obrnila (sem res prestara že za to? x:Ix )

Kupila sem si nove čevlje (Stiefelkonig je zakon, ampak se ga bom zdaj mal izogibala), v katerih sem bila (pametno) cel dan in so me fejst užulile x:Ix Kakšne zanimive stvari pišem a ne? x:o)x x:o)x x:o)x

Bom raje nehala! Imam še nekaj stvari za narest...

 

Uživajte! x:Xx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čestiam Ale :palec:

Ful vesela x:Xx

Thanks! x:Xx xsrcx

 

 

Ale!!!!! xsuperx :hepko: :hepko: :hepko: :2src:

Ful sem happy zate :palec: Pridem na obisk!

:2src:

Sej veš da si vedno dobrodošla, potem pa sploh!!! x;)x xDDx

Hvala ti!!! xsrcx xsrcx xsrcx

x:Xx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem dobila vabilo od Stanovanjskega sklada, naj se v ponedeljek zglasim pri njih zaradi prevzema novega stanovanja. Juuuhuuuu...

http://shrani.si/f/1d/hu/mnWutzr/2/happy-02.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035.gif

:inlove: :onfire: :onfire:

:2src: čestitam :kiss:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ooo koga vidim!!! xsrcx

Hvala Aeval! x:Xx xsrcx

Jap, sedaj sem pa res tukajlele x;)x

Čeprav že planiram, da bi se mogoče konec junija spokala nazaj na jug, folk pogledat, pa ... ja, spet možgane na off.

Kakor da sem jih sedaj že nazaj vklopila xrolleyesx

Groza, samo vegetiram ... Za svoje dobro pa upam, da se mi bo kmalu uspelo nazaj ustaliti v Slo, ker ... mi nekako ni fajn filing, da nič ne delam ...

 

Ehhh...pa bitće bolje! :D Še na par žurov grem, po pa zasekirat se, kje&kako naj se ponovno lotim svojega študija x:Dx x:Dx

Plani :inocent:

 

Ale!!!!! xsuperx :hepko: :hepko: :hepko: :2src:

Ful sem happy zate :palec: Pridem na obisk!

 

Ta teden izjemno hitro mineva. Dela je bilo čisto preveč, ampak meni je prav! x;)x

Šla sem celo na Škisovo tržnico, ampak se kmalu obrnila (sem res prestara že za to? x:Ix )

Kupila sem si nove čevlje (Stiefelkonig je zakon, ampak se ga bom zdaj mal izogibala), v katerih sem bila (pametno) cel dan in so me fejst užulile x:Ix Kakšne zanimive stvari pišem a ne? x:o)x x:o)x x:o)x

Bom raje nehala! Imam še nekaj stvari za narest...

 

Uživajte! x:Xx

Ane?! Luštno zgleda, sploh na polici, po ka skorajda prijokaš domov, pa ni več tok luštno :o|o:

Pa mene je tudi prodajalka prepričeva, da se vnesejo pa ... se mi ne da več čakat.

Šuhi so v omari.

Srečno s tvojimi x;)x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: čestitam :kiss:

hvala klarus x:Xx xsrcx

 

zdaj boš pa ti kmalu na vrsti xDDx

 

***

 

Aeval... te lahko popolnoma razumem, Jug Italije te ne spusti več, ko te enkrat osvoji x;)x x:px

Sej koncerti pomagajo, da se boš lažje prizemljila. xDDx

 

Uživaj max x:Xx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi v tej temi bo če mal podkurimo ognja nastal karamel xrolleyesx

tole še rabiš: , ,

x;)x

 

 

heh, skor mi je ratal sodelovat pri eni nagradni na radiu.. pa pol skor dobit avto.. sam sem se vozila za njihovim avtom, namesto pred njim... x:o)x

 

dans spet z bratcom ugotavljala kok fajn, da se imava..

 

pa vikend je :)

 

pa mičken sem si lajf organizirala (t.j. poslala mail enmu prfoksu za eno seminarsko... glih tolk, da mal slabo vest potlačim... x:o)x )

 

dobila baterijo za fotrov laptop iz hongkonga.. s carino vred se zmer pol cenej, kot pri nas.. tko da me ima, da bi sla cevlje prek e-baya kupovat x:o)x x:o)x

 

a sem omenla, da mi je ful všeč mal Bobyja in Aakhuta videt tlele.. sam še en mi manjka.. pa bi bli spet na starem, dobrem kreganju in grizenju in bockanju :2src:

 

 

dost bljuza.. grem kuhat

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

shto prije..... xrolleyesx

drgach je pa zhe ena tema za chestitke odprta.... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Plani :inocent:

Ane?! Luštno zgleda, sploh na polici, po ka skorajda prijokaš domov, pa ni več tok luštno :o|o:

Pa mene je tudi prodajalka prepričeva, da se vnesejo pa ... se mi ne da več čakat.

Šuhi so v omari.

Srečno s tvojimi x;)x

Koliko imaš pa nogo, ker se priporočam za tvoje čevlje!!! x;)x A ni škoda, da se prah nabira na njih? x;)x x:px

 

Kaj pa vem, jaz imam s Stiefelkonigom kar srečo... Se res vnesejo. Po moje sem naredila napako, da sem jih imela takoj cel dan, pa še peta je precej visoka. Sicer je pa to zdaj edina trgovina, kjer kupujem "lepe čeveljčke".....

Ampak zdaj je dovolj za nekaj časa. Upam. Ene lušne Lacoste superge za na kavbojke imam še ogledane. Definitivno je to ena izmed tistih znamk, katere izdelke imam še leta in leta..

 

Jaz pa čevlji xrolleyesx Za jogurt zadnjič mi je bilo pa težko dat 70 centov x:o)x Škrta x:o)x Pa veliko je teh primerov...

 

Sicer je pa danes tak simpatičen dan. Je bilo veliko sončka in prav prijetno je bilo teči...

No, ravno, ko sem to napisala, se je ulilo!

 

Lepo se mejte x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sta bila zdaj na obisku malo manj kot 100 let stara prateta in prastric, ki jih še nikoli v življenju nisem videla!

Moram reči, da jim več kot 70 let ne bi dala!

Oba hodita na izlete, stric se vsak dan 2 uri potepa, rešuje križanke, vsega se spomne, nobene pozabljivosti. Teta pa isto! Neverjetno odprta, čisto v koraku s časom.... Kapo dol! x^x

Sem vesela, da imam take korenine x;)x

 

Čisto sem fascinirana. Tudi jaz bi bila 100 in v takem stanju x;)x Pa če pomislim, da sem pri 25 letih večino dneva živčna in pod stresom.... Te ljudje so pa dali vse vojne skozi, ogromno sranja, revščino... Zdaj se pa nadpovprečno sekiram zaradi stvari, ki navsezadnje niti niso tako pomembne xrolleyesx

 

 

Lepo nedeljo vam želim!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sta bila zdaj na obisku malo manj kot 100 let stara prateta in prastric, ki jih še nikoli v življenju nisem videla!

Moram reči, da jim več kot 70 let ne bi dala!

Oba hodita na izlete, stric se vsak dan 2 uri potepa, rešuje križanke, vsega se spomne, nobene pozabljivosti. Teta pa isto! Neverjetno odprta, čisto v koraku s časom.... Kapo dol! x^x

Sem vesela, da imam take korenine x;)x

 

Čisto sem fascinirana. Tudi jaz bi bila 100 in v takem stanju x;)x Pa če pomislim, da sem pri 25 letih večino dneva živčna in pod stresom.... Te ljudje so pa dali vse vojne skozi, ogromno sranja, revščino... Zdaj se pa nadpovprečno sekiram zaradi stvari, ki navsezadnje niti niso tako pomembne xrolleyesx

Lepo nedeljo vam želim!

ja sej zaradi tega kar sta doživela, sta spremenila pogled na življenje....marsikomu to ne uspe...so pa svetle izjeme....hvala bogu za take ljudi....da se malo sami vprašamo, kam naše življenje drvi :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej zaradi tega kar sta doživela, sta spremenila pogled na življenje....marsikomu to ne uspe...so pa svetle izjeme....hvala bogu za take ljudi....da se malo sami vprašamo, kam naše življenje drvi :vio:

Ja sej to je to! Sem kar ogorčena nad sabo veš... Kaj v bistvu si delam, kakšen stres, pa kako to vpliva na moje telo... groza, skoraj samouničevalsko!!! ... Tu so pa 100 let stari ljudje, ki so resnično veliko dali skozi,...

Večino časa se tolažim, da je življenje zdaj takšno, da so "živčne vojne" nekaj vsakdanjega in to je to.

Pa ne bi bilo treba....

 

Meni je bilo zelo simpatično, ko je stric rekel, da so mu všeč raparji :D

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej to je to! Sem kar ogorčena nad sabo veš... Kaj v bistvu si delam, kakšen stres, pa kako to vpliva na moje telo... groza, skoraj samouničevalsko!!! ... Tu so pa 100 let stari ljudje, ki so resnično veliko dali skozi,...

Večino časa se tolažim, da je življenje zdaj takšno, da so "živčne vojne" nekaj vsakdanjega in to je to.

Pa ne bi bilo treba....

torej potrebuješ en klik...pa bo vse bolš....je pa od tebe odvisno..to pa itak sama veš x;)x

 

Meni je bilo zelo simpatično, ko je stric rekel, da so mu všeč raparji :D
a dej :O: x:Dx

legenda :vio: :2src:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem dobila ...novega stanovanja. Juuuhuuuu...

...

 

WOO-HOO Ale, čestitke :onfire: :onfire: :onfire:

tnx, free, poučno :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sta bila zdaj na obisku malo manj kot 100 let stara prateta in prastric, ki jih še nikoli v življenju nisem videla!

Moram reči, da jim več kot 70 let ne bi dala!

Oba hodita na izlete, stric se vsak dan 2 uri potepa, rešuje križanke, vsega se spomne, nobene pozabljivosti. Teta pa isto! Neverjetno odprta, čisto v koraku s časom.... Kapo dol! x^x

Sem vesela, da imam take korenine x;)x

 

Čisto sem fascinirana. Tudi jaz bi bila 100 in v takem stanju x;)x Pa če pomislim, da sem pri 25 letih večino dneva živčna in pod stresom.... Te ljudje so pa dali vse vojne skozi, ogromno sranja, revščino... Zdaj se pa nadpovprečno sekiram zaradi stvari, ki navsezadnje niti niso tako pomembne xrolleyesx

Lepo nedeljo vam želim!

 

 

:palec: :2src: xcivx

saj oni so tudi verjetno bili živčni pri 25tih, pri 35 malo manj..in tako dalje x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen.... :vio:

ja....pr 45-ih si zhe chist skuliran..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

777 + 1 x:Xx na oba noska... x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

WOO-HOO Ale, čestitke :onfire: :onfire: :onfire:

 

Hvala! xsrcx

 

Sem šla danes pogledat garsonjerco -- FUUUL JE LUŠNA!!! Si nisem niti predstavljala da bo tko super! :2src:

Tko da danes sem še bolj HAPPY!!! x:px

 

http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala! xsrcx

 

Sem šla danes pogledat garsonjerco -- FUUUL JE LUŠNA!!! Si nisem niti predstavljala da bo tko super! :2src:

Tko da danes sem še bolj HAPPY!!! x:px

 

http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif

:D :D :D :D :D :D

Čestitke!

Pa srečno pri vselitvi in uživaj pri opremljanju x;)x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D :D :D :D :D :D

Čestitke!

Pa srečno pri vselitvi in uživaj pri opremljanju x;)x

 

OJ! xDDx

Ja, hvala, grem jutri še enkrat bolj natančno vse zmerit, danes sem samo na hitro, ker je bil samo gas it pogledat, pa nisem imela ne papirja ne metra ne kemika. x:o)x Še dobro da sem srečala ex sošolko tam, pa da je imela vse pri roki. x:px Zdaj pa samo akcija!!! xDDx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...