Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

če je koga zaskrbelo kaj se dogaja x:px

Jp, mene je skrbelo, sem te ze mislila pobarat (pa si premislila, sem menila, da ze sama poves, javis, kaj cem bezat xDDx).

No fino.. xokx

 

hmmm... xscratchx ne vem ce nisem clo sanjala tega tvojga kolobarja..... x:o)x

tko nekak mi hodi na um....

 

tale limonada je pa, ne boš verjela, o d l i č n a. no, ne vem, morda premalo solim :inocent:

a ne?

Cookie, soli se zelo malo ali skor nic ne cuti.

saj je v izotinicnih napitkih tud sol not (skor zihr)....

 

jaz zjutraj na tesce to pijem (ozeto limono s scepcem soli v kozarcu vode)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Devica pač. Se ne hecam.

Eh ja.

 

http://www.lunin.net/forum/index.php?showt...mp;#entry972720

 

vidim, da smo zeeeeeelo priljubljeni tukaj...se dobro, da je prvi maj mimo, bi drugace se kje na grmadi/kresu koncali http://www.pricelesspartner.com/misc/smilies/smile0005.gif

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

device :wOOt: :horro-cb: :OO!:

 

xzobkox

 

 

ma je luštn spet bit kle mal :vio: tko kt po dolgem cajtu, ko med prjatle prideš :kiss:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm... xscratchx ne vem ce nisem clo sanjala tega tvojga kolobarja..... x:o)x

tko nekak mi hodi na um....

:wOOt:

a nisem povedala kje je ta ugriz? kake tri centimetre pod skrivnimi odprtinami x:px še dobro da si umetnica, pa da si si ta kolobrar bolj abstraktno zamislila. ane?

Cookie, soli se zelo malo ali skor nic ne cuti.

saj je v izotinicnih napitkih tud sol not (skor zihr)....

sem preverila. je. samo kupljeni izotonični mi pa niso všeč. sam ta marsin zvark izotonični. :inocent:

jaz zjutraj na tesce to pijem (ozeto limono s scepcem soli v kozarcu vode)

bom tudi jaz sprobala. pa poročam. ob priliki. :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še dobro da si umetnica, pa da si si ta kolobrar bolj abstraktno zamislila. ane?

xDDx x:Dx

 

ne, cist natancno. x:Dx x;)x

 

ampak sam pac fleho rdeco... nc kje pa to..... xDDx

 

aha, men tud niso vsec izotonicni, v bistvu.

 

ko pa sem se hodila na fitnes, sem si za sabo nastimala zelo zelo blago cedevito (zdaj je vec ne pijem.. no tud prej je nisem, razen pac v teh primerih), not stisnila limono in dodala mal soli.

 

Mislila sem seveda na zdravo sol (katerokoli od zdravih), tako da ce je nimas, si jo kupi (ce mislis tole furat, pa tud sicer je bolj pametno kot pa NaCl)

 

ma kaj bi jaz brez tele svoje domace lekarnicke. xsrcx

 

zadnjic so me ful krci zagrabil v maternici ponoc, tko da me je kr zvijal.... pa sem se spomnila, da mi je vcas pomagal aventurin... sem ga sla gladk najdt in sem si ga polozila gor. v cca 15 minutah je blo skor cist ok! xokx

saj sem ze vedla, sam vseen me je znova presenetilo!

 

Na morju ko je pa tamalga ko je bil star kake 2, 3 leta, stisnilo uho in je imel vrocino, pa sem mu dala v eno roko aventurin, v drugo pa rozevec, pa mu je tud pomagal .... pa se olivca sem mu mal kapnila v uho al pa med na vatki - tko da mi pol sploh ni blo treba amoksiklava razredcit, k sem ga dobila za sabo, za vsak slucaj, kao ce bo nuja - k ce ti ga nastimajo, ga mors v 1 tednu al kolkem cajtu porabit.. pa sem pol sam flashko z granulcami nesla, ne tud 'nastimanega' - pa sem ga nazaj dam prinesla..

 

sam sem jima pa tud take zvarke revezema stimala, da se bog usmili! x:Dx :sick: x:Dx

sam vse je delal sto na uro in sta lepo papcala. xokx x;)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam sem jima pa tud take zvarke revezema stimala, da se bog usmili! x:Dx :sick: x:Dx

sam vse je delal sto na uro in sta lepo papcala. xokx x;)x x:px

x:Dx x:Dx x:o)x x;)x

To me pa čisto na mojo mamo spominja... :8): Aja, mama je riba kot ti... xDDx

Od kar jo poznam se je tudi ona zanimala za alternativno in razne domače zvarke, jaz sem bila pa ponavadi "poskusni zajček". xDDx x:o)x No ja, sej moram rečt da sem se s tem veliko naučila, pa potem njeno znanje še nadgradila. Čut za užitne rastline sem imela pa že kot otrok, prirojeno, in sem tudi sama na skrivaj poskušala razne kombinacije, pa nič povedala doma.

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx x;)x

a riba je tvoja mama?

kako pa to da je pol blo na "jaz tko pravim" pa vse to, kar sva zadnjic mal meli debato... cudn, riba je pa ja razumevajoca pa taksna...

drugac pa, zvarki pa tole vse, to pa je ribje (tud... lhok je se kej druzga.... bik tud in svasta, recimo Asic ne vem ce ni bil Strelec)

 

Čut za užitne rastline sem imela pa že kot otrok, prirojeno, in sem tudi sama na skrivaj poskušala razne kombinacije, pa nič povedala doma.

aja ti pa nisi smela? sam ona je lohk. x:o)x

ja, jaz sem tud packarla (sam sem sam jaz x:o)x)... suvereno pri kaj jaz vem... 17ih stimala caje za od svaka folk v sluzbi in raznemu folku - kao znalka. x:o)x in so me sprasval da kaj je dobr pa to...

ko sem pa orehove pa taksne zvarke (za lase) delala, je blo pa vse svinjsko x:Dx in se je mat prtozvala da kako zgleda (pa one brisace rjavkaste so pol visele x:px) in sem rekla, sej je sam oreh... mat pa: ja sam ti ves pa jaz vem, zgledajo pa kot da bi ble cist drekaste. :D

Boga mat... kok sem packarla.

pa kar epruvetke sem si kupla pa sem tam mal prelivala.

Pa ribje olje sem si kupla, ko sem bla stara kakih 12 let. :P

ful sem mela opravit, v glavnem... nikol blo dolgcas pa zal, k *edinka* (zato k je sestra tok starejsa od mene, da v bistvu.... pac, je bla cist druga scena)... tko da sem se skoz kej po svoje igrala pa s cim si dajala opravt.

Sm hotla bit kaksna znanstvenica al pa kej.. al pa slikarka.

v glavnem - "sam packaraj" xDDx x;)x

 

Od kar jo poznam

x:Dx xDDx xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx x;)x

a riba je tvoja mama?

kako pa to da je pol blo na "jaz tko pravim" pa vse to, kar sva zadnjic mal meli debato... cudn, riba je pa ja razumevajoca pa taksna...

drugac pa, zvarki pa tole vse, to pa je ribje (tud... lhok je se kej druzga.... bik tud in svasta, recimo Asic ne vem ce ni bil Strelec)

Riba ja, pa taka avtoriitativna. Mogoče je Asc kriv (al pa kakšna druga kombinacija planetov), je na meji Oven/Bik, ne vem, eni ji zračunajo da je Oven, eni da je Bik. Jaz pa mislim da ima kar močne lastnosti od obojih. x:o)x

 

Je pa tudi Tiger, tako kot jaz. Pa bo verjetno kar držalo, da dva Tigra ne moreta živet pod isto streho. :8):

 

aja ti pa nisi smela? sam ona je lohk. x:o)x

ja, jaz sem tud packarla (sam sem sam jaz x:o)x)... suvereno pri kaj jaz vem... 17ih stimala caje za od svaka folk v sluzbi in raznemu folku - kao znalka. x:o)x in so me sprasval da kaj je dobr pa to...

ko sem pa orehove pa taksne zvarke (za lase) delala, je blo pa vse svinjsko x:Dx in se je mat prtozvala da kako zgleda (pa one brisace rjavkaste so pol visele x:px) in sem rekla, sej je sam oreh... mat pa: ja sam ti ves pa jaz vem, zgledajo pa kot da bi ble cist drekaste. :D

Boga mat... kok sem packarla.

pa kar epruvetke sem si kupla pa sem tam mal prelivala.

Pa ribje olje sem si kupla, ko sem bla stara kakih 12 let. :P

ful sem mela opravit, v glavnem... nikol blo dolgcas pa zal, k *edinka* (zato k je sestra tok starejsa od mene, da v bistvu.... pac, je bla cist druga scena)... tko da sem se skoz kej po svoje igrala pa s cim si dajala opravt.

Sm hotla bit kaksna znanstvenica al pa kej.. al pa slikarka.

v glavnem - "sam packaraj" xDDx x;)x

x:Dx xDDx xcivx

Ma jst nisem smela ne, je blo takoj zjanje v hiši... tudi ko sem hotela barvat al ustvarjat s čim, recimo z glino al pa z lesom, je bil takoj kažin, da bom vse uničla in da keš ne raste na drevesu, da bo novo kupovala, pa take glupe... Pa mi je potem vso voljo pobrala. xrolleyesx Tko da če sem potem s kom ustvarjala, sem s temi frendi ki sem ti zadnjič pisala o njih.

 

Za lase pa nisem še poskusla nič kombinirat, sem bolj poizkušala za razne poškodbe (ker sem bila kot mulc in vedno vsa potolčena) in pa za razne čaje, solate pa tko...

 

Jaz sem pa sanjala kot otrok, da bom kakšen pustolovec, raziskovalec pa da bom odkrivala še svetu neznane dežele in ljudi... ahhh, sanje :inocent:

 

x:Dx xDDx xcivx

Ja, za prej ne morem govorit... sigurno je že prej kaj. x:)x x:o)x

Samo z mano je imela pa prav užitek, ker sem itak brez ugovora požrla vse kar mi je dala. :8):

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

jah, saj sem jaz tud na nek nacin avtoritativna.. saj sem napisala, da me tamal se kar strogo vid.. enkrat sem ga vprasala, kam bi 'me vtaknil' (horoskop - k ma blazen smisel, cist svoj, ga nisem s tem obremenjevala, seveda se pa cist izognt pac ni mogel x:px xDDx.. recimo rece ta bi pa lohk bil devica, k je tak 'spicast' pa asketski al pa kej... tko, ma smisel ful)... no in je rekel skorpijon ali vodnar... v glavnem, me dost gajstno vid. x:o)x

 

sej sem rekla, nisem spet tok liberalna, v bistvu...

no ja, pr enih stvareh sem pa cist, sploh ce se je hotl kej packat al pa kakorkoli ustvarjat....

pr men je blo tud tko (k pr teb)... ceprav mi je pa po drugi strani mat ful pustila, ce tko pogledam.... sam prevec jo je skrbel pa prevec me je hotla nekak krotit na en cuden nacin.... ni stekala teh nekih mojih.. recimo cist iskrenih ko sem cist sekala hladno kak povzetek.... recimo pac rekla bobu bob... pa ni razumela te moje plati... ne znam razlozit... pac tud te moje *divje plati* ni razumela.

ja, js tud bla cist fantovska za lumparije.. drugac sem bla pa se kr tud punckasta.. tko taka dvojna. x:o)x

 

Moja mama je tud zmaj - kot jaz, pa jupiter ma tam kot jaz, pa tudi veneri imava v konjunkciji. tko da ni cudn da sem ji podobna tok v enih stvareh..

vcas ji recem, shit k sem ti tle pa tle tok podobna. x:o)x

k si taka bikovska, pa se te ne premakne za kej...

pa zdej kr prizna. vcas pa ni pa ni. nkol nic priznala.

jaz pa vse. x:o)x

 

jaz sem tud 'odkrivala nove obale' (pr teti na dolenjskem in sva s sestricno dali imena vsem zalivckom recnim in ona je bila nevem kaksna (rjavooka al pa kej) srna, jaz pa tud nekaj tacga x:Dx (k sem tedaj brala Bobre in shizila - pa noben ni, jaz pa sem, k se mi je zdel dbest, k se na vodi dogaja... mam rada prizore, scene... vse, kar je z vodo oz. da je voda zraven...

pa se tle se je to dogajal... pa tko.

vsem je blo strahota to brat, jaz sem pa kar goltala. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bobri :2src: joj marsa, prvič sem jo v tretjem razredu prebrala, pol je bla pa to klasika, k jo je blo treba vsaj dvakrat na leto prebrat x:px še zdej, če nimam nč uporabnega, pač bobre mal berem x8Dx je knjiga že čist boga, miljonkrat polimana, pa na pamet jo skor znam :vio: podobno navdušenje je pokasirala še pol on trilogija otroci zemlje :palec: tud carsko....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a dej ga lomt!!!! :eek:

ne vem ce nisi clo prva ki deli tole navdusenje z mano!!!! x:o)x xDDx

a ne no! x;)x

 

*

 

ups, zdej pa tamala pride (Ursa), k se pojutrisnjem vraca..

pa mim uleti, k ne vem ce se jutr kej vidva.

 

v glavnem, lep vecercek. xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

jah, saj sem jaz tud na nek nacin avtoritativna.. saj sem napisala, da me tamal se kar strogo vid..

Si ja, sej to se čuti iz tvojega pisanja, je pa vseeno ful velika razlika v primerjavi z mojo mamo. Sej mislim da štekaš kaj mislim. x;)x

 

pr men je blo tud tko (k pr teb)... ceprav mi je pa po drugi strani mat ful pustila, ce tko pogledam.... sam prevec jo je skrbel pa prevec me je hotla nekak krotit na en cuden nacin....

 

... pac tud te moje *divje plati* ni razumela.

Zdaj sem se spomnila še na to, kako me je silila nosit krilca... jst sm se pa totalno uprla, ker sem bla bolj komot v hlačah. Pa če me je nekaj začela tako silit, je dosegla ravno nasprotni učinek (takrat pa postanem trmasta :vragec:).

 

jaz sem tud 'odkrivala nove obale' (pr teti na dolenjskem in sva s sestricno dali imena vsem zalivckom recnim in ona je bila nevem kaksna (rjavooka al pa kej) srna, jaz pa tud nekaj tacga x:Dx (k sem tedaj brala Bobre in shizila - pa noben ni, jaz pa sem, k se mi je zdel dbest, k se na vodi dogaja... mam rada prizore, scene... vse, kar je z vodo oz. da je voda zraven...

pa se tle se je to dogajal... pa tko.

vsem je blo strahota to brat, jaz sem pa kar goltala. x:o)x

uuuu Bobri!!! :palec: Meni so mi bli tudi všeč. xsrcx

Najbolj pa Vinetou in vse od Karla Maya, Otroka kapitana Granta, Robinson Crusoe, Petnajstletni kapitan, V puščavi in goščavi in podobne... xDDx x:px

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, sam da mojga ne, upam, :xx!: namrec ucer sem meu celo rdeco bulo na riti v sredini z zaritim klopom! - "valjda" je vedu kam more it; tam kjer premalo migam x:o)x ceprou me skor ni ke u ta zadno.

no, upam, da nau kej "neprimernega" iz vsega tega xrolleyesx

 

...

hmmm... xscratchx ne vem ce nisem clo sanjala tega tvojga kolobarja..... x:o)x

tko nekak mi hodi na um....

...

 

zbirka zlata knijiga , itaq. :inocent:

...uuuu Bobri!!! :palec: Meni so mi bli tudi všeč. xsrcx

Najbolj pa Vinetou in vse od Karla Maya, Otroka kapitana Granta, Robinson Crusoe, Petnajstletni kapitan, V puščavi in goščavi in podobne... xDDx x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

podobno navdušenje je pokasirala še pol on trilogija otroci zemlje :palec: tud carsko....

ni trilogija, ampak je 5. knjig..sam jih niso takrat prevedl....jo pa sedaj prevajajo..učila so ponovno izdala prva dva dela..ostale pa še bo x:px

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, upam, da nau kej "neprimernega" iz vsega tega xrolleyesx

jst tud upam. xcrossfingx

 

~

 

aja tega Otroci zemlje, ki omenjate, pa nc ne poznam.

pa sem mela celo Zlato knjigo doma oz. pac eno 'rundo' al kako ze.... v glavnem, ful ene zlate knjige. xDDx x;)x

 

~~

 

Mal dolgcas pa odstekan, a ne, k forum ne dela? x:o)x x:Dx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mal dolgcas pa odstekan, a ne, k forum ne dela? x:o)x x:Dx x;)x

 

x:o)x w:Iw

 

Tko... ob 23:49 sem že cc. 20-ič pogledala če Forum že deluje xredx xredx , nazadnje je pa le uspelo. xDDx x:o)x

Sem pa dan izkoristila za druge stvari, na srečo je bil lep in topel sončni dan. xsrcx :flower:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jeeee!!! Dela :)

(jao, kok sem zasvojena x:o)x )

 

čist kriza bla, ker bla zmenjena z eno lunatko in si ne zapisala telefonske in naslova iz OS, pol pa hočem dans preverit.. pa nič ne dela x:px x:o)x sem pol lahko preverjala svoj spomin.. nekak uspela celo se spomnit dva detajla in iz tega kraj najdt x;)x

 

pa motor smo zrihtal, nardila en velik krog in ugotovila, da mam še ful veselja do vožnje, čeprav bla zdajle vmes že neki prepričana, da me je minil, sam je blo krivo sam to, da je bil motko mal čuden.. pa dosežem skor s celimi podplati do tal, jeees!!!

 

ok, gremo spat zdej.. pomirjeni.. x:o)x

 

 

a dej ga lomt!!!! :eek:

ne vem ce nisi clo prva ki deli tole navdusenje z mano!!!! x:o)x xDDx

jaz sem ga skor zihr že kdaj.. tole z bratom oba ful nora... ene tri leta nazaj clo igrala Ljubinico v eni mini predstavici.. mam fotke nekje.. :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja tega Otroci zemlje, ki omenjate, pa nc ne poznam.

pa sem mela celo Zlato knjigo doma oz. pac eno 'rundo' al kako ze.... v glavnem, ful ene zlate knjige. xDDx x;)x

jane auel

rod jamskega medveda

dolina konj

lovci na mamute

 

ostale dve se prevajajo...knjiga/e ima okoli 500 strani....ampak se jo dobesedno poje x:px :2src:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni trilogija, ampak je 5. knjig..sam jih niso takrat prevedl....jo pa sedaj prevajajo..učila so ponovno izdala prva dva dela..ostale pa še bo x:px

O super!!! :palec: :2src:

 

Meni so ble tudi zakon, jih pa nisem brala kot otrok, ampak so mi prišle šele 5 let nazaj pod roke, in to ravno takrat ko sem šla sama za en mesec v gozd, pa sem jih potem tam začela brat. Je bila prav zanimiva kombinacija načina življenja v knjigi in mojega, ker je bilo dosti podobnosti in sem še bolj intenzivno doživljala vse skupaj.

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...pa motor smo zrihtal, nardila en velik krog in ugotovila, da mam še ful veselja do vožnje, čeprav bla zdajle vmes že neki prepričana, da me je minil, sam je blo krivo sam to, da je bil motko mal čuden.. pa dosežem skor s celimi podplati do tal, jeees!!!

...

super :palec: sam pol mora bit pa RES zelo znižan x:o)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi kam šla ... lenarit na sonce bemu. :2src:

Tudi jaz. Ampak bomo počakali do 10.7. x;)x

Aja, en vikend (oz. en dan) bomo šli na bungee na Most na Soči. Greš zraven? Že lani smo kupili Š. to za rojstni dan, pa še ni izkoristila.

Komaj čakam! Imam že pripravljeno kamero, fotoaparat in vse x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

---

 

Povprečen prebivalec/ka EU http://www.predsedovanje.si/templates/ja_hedera/images/emailButton.png

Written by Vita Activa Tuesday, 27 May 2008

There are no translations available

 

Povprečen Evropejec in Evropejka sta stara 39 in 37 let. Poročila sta se pri 30 oz. 28 letih. Obstaja tretjina možnosti, da se bosta ločila, ko bosta stara 42 in 40 let. Imata enega otroka, ki je star 8 let. Oba delata po 40 ur tedensko in zaslužita vsak po 31.000 EUR letno. Petino svojega denarja zapravita za hišo in stroške. Nekaj več kot 2 uri na dan gledata TV in po spletu brskata uro in tri četrt. Na teden spijeta pet steklenic vina in ona ne kadi, kadi pa skoraj tretjina njunih prijateljev/ic. Bereta knjigo o nenavadnih pojavih, skoraj tretjina njunih prijateljev pa sploh ne bere. Kino obiščeta dvakrat na leto. Oba tehtata nekoliko preveč in rada spita več kot osem ur. Na počitnice se odpravijo dvakrat letno. Ona bo najverjetneje umrla zaradi raka. Živela naj bi do 82. leta, on pa do 74. leta.

 

Tako je revija The Economist v posebni izdaji sestavila povprečen evropski par. Podatke so pridobili iz različnih institucij, kot so Eurostat, Evropska komisija, Evropsko marketinško združenje, Evropsko združenje proizvajalcev avtomobilov in drugi.

Vir: http://www.predsedovanje.si/en/Enakost-spo...alec/ka-EU.html

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja x!x

Solkanski most.

 

Anyway...

 

NIETI so nazaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oh :2src: :2src: :2src: :sori:

Ko sem bila v zgodnji puberteti, sem obžalovala, da se nisem rodila kar nekaj let prej, da bi lahko hodila na koncerte in gledala Habiča x:o)x x:o)x x:o)x

No, kakorkoli že...

Novi pevec je prav fajn (sodeč po posnetkih), pesmi še vedno zažigajo in komaj čakam, da se udeležim kakšnega koncerta x:px x:px

Joj, kako sem imela rada to skupino x:px

Gledam malo po netu, samo rtv ma dober članek in posnetke :palec: KLIK

 

A kdo sploh pozna ta bad tukaj? x:px Marsa ga najbrz x;)x

 

Okej, bom nehala z navdušenjem, čeprav sem navdušena x:px

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...