Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

hrop,

 

 

brez panike prosim, pošiljam nekaj, jebemti komi-komi. ne, to ni vrsta masaže, xDDx

 

btw, imam double decker posteljo... in zakaj je to dobro? :vragec: :palec: hahaha, da se ne vdrejo tla pod mano.

hm, včeraj se mi je zdelo to ful smešno. :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, pa mi je ratalo prvo desetko naredit - km s kolesom mislim. xDDx x:px x^x

 

:hepko: :hepko: Super mi gre. Zdaj vem da zmorem, in bom samo povečevala razdaljo.

Pa hitrost tudi seveda. x8Dx

 

Prav fajn dan je danes... xsrcx :flower:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes je natanko 4 leta, odkar sem preživela prometno nesrečo.

Tko da si bom pole eno tortico privoščila, pa 4 svečke prižgala... xsrcx xrainbowx :flower: xupx

 

xsrcx :2src: :palec:

Lepo, da si bos privoscila posebne trenutke :palec: , pa cestitke za 10ko x:Xx .

 

 

ŠE TUKAJ, KATARINA SREBOTNIK JE DOBILA 6:4, 6:4 POTI SERENI WILLIAMS!!!!

 

To pa ni kar tko :palec: , super.

 

 

Kwa se vse zgodi v 2 letih! :fiju:

Hm.... 11 selitev, locitev, menjava kontinenta, podrocja dela in nekaj malih detajlckov x:o)x x:Dx x;)x

 

 

Mi pa kar na trnih..mogoče je, da gospodič odpeketa malo v tuje kraje...in ni tole novica ob kateri bi skakala od veselja.

Upam, da se iztece, tako da bo najbolje za vas :palec: .

 

Danes je odstekan dan. Za dobro jutro ucila ANG in NEM takoj za tem, se dobr da sem na hitr preklikala vmes x:Dx , popoldan je zabava za prfokske tule, ampak na zalost ker imam sam 2 uri casa vmes, sibam domov, nekaj malega pojem, vzamem, kar rabim za ICELT in frcim nazaj. Na ICELTU bomo pa imeli prezentacijo povzetka strokovnega clanka.

 

Sem vceraj strokovno sklenila, da je bolj pomembno it kupit beagla za Marifer z Luisom, kot pripravit se na to zadevo x:Ix , tako da sem tole prakticirala danes na metroju in razsvetljevala nedolzne Mehicane, ki so se odpravljali v sluzbo, kaksne so prednosti dvojezicne vzgoje in kako se je lotit. x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

wiiii, kako se je porumenil forum x:Dx

pa ves čas si ogledujem "moje frende", namesto, da bi kaj brala.

eh, avtomatizmi... :inocent:

 

klopov ugriz je po mojem pozdravljen (samo srbel je pa tudi božjastno).

in danes sem že predala naprej recept slane limonade (in nisem se hvalila, da je moj :vragec: ).

 

:2src:

Bemu še klopje imajo smisel za estetiko dandanes.

x:Dx

:vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah, sem vajen bolj izi forumov x:Ix

 

kaj pa vem, no...nisem zagovornik nasilja, sem pa za vzgojne ukrepe...ko/ce bom mel deco, pa se jih drugace ne bo prijelo, bo padla tudi kaka po riti, definitivno

 

Ti si itak en hippy!

 

....Sem se spomnil, da sem pretepel enga smotkota, ki je z zračno puško ciljal spečega mucka....na od sonca pregreti skali. Popolnoma sem ga zdemoliral in se nič slabo počutu....Jaz opravičujem nasilje, tudi extremno, če je v igri mučenje živali in podobno!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti si itak en hippy!

 

....Sem se spomnil, da sem pretepel enga smotkota, ki je z zračno puško ciljal spečega mucka....na od sonca pregreti skali. Popolnoma sem ga zdemoliral in se nič slabo počutu....Jaz opravičujem nasilje, tudi extremno, če je v igri mučenje živali in podobno!

čuj...kaj pa če bi jaz dbkja pretepal...bi me zlamal skup...in mu pomagal....čeprav je on večji in močnejši x:Dx al bi rajš meni pomagal...da ga čist dokrajčima x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xcivx :palec:

 

Vatke pa ne maram, pri meni pali direktnost in odkritost. x:)x

no dobr da vem, da ti bom lohk kksne naropotala direktne kdaj. x;)x xDDx

 

Mi pa kar na trnih..mogoče je, da gospodič odpeketa malo v tuje kraje...in ni tole novica ob kateri bi skakala od veselja.

Bomo videli kako bo. Je pa res, da retro merkur in...mah tolažim se nekaj

Hmmm. Kaj pa ves, kaj bo. In najbrz je tud od njega in njegove odlocitve kej odvisno, se pravi - ce ne bo hotel it, ne bo sel.

Mogoce pa bo dbest pa nad casha prnesl al pa kej... xwizardx

 

(sicer je pa grda x:Dx )

no ja, tezko rect za nekoga da je grd, je pa tud mene presenetl, k je mensezdi riba, pa nima nc te ribje miline pa tega.

 

no zdej bojo pa lohk organiziral razna eksoticna dopustovanja z ogledom avtohtonih redkih vrst. x:o)x :sick:

 

Hm.... 11 selitev, locitev, menjava kontinenta, podrocja dela in nekaj malih detajlckov x:o)x x:Dx x;)x

11? x:o)x x:Dx blazota! :switz:

jaz pa sam 1 pa je ze to ful. :D

drugac pa tud pr men.... 2 locitvi v bistvu, izguba VSEGA, sprememba vsega, a ful enih novih dogodkov, ki so eni bli za do neba poletet al pa vsaj za do stropa skakat, drugi pa za tolazt se, da so dobri za osebno rast. ;)

 

wiiii, kako se je porumenil forum x:Dx

sej si lohk nastimas nazaj tacga k si mela/hoces (moder, sinji, srebrnosiv, oranzen...)

 

klopov ugriz je po mojem pozdravljen

xokx

 

čuj...kaj pa če bi jaz dbkja pretepal...bi me zlamal skup...in mu pomagal....čeprav je on večji in močnejši x:Dx al bi rajš meni pomagal...da ga čist dokrajčima x:Dx

x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx :2src: :palec:

Lepo, da si bos privoscila posebne trenutke :palec: , pa cestitke za 10ko x:Xx .

Hvala. xDDx xsrcx

 

xcivx :palec:

 

no dobr da vem, da ti bom lohk kksne naropotala direktne kdaj. x;)x xDDx

x:Dx x:Dx :palec:

Ti kr. x;)x

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čuj...kaj pa če bi jaz dbkja pretepal...bi me zlamal skup...in mu pomagal....čeprav je on večji in močnejši x:Dx al bi rajš meni pomagal...da ga čist dokrajčima x:Dx

 

 

odvisno kdo od vaju pije alko ? :)

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hecn.. ona je mlajsa kot jaz, njenga brata (btw - mojga dobrga frenda) pa *stejem* za svojo generacijo. x;)x

 

smo vadl skup, muzko spilal, rolal, smo bli poglavje zase. Niet so se nam zdel pa prevec pop - razen Habica.

(na enem od TZB videov sva se pa s krischko prav iz Tanje pohecali x;)x x:Dx)

Tko da, ceprav je 'tamal' tamal, smo si bli blizje. xDDx

Sicer pa zlo dobr bobnar (in muzkonter), btw. xyesx

(*mdr. SDA, ki kasnej 3. kategorija, s katerimi smo spilale v grciji na mediteranskem festivalu)

 

se mi je že prej zdelo, da boš ti ta prav vir informacij x;)x

 

Vidiš, to pa nisem vedel ali pa pozabil, da je teh v bendih igral, njegovega bobnanja, se pa spomnim, ko

jih je imel še doma, še bolj pa navdušenja njihove sosede, moje sošolke x:Dx, aaaaa Ukmar spet nabija :OO!:

No, najbolj se ga spomnim po rolki, je bil kot rojen z njo, sploh meni, ki sem obupal že ob prvih poskusih, ko

mi ni blo jasno, kako naj se jst s tem normalno peljem xcivx

 

Tanja je pol dve let mlajša kot ti, vem, da je bla že od šole ven, ko smo mi prišli v 5. razred, pri nas smo imeli

dve ločeni šoli, ta staro za tamale, pa ta novo za večje x:Dx, pa še turnus, ja ko nas je blo pa tolk takrat x;)x

 

To mi je znano, da ste jih imel takrat (Niete) za prodane duše, no neki tazga mi je ostal v spominu x:)x

 

aha, je. x:)x xyesx

sam ze zdavnaj ni vec crn oz. se sploh ne spomnim dabi bil... je sicer blond tip (no zdaj pac ne vec, so mu potemnel).

Ja, fajn je.

tud se kasnej (recimo zdaj pred cca 10 leti al kej tacga) je delal fenomenalno muzko, pa je zal nehal. :sori:

Ja, ona je strekla.

no on ni sminker, stekam pa, zakaj se ti je (tud on) zdel. xDDx

 

 

evo tle je totalen muky se (Matjaz)! x:px xDDx

(za bobni) x;)x

 

vow, kaj se vse najde, celo SOR, si me včer čist zavedla, sem se komaj zbrcal laufat, ker pri men je na youtube tko ko plaz, ah lej ta komad, aja pa dejmo še tega ..., pol pa čist padem v filing :inocent:, sem moral še tebe mal slišat x;)x

 

Ja, sam je bil pa res, sicer ne vem točno, kdaj so to posneli, ampak 14, 15 let je imel, več ne, samo glede barve las, se pa jst ne spomnem, da bi bil naravno blond, sem ga probal vizualizirat na rolki, pa temnejše lase dobim x;)x

 

Kakor pa vem, se je tut z manekenstvom kasneje ukvarjal, smo mel neke debate, kako lohk on kot panker zdej tkole xcivx, no ja, o marsičem smo govoril x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes je natanko 4 leta, odkar sem preživela prometno nesrečo.

Tko da si bom pole eno tortico privoščila, pa 4 svečke prižgala... xsrcx xrainbowx :flower: xupx

 

pravilno :palec:, mmm kako diši :yumy: x;)x

 

Ma ja kaj čem, Luna v Ovnu pač... x;)x Pa mam hitre reakcije, se pa potem tudi hitro spiham... x:Dx

Vatke pa ne maram, pri meni pali direktnost in odkritost. x:)x

 

Tako mamo radi x^x x:px

 

Evo, pa mi je ratalo prvo desetko naredit - km s kolesom mislim. xDDx x:px x^x

 

:hepko: :hepko: Super mi gre. Zdaj vem da zmorem, in bom samo povečevala razdaljo.

Pa hitrost tudi seveda. x8Dx

 

Prav fajn dan je danes... xsrcx :flower:

 

Čestitam, bravo :hepko: :hepko:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se mi je že prej zdelo, da boš ti ta prav vir informacij x;)x

fak, v bistvu. x:o)x

k nisem nek TAK vir, se mi zdi.. in tud nocem bit - ne govorim prevec rada o folku, k ni prisoten pa tko, drugace je seveda z javnimi osebami (no tle recimo da sta pac oba... in Tanja in 'bratec' x;)x)... pa tud, a je kdo to pa to po horoskopu pa un pa tret, razen ce sam ne navede ipd. itd.

no tle ste me pa nekak zbezal v debato in pac.. je tako naneslo.

drugac so pa to *rekle/kazale*. x:)x

no pa saj smo v dvojckih, je to normalno - cvekarije (sem ze zadnjic pomislila, da *se clo jaz* padem v tole..)

 

aaaaa Ukmar spet nabija :OO!:

No, najbolj se ga spomnim po rolki, je bil kot rojen z njo, sploh meni, ki sem obupal že ob prvih poskusih, ko

mi ni blo jasno, kako naj se jst s tem normalno peljem xcivx

ne nic ne nabija.. muzko je delal na racotu in to hudo - sicer pa prav s pevcem pa to - istim oz. iz 3. kategorije - tko se najbl na house, ampak ker je pac bobnar po dusi, je blo bl power, dobr v glavnem, sem ga napizdla, k je nehal, bla zalostna mal - k je mel dobr potencial, tista muzka dalec od tega da bi bla slaba, ornk muzka pa to, v bistvu glasbeni car, zato sem bla pa kr jezna...

 

aja rolka, sej res! na to sem pa jaz cist pozabla. xDDx

no sej zdej pa kolesari strastno. x:)x

 

Tanja je pol dve let mlajša kot t

ja nekaj takega, jaz sem v glavnem 64'.

 

To mi je znano, da ste jih imel takrat (Niete) za prodane duše, no neki tazga mi je ostal v spominu x:)x

ah to pa glih ne... to je pretezko receno, pravzaprav pa jih tudi nismo obravnavali tako strastno in romanticno. x;)x

Bl pac smo bli mi po svoje, drug stos pac...

 

vow, kaj se vse najde, celo SOR, si me včer čist zavedla, sem se komaj zbrcal laufat, ker pri men je na youtube tko ko plaz, ah lej ta komad, aja pa dejmo še tega ..., pol pa čist padem v filing :inocent:, sem moral še tebe mal slišat x;)x

pa res, SOR pa vse, hehe, kwa je vse blo, res. xDDx

a mene? x:o)x :8): x;)x

(*a si dal boxe bl na potih? :8): :vragec: x:Dx)

 

Ja, sam je bil pa res, sicer ne vem točno, kdaj so to posneli, ampak 14, 15 let je imel, več ne, samo glede barve las, se pa jst ne spomnem, da bi bil naravno blond, sem ga probal vizualizirat na rolki, pa temnejše lase dobim x;)x

 

Kakor pa vem, se je tut z manekenstvom kasneje ukvarjal, smo mel neke debate, kako lohk on kot panker zdej tkole xcivx, no ja, o marsičem smo govoril x;)x

jah, jaz mal drugac gledam.. zame da je nekdo blondinc, ni treba da je glih ono plastika, blanshiran totalno...

Pac (v njegovem primeru) svetlorjavi lasje, mal nekako zlatkasti, kot moji.

seveda ce mas pa 1 cm las al pa drede, pa pac temnejse zgledajo.

 

manekenstvo? xDDx

pofotkal so ga za par stosev, ker je pac ceden in ker vsakemu (pa tako tud umetniku) vsaki dodatni ficki cist prav pridejo, poleg tega pa to ni blo nic novega, saj so nas stalno fotkal in tud mene so fotkal ze najrazlicnejsi fotografi, snemalci (del *posla* vcas)....

Tko da ta oznaka 'maneken' je mal pretirana oz. 'ukvarjanje z manekenstvom'. xDDx

sej v bistvu se je tud dost teh fotografov rolal po sceni (in so nekateri tudi sami bli del te scene ali celo pomemben del) in smo jim bili pac zanimivi pa tko..

in pol se kam kaj pelje kdaj lohk..

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HEY, A KDO IZ lJ JEMLJE EUTHYROX?

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fak, v bistvu. x:o)x

k nisem nek TAK vir, se mi zdi.. in tud nocem bit - ne govorim prevec rada o folku, k ni prisoten pa tko, drugace je seveda z javnimi osebami (no tle recimo da sta pac oba... in Tanja in 'bratec' x;)x)... pa tud, a je kdo to pa to po horoskopu pa un pa tret, razen ce sam ne navede ipd. itd.

no tle ste me pa nekak zbezal v debato in pac.. je tako naneslo.

drugac so pa to *rekle/kazale*. x:)x

no pa saj smo v dvojckih, je to normalno - cvekarije (sem ze zadnjic pomislila, da *se clo jaz* padem v tole..)

 

Sej jst sem zaupanja vreden vir, sam firbčen pa res :inocent:, tko da hvala še enkrat, sem z mislimi čist not padel v tiste cajte,

tko da pol kot pri asociacijah, preskakujem iz ene stvari na drugo, pa sem se tut spomnil, da je dvojčkast čas, jst pa še marsa in venero v natalu v dvojčkih x;)x, če bi me kdo včeraj gledal, ko sem se ogreval za tek x:Dx, ene pol ure namesto običajnih pet minut, po moje mu/ji ne bi blo nč jasno, kakšen je moj namen x;)x

 

ne nic ne nabija.. muzko je delal na racotu in to hudo - sicer pa prav s pevcem pa to - istim oz. iz 3. kategorije - tko se najbl na house, ampak ker je pac bobnar po dusi, je blo bl power, dobr v glavnem, sem ga napizdla, k je nehal, bla zalostna mal - k je mel dobr potencial, tista muzka dalec od tega da bi bla slaba, ornk muzka pa to, v bistvu glasbeni car, zato sem bla pa kr jezna...

 

aja rolka, sej res! na to sem pa jaz cist pozabla. xDDx

no sej zdej pa kolesari strastno. x:)x

 

ma tist sej tist je bla sam njihova soseda x;)x, men so bobni itak najbolj inštrument, tak power dajo x:px , pa to je blo govora o letih 1983, 1984, takrat se je to dogajal x:)x

 

Priden :palec:, jst se rolke ful spomnem, ker kamorkoli je že šel, je šel mimo našga bloka x;)x

 

 

pa res, SOR pa vse, hehe, kwa je vse blo, res. xDDx

a mene? x:o)x :8): x;)x

(*a si dal boxe bl na potih? :8): :vragec: x:Dx)

 

x:Dx To pa res ne, če bi jst lohk bende sestavljal, bi imel zmer pevko na vokalu x;)x

 

jah, jaz mal drugac gledam.. zame da je nekdo blondinc, ni treba da je glih ono plastika, blanshiran totalno...

Pac (v njegovem primeru) svetlorjavi lasje, mal nekako zlatkasti, kot moji.

seveda ce mas pa 1 cm las al pa drede, pa pac temnejse zgledajo.

 

manekenstvo? xDDx

pofotkal so ga za par stosev, ker je pac ceden in ker vsakemu (pa tako tud umetniku) vsaki dodatni ficki cist prav pridejo, poleg tega pa to ni blo nic novega, saj so nas stalno fotkal in tud mene so fotkal ze najrazlicnejsi fotografi, snemalci (del *posla* vcas)....

Tko da ta oznaka 'maneken' je mal pretirana oz. 'ukvarjanje z manekenstvom'. xDDx

sej v bistvu se je tud dost teh fotografov rolal po sceni (in so nekateri tudi sami bli del te scene ali celo pomemben del) in smo jim bili pac zanimivi pa tko..

in pol se kam kaj pelje kdaj lohk..

 

aha, a tko, zgleda da mi je šlo iz glave, se mi zdel, da je imel temnejše, sam ti zihr to bolj veš x;)x

 

Verjamem, to je blo kot zdej v stilu senzacionalnega novinarstva, a veš, da je un zdej ... x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pravilno :palec:, mmm kako diši :yumy: x;)x

 

Tako mamo radi x^x x:px

 

Čestitam, bravo :hepko: :hepko:

x:)x x:Dx x:Dx

 

Hvala Janif! xsrcx

Danes mam pa malo pavze, da se ne preforciram... sem zjutraj hodila kot po jajcih, ko me je vse bolelo (prav mi je, kaj pa divjam! :vio: x:o)x )... samo itak že vem, da če me boli, to pomeni samo napredek, povečavanje kondicije in jačanje mišic. Naslednjič bo šlo sigurno 5 km več, al pa tudi 10 več... imam velikanske skoke, ni po centimetrih. xDDx x:px

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x x:Dx x:Dx

 

Hvala Janif! xsrcx

Danes mam pa malo pavze, da se ne preforciram... sem zjutraj hodila kot po jajcih, ko me je vse bolelo (prav mi je, kaj pa divjam! :vio: x:o)x )... samo itak že vem, da če me boli, to pomeni samo napredek, povečavanje kondicije in jačanje mišic. Naslednjič bo šlo sigurno 5 km več, al pa tudi 10 več... imam velikanske skoke, ni po centimetrih. xDDx x:px

 

super :palec:, maš pa psiho, da se lohk tolk sforsiraš x;)x, sicer pa mišice rastejo med počitkom, tko da vsak drug dan je čist zadost, vmes pa bolj izi x:)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no ja, tezko rect za nekoga da je grd, je pa tud mene presenetl, k je mensezdi riba, pa nima nc te ribje miline pa tega.

 

Meni je pa ona lušna xnckrivx Samo dobro, jaz jo že tako dolgo intenzivno spremljam, da mi je postala všeč x:)x 12.3. ima rojstni dan!

 

ale, na tvojo kolesarjenje :palec:

 

Danes smo imeli CEL DAN obiske. Upam, da bo jutri takšna nedelja, kot se spodobi...

 

Lepo se imejte!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, maš pa probleme s ščitnico? :eek:

 

Hehe kar si pa res želim, je videti, kako Bobnar pleše boogie x:px

 

No, pa je začelo deževati.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ale, na tvojo kolesarjenje :palec:

 

No, pa je začelo deževati.

Hvala Mich! xsrcx

Deževati? Tu pa taaako sonce... :2src:

 

***

Jst sm pa jezna, žalostna, niti ne vem kaj vse občutim... ma SRANJE v glavnem.... so mi spizdili kolo!!!! PRASCI!!!

Sm javla na policijo, samo niso še nič našli zgleda... če ne bi me že poklicali.

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej si lohk nastimas nazaj tacga k si mela/hoces (moder, sinji, srebrnosiv, oranzen...)

na... sploh nisem vedela, da se barve da spreminjat :inocent: ravno na vsak gumb pa tudi ne kliknem :vragec:

zdaj me pa firbec matra kakšno barvo ima kdo nastavljeno. x:Dx

 

po dolgem času srečala planikino mleko v trgovini, ga kupila in se ga napila. :yumy:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sm pa jezna, žalostna, niti ne vem kaj vse občutim... ma SRANJE v glavnem.... so mi spizdili kolo!!!! PRASCI!!!

Sm javla na policijo, samo niso še nič našli zgleda... če ne bi me že poklicali.

:O: :C:

sam to je zato, k si se (prewč) hvalila kok deleč se lah pelješ, pa ti je bil nekdo fovš in ti je ukradu kolo xcivx xrolleyesx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: :C:

sam to je zato, k si se (prewč) hvalila kok deleč se lah pelješ, pa ti je bil nekdo fovš in ti je ukradu kolo xcivx xrolleyesx

:inocent: x:o)x

 

hehe... x:Ix

 

meni se pa zdi da je bil preveč len za hodit, pa je blo tko lažje... :vragec:

 

Ma jezna sem še najbolj sama nase, ker sem še vedno tko naivna pa verjamem v lep svet... xrolleyesx

V bistvu mi ga je pred nosom vzel, je bilo parkirano zraven mene ko sem sedela na klopci, on pa je lepo prišel (je bla klapa cc. 10-ih) se vsedel in odpeljal... jst pa samo :O: :vragec: Nisem mogla verjet svojim očem... :eek: Sm mislila da se zajebava, pa da se bo nazaj pripeljal... pa je šel kar naprej. :sori: Tečt pa ne morem za njim. :sori: Sem klicala takoj kapse, pa je bilo bolj važno mene preverjat kot takoj skočit v avto in jih prestrežt... :vragec: :vragec: Ker če bi takoj odreagirali bi jih sigurno dobili. Zdaj pa vprašanje kje je že... :V:

 

Ma sranje no... :xx!:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...