Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

Čuj Pujsita - v mehiških nadaljevankah pa nikoli ne dežuje :O: kak te to??

Super si rešila stvar z natikači in kavbojkami, kaj češ komplicirat :palec:

Se mi zdi, da bo tole veljalo tudi za nas - že cel teden lije ko iz škafa. Če bo šlo tak naprej, bojo Hazole ravne ratale.

Sem šla po jagode popoldne pa je kar žokalo mi pod nogami. čmok, čmok..zemlja tako napita vode, da ne prepušča in imamo prave bazene. Še malo, pa se bojo žabe zaredile tam not.

 

Češnje gnijejo, jagode tudi, kaj se dogaja na vrtu se mi niti ne sanja.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Ful luštkan vikend :) I. šel na regato..

včer žurale s puncami, šišo laufale in jagodni sorbet in martini in mocarelice in paradajzke.. x:px itak sem jih pol ob 2h pustila same plesat, pa ključ dala, da so prišle nazaj prespat..

Zjutraj pol še babji zajtrk..

Pol me pa nekdo ful ljubko presenetil s klicem in sem šibala na drug konec LJ po darilce xsrcx in mal čvekat.. no... poslušat bolj x:o)x

Doma se spravla posesat in pomit na hitro pol pa določila, da pišem seminarsko, dokler I. ne pride iz morja.. in pišem, pišem, pišem.. pa ga ni od nikjer.. že vsa tečna, ker se mi res ni dal več, sam če sem se zmenla sama s sabo, kaj čem pol.. prejle dobila sms, da so ful pozni in bo tam prespal.. x:o)x

tko da nehala pisat seminarsko, grem Housa zalaufat xDDx

 

jao, pa že kar ponedeljek je spet jutri :vio:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj, Polono iz zavetišča Horjul nalinč. ker mi ne da Špelo.... bejba je bolana. :xx!: :xx!: xcivx

 

Btw, danes smo šle s Tio na daljši sprehod po livadah naše obale in spoznali kar nekaj kužkov,

 

x^x

 

Zato pa jutri dobim novo ljubljenko! Ki je Tia - dvojčica... hihihi :vragec:

 

Kurc kurcev, naj se jebeta ona in špela :xx!:

 

piše: A SEM KJE NAPISALA DA VAM JO DAM!! dvakrat sm bla pr teh starih mamah

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Sem šla po jagode popoldne pa je kar žokalo mi pod nogami. čmok, čmok..zemlja tako napita vode, da ne prepušča in imamo prave bazene. Še malo, pa se bojo žabe zaredile tam not.

Češnje gnijejo, jagode tudi, kaj se dogaja na vrtu se mi niti ne sanja.

:sori: v okolici LJ prav tako; še zelene češnje, k komaj rumenijo (kje je še rdeča) pokajo :vragec: od vse te mokrote. Pa jagode gnijejo, divje pa ne, sm se jih včer najedla x8Dx

 

to je tak, ki so ga včasih polagali v stanovanja, se ga ni polakiralo, ampak samo mazalo z oljem.

http://www.podarimo.si/picture.php?picture...11207770625.jpg

tako nekako... (tale ga pa podarja za gorivo :vragec: )

joj, dej sam bejž od tega parketa, ni čudn, da ga hočjo skurit, a si ti kdaj dejansko živela/hodila po njem? Jst sm v enemu flatu (kjer sm prej živela) imela tak parket "pusti me da vrisnem", grozota vseh grozot, vsak teden sm mogla mazat, poleg tega, ker je bil že star, so iz rež med parketom stalno (ampak res STALNO) prahci ven prihajali, ko si hodil, se je skos prašilo, skos so se eni "mački" ven vlekli, s sesalcem pa nisi smel, k je parket dvigovali. Smrt za alergike :vragec: še dobr da nism alergična na pršice, k tam bi se zadušla xcivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čuj Pujsita - v mehiških nadaljevankah pa nikoli ne dežuje :O: kak te to??

 

Vsaka filmska produkcija ima svojo specifiko - v ameriških filmih pa nikoli avtomobilov ne zaklepajo x:Dx x:Dx x:Dx

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsaka filmska produkcija ima svojo specifiko - v ameriških filmih pa nikoli avtomobilov ne zaklepajo x:Dx x:Dx x:Dx

x:Dx pa še res je

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, dej sam bejž od tega parketa, ni čudn, da ga hočjo skurit, a si ti kdaj dejansko živela/hodila po njem? Jst sm v enemu flatu (kjer sm prej živela) imela tak parket "pusti me da vrisnem", grozota vseh grozot, vsak teden sm mogla mazat, poleg tega, ker je bil že star, so iz rež med parketom stalno (ampak res STALNO) prahci ven prihajali, ko si hodil, se je skos prašilo, skos so se eni "mački" ven vlekli, s sesalcem pa nisi smel, k je parket dvigovali. Smrt za alergike :vragec: še dobr da nism alergična na pršice, k tam bi se zadušla xcivx

x:Dx

a sem lahko malo nostalgična? :inocent:

ko sem bila mala smo imeli takšnega. po mojem se mi je prikupil zato, ker se mi lamelni parket v obliki kdratkov nikakor ne dopade. pa kar nekako se mu ne morem izognit... :o|o:

hyhy, prahci ven prihajali... kar gre not mora tudi ven :vragec: (ponavadi).

kar mi je pa še všeč pri tastarem parketu je pa to, da škripa ko hodiš :2src: :vragec: saj če bi ga imela in če bi mi prahci ven lezli, bi škripal tudi takat, ko bi hotela kam neslišno prit ali pa bi morala poslušat škripanje zgornjih sosedov, bi mi pa najbrž tudi šel na živce. x^x

 

BTW, kaj zdej ... ploščice al parket? :vragec:

škripajoč parket :vragec: potem boš pa poročala kako je... x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisem fan laminatov, celo dalec od tega...

 

doma smo ob adaptaciji dali star parket ven potrgat, zalepit (da ga ne napine) in brusit/lakirat...pa je vec kot ok, za kake 20 let sigurno

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

a sem lahko malo nostalgična? :inocent:

ko sem bila mala smo imeli takšnega. po mojem se mi je prikupil zato, ker se mi lamelni parket v obliki kdratkov nikakor ne dopade. pa kar nekako se mu ne morem izognit... :o|o:

hyhy, prahci ven prihajali... kar gre not mora tudi ven :vragec: (ponavadi).

kar mi je pa še všeč pri tastarem parketu je pa to, da škripa ko hodiš :2src: :vragec: saj če bi ga imela in če bi mi prahci ven lezli, bi škripal tudi takat, ko bi hotela kam neslišno prit ali pa bi morala poslušat škripanje zgornjih sosedov, bi mi pa najbrž tudi šel na živce. x^x

 

 

škripajoč parket :vragec: potem boš pa poročala kako je... x:px

joj, sej res, škripal je tut tko, dab človk popizdil...me je tale prah tok znerviral, da sem na škripanje pozabla x:o)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobila sem jo! v Uncu! je vodnarka, ime ji je Lolla oz Lolly... v avtu je bruhala, lubika, je pojedla moje piščančje medaljončke #, ki jih dobiš v solati na pumpi. Lubi, bubi, fuj je nežna, moja Tia pa divjaška, a se zna bejba postavit zase, čeprav je pol manjša in ima mlečne zobke. x8Dx

 

Mislim srčkalo... tako da sem zdaj mama dveh. :inocent:

 

Potem sem čistila naše dvorišče, ... :vio: potem so se odštorkljali dol fantje (delavci, neki ragbijaši) Tia je znorela, pridem zadnjič domov, Tia zunaj.... na cesti pred hišo. :o|o: Je čuvajka pač. :vio:

 

Poslala svoj delovni kombinezon priporočeno in dobila že plačo, fjuuu...od prejšnjega meseca. So bli verjetno srečni, da sem se spokala.

 

 

Za avto pa rabim poroka, ki ima 3 plačilne liste ipd, potem ga odplačujem s položnicami. :sori: Biznis pa kar nekaj, ... x:Ix neke cmoke moram pošiljat po smsjih ipd... xrolleyesx

 

 

 

 

 

Zdaj pa moramo vse tri v banjo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Soseda včeraj prinesla par vej češenj - in to kakšnih - kot marelice so bile :eek: ogromne - celo dobro se raztezujejo in ni jih bilo veliko razpokanih. Ampak popolnoma vodene in v ustih se kar topile.

Hm..kar strašljivo zgledalo tole - nenormalno v bistvu, češnja bi naj bila rdeča, cm ali malo več velika ne pa ze eno pest skoraj.

In mi še napove staro modrost, kakšne so češnje, takšna trgatev..torej v osnovi..ne bo trgatve, ker bo vse zagnililo.

In končno se odpravila z gospodičem do mozaikarja x8Dx

In ob pol enajstih ponoči se spomnila, da nisem oluščila graha - torej sem tole delala v trdi temi in v družbi vešč. Ker ostali občani pridno zaprli vrata, da obiskovalci takšni ne pridejo not in mi dajali vzpodbudo skozi okno.

Sicer pa nič novega.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj si pa grah luščila; a ni bolj svež, če ostan v stroku do uporabe? No, razen, če ga ne misliš sušit oz. dans uporabit :vio:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ne ta je nizki in srednji - le ta se lušči, visoki -sladki se uporablja z lupino. Ta je pristal v skrinji za ozimnico.

Sem bila kar presenečena včeraj na vrtu, ko videla, da je nizki grah že skoraj zrel. Naj omenim, da bilo v stroku v glavnem po dva do pet semen? Sicer zato grah izredno debel (spet) x:px

Pomanjkanje čebel?

 

Zdaj sem sendvič pospravila in en paradižnik, pa ni hudir, da se cela popackala poleg :vragec:

 

Mene pa hudo jezi, da ne vidim zadnjih par postov, ko komentiram. :vragec: Kam se naj pritožim?

 

 

x:Dx

a sem lahko malo nostalgična? :inocent:

ko sem bila mala smo imeli takšnega. po mojem se mi je prikupil zato, ker se mi lamelni parket v obliki kdratkov nikakor ne dopade. pa kar nekako se mu ne morem izognit... :o|o:

Saj je parket še v drugih oblikah - recimo kot deščice, jaz sem bila prav panična, da mi parketar slučajno ne bi položil v obliki ribje kosti(ker me poklical v službo, da on ima pa zdaj čas in bi če nimam nič proti prišel položit parket..hvala bogi, da bilo frocovje doma..in pol mu na dolgo in široko težila po mobilcu..hvala bogi, da dedc razumel vse moje liturgije),

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobila sem jo! v Uncu! je vodnarka, ime ji je Lolla oz Lolly... v avtu je bruhala, lubika, je pojedla moje piščančje medaljončke #, ki jih dobiš v solati na pumpi. Lubi, bubi, fuj je nežna, moja Tia pa divjaška, a se zna bejba postavit zase, čeprav je pol manjša in ima mlečne zobke. x8Dx

 

Mislim srčkalo... tako da sem zdaj mama dveh. :inocent:

 

Potem sem čistila naše dvorišče, ... :vio: potem so se odštorkljali dol fantje (delavci, neki ragbijaši) Tia je znorela, pridem zadnjič domov, Tia zunaj.... na cesti pred hišo. :o|o: Je čuvajka pač. :vio:

 

Poslala svoj delovni kombinezon priporočeno in dobila že plačo, fjuuu...od prejšnjega meseca. So bli verjetno srečni, da sem se spokala.

 

 

Za avto pa rabim poroka, ki ima 3 plačilne liste ipd, potem ga odplačujem s položnicami. :sori: Biznis pa kar nekaj, ... x:Ix neke cmoke moram pošiljat po smsjih ipd... xrolleyesx

 

 

 

 

 

Zdaj pa moramo vse tri v banjo.

Hej Dijana xrolleyesx

Glede na to da si bla v Uncu bi se lahko pri meni oglasila....cca.20km je še do mene.Bi tud jst rad videl te tvoje kosmate kepe,sam pospešeno načrtujem nakup kakšne žvalce.A je na Uncu slučajno kakšno zavetišče?Kakor jst vem ga ni....

Torej ne delaš več tam ko prej...rabiš spremembe x:Dx :palec: Jst pa ta mesec še malo kamine pa tko mal,pol pa ciao bella famiglia x:Dx

Darling,stand by me
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa hudo jezi, da ne vidim zadnjih par postov, ko komentiram. :vragec: Kam se naj pritožim?

Novice uredništva - Obvestila in sporočila...Nadgradnja LNF

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ne ta je nizki in srednji - le ta se lušči, visoki -sladki se uporablja z lupino. Ta je pristal v skrinji za ozimnico.

Sem bila kar presenečena včeraj na vrtu, ko videla, da je nizki grah že skoraj zrel. Naj omenim, da bilo v stroku v glavnem po dva do pet semen? Sicer zato grah izredno debel (spet) x:px

Pomanjkanje čebel?

 

 

Mene pa hudo jezi, da ne vidim zadnjih par postov, ko komentiram. :vragec: Kam se naj pritožim?

joj, Nat, a veš, da se tega, sladkega graha na tržnici v LJ Kosezah sploh ne da dobit - že par let - al pa jst slabo gledam/sprašujem. Sam oni je, k lupine niso užitne (oz so za jušno osnovno, dab pa to jedu pa ne)

Kupujem pač onega, k ga je treba luščit, sam do uporabe je pr men kr v strokih - je pa res, da ga kupujem samo po par pesti naenkrat, glih tok, da je dvakrat za rizi-bizi.

Vidm, da maš dobro bero :palec:

 

mene tut mal jezi, da pr komentiranju ne vidm zadnjih postov, sam sm kr mal lena :vio:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Baje grem kot nadzorni učitelj z dijaki za dva dni na ekskurzijo v Italijo. Mal me skrbi morm rečt ... avtoriteta pa to.

 

Mysti, pa ne no. Po moje jih boš čist fajn obvladala x8Dx

jaz lani šla sama na maturanca z razredom, ki ga poznala še ne 2 meseca. pa ni blo nobenih problemov,

čeprav mi vsi odsvetovali, ker naj bi bil to ne vem kak problematičen razred

 

vglavnem, printala zdle prošnje, 10 jih naprintala, že v ponedeljek pa jih 10 tudi že poslala xcivx držte pesti, da bi blo kaj xwizardx xcrossfingx

 

sicer pa čakam, da me mine lenitis in končno spet dobim kak navdih za pisanje magisterija xcivx

 

uživajte v dnevu x:Xx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

razocaran...ker so z nami vedno samo tastare, nic kaj simpaticne ucitlce hodle :vragec:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uh, smo jih meli ene par pod 30...tudi simpaticnih x:px ampak pretezno cisto zategnjenih :V:

no ja, razen ene, samo tista je mela bolj nas preko, kot mi njo x:Ix

 

itak da sem cuden, a ne...samo, v tistih letih sem nekako raje za starejsimi pogledal x:px

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

I ran into my ex an hour ago...put it in reverse, AND HIT HIM AGAIN!!"

:vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :inocent:

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

baje nben nič ne ve, k se nben nič ne spomni - od tistih k so ga pili

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...