Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

Krvni tlak: 111/65

115/81...

 

im not dead yet. jaz sem danes samo žrla in poležavala. zjutraj smo ble z bejbikami na morju in sta lavfali, po morju in nista pojedli nobenga debelega italjana. in sta se igrali z eno pesko iz čolna, medtem ko je njen gospodar opazoval moje povdarjeno oprsje.

 

ti starejši pari so ful pokvarjeni.

 

jedla pa sem: prepečence z ketchupom, ... potem sem pojedla mangov gosti sok v internovi, potem mi je ta huda bejbika pripravila en cheeseburgerčk. da ji je ful vroče, ker pride jest vsa familja, da kako upam jesti na taki vročini, pa če je dobra sadna costella...

 

skratja, ... ena bejbika me je oguljufala za 10 eur v zooticu, pa to ne moreš verjet. spluh nisem opazla. :eek: xrolleyesx

 

 

šefe je pa jedu, neke ribje reči, hobotničina solata, rakova juha... ... svašta.... xrolleyesx x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Krvni tlak: 111/65

115/81...

no zanimivo, glih za v dnevnik, sem se jaz tole chekado se sla:

 

krvni tlak: 135/72

pulz: 68

 

teza: 51

visina: 169.5

 

kr kul. xDDx

(*razen kil k jih je mal premal)

 

~

 

drugac pa sm mela mal *problemov* z LNF, k ni delal, mitje pa ni, no pa sem "jaz" zrihtala (navednice zato, k zrihtala pomen v tem primeru, da sem javila na infobio in so zrihtal xDDx)

 

prijeten tedencek! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fajn,da si zrihtala :palec: sem že hotla pogledat prejle kako nosko suši gobe, pa ni šlo... x:Ix

 

Jap..takšne sanjam, sem puncam povedala tole, pa me ta velka potolaži - ja saj na otroka res ne bi mogla biti jezna, saj ne bi bil nič kriv...

riba kaj češ..

 

Včerej zunaj cmrvarili meso, not jaz solate in riž, ki bi ga lahko mlatila vsak dan..pa končno ratala šarlota...bog me nima rad..v tretjo tek x:px ampak jo pojedli v nulo. postregla s sladoledom..nad dobra sladica..sočna, ne presladka..glih poletna zadeva..

nič..mislim, da bom morala prenehat s sladko pekarijo..vse pojemo, kile se pridno nabirajo, gibljem popolnoma premalo - to, kaj psa zvečer oz. ponoči kam peljem je nič..delo ne šteje.

 

aja - skoraj pozabila - in popoldan sva šla pogledat ta malo - ki se v narodni noši pridno potila - mi v šotoru pa tudi - in neverjetno kako uživa v tej folklori..mene v njenih letih niti pod točko razno ne bi spravili tja, ona pa blažena tam..topota s čeveljci, pleše, žuga vse živo pač, kaj je v koreografiji. Verjetno zaradi dolgih kikl - pa tako nabranih in poštirkanih.

 

Je bila ena punca - z Gorenjske v meščanski noši, mi bila ful všeč..kar odtavala nekam v spominih..že znano se mi zdelo..

Dve popoldanski uri tole trajalo, ona ostala še dalj, ob devetih pa brez ugovarjanja usedla v avta in domov.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

riba kaj češ..

x:px xDDx

 

Jp, fajn da se je zrihtal, sam sem pa vmes mal Bolge chekirala pa tko pa napoved mal popravla oz. dokoncala k mi vcer ni znesl.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... in neverjetno kako uživa v tej folklori..mene v njenih letih niti pod točko razno ne bi spravili tja, ona pa blažena tam..topota s čeveljci, pleše, žuga vse živo pač, kaj je v koreografiji. Verjetno zaradi dolgih kikl - pa tako nabranih in poštirkanih.

xDDx x8Dx :palec:

 

sam res, v tej blazoti s tistimi kiklami vsemi pa tem! x:Ox

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa ne le kikle. Sem gledala včeraj, da so punce iz Hrvaške - ful jih je bilo in luštne noše nosile - imele štrikane štrample. Oz. kvačkane -VOLNENE nogavice pri 30 stopinjah zunaj in v šotoru najmanj 40 stopinj. Pa ful nekih rutk in vsega boga na sebi.

Pa rute na glavah.

Boge res. Pa dedci v usnjenih visokih škornjih :O: vonjave ta prave pol.

Če jaz v lahnih hlačah in majčki čist prepotena bila..pravi naša punca, da se ji je kar zvrtelo enkrat.

Pogrešam - če sem že pri tem - meščanske noše. Saj ni samo kmečko prebivalstvo bilo, tudi v mestih folk živel in samo ena punca bila.

Verjetno premalo raziskano ali pa nič barvito tole..ker so pač meščanske ženske po celi Evropi se enako oblačile.

 

Zdaj sem se spravila na čiščenje kopalnice. Mi prav paše tole. (ne morem verjet, da sem tole napisala x:Ix )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahoj. jp, čisto prevroče je zunaj. bo treba iti malo pod tuš, cela prepotena. sem se spravla sesat fantovo sobo x:Dx

tule sem pri njemu že od sobote, danes bila šoferke njegove sestre, ki šla na ustni del mature. pa ji je fajn šlo.

zdaj se spet uči, meni pa dolgčas in šla sesat. aja, pa še njuno kopalnico šla počistit, bila že nujno potrebna čiščenja.

jesti mi nekako sploh ne paše, prevroče je, bom si šla pol kaj vzeti za jesti, ko moj pride iz službe. skratka, zdle grem malo

lenarit, mal zadremat. aja, bila na tržnici danes, po dooolgem času. si nabavla maline :2src:

 

velik sence x:)x x:Dx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

TUT MENI VROČE, KER MORAM DELAT! šefe hoče 400 eur, pa magari če mi jih on pridela, a veš.

 

 

tko da...

 

TUT MENI VROČE, KER MORAM DELAT! šefe hoče 400 eur, pa magari če mi jih on pridela, a veš.

 

 

tko da... pizda, d. ima fanta. :eek:

 

prokleti prasac. da bi jih naštenfala lhko 4 že dopoldan, ma mrš ti jebem debelu, da bi te kap šele pol k ti hišo ukradem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj je, banda xDDx x:px

 

evo, sm nazaj z morčita, berem kak vas fatiranje fascinira; evo, včer, namesto izležavanja v senčki, sva s xsrcx usekala mini generalko; je odmontiral polkna, fejst z vodo ošprical, pol sva pa skp zglancala do visokega sijaja; pa me je še navdušenje držalo, pa sm pol še vsa okna s šipam vred spucala + hladilnik, + pomivanje tal s total kopalnico x8Dx

 

Pozno pop pa na plažo, kjer me je mini riba ugriznila glih tok, da sem z desno nogo odskočila in se zrawn fejst usekala v nožni prstanc, pomoje sm ga vsaj mal počla, če ne že zlomila, ker je barve pa res džazne :O: pa še ves zatečen in komi hodim. K sm pa ven iz vod elezla, sem pa z drugo nogo še na glažuno stopila (k je jaszno nism vidla), tko da drugostopalo mam porezano, zdej pa hodi, če moreš :vragec:

 

Ob polnoči sva nazaj dam pršla v LJ, kjer sem hitr šla delat obkladek iz gabezove korenine...matr, pa to je naravn gips :eek: zjutri komi dol s prsta odmočila. Gužva v službi, itaq :o|o: , ampak zdele grem že dam, pa mal z gabezom packarit, še na un drug porezan stopal bom dala, tale Bephanetn je bl za en qrtz :o|o:

 

aja, kolesarim pa lahko x^x

 

btw, total neprespana dans, provzaprov komi držim oči odprte xcivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in pol te je včeraj odvlekel v hosto te držal zaprto v neki koči in te posiljeval štiri dni, danes si se prišla samo javit a ne?

 

joo x:o)x

x:Dx x:Dx x:Dx

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in pol te je včeraj odvlekel v hosto te držal zaprto v neki koči in te posiljeval štiri dni, danes si se prišla samo javit a ne?

 

zanimiva matematika...od vceraj do danes 4 dni posiljevanja...

 

potem sem jaz tud ze dva, ce ne tri dni skup seksal http://users.volja.net/siemens/smajli/majkemi.gif

 

 

Aja, ne smem jamrat, k me bo Bobnar prišel čez rit dat. :vragec:

 

 

da ti ni seskanje fetis, a, toliko kot ga zadnje case omenjas? x:px x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

speaking of matematika; tole sem danes dobila na mail, pa še štiri variante so ;)

 

Pameten moški in pametna ženska = romanca.

Pameten moški in neumna ženska = afera.

Neumen moški in pametna ženska = poroka.

Neumen moški in neumna ženska = nosečnost.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx

 

Vidim, da bilo torej fatiranje danes - res mi stik z vodo ful pasal(pol pa preberem še tule, da neptun konj. luna) itak.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ti moram res razložit point tistega kar sem napisal a sposodil oziroma priredil iz enega bosenskega vica?

 

:palec:

sem zadnje dni malo bolj slowminded :inocent: x:Ix

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je pa problem zdaj, ko mas tri noge, sredinski cevelj najt, ko ne pase prav niti levi niti desni, kaj? x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

UFA...!!! Hud dan!!! Ma res!!! :) Začelo se je s tem da mi forum ni delal, pa potem sem odklopila in... ok... zrihtala vse papirje, čeprav sem bila prepotjena že zjutraj ob 9.30... ampak... pejdi po ta papir... pa po uni.... in je ratala ura ko je harmonikaš zaigral Wind of change.... mi je blo všeč... pa čeprav nisem pristaš harmonike... ampak ... njegov stil mi je bil všeč.... pa še moj sosed bo!!! Učitelj glasbe! Ma obvlada! xsrcx Ma ok.

 

Sm pole srečala frenda ka se nisva vidla najmanj 5 let, in itak se pole napila.... in pole me kliče frend da kdaj in kje se dobiva, da uštimava elektriko... !!! ... najprej sm hotla preložit vse na jutri, ma mu je vseeno ratalo da me je prepričal.... še dobro!!! Tko da sva uštimala ful danes!

 

Ma u glavnem --- ful lep poletni dan je danes za mano....

 

Ajd, upam da ste uživali... jst sm! :)

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu, ura je mal čez 8 zjutri in jst sm že zdej na smrt utrujena xcivx

 

vsaj dans grem lah prej dam, blagor meni x8Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu, ura je mal čez 8 zjutri in jst sm že zdej na smrt utrujena xcivx

:o|o:

 

Ma sm soseda prekownla že enih 50x.... ma ob tej uri se on loti vrtat in podirat zid.... štronco!!! ....meni pa kot da mam sveder v glavi! :vragec:

 

...grem kuhat kavo... :sori:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

provzaprov je za košnjo že mal pozno :inocent: no, razn, če ni bencinska kosilnica, sam za koso je pa def.prepozno :o|o:

 

vrtanje...hjao, pr men sosedi VSAK vikend vrtajo direkt nad mano :xx!: ne vem, če majo sploh še kej placa, da še kako lukno zvrtajo :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mjau! :kiss:

 

Ma u glavnem --- ful lep poletni dan je danes za mano....

xokx

 

vrtanje...hjao, pr men sosedi VSAK vikend vrtajo direkt nad mano :xx!: ne vem, če majo sploh še kej placa, da še kako lukno zvrtajo :o|o:

haha :D tko k pr men! :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...