Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

ko bo možnost ti pošljem tam kjer je tami... pa njena poroka ;)

pozitivno sta me presenetila oba Uroš in Katja, sicer sem za Katjo vedela nekak da je super punca... pa tamala je od trenerjev dobila tisti elan ki ga je potrebovala... želim ji, da se ji izpolnijo sanje...

 

Mystica, sej veš kaj ti Ksenija skoz teži... živi za trenutek cmopkec... bi bil pa čaz da se kaj sem prilimaš!!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

saj to sem pa vidla (ze prej), ne rabs mi posebej posiljat, k sem ze vse si oogledala skor.

pa na konju sem jo vidla pa tam na igriscu pa tko..

skratka, jo kr preoznam, prvic ker sem jo parkrat vidla na fotkah, drugic pa k je itak teb podobna, jo prec uochim. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lohk bi mela pa morje ze cist za ziher, vse rezervirano, casha dost in vse, pa druge okoliscine bogve kaksne, pa pol ne gres.

tko da, vse se lohk se obrne, kej zgodi tacga itd.

ma men se s tem ne da kej dost obremenjevat, k itak ni nc boljs, ce se. sam slabe si pol kar skoz, namest sam vsake tolk. xDDx

evo... lahko bi rezervirali, itak bi se na Pagu našel plac za nas, dober plac... sam halo, potem pa tuhtat, al bo treba delo v tujini ven spustit, al bo v moji službi neprimeren čas... ničesar na silo... če bo možnost pa z motorjem dol... raje mam to, kot pa da mi davčna visi za vratom, pa roki tunelov na nizozemskem, pa v Angliji, pa preverjanje če je nakazilo pa tko... raje tuki Živim, si privoščim, osrečim ljudi, ki jih imam rada, kot pa da se živciram... dost je bilo tega pa neprespanih noči... ej trenutno je prijateljica na dopustu, se mi zdi da je komaj šla pa se že vrača - pa se vprašam za tistih nekaj dni, se splača tolk razmišljanja - ne! itak mam pa v planu ohrid ko bo če bo z motorjem... da se najdeva spet al pa da samo uživava... ja čist druga sem ;)

 

saj to sem pa vidla (ze prej), ne rabs mi posebej posiljat, k sem ze vse si oogledala skor.

pa na konju sem jo vidla pa tam na igriscu pa tko..

skratka, jo kr preoznam, prvic ker sem jo parkrat vidla na fotkah, drugic pa k je itak teb podobna, jo prec uochim. xDDx

np na konju je pa ni ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a res, tm je ena podobna vbeli majcki, sam pa res nisem bla cist zihr pa se kr od dalec je oz. se je ne vid dobr....

k pol k sem se poroko vidla, sem tocn vedla, kera je (ti jo ves, k je tvoja, tam je pa kup otrok, sem morala ornk oci naprezat vcas)...

 

Ja, tocn to, sej se ne da vsega splanirat oz. vedno je treba predvidet tud mal nepredvidenega zraven. x:)x

 

ja, mene je tud frenda silila mal, ces celo ona da mi posodi pa tko... pa mi je prevelik stres vse to.. pa tok na hitr pa na silo.

nc se mi ne da na silo.

a lhok grem?

ne.

ok, pol ne grem. simple. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

sam bi blo fajn kakšen vikend prej ;)

 

a res, tm je ena podobna vbeli majcki, sam pa res nisem bla cist zihr pa se kr od dalec je oz. se je ne vid dobr....

k pol k sem se poroko vidla, sem tocn vedla, kera je (ti jo ves, k je tvoja, tam je pa kup otrok, sem morala ornk oci naprezat vcas)...

 

Ja, tocn to, sej se ne da vsega splanirat oz. vedno je treba predvidet tud mal nepredvidenega zraven. x:)x

 

ja, mene je tud frenda silila mal, ces celo ona da mi posodi pa tko... pa mi je prevelik stres vse to.. pa tok na hitr pa na silo.

nc se mi ne da na silo.

a lhok grem?

ne.

ok, pol ne grem. simple. x:)x

ja to je to... a ni simpl ;)

a veš da sem jo tud jst na skupinski prov iskala ;) itak je pa skoz tam nekje okrog Zormana x:Dx je pa ponosna na svoj skokšut (kako se to napiše nema mama pojma)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

Marsa, ti držim pesti, da ti vseeno kaj "pade z neba" in greš na morje. x:)x

 

ja, moja mama bo pa jutri praznovala 44 let in je ravno na morju.

 

jaz bi tudi, ker nisem bila kot se šika od 2004. xrolleyesx pa kaj, celo poletje se moram učit. pa bom zdržala nonstop 2 mesca, tudi če sobote in nedelje prelenarim? i think not. xrolleyesx rabim en popolni odklop in "čiščenje". pa ni keša. pa kao nimam s kom it. pa vsako leto si mislim, bom drugo leto. ja, potem pa nikoli. xrolleyesx če bi pa mela keš in ves razpoložljivi cajt, bi pa druge izgovore iskala. xrolleyesx in pol se še bolj frustriram zaradi učenja. ma, bi si vzela en fraj totalnega odklopa in bi vidla pol, kako bi lažje razmišljala in si v manj časa več zapomnila. pa se tako fijakam. maaaaa, bo žeeeee. xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, ti držim pesti, da ti vseeno kaj "pade z neba" in greš na morje. x:)x

thanx, tud jaz tebi! :palec:

 

(sej se mnogi nimajo ne sam morja pac pa se marsicesa, kar jaz pa mam - hvalabogu!)

 

ja, moja mama bo pa jutri praznovala 44 let in je ravno na morju.

x:px tvoja mama je muki prot men. x:Dx x:px

a ni hec? x:o)x

 

cestitke tvoji matkici! xrosex

 

jaz bi tudi, ker nisem bila kot se šika od 2004. xrolleyesx pa kaj, celo poletje se moram učit. pa bom zdržala nonstop 2 mesca, tudi če sobote in nedelje prelenarim? i think not. xrolleyesx rabim en popolni odklop in "čiščenje". pa ni keša. pa kao nimam s kom it. pa vsako leto si mislim, bom drugo leto. ja, potem pa nikoli. xrolleyesx če bi pa mela keš in ves razpoložljivi cajt, bi pa druge izgovore iskala. xrolleyesx in pol se še bolj frustriram zaradi učenja. ma, bi si vzela en fraj totalnega odklopa in bi vidla pol, kako bi lažje razmišljala in si v manj časa več zapomnila. pa se tako fijakam. maaaaa, bo žeeeee. xcivx

vem ja, se spomnim, da ze dolg nisi bla. :sori:

 

no jaz vsakemu privoscim morje in mal pocitnic. bogi folk gara za ficke vse leto, vsaj mal neki da majo.

ce bi bla jaz predsednik, bi vsi sli na pocitnice lohk. xDDx x:px

 

sej bo....

sej se res pogosto pol kr kej porihta.

pr men ze. zato k morje ne more niti eno leto brez mene. xDDx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem se našdrla, ker sem

 

 

"će"

 

 

By: bosanac pedrače zabit.

 

če ne bi blo villeja, .... :sori: jst ne bi mela "nobenga" :lol:

 

 

pedrači, pedri, mrš, gnide, odfukajte svojim ženicam in mi daj mir.

 

kako je uuu molto potere by: Jajce

 

hahaha, ta zadnji si ga je komaj nadrkal, pa mu ni stal :lol: :lol: ima pa 3 jajca...

 

http://www.youtube.com/watch?v=FIkynp-I5sM...feature=related xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx bog pomagi... resno, ej, ...

 

 

"stvari niso normalne "tukaj"" štek? mislim ni fore, kam naj se dam? v nič?

 

 

tkoda ne bom niti študerala več ,kem mam zadosti.

 

 

šhut up, ville talking... im so in looove...http://www.youtube.com/watch?v=pYZ85kj74n0&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=byRholN1mxI&NR=1 rekel je viaaannnaaa :lol:

 

 

 

 

http://www.peoplecorporation.org/post_images/5464_funny-people-ears.jpg

 

 

 

 

 

ja, je bla ena sort of podobnost... pa človk ne ve več.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahoj. mal prej prišla domov. biciklala. kr velik prebiciklala, si nisem mislila, da bom zmogla. glede na to, da letos še nisem

bla na biciklu. tam okoli 25 km. pa rit me boli :o|o:

morje, jaz bi tut tam bla zdle :vio:

miren večer x:Xx

 

***

kyllah, diana, kaj se dogaja s tabo? :o|o:

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
x:px tvoja mama je muki prot men. x:Dx x:px

a ni hec? x:o)x

 

cestitke tvoji matkici! xrosex

muky xsmx ona je bila muky, ko je mene rodila. jaz bom pa vedno muky. x:Dx x:o)x

 

ja, hvala.

 

***

aja, ko smo že pri 30. v mesecu. evo, dva meseca se učim konstantno. največ sem vmes totalno lenarila po 3 dni. in kar nekaj me zdaj gloda krivda, ker ne gre vse po načrtu, pač toliko in toliko strani na dan .. in izpit čez .. hmmm ... 9 dni ... in bi rada šla še vse enkrat skoz. ja, prvič me je vrgla, pa sem se učila ves maj vsak dan. mislim, če v drugo ne bo šlo, bom pa popizdila!!! razen tiste skripte s 115 stranmi sem si še vzela čas za ene stvari poiskat, laufat v knjižnico, fotokopirat, ker je skripta pomanjkljiva. OK, nočem prešteti, koliko znese vse skupaj s temi dodatnimi stranmi ... ker pol si bom še bolj težila. ampak prfoksa je rekla, da je en mesec učenja za ta izpit premalo. mislim. :o|o: in se vedno bolj in bolj počutim ... da se moram matrat in da si itak ne zaslužim več kot 6 .. pa še za to moram garat ...

OK, vsa dva nepogoja sem junija problemlos naredila. ker nisem hotela vmes lenarit, pa sem kar šla delat tole, da mam čimmanj dodatnega sranja za drugo leto.

 

se opravičujem, ker jamram in smetim, ampak pač čutim stisko in strah in sem od danes zaradi tega izpita postala živčna kot pes in še debelo se počutim zaradi PMS-ja. in še 9 dni bom taka, če se ne bom preprogramirala. pizda. :sori: hočem, da je mimo, da se lahko začnem učiti za naslednjega.

 

eh ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(sej se mnogi nimajo ne sam morja pac pa se marsicesa, kar jaz pa mam - hvalabogu!)

 

 

 

 

 

 

 

no jaz vsakemu privoscim morje in mal pocitnic. bogi folk gara za ficke vse leto, vsaj mal neki da majo.

ce bi bla jaz predsednik, bi vsi sli na pocitnice lohk. xDDx x:px

 

Drži, mnogim je cilj da preživijo iz meseca v mesec.....

 

 

...ampak dopust ni, da gremo poleti na morje in pozimi na smučanje.......

 

 

...dopust je čas, ki ga preživimo drugače...

 

...je čas, ko se lahko posvetimo sebi in osebam , ki so nam blizu.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

C, jaz sem čisto resna. x:Dx

joj :O: upam, da nis mene :O: x;)x

 

jst sm dans ful živo sanjala...same čudne sanje - pa še v nadaljevanjih, sej sploh ne vem, kwa si nej mislm...ta "megla" (ber: negotovost, izmedju neba i zemlje, ne t'č ne m'š) me ubija :mad2:

 

zmozgana sm, cunja...pa že ful cajta. Pa sm bla na dopustu - 4 dni lanskega - in to celo na morju - pa nič se nism spočila. Pa skos sm spala po 10, 12ur dnevno (kaka škoda/potrata cajta spat na morju!!) Pa sm še zmer fuč, na nuli energetski.

 

Marsa, k si rekla, da nism "tak tip" (za na bazen hodit). Kak tip človeka pa mora na bazen hodit :inocent: x:Dx x:Dx Milsm, zakaj jst nism "primerna" (eh, kok neroden izraz :o|o: )

provzaprov nism bla na bazenu že 3 leta, nazadnje sm šla s sekico, pa zdej sva tut šli. Jst sm v bistvu bl "zastonjkarski" tip - tp, če se le da, grem rajš ob kak jezero, mlako, bajer, rečico, rekico, potoček, kt pa v bazen - k se mi zdijo vsi ful dragi - no, razn tale kodeljevo popoldanski za 5 eur. Evo, tale je bil kr sprejemljiv, sam do njega morš pridt xDDx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst sm dans ful živo sanjala...same čudne sanje - pa še v nadaljevanjih..

 

 

hvala enako...blah....zacele so se sanje kul, koncale pa...eh... :xx!:

ne samo, da sem se od cudnih sanj zbudil, se zeblo me je, pa alarm je nekje zunaj tulil ene dobre 15min...nisem pol kako uro mogel nazaj zaspat... :vragec:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa pajka sanjala - tako v živo,da kriknila in zbudila celo familijo.

 

Sicer ima pa moja mati 6 ježev -1mamo ježevko+5 mladine ježev. Jim nastavlja mleko in postregli so si že z mačjimi briketi. Pa h kuram hodijo koruzo tamanit. Jih je ful vesela.

 

Midve s taveliko včeraj imele turnejo - ogromno prehodile v imenu gobarenja, kar nekaj gob nabrale, zdehidrirale skoraj..danes noge bolijo.

 

pa tista nagradna igra na planetu?? hehe..sem se poigrala malo zadnjič in bil gospodič izžreban za mp4..nad vesela :palec: Bom mu zgleda morala loto še napisat..(v tretje bi mogoče lahko šlo rado)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, ne in ne...za loto sem na vrsti jaz, ze dolgo, zamujajo :vragec:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx nimaš šans. Sem se odločila.

Je sploh bila izžrebana sedmica?

ali pa ti tole ta veliko prepustim. to je itak preveč keša x;)x me še denar pokvari, pol pa ne bom imela zakaj bit tečna in stiskat pas(kao)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ali pa ti tole ta veliko prepustim. to je itak preveč keša x;)x me še denar pokvari, pol pa ne bom imela zakaj bit tečna in stiskat pas(kao)

 

a to ne tako potihem upas, da se mi zasmilis, pa da nekaj stran dam? x:px x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne pa ne. :vragec:

 

mhm http://www.citroen-pla.net/portal/modules/PNphpBB2/images/smiles/fun0803.gifhttp://www.citroen-pla.net/portal/modules/PNphpBB2/images/smiles/S%5B1%5Dbrrrr.gif

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj se kregate glede lota, ko pa dobro veste, da bom jaz zadela xcivx

 

pa držte pesti, grem zdle kar osebno odnesit eno prošnjo xwizardx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: ajoj, si me čist na moje jadralske podvige spomnla, sploh uno s čaklami in muringi x:Dx x:Dx

čakla je zelo hitro postala čaplja oziroma čakra (odvisno koga vprašaš), muring smo si pa razložili, da je to un obroček, ki ga majo biki skoz nos... ne pirs-ing ampak mu-ring x:o)x x:Dx

 

aja, sem pozabla oment, da me je po 4 dneh čist divje alergija napadla, bla vsa pikasta :o|o: sam sem se uspela ne praskat, tko da blo za preživet, sam zgledalo ne najbolj..

 

nič, grem probat čimprej naredit vse pa mal prej se iz službe spravit.. bi šla staro mamo pogledat, mela rojstni dan zadnjič, pa sem jo čist zignorirala :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...