Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

Guest VilaSonca
Yessa, sem se za jutr za h frizerju naročila.. na prazno luno, pa še v levčku bo.. bodo laski rastli, rastli.... xsrcx x;)x

a daj no .. jaz tudi jutri. po treh mescih. na Luno pa nič nisem računala.

ampak me je prav strah. mam take travme s frizerji .. da če mi tokrat ne bo naredila kot želim, tako kot sem že imela, samo ona se mora spomnit, kako mi je postrigla, si bom pa začela sama urejat. :sori: mislim, lepo me je strigla eno leto, pol pa zadnjič tako kiksnila, da sem si sama šla popravljat.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Ja, sej lih to!!!

Ti pa nisi, pa bi mi še njega vzela al kwa? :vragec: :vragec: x:Dx

Mučim se pa že eno leto, pa me šele zadnje čase včasih lepo pogleda...

Grrr!!

 

Baba, to bo fajt. :vragec:

x:Dx

ne jebem :vragec:

ta zna likat :wOOt: :2src: x:Xx x:Xx

tko da se kr priprav na mesarsko klanje :vtz:

 

..uh clo mal je podezeval vmes, pa preden sem napisala, ga je ze konc. :V:

morm k frendi roze zalit na totalno deset konc in ne morm po obvoznici... :V: in se morm cez mest cjazit... in tam po siski mora bit cela blazota zarad turistov in sentviskega tunela.... eh, ne gine mi par urc bit girica kuhana, ocvrta itd. v plocevinci. :bomb: xredx

zdej je pa glih nemarno soparno po dežeku minimističnem :xx!:

Marsa, nobene gužve tuky v Šiški, Celovška je prazna, pa tut bo, tja do ene 13,30-14h.

Sem iz teh koncev x^x

 

...Le kaj mu je naredilo ženšče? :fiju:

Iii, kaj neki, v red ga je spravilo :vragec: x;)x x:Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, nobene gužve tuky v Šiški, Celovška je prazna, pa tut bo, tja do ene 13,30-14h.

Sem iz teh koncev x^x

sm zdej mislila mal kasnej, k timu tud tko bl ustreza, da nom 2x rinla.... tko da bom sla okol 15h, se prav glih k bo guzva (se zacela - pa se petek je in to je vedno shtala - sem tud jaz bla hmmm.. 8 let al kok, 10 - na onem konci xDDx - pa tud tko, mam frende po siski, se dost tam rolam, me je pravzaprav se najvec ravno po siski)

 

Iii, kaj neki, v red ga je spravilo :vragec: x;)x x:Dx

x:Dx x:px

 

~

 

Candle, Macona - blagorcek za frizota!

men pa tok hitr rastejo! :mad2: (se dobr da dlake ne xokx), da morm glih obratn hodt. tedaj, ko pol NE rastejo tok dobr. x:o)x

pa zdej polet, k se mi jih ne da s fenom susit pa si jih na zraku, mam tko trapast na pol *skrauzlane* - ne tch ne msh. :o|o:

tko se mi v ene rozhichke narolajo pa tak, pa zgledam k da se ze 6 let nisem pocesala, pa se vsak dan, vsaj zjutraj! :€

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: sem prejle iz mobitela se razburjala, pa očitno ni postnilo..

 

v glavnem, da ponovim vajo.. a islite, da je komu že kdaj prodajalka v štacuni rekla: joj, gospa, kok ste pa debeli!

Močno dvomim!

Zakaj pol men lahk na takle način rečejo kok sem suha? z unim 'joj, groza' pogledom... fak no!!! čist me je v slabo spravl.

 

mater, ej, nimam anoreksije, tud bruham ne vsak dan trikrat, čist normalno jem, 5x na dan, sam ok, ne vsak dan mesa in ne čist vsake svinjarije, ki pride mim, če mi pač ne paše.

in niti mal nisem navdušena, da sem še kilo zgubila v tistem tednu na barki, itak nimam pojma kako, ker smo skoz neki jedli..

 

zakaj točno morm se zdaj zagovarjat pred neznanci in razlagat kaka sem in zakaj, no :xx!: :xx!: :xx!:

 

zase se brigajte, folk!!! :vragec: :vragec:

 

besna ku žvau!

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

PRASICE!!!!

UKRADLI SO MI VINJETO! ZE NALEPLENO VINJETO!!!!!!!!!!!!! PRED BAJTO!!!! NA MOJI PARCELI SO MI ODLEPLI NALEPKO!!!!!!!!!!

PIZDA JIM MATRNA POFUKANI DELAVCI!!!!!!!

 

PA KJE TO ŽIVIM?

V KAO VARNEM NASELJU?

KAJ BOJO NASLEDNJIČ? PO BAJTI HODIL???????

 

NE MOREM VERJET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PA VIDLA SEM GA PRASCA PA JE SEL HITR V AVTO IN SO ZBEZAL!!!!!

 

V PONEDELJEK PRIDEJO SPET DELAT....

 

PA NAJ BI ZIVELA V NEKEM FUL VARNEM NASELJU! PRED BAJTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

POKLICEM POLICJO IN MI RECEJO DA JE BREZVEZE SE SPLOH UKVARJAT S TEM!

 

35 EVROV. PA TUD CE BI BILI 3JE EVRI!

 

CESA TAKEGA!!!!

 

V PM!!!!!!!!

 

PIZDUNI GRDI.

 

PA KVA NEJ? SE ZAJEBAVAM Z NJIMI IN KO BOMO SLI MED TEDNOM V LJUBLJANO BOJO BOHVEKVA NAREDIL??????

 

PROKLETI KRETENI!!!!

 

MA DEJ NO, DA GRE VINJETO UKRADT....PIZDA!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a dej!!! :xx!:

tumach! in takle odziv? da kaj cmo?

ja a se na zunajo stran shipe nalep??

 

svasta!

 

fak Michelle!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KURCI!!!!!

 

"Sej ne morete nič gospodična" pravi policis!

 

PIZDA JIM MATRNA. PRIŠEL JE NA MOJ VRT, BRSKAL PO MOJEM AVTOMOBILU, UKRADEL MOJO VINJETO...

 

KURCI!!!!!!!!!!!

 

PA K SPLOH NE GRE ZA VINJETO....PAČ.... AMPAK GRE ZA TO, DA TAKA NESNAGA HOD PO MOJI CESTI, MOJI BAJTI IN MOJEM NASELJU!

MARŠ!!!!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men se pa sfecljajo kar od nikoder :eek: (ok, zjutrej ko vstanem še razumljivo, čez dan pa :eek: xrolleyesx )-bo že loh bi blo še slabš-in bolš x:)x

ja sej men tud.. vcas mam cist ravne (skor)....

mi gre prav na jetra, da mam lohk sam tako 'frizuro'.

sam kej dost zganjat okol se mi pa tud ne da. :o|o:

 

no ja, takle mamo. x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tumach! in takle odziv? da kaj cmo?

ja a se na zunajo stran shipe nalep??

 

Ne.

Fasungo sem nosila iz avta v bajto.

 

Pa še živim v slepi ulici. Samo 4 bajte so. Pa gozd.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V redu, ostra sem z besedami. Se opravičujem. Sploh ne gre za narodnost ali kaj podobnega. Karkoli si, če takole kradeš (in meni daš občutek, da se moram bat) si nesnaga.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma dej nehi s svojim pametovanjem xrolleyesx

Vsak človek ima svojo mejo... in vsak človek kdaj popizdi.

Eni pač to bolj utemeljeno, kot drugi xrolleyesx

 

 

 

Morda pa ima revež štiri lačne otroke doma in si 35 evrov ne more privoščit, za vinjeto.

Me ne zanima.

Še nobenemu, ki me je prosil za hrano, nisem rekla ne.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No dej dej, zdej pa hitro , da se maščuješ, vsem naokol povedat tist, kar sem ti nekoč, ko sva bila kao frenda povedal kot zaupno, kot ti je to v lepi navadi x:Xx

Tega, butelj, nikoli, ampak nikoli v življenju ne bi naredila.

In ogaben je tvoj cinizem. Dej mal se vpraši, kdo res kej okol o teb govori.... ker jaz, kljub temu, da mi greš blazno na živce, nobenmu nisem niti zinila. nehala sem se s teboj pogovarjat, ker sem sita razlagat, da nisem del nobene zarotniške skupine.

če pa misliš drugače, mi pa dokaži v OS-jih. ampak dvomim, da je to mogoče. s tabo definitivno ne bom prala umazanega perila javno. pa se lahko vtakneš v vsako temo, kjer pišem in jo popljuvaš. pa če poveš vse, kar veš o meni naokoli...ti ne bom vračala. na ta nivo preprosto ne grem.

konec.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sosed je povedu, da ko je zadnjič prišel domov, je videl, da ima ključavnico uničeno.

To se ni dogajalo nikoli... preden so oni prišli delat.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naj vsi lepo pogledajo, ce kaj manjka, ce je se kaj poskodovano, pa se se enkrat prijava poda....

 

 

drugace pa, vem, da ne gre za vrednost, ampak nedotakljivost prostora...

edinega, ki sem ga zraven dobil (pred blokom, pod mojim oknom), da mi je v avto sel, sem mu taco zaprlv vrata :vragec:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

UKRADLI SO MI VINJETO! ZE NALEPLENO VINJETO!!!!!!!!!!!!! PRED BAJTO!!!! NA MOJI PARCELI SO MI ODLEPLI NALEPKO!!!!!!!!!!

PIZDA JIM MATRNA POFUKANI DELAVCI!!!!!!!

 

PA KJE TO ŽIVIM?

 

 

MA DEJ NO, DA GRE VINJETO UKRADT....PIZDA!

 

Kraja in "oskrunjenje" lastnine človeka res razjezi.....mene včasih razžalosti :C:

 

 

...ker je bila tako buren odziv, pomisli, da so tokovi vedno dvosmerni:

 

...ko ti hodiš po tujih gozdovih...

 

....poteh...

 

...pomisli, da spraviš ravno tako nekoga v jezo in žalost....

 

.....če ti bo kdo nekoč rekel, da skruniš "MOJO" LASTNINO.......razmisli o svojih današnjih občutkih!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, to sem lih hotla vprašat - kam se nalepi vinjeta, valda ne zunaj na avtu al kaj?

 

moje sožalje, michelle, je že za kaj dobro, a veš..

 

 

 

(A ste vidli oni risani vic že, kao, dva hrvaška zakonca kupita vinjeto in se peljeta skozi slovenijo, ona sprašuje, kako se to odlepi in nalepi spljoh, pa še preden lahk možek odgovori že tabla za Östereich x:Dx )

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hjao :xx!:

 

no, to je to, tako opevano bratstvo i jedinstvo... xrolleyesx

 

ne mi rečt da so narodnosti bivše Jugoslavije... res bi bil "presenečen" xrolleyesx

 

in naketeri člani foruma so meni govorili da če mi ni kaj prav se pa lahko odselim v tujino in da kako so jugosi prijazni in blablabla..

no, tu majo (spet) en dokaz svojih bratov, naj si jih kr odeljejo v svoje dnevne sobe in spalnice če jih majo tak radi....

 

zmeraj bolj razumem nazije.

 

đizs ej, kako hitro sodimo, kr neki

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bom te dala na ignore, ko boš tole rit od britney sperars al koga že skinil, obljubim :) če tako želiš, se ve da.

 

lahk samo rečem, da se mi kogarkol sem že spoznala niso zdali omejeni kot si ti, kot vidim. ajd..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, to je to, tako opevano bratstvo i jedinstvo... xrolleyesx

 

ne mi rečt da so narodnosti bivše Jugoslavije... res bi bil "presenečen" xrolleyesx

jaz sem narodnosti bivse jugoslavije.

pa ne kradem.

pa nimam vinjete.

 

cist mim tole.

k si na -ić pa zihr krades in spet lohk politko vn zvlecemo.

 

mene je total presentla Michelle s tako jezo, ampak stekam, jaz bi tud popizdila.

no mal je blo zlo tumach vseen.

 

ampak da zdej prec not se vtakne narodnosti itd., mi gre pa na zivac!

kok tupo!

en je od nekod, pa je zato tat in jeduh.

:mad2:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se ne ukvarjam s tem kdo je iz kje.

 

Mi pa ni fino, da nekdo krade po avtomobilih, pa kljucavnice razbija in tako dalje. Kaj si vse upajo. Če bi mi pa vzeli denarnico al pa avto, bi imela pa večjo "pravico" pizdit? Zakaj?

Itak lahko delajo kar hočejo očitno. Policija ne bo naredila nič, jaz se pa kregat ne bom šla, ker ne vem česa so zmožni. Pač ni lepo, da se iluzija o varni soseski podere. Pa tudi če je samo vinjeta. To sploh nima veze, ne vem zakaj to ni jasno. In ja, mi je kreten mi je vse kar sem rekla tisti, ki je kriv, da sem izgubila neko zaupanje. Ker to je pa vredno več kot 35 evrov.

 

krokodil, delavci. Sem povedala že prej. TO je dejstvo. Pa če so Slovenci, Angleži, Nemci ali pa Albanci. Nima veze sploh.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...