Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 26


Marsa

Recommended Posts

Pri nas pa še nič takega. Prav prijetno je zunaj. Malo pihlja.

 

Upam, da ne bo toče, pa spet kakšnega ruvanja dreves in tako. Sem brala prejle, da v Italiji padla toča v velikosti teniških žogic :eek:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,9k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

prej ena lepa poletna nevihtica, nic resnega...zdaj pa ze mocen veter pa grmenje... :vragec:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lahko nočko vsem

sicer še v pisarni, ampak v popolni bojni opremi za domov x;)x

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

ja, pri nas je tudi veter pobesnel .. ampak sončnice, ki sem jo izrula ob cesti in dala čez noč v vodo, ni nikamor odneslo ... zjutraj sem jo pa posadila na vrt. x:)x xsrcx

skoraj nič ne jem ... 2 kilci sta šli kar tak ... prva res zaradi športa pa diete .. druga pa čez vikend, ker sem mela in mam polno občutkov v želodcu in ne morem ... pa če stradam, pa pač .. jest ne morem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

mah, se ne sekiram ... tak pri meni pač je ... se prilagajam apetitu ... vsake tolko cajta mam stradalne dneve ... ko že preveč šita v sebe zmečeš, pa je treba se malo spucat .. sicer bi mi pa pasala ena komplet šamanska očiščevalna kura. x:)x

 

kak blo pri frizerju? jaz si premislila, ker itak sem tolko zadovoljna zdaj s frizuro (sploh po tistem, ko sem se vidla v špegel po obisku bazena - BTW je bilo krasno, ves čas sem bila v vodi :2src: ), da se mi zdi brezveze, pa tak si dolge puščam .. pa itak se mi kr sami gostijo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

hehe .. meni se ne zdi, da bi ti mela redke .. po fotkah sodeč. x:Dx

 

ja, pizdarija, jaz bi mela pa kodraste, vsi majo kodraste, samo jaz ne, mam ravne ko ... zdaj mam pa še rahlo slamaste od sonca, pa ker se mi ne da k frizerju. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

svašta ... ravnokar me je klical en tip z vprašanjem, če prodajam harmonike. x:Dx x:o)x da je kao na netu moja cifra z oglasom .. ja, ziher jih JAZ prodajam. x:Dx

 

svašta, še kar se režim. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sodni dan tlele! x:Ox

kej tacga pa ze dolg ne, kaksna strasna nevihta, neurje, viharji, no! blazota, vse shipe se tresejo in vse bobni!!!! urnebes!!!

 

vse mi not tece, luzha pr oknu, pa ceprav je zaprto!!!!

 

uh ze sirene.... :o|o:

 

Ja sm vidla pri poročilih zvečer... kovinski oder na Slovenski c. je vrglo dol, pa en lažje poškodovan...

 

---

Pri nas pa ni blo hujšega, fajn zalilo je, malček ohladilo zrak, danes pa spet sonček... :)

 

***

...kot v kaki risanki je blo. xDDx

Hecno, jst tudi večkrat na kakšno risanko pomislim... sploh živali (pa tudi ljudje) mi spodbudijo domišljijo pa mi ratajo potem celi filmi v glavi... pa se začnem kdaj hihitat in smejat, folk me pa začudeno gleda kaj mi je... x:Dx

 

...skratka, nisem nek lenoben tip al pa tak, lezeren...

Jst pa kakor kdaj... znam tudi lenarit in uživat. xDDx x:px Ko me pa prime pet minut se pa moram it zdivjat... še najraje s kolesom... ko grem pa v vodo postanem kot vidra --- se potapljam po tolmunčkih in se lovim z ribami, pa se spustim s tokom da me hitreje odnese naprej... pa masiram se na brzicah al pa pod kakšnim slapom, al pa samo pustim da me nežno boža tok vode... xsrcx V morju pa tudi uživam kot otrok... :)

 

sam sama si -pa ob vsej svoji samokriticnosti in ob humorju na svoj racun- ne bi pripisala podobnosti ravno s civavo. x:px

Prej z veverico (kakrsno me je pa ena frenda vidla: fulkrat mi je rekla: ti si taka kot veverica xDDx)..

Ma po slikah ki sem jih vidla tudi jst ne vidim podobnosti s čiwawo... xnckrivx

 

***

So me pa frendi/ce hecali da sem balena bianca (beli kit) -sploh ko so me v vodi vidli- ker nisem lih pri ta suhcenih... x:)x

 

http://shrani.si/f/Q/pP/kjvN5R7/belikit-02.jpg

 

http://shrani.si/f/1D/mg/2AW8md26/belikit-01.jpg

 

x:Dx x:Dx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://localareawatch.typepad.com/photos/uncategorized/2007/10/17/swearing.jpg

 

cudovit zacetek tedna, ni kaj...

ker mam v kratkem registracijo sem danes peljal avto k mehaniku, da ga malo, ampak res malo pregleda...in kar je nasel, ni vec malol...sesut katalizator, en senzor, za katerege sem vedel, da ga bom moral menjat in sem ga dobil, valjda ni pravi...samo tam ene 300€ stroskov pred registracijo...

spal za en K...se nekaj mi na zelodec tolce...mah, jaz se ga bom zapil http://users.volja.net/siemens/smajli/majkemi.gif

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

mah ne skrbi, nisi edini, ki toži nad stiskanjem v želodcu. mine vse, tud ta zoprni ponedeljek s "težkim" vremenskim vplivom in vse ...

 

denar je še tak najmanjši problem v življenju, tak da ... se ti ni treba zapit.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...mah, jaz se ga bom zapil

 

 

o kako PATETIČNO! Bodi frajer in ostani trezen!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
Eđi .. ti pa ne spet Dbk-ja tak kruto met .. ti bo že vrnil. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh, te pa nič, te pa jamraj, če ti paše. x:Dx

 

:palec:

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
ti pa se ne strinjaj z mano preveč ... x:Dx ti bom na rep stopila. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še ena avtogenocidna Slovenceljska; :xx!: :xx!: :vragec:

 

včeraj je bila obletnica rojstva Slovenca Edvarda Rusijana;

-slovenski letalski konstruktor in pilot, * 6. julij 1886, Trst, † 9. januar 1911, Beograd, Srbija. (Iz vikipedije)

 

No, v Beogradu so se lepo spomnili tega izrednega Slovenca- pilota, na njegov pogreb je takrat v Bg prišlo 11.000 ljudi!

Lani je dobil čisto pravi spomenik, vsako leto pa mu na grob ko je obletnica rojsta in smrti položijo venec.

 

Mi pa? Na dan smrti našega največjega pesnika vseh časov, ki je bil svojčas čista špica med sodobniki, je dela prost dan in Zlo1 predvaja iz CD najbolj dolgočasno prireditev v svetovni zgodovini televizijskih oddaj, konkurira ji samo še izbor EME, al kak Sanremo :vragec:

 

Hrustanović položila cveće na spomenik slovenačkom pilotu

 

 

Pomoćnica gradonačelnika Beograda Radmila Hrustanović položila je u subotu cveće na spomenik slovenačkom pilotu i vazduhoplovnom konstruktoru Edvardu Rusjanu na Novom groblju povodom prve godišnjice postavljanja spomenika tom letaču. Edvard Rusjan rođen je 6. jula 1886. godine u Trstu i bio je prvi slovenački pilot, vazduhoplovni pionir i konstruktor. Prvi let obavio je u okolini Gorice 25. novembra 1909. godine na dvokrilnom avionu sopstvene konstrukcije EDA I.

Avion je izradio uz pomoć brata Josipa Rusjana, sa kojim je uspešno nastupao po južnoslovenskim zemljama gde je popularisao letenje. U januaru 1911. godine, Rusjan je krenuo u Zagreb i Beograd gde je trebalo da obavi nekoliko letova. Nakon uspešnog nastupa u Zagrebu 8. januara, Rusjan je stigao u Beograd gde se odlučio da nastupi, uprkos jakom vetru. Za vreme leta iznad tvrđave na Kalemegdanu, jak bočni vetar slomio je krilo Rusjanovog aviona, nakon čega se letelica srušila u podnožje tvrđave. Rusjan je umro na putu za bolnicu. Slovenački pilot je sahranjen na beogradskom Novom groblju a sahrani je prisustvovalo čak 14.000 ljudi. Beta

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla,

 

danes pa je en "krasen" dan.

Soparno...

Delal smo cel dan, potem sem šla pa na trg po češnje, fige, ananas, marelice, paradižnik, solatko... x:o)x :yumy: Vedno ko grem na trg, se čudim kako drago je vse....ampak grem vseen vedno znova xrolleyesx

Jutri bo podobno, v sredo si bom pa privoščila sadni dan :yumy:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pr nas tut že pere,

še dobro (al pa ne) da nisn šeu na Lent,

škoda, Laibachi so

jaz tud že skor šla.. sam sem se ful pozno spomnila pa bi itak šele okol 10h uspela prit do MB..

kako se ve katere predstave/koncerti so dodatno za plačat pa kake so cene? enodnevna vstopnica je drugač 11€, a ne?

 

tlele čez barje se peljala.. ful listja in vej po tleh, je blo očitno čist divje..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse me boli. Kosila včeraj v vinogradu, punci pa sta rezali trto. Glede na to, da moški član familije v bolniški in vse tak, smo prevzele "moško delo", pol mu pa ta mlajša reče: če bomo me v vinogradu delale, pa ti pospravljaj not :palec: skoraj ga je pobralo od šoka x:Ix :palec:

In z eno že zaključili s srednjo šolo. x:px Sicer matura glih ni šla po načrtih - pri angleščini je več pričakovala, ampak kljub vsemu..vredik. Sem vesela in ji čestitala.

Zdaj jo gnjavim naj si delo preko študenta najde.

 

Nevihte preživeli, zaenkrat ni bilo panike. Upam, da ostali niste doživeli prevelike škode.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cudovit zacetek tedna, ni kaj...

ker mam v kratkem registracijo sem danes peljal avto k mehaniku, da ga malo, ampak res malo pregleda...in kar je nasel, ni vec malol...sesut katalizator, en senzor, za katerege sem vedel, da ga bom moral menjat in sem ga dobil, valjda ni pravi...samo tam ene 300€ stroskov pred registracijo...

ne cvili dbk... >_> ...men je šel en kos auspuha, kjer je zraven "nemontažno" vgrajen katalizator....mehankar reku, da se dobi sam v original izvedbi...cena pa 800€...sam kos...brez dela, pa brez menjave olja, filtrov, zavornih ploščic in ostale frčkarije........ :wOOt: :cry: ....zdej pa iščem rezervne variante.....pa tud če bolj šlampaste....sam da bo šlo jeseni skoz tehnični......držim xcrossfingx tud zate.....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...