Skoči na vsebino

Sistemi


Guest Lotus'

Recommended Posts

Guest Lotus'

Že tisočletja se menjavajo sistemi,eden za drugim prihajajo in odhajajo vsi pa imajo isti cilj: ubiti tebe,vladarja, in najmodrejšega ustvarjalca spremeniti v brezdušnega sužnja.Sistem vedno deluje skozi starše.In skozi tiste,ki se

razglašajo za najpametnejše učitelje.S tem,ko sestavijo nou nauk vzpostavijo nov sistem.Če le malo pobliže pogledaš,

lahko jasno vidiš,da jih naprej žene staro prizadevanje: ločiti tebe od Boga.Postaviti se med vaju ter vaju ugnati,vaju pripraviti do tega,da živita in delujeta v njihovo korist.To je bistvo usakega sistema.

Naj bo sistem tak ali drugačen,vedno ostaja samo sistem,naravnan na to,da bi že mlademu človeku odvzel srce,dušo

in ga podredil sebi.Oblikovati hoče takega človek,kakršni so vsi drugi,pripravljenega se pokoravati se družbenemu redu.

In tako že veke človeški duši ni dopuščeno spregledati.Človeku ni dovoljeno,da bi se mu duša razkrila v vsej svoji lepoti,

kot duša dana od Boga njemu vladarju vesolja.

 

 

Odlomek iz knjige Prostranstvo ljubezni (Zbirka anastazija) avtor:Vladimir Merge

Obvezno branje:)

 

 

 

Božanski dan še naprej,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že tisočletja se menjavajo sistemi,eden za drugim prihajajo in odhajajo vsi pa imajo isti cilj: ubiti tebe,vladarja, in najmodrejšega ustvarjalca spremeniti v brezdušnega sužnja.Sistem vedno deluje skozi starše.In skozi tiste,ki se

razglašajo za najpametnejše učitelje.S tem,ko sestavijo nou nauk vzpostavijo nov sistem.Če le malo pobliže pogledaš,

lahko jasno vidiš,da jih naprej žene staro prizadevanje: ločiti tebe od Boga.Postaviti se med vaju ter vaju ugnati,vaju pripraviti do tega,da živita in delujeta v njihovo korist.To je bistvo usakega sistema.

Naj bo sistem tak ali drugačen,vedno ostaja samo sistem,naravnan na to,da bi že mlademu človeku odvzel srce,dušo

in ga podredil sebi.Oblikovati hoče takega človek,kakršni so vsi drugi,pripravljenega se pokoravati se družbenemu redu.

In tako že veke človeški duši ni dopuščeno spregledati.Človeku ni dovoljeno,da bi se mu duša razkrila v vsej svoji lepoti,

kot duša dana od Boga njemu vladarju vesolja.

 

 

Odlomek iz knjige Prostranstvo ljubezni (Zbirka anastazija) avtor:Vladimir Merge

Obvezno branje:)

 

 

 

Božanski dan še naprej,

sem kar sem. in sem.

obstajam, se pogovarjam, sexam, delam, trošim, gradim...

in kot tak sem hote ali ne tudi del sistema. in moji cilji niti slučajno niso taki, kot so navedeni zgoraj, zato se mi zdi ta odlomek eno totalno bolno sranje...

ircal sem

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že tisočletja se menjavajo sistemi,eden za drugim prihajajo in odhajajo vsi pa imajo isti cilj: ubiti tebe,vladarja, in najmodrejšega ustvarjalca spremeniti v brezdušnega sužnja.Sistem vedno deluje skozi starše.In skozi tiste,ki se

razglašajo za najpametnejše učitelje.S tem,ko sestavijo nou nauk vzpostavijo nov sistem.Če le malo pobliže pogledaš,

lahko jasno vidiš,da jih naprej žene staro prizadevanje: ločiti tebe od Boga.Postaviti se med vaju ter vaju ugnati,vaju pripraviti do tega,da živita in delujeta v njihovo korist.To je bistvo usakega sistema.

Naj bo sistem tak ali drugačen,vedno ostaja samo sistem,naravnan na to,da bi že mlademu človeku odvzel srce,dušo

in ga podredil sebi.Oblikovati hoče takega človek,kakršni so vsi drugi,pripravljenega se pokoravati se družbenemu redu.

In tako že veke človeški duši ni dopuščeno spregledati.Človeku ni dovoljeno,da bi se mu duša razkrila v vsej svoji lepoti,

kot duša dana od Boga njemu vladarju vesolja.

Odlomek iz knjige Prostranstvo ljubezni (Zbirka anastazija) avtor:Vladimir Merge

Obvezno branje:)

Božanski dan še naprej,

 

Bog ne daj,da tako razmišljaš,lahko še znoriš.Upiranje prinese samo upor,upiranje prinese temo,....Ta svet je narejen tako,da je vsem prav.Družba je res sicer nastrojena dokaj materialistično,samo tudi to je rezultat naših misli.V družbi ni prav nič narobe,problem nastene,če napako vidiš ti,ker če sam ne bi imel blokade,blokade ne bi niti videl,se niti ne bi imel čemu upirati.Čeprav vem,da je to članek,sklepam,da tudi tako razmišljaš, v tej smeri vsaj.

Nihče ti ne bo energije vzel,kradel,brez da jo sam ne ponujaš v tej smeri,se pravi je stvar obojestranska,potem je brezveze reči,da nekaj ne funkcionira,štekaš?Vzrok vsake misli,dejanja je le v nas samih,ne v zunanjem svetu,v drugih ljudeh,v družbi....Spreminjati druge je nesprejemanje drugih,nespreminjanje sebe....Se pravi ostaneš raje skrit v svojem kotičku,druge pa kritiziraš kaj delajo narobe,da je svet tak kot je.

Garant vstopnina za norišnico! Težko boš spremenil ostale,brez da spremeniš samega sebe,nemogoče je to!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upiranje prinese samo upor,upiranje prinese temo,....Ta svet je narejen tako,da je vsem prav.

Upor (proti sistemu) je nujen za duhovni razvoj. V glavnem se na da upreti čisto fizično, vendar se je nujno upreti znotraj sebe vsem družbenim glupostim in zablodam.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upor (proti sistemu) je nujen za duhovni razvoj. V glavnem se na da upreti čisto fizično, vendar se je nujno upreti znotraj sebe vsem družbenim glupostim in zablodam.

 

V neki meri ja,ampak na pravi način,se strinjam! Saj sama stojim v grupah za boljši način življenja,za zdravo okolje,za mir,...to ja,ne pa proti,ker z nasprotovanjem vlagaš energijo ravno v to,kar pa ni naš cilj,ane?

 

Meni ta družba ne odgovarja niti najmanj,samo če ji nasprotujem,se ne morem v njo vgnezdit,ne morem v njej živet,kar pa je bistvenega pogoja,da jo spremenim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog ne daj,da tako razmišljaš,lahko še znoriš.Upiranje prinese samo upor,upiranje prinese temo,....Ta svet je narejen tako,da je vsem prav.Družba je res sicer nastrojena dokaj materialistično,samo tudi to je rezultat naših misli.V družbi ni prav nič narobe,problem nastene,če napako vidiš ti,ker če sam ne bi imel blokade,blokade ne bi niti videl,se niti ne bi imel čemu upirati.Čeprav vem,da je to članek,sklepam,da tudi tako razmišljaš, v tej smeri vsaj.

Nihče ti ne bo energije vzel,kradel,brez da jo sam ne ponujaš v tej smeri,se pravi je stvar obojestranska,potem je brezveze reči,da nekaj ne funkcionira,štekaš?Vzrok vsake misli,dejanja je le v nas samih,ne v zunanjem svetu,v drugih ljudeh,v družbi....Spreminjati druge je nesprejemanje drugih,nespreminjanje sebe....Se pravi ostaneš raje skrit v svojem kotičku,druge pa kritiziraš kaj delajo narobe,da je svet tak kot je.

Garant vstopnina za norišnico! Težko boš spremenil ostale,brez da spremeniš samega sebe,nemogoče je to!

 

Ta svet smo sami usvarili vsi skupaj, vsak je prispeval svoje.. ampak tisti, ki mogoče vibrirajo z drugačno frekvenco, bolj subtilno itd., so drugačni (pa saj je vsak po svoje), samo mislim, da tisti ki res odstopajo od tega sistema (pa naj bodo to t.i.indigo, subtilni, duševno bolni itd.) .. jih to ZELO omejuje. Sistem jim je v zelo veliko breme, potrebovali bi zelo ozaveščeno vodstvo znotraj sebe.. kar je pa za njih zelo težko, ker so občutljivi tudi za vse drugo. Res je težko stopati po tanki črti med dvema svetovoma, presojati, poslušati sebe, biti tak kot si.. ko toliko stvari iz obeh svetov vpliva nate. (zakaj govorim o dveh svetovih (ker naj bi bil eden..).. najbrž zato, ker sta se precej oddaljila.)

 

pogled, ki ga je podal (izpostavil) Lotus' se mi ne zdi sploh zgrešen, ker je totalno, absolutno resničen. Jaz tako čutim že celo življenje.. Današnji sistem, ki nam govori kaj rabimo in kaj ne, nam podreja čustva in prepričanja.. nas že itak omejuje, za takšne ljudi je pa zelo naporen.

 

svet je misel, ki smo jo izoblikovali skupaj.. ampak mogoče so ravno takšni pogledi dobri, da misel, pozornost usmerimo malo bolj vstran.. ne gre za kritiziranje oz.iskanje napak drugih, ampak preprosto za pogled.. pa če ga nekateri priznamo in drugi ne..

 

Upor (proti sistemu) je nujen za duhovni razvoj. V glavnem se na da upreti čisto fizično, vendar se je nujno upreti znotraj sebe vsem družbenim glupostim in zablodam.

 

:palec:

 

V neki meri ja,ampak na pravi način,se strinjam! Saj sama stojim v grupah za boljši način življenja,za zdravo okolje,za mir,...to ja,ne pa proti,ker z nasprotovanjem vlagaš energijo ravno v to,kar pa ni naš cilj,ane?

 

Meni ta družba ne odgovarja niti najmanj,samo če ji nasprotujem,se ne morem v njo vgnezdit,ne morem v njej živet,kar pa je bistvenega pogoja,da jo spremenim.

 

slabo je, če se poskušaš izolirat in nasprotovat.. potrebno je iskati dobre stvari tudi v tem pa gre.. delovati pozitivno in potem avtomatično spreminjaš misel. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravnam po intuiciji, instinktu & zdravi pameti, neškodnosti za druge (v mejah možnosti)

na osnovi informacij. V kolikor so. Za nekonstruktivna mnenja drugih me večinoma boli "K".

S čim manj vpletanja čustev. Mrtvo hladno, kolikor se da.

Ko gre za stvari v zvezi z menoj. Uveljavljanje interesov.

 

"Srečo si lahko človek ustvari sam. Noben sistem, partija in stranka ne."

Tako nekako reku Edo Kardeljev v ex real socializmu.

 

Spreminja - prilagaja se lahko vsak sam, sveta pa povprečen posameznik ne more spreminjat.

Niti odločat v zvezi s tem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in kot tak sem hote ali ne tudi del sistema. in moji cilji niti slučajno niso taki, kot so navedeni zgoraj, zato se mi zdi ta odlomek eno totalno bolno sranje...
odlomek ne razglablja o tvojih ciljih... ampk o ciljih sistema... !

pa ceprav so le-ti hote al ne, del tebe oz. ti njih

 

Bog ne daj,da tako razmišljaš,lahko še znoriš.
x:Dx ravn zato so pa sistemi "nori"... :xx!:

 

Saj sama stojim v grupah za boljši način življenja,za zdravo okolje,za mir,...to ja,ne pa proti,ker z nasprotovanjem vlagaš energijo ravno v to,kar pa ni naš cilj,ane?
:palec:

takoj, ko si ZA nekaj/nekoga si "vzporedno" tud PROTI necemu/nekomu...

xsrcx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala bogu za dar samoodlochanja

in da lahko berem kar hochem

in predvsem da mi ni treba brati chesar NOCHEM

in hvala bogu, da sploh znas brat..., da se lahk pri teh stvareh samo-odlocas...

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pogled, ki ga je podal (izpostavil) Lotus' se mi ne zdi sploh zgrešen, ker je totalno, absolutno resničen. Jaz tako čutim že celo življenje.. Današnji sistem, ki nam govori kaj rabimo in kaj ne, nam podreja čustva in prepričanja.. nas že itak omejuje, za takšne ljudi je pa zelo naporen.

 

To dela večina ljudi,ker je skoraj vsak sam vase prepričan,tako posploševat je škoda,no ok družbena zavest,samo saj v bistvu je point prav v tem,da to spremenimo v bolje in to le preko samega sebe in s sprejemanjem tega kar že je,drugače bomo vedno dva različna svetova in dva pola se ponavadi le odbijata,skupnost je porušena,kar pa je porušeno vodi v propad nasploh.Če je že nekdo tako senzibilen,naj to prenese na zemljo,med ljudi,le zakaj pa ne?Drugače je ta senzibilnost duh,ghost,bau bau.Vem,kaj je občutljivost,tudi sama sem imela krize s tem med ljudmi,samo ko sem to presegla,še delam na tem,opažam,da lahko marsikaj ljudem dam,oni pa meni,čeprav smo čisto različni.Ni res,da je družba enosmerna,smo tudi mi,močni in osvetljeni v svojem duhu in škoda to ne širit!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To dela večina ljudi,ker je skoraj vsak sam vase prepričan,tako posploševat je škoda,no ok družbena zavest,samo saj v bistvu je point prav v tem,da to spremenimo v bolje in to le preko samega sebe in s sprejemanjem tega kar že je,drugače bomo vedno dva različna svetova in dva pola se ponavadi le odbijata,skupnost je porušena,kar pa je porušeno vodi v propad nasploh.Če je že nekdo tako senzibilen,naj to prenese na zemljo,med ljudi,le zakaj pa ne?Drugače je ta senzibilnost duh,ghost,bau bau.Vem,kaj je občutljivost,tudi sama sem imela krize s tem med ljudmi,samo ko sem to presegla,še delam na tem,opažam,da lahko marsikaj ljudem dam,oni pa meni,čeprav smo čisto različni.Ni res,da je družba enosmerna,smo tudi mi,močni in osvetljeni v svojem duhu in škoda to ne širit!!!

 

:palec:

 

ponavadi družba zavrača in se izogiba 'senzibilnosti'

 

kako misliš, enosmerna družba?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Lotus'
Upor (proti sistemu) je nujen za duhovni razvoj. V glavnem se na da upreti čisto fizično, vendar se je nujno upreti znotraj sebe vsem družbenim glupostim in zablodam.

 

:palec: To je super pot da se človeku odprejo nova prostranstva,in se začne zavedat samega sebe. xsrcx

 

 

Meni ta družba ne odgovarja niti najmanj,samo če ji nasprotujem,se ne morem v njo vgnezdit,ne morem v njej živet,kar pa je bistvenega pogoja,da jo spremenim.

 

Sej ko spreminjaš sebe,spreminjaš družbo. :2src:

 

Čeprav naj bi blo obvezno branje, ne bom prebral. Da me ne porine v kak sistem ... x:o)x

 

 

Hehe,ta zbirka služi bl za razkrivanje sistemov in odpiranje novih dimenzij človekovega bivanja. xsrcx

 

 

Božanski večer še naprej!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oblikovati hoče takega človek,kakršni so vsi drugi,pripravljenega se pokoravati se družbenemu redu.

Pomisli, če bi lahko vsakdo počel, kar hoče. Kaj bi se zgodilo? Družbeni sistem je namenjen minimalnemu skupnemu imenovalcu, ki omogoča kolikor toliko sobivanje vsem članom družbe. Noben družben sistem ni idealen, niti to ne more biti. Smisel osebnostne rasti je presegati dvojnost morale in ne rušenje te morale. Nikakor se ne morem strinjati z anarhističnim brezpravjem, kjer vsi počno, kar jim pač paše.

Vzgoja se začne v družini. Starši morajo otrokom dati kompas, ki otrokom omogoča normalno in čim man j stresno bivanje znotraj družbe, katere del pač so. Od tod nauki, kot so: NE KRADI, NE LAŽI, NE PRETEPAJ SE! BODI STRPEN! SPOŠTUJ ŠIBKEJŠE! POMAGAJ POMOČI POTREBNIM!

Vse to je zaradi človeške zverske narave, ki pride na plan v trenutku, ko se družba razbije. Ruanda, Kenija, Bosna ipd. kraji so dokaz, kako je to.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa je to - sistem? Ko gledaš tako.. Ja, seveda je treba položnice plačat, dobro je met streho nad glavo in zato v službo hodit, pa še to eni ne rabijo, kakorkol.. Demokracija ki je ni? Naj, če je sistem, bo zmanjšan na minimum..

 

En pameten je enkrat rekel: All you have to do to change everything is to think different. But this you have to do.

 

En ta drug pameten pa je rekel:

Najboljše orožje zoper brezobzirnosti življenja so pogum, svojeglavost in potrpljenje. Pogum te krepi, svojeglavost zabava, potrpljenje pomirja.

 

(Lahko je ritual).

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po moje smo pa vsi del sistema....tud v naravi je en red...eno sosledje ..

 

Kaj vemo mogoče je pa matrix resničen x:)x x:px

 

itak da je. jaz sem pa keanu reaves v podaljšano dolgočasni obliki. x:px x:Dx

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že tisočletja se menjavajo sistemi,eden za drugim prihajajo in odhajajo vsi pa imajo isti cilj: ubiti tebe,vladarja, in najmodrejšega ustvarjalca spremeniti v brezdušnega sužnja.Sistem vedno deluje skozi starše.In skozi tiste,ki se

razglašajo za najpametnejše učitelje.S tem,ko sestavijo nou nauk vzpostavijo nov sistem.Če le malo pobliže pogledaš,

lahko jasno vidiš,da jih naprej žene staro prizadevanje: ločiti tebe od Boga.Postaviti se med vaju ter vaju ugnati,vaju pripraviti do tega,da živita in delujeta v njihovo korist.To je bistvo usakega sistema.

Naj bo sistem tak ali drugačen,vedno ostaja samo sistem,naravnan na to,da bi že mlademu človeku odvzel srce,dušo

in ga podredil sebi.Oblikovati hoče takega človek,kakršni so vsi drugi,pripravljenega se pokoravati se družbenemu redu.

In tako že veke človeški duši ni dopuščeno spregledati.Človeku ni dovoljeno,da bi se mu duša razkrila v vsej svoji lepoti,

kot duša dana od Boga njemu vladarju vesolja.

 

 

Odlomek iz knjige Prostranstvo ljubezni (Zbirka anastazija) avtor:Vladimir Merge

Obvezno branje:)

 

 

 

Božanski dan še naprej,

 

fajn napisan... sam te ljubezni jaz še vedno ne štekam. pa veš kolkrat sem bil že zaljubljen. pa nisem iz kamna... ampak ko začnejo o tej vseobsežni ljubezni, me vedno "malo" pritisne. ampak nikol tko, da bi blo to fajn... vedno je al da bi bruhu al da bi šou na wc al kej podobnga. neki hoče takrat ven iz mene. pa nisem slab človek. danes npr. sem pomagal invalidu po klancu navzdol... ni problema, valda.... ampak prostrana ljubezen... u, fak... rad bi videl dejanja in ne besede pa boš vidu, da je ta univerzalna ljubezen v praksi zelo grenka x;)x se je žižek vprašal:

 

zato pa... ljubezen... Tony Soprano to šteka... mercy fuck and we're done x:px

 

jaz ne verjamem, da kdo resnično prebavlja tisto neskončno ljubezen... lahko na fotelu s polnim bančnim ralunom a če te vržem nekam v en slum bogu za ledžama, ko se moraš reševat z deseturnim dnevnim delom za pest riža, ne bi o ljubezni več dvomil. če imaš univerzalno ljubezen imaš tudi univerzalno sovraštvo... oboje nam je v pogubo x;)x pol pa hodjo po teh seminarjih razlagat neuničljiva načela ljubezni za 100 EUR za tri urce, zraven jim prodajo še knjigo in jih spustijo nazaj na betlfild... sovražniku v naročje. evo, spet me je prtisl... moram it x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...