Skoči na vsebino

Živeti skozi druge?


Lunatica

Recommended Posts

če bi uporabila možgane, mi bi bilo že na začetku jasno, da ne gre veza z 18. let mlajšim in še narkičem povrhu.Padla sem na lepe besede,med drugim mi je tudi na steno napisal "LoveU" in sem nasedla dobesedno kot najstnica, se zaljubila s srcem,šla čez vse ovire, norčevanja glede starostne razlike, skratka preko vsega. Torej je delovalo samo srce in niti delček možgan.

kaj je zate narkič?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 92
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Zdaj imaš mir. In se lahko posvečaš sebi. )

saj se, ampak žal mi je časa oz. sem kar jezna sama nase, da še vedno mislim nanj. Mislim, da če bi ga srečala v živo, da bi padla v nezavest...toliko še čutim do njega.Žal.

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj imam občutek da igraš na vseh področjih svojega življenja vlogo ubogega jaza...

sori nekako me ne prepričaš, se umikam iz debate...

pa še nekaj jaz če nekaj dam dam iz srca še posebej, če nekdo rabi za zdravje... ne dam zaradi tega da bi me imel skoz rad... pa mu potem metala naprej... sem enkrat gledala en film mi je bil zanimiv prikaz.. na kratko šlo se je za dve dekleti ki sta živeli skupaj... ena se je naveličala veze in je želela zapustiti drugo... vmes je zbolela. blabla... potrebovala je en organ in drugo dekle ji je ta organ želelo poklonit in na koncu ji je to tudi uspelo... vse kar je želela j bilo to, da se postara skupaj z njo, bila je pripravljena tudi umreti ....vsi so na prvo gledal tko z odporom, no skoraj vsi,... halo želela si jo zapustiti, ona ti je dala pa dellll sebe... nato a veš konec zgodbe - izvedelo se je da je drugo dekle vedelo da jo prvo želi zapustiti in jo je s tem dejanjem prikovalo nase... ti je to ljubezen?????

nič, umikam se iz teh debat, lepo se imej...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj imam občutek da igraš na vseh področjih svojega življenja vlogo ubogega jaza...

sori nekako me ne prepričaš, se umikam iz debate...

pa še nekaj jaz če nekaj dam dam iz srca še posebej, če nekdo rabi za zdravje... ne dam zaradi tega da bi me imel skoz rad... pa mu potem metala naprej... sem enkrat gledala en film mi je bil zanimiv prikaz.. na kratko šlo se je za dve dekleti ki sta živeli skupaj... ena se je naveličala veze in je želela zapustiti drugo... vmes je zbolela. blabla... potrebovala je en organ in drugo dekle ji je ta organ želelo poklonit in na koncu ji je to tudi uspelo... vse kar je želela j bilo to, da se postara skupaj z njo, bila je pripravljena tudi umreti ....vsi so na prvo gledal tko z odporom, no skoraj vsi,... halo želela si jo zapustiti, ona ti je dala pa dellll sebe... nato a veš konec zgodbe - izvedelo se je da je drugo dekle vedelo da jo prvo želi zapustiti in jo je s tem dejanjem prikovalo nase... ti je to ljubezen?????

nič, umikam se iz teh debat, lepo se imej...

tudi jaz sem mu dala več, kot sem privoščila sama sebi. In to moram popraviti.Enkrat moram začet gledat sebe kot prvo(postati vsaj malo egoista).Ne nameravam se komu smiliti, saj sem dajala sama, drugi so me še prepričevali, naj ne dajem toliko(v vseh oblikah), pa sem vseeno naredila po svoje. Še enkrat poudarjam, da nisem tukaj,da bi se komu smilila, ampak da preberem vaša mnenja, ki mi pomagajo pri razrešitvi določenih konfliktov o sami sebi.

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na to, kolikor zadnje čase razmišljam o sami sebi, sem prišla do zaključka, da živim skozi druge ljudi. A je za to stanje kakšno ime?:))))

Namreč sama sem precej zapečkarski tip človeka, pravzaprav imam dve osebi ena je mirna, druga je divja(ampak ta divja se sprošča večinoma samo v sanjah)

Gotovo se sprašujete kako to mislim... živeti skozi druge ljudi. Da objasnim: opažam, da sem vedno živela skozi partnerjevo življenje in zato verjetno tudi iskala vedno mlajše,polne ciljev in moči. Se še spomnim kako me je zvijalo v trebuhu(trema), ko je imel bivši solo koncert na kitari...sam ni imel nobene treme,namesto njega sem jo doživljala jaz.Nikoli nisem bila nevoščljiva, vedno sem se veselila uspehov drugih,kot da bi jih doživljala sama, sama se pa v resnici nisem premaknila nikamor.Kot en second life...

Mogoče sem pa samo en duh, ki se ne počuti dobro v moji koži in se seli po drugih?

ma to sem ti že večkrat povedla xrolleyesx

 

 

ti živiš preko drugih, ker sama nimaš nobene energije..ker je nočeš najti....oz ne veš kak bi se tega lotla in sam sediš in čakaš

nočeš se sama s sbo soočit in poiskat lepoto v sebi, narediti mir v sebi...

in tak se pač lepiš na druge..in živiš, ko so drugi s tabo.....četudi te zlorabljajo na tak al pa drugačni način xrolleyesx

 

enostavno se boš mogla naučit, kako živeti sama s sabo, se imeti končno rada..se sprejeti takšno kot si....

dokler tega ne boš dosegla, boš pa pač energetski vampir xrolleyesx

dobila si na tone nasvetov in vsi so dobri....treba se je še samo zganit in začet delat na sebi....ampak tu si lahka samo sama pomagaš...vsi ostali te lahka podpirajo..več kot to pa ne gre xrolleyesx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunatica a pol si energetski vampir ?

se tud mentalno zanašaš na druge

 

to maš čist infantilno pozicijo otroka, ki vedno pričakuje pomoč od zunaj, se zanaša zgolj na druge

ker pač, na tak način odrasli osebi ni potrebno prevzet odgovornosti

 

 

x?x

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunatica a pol si energetski vampir ?

se tud mentalno zanašaš na druge

 

to maš čist infantilno pozicijo otroka, ki vedno pričakuje pomoč od zunaj, se zanaša zgolj na druge

ker pač, na tak način odrasli osebi ni potrebno prevzet odgovornosti

x?x

če drugi tako mislijo, pol bo že držalo...jaz ne znam oceniti kaj sem in kaj nisem, je pa res, da se mi nekako ne da odrast, življenje odraslih je dolgočasno, polno napetosti in odgovornosti

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem se pa odločila, da bom v to temo nekaj napisala.

 

Ok, počutiš se totalno izgubljeno, kar je nov začetek da vzpostaviš eno trdno osebo, ko se boš iskala. V bistvu je to samo dobro. Se mi zdi, da boš potrebovala veliko časa za to, da zopet vzpostaviš neko ravnovesje v svoji osebnosti, ne glede na to, ali si bila nekoč stabilna ali pa ne. Sej ne vem, koliko let imaš, če si najstnica, je skoraj nesmiselno tole branje zate, če pa si že malo starejša, bi pa že lahko malo bolj pozorno brala te beseede. No, sej, če si živela z narkomanom, kar še zmeraj ne vem, me zanima, če si se tudi ti zadevala? Sicer ni treba odgovoriti na forum, bi pa bilo fino, če si priznaš in se od tega iztrgaš, pusti to za seboj. Nekdo je napisal, da je treba narkomane zapreti pred vrata, jih zapustiti, jaz se tukaj z velko podpišem, ker se zelo strinjam s tem. Če je vajin odnos temeljil na drogi ali pa pred odvisnostjo na ljubezni, nima velike teže, ker v vsakem primeru vlada droga ali heroin v tem primeru. V glavnem, predstavljaj si, da si vrgla bombo v svojo osebnost in zdaj imaš priložnost, da se raziščeš, morda boš preveč not padla v to in ne boš gledala, kaj se vse okoli tebe dogaja, kar je razumljivo, vendar, če bo šlo po pravi poti, boš kmalu spregledala tudi ostale stvari, okolico, naravo, predvsem pa obveznosti in odgovornosti, ki te bojo čakale.

V glavnem, srečno pot ti želim, če se boš zanjo odločila.

 

No pa še nekaj o tem, da živiš preko drugih. Imela sem "prijateljico" in je delala podobno kot ti "živela skozi druge". Bogve, kaj je imela v mislih, sam vem, da to ne funkcionira na dolgi rok, ker druge to izčrpava in jezi, najhuje je pa, če se tega ne bi zavedala, v tem primeru, hvala (komurkol) da ti se, ane?

 

Nekdo je napisal, da če bi imela več osebnosti, bi to lahko bil velik problem. Tudi tukaj se z veliko podpišem, ker se tudi s tem strinjam.

 

PS: men se nikol ne da dolgih postov brat, tko da... če ti rata priti do konca... fajn, kaj naj rečem :)

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj boš rekla, da ne veš, ali si z mislimi pri sebi ali drugje čepiš...

že od malega sem v svojem sanjem svetu, ker sem osamljena in mi misli kar nekam zbežijo...že od malega nobene pozornosti. Nisem nikoli bila odvisnik od droge, priznam pa, da sem odvisnik od ljubezni, od tiste kemije,ki je pravzaprav kot droga. Živim samo takrat,ko sem ljubljena, drugače pa spet odplujem v svoj sanjski svet, kjer me nihče ne more prizadeti, tako kot me je on, ko je samo hlinil ljubezen, da je imel streho nad glavo dokler je bil na vozičku, ko je shodil in začel delat, pa mi rekel adijo...Ne vem katera oseba bi potem lahko bila toliko trdna, da jo to ne bi prizadelo. Če pa sem, sem pa samo ljubezenski vampir, dvomim, da energetski.

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče se sliši izrabljeno, vendar, ko boš sebe ljubila, te bojo tudi drugi ljubili.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče se sliši izrabljeno, vendar, ko boš sebe ljubila, te bojo tudi drugi ljubili.

to vem že sama, vendar do tega prit, ko sem vedno ponižana do fula, da se skoz pobiram in padam, pol se je cenit precej težko

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej obstaja nekaj knjig po vsej verjetnosti, kjer piše kaj o tem. Če ti to ne uspe, poišči kakšno skupino, morda tudi to obstaja, kako priti do tega, da se ima človek rad. Če pa tudi to ne bo pomagalo pa morda psiholog pride v poštev? Morda pa bi bilo najboljše, če bi to energijo, ki jo porabljaš za hrepenenje, uporabila v tej smeri, ki bi bila bolj pozitivna zate.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej obstaja nekaj knjig po vsej verjetnosti, kjer piše kaj o tem. Če ti to ne uspe, poišči kakšno skupino, morda tudi to obstaja, kako priti do tega, da se ima človek rad. Če pa tudi to ne bo pomagalo pa morda psiholog pride v poštev? Morda pa bi bilo najboljše, če bi to energijo, ki jo porabljaš za hrepenenje, uporabila v tej smeri, ki bi bila bolj pozitivna zate.
saj sem v kratkem naročena pri eni baje zelo dobri psihologini in upam,da mi bo na dolgi rok pomagalo. Pa še enkrat poudarjam, da tukaj ne iščem sočutja, ker si z njim v resnici ne morem čisto nič pomagati, zato določeni ne bodite užaljeni, saj zato je forum, da debatiramo.
Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam, kaj bi s sočutjem v tem primeru? Nič ane ;)

Fajn, da si že stopila v akcijo :)

 

Zdej pa grem tut jst v akcijo in to direkt v pojstlo spat. Lahko noč.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se strinjam :palec:

 

 

drugače pa...lunatica...tukaj razlagas o tem, kako je hudo in kako se ne mores pobrati itd itd...

na komentar kuvrtata o tem , da si infantilna in srkaš energijo drugim pa odgovoriš:

'če drugi tako mislijo, pol bo že držalo...jaz ne znam oceniti kaj sem in kaj nisem, je pa res, da se mi nekako ne da odrast, življenje odraslih je dolgočasno, polno napetosti in odgovornosti'.

 

Ja, draga moja...če se ti ne da ničesar spremenit, potem pa trpi x:)x

Misliš, da nisi tu v isti poziciji?

Imaš 2 temi na forumu samo o sebi, ničkoliko nasvetov je padlo, vsi vlagajo/vlagamo vate, tebi pa očitno prija trpet...no, jaz se bom pridružila Ksenii, Klarusu in kuvrtatu, ki so že prej povedali podobno:

delat bo treba, če želiš kako spremembo.

 

Pa nisem nič užaljena ali karkoli...ker je moj izbor, da tule berem in pišem tebi in o tebi...

samo - dokler ne boš začela delat, boš trpela. Če v tem uživaš, ker si mazohist,

ali ker se ti mordane da odrasti, je pa druga stvar x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...