Skoči na vsebino

duhovno tekmovanje


unis

Recommended Posts

spletna stran

 

http://www.rense.com/general72/change.htm ; na tej strani sem našel opis enega izmed eksperimentov.

 

finta je v tem, da tista rdeča/modra črta predstavlja neke random številke, ki se vrtijo v ozadju procesa.

In ti, moj dragi nostradamus, s pomočjo misli zahtevaš, prosiš, fehtaš, žališ, kaznuješ, ubogo črto, da se premakne v tisto smer, ki si si jo ti izbral.Na koncu vsakega eksperimenta ti tudi pokaže neko tabelo, ki pojma nimam, kaj pomeni, a podatek v spodnji vrstici nakaže, kolikokrat bi bilo potrebno zagnati simulacijo, da bi dobili enak rezultat.Večja kot je številka, manjša je možnost, da se kaj takega zgodi, večji car si.

Ok?

Sam zame je to kr neki. Men mi hod zmerm v levo.Prasica.

Pa pol je popizdla ta črta in sm si reku, ok. bomo pa šli v levo, če že tko hoče bit.In kaj ni pobegnla s tiste skale, kar še nekam naprej pa naprej je hotla it.

 

http://aycu27.webshots.com/image/41986/2002026050275721509_rs.jpg

 

in zdej jzt tole odpiram mini challenge.Če mi ne bi tko tista črta popizdla, se ne bi zdej tle važil.Tm nekje je rezultat cca 50.

Tko da vsak k proba in nabije v desno tko dobro, dobi unisovo imuniteto (to pomen, da ga unis sploh ne več kontrira in mu daje prav in se strinja z njim in bo unis spremenil svoje mnenje samo, da bo enako "zmagovalcu") in ne pozabimo, da bo unis iz srca samo lepe stvari o njem do konca življenja pisalin govoril .Pa tud če zmaga nosorog.

In k itak se to ne bo zgodilo, bom na žalost moral živeti še naprej v ignoranci in mojem "reality svetu". :-p (pumpam zdej d mi da en cmok in dokaže d se da.)

Sej vem d to sploh ni nagrada, m kaj čem. pršuta vam ne dam.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v desno sem jo do 40 srravla, v levo pa v ta drug okvirček nekam na prvo tretjino...

final score je pa 14 zdele... karkol ze to zdej pomen..

 

(no ja, če se bom naučila tkole z računalnikom upravljat, brez da bi miš in tipkovnico zato rabla, bo že nekaj koristi...x:o)x )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Waw kabalist. če lahk ena mona od unisa neki tazga nardi, kaj pol lahko šele kabalist.. sam pozabi.. tud če mi nabiješ 400, tebe sam pljunem od veselja.

 

Kakorkoli, ko te jebe, stava je padla.Vse to skupi je kr neki, k mi je ne/ratalo phnt tud na uno stran plavo črto.

 

http://aycu27.webshots.com/image/43666/200...55879201_rs.jpg

 

in ni čudno d mi pol nč ne rata u življenju, k je vse obrnjeno :/

 

nosorog, rad te mam.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj nimam nič proti stavi. želim vam obilo zabave (saj menda gre za zabavo) in zlasti smeha polno skleda ob tekmovalni mrzlici, kdo bo več. x:Dx
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh kabalist, vzamem besede nazaj. Sej veš, da sam strašim po forumu, v živo bi ti pa plaču eno debatno pivo, nč več.

 

Maš možnost vtipkat svoj email pa met shranjene vse uspehe.

Po eni uri in enih 20 različnih testov sem skorajda doživel živčni zlom.

Po eni moji teoriji je to čisti nateg in zlo zanimiva študija predstavljanja ljudi, kako se sekirajo ob buljenju rdeče/modre črtice.

 

Enkrat sm mel v mislih zlo dobre in čiste namene.Varjanta bom priden, prijazen, vse super in prav in iskreno iz srca, samo da se premakne kurzor in ostane na izbrani polovici.

Pol drugič sm grdo gledu in mel v mislih čisto apokaliptične ideje o koncu sveta, baje da negativno razmišljanje pripelje v negativne rezultate.

Seveda sem vsako tako premikanje večkrat ponovil.

Nato sem zalaufal program in šou scat/gledat televizjo in po končanem poiskusu, odšel pogledat rezultate.

Pol sm šou na uno finto od taoizma, nenavezanost. Ni važno kam se premakne, jzt ne bom popizdu.Jzt ne bom popizdu.Jzt ne bom popizdu.

Itak sm popizdu.

 

Rezultati niso niti malo kolegialni do mene. Enkrat dosegel ekstreme, v obe smeri, drugič čisto nič kaj posebnega glede na "chance".

Tko, da me je prešinla misel, da gledam gif. In buljim v že v naprej zgeneriran končni rezultat.

 

Kakorkoli, glede na bite maš pol razdeljeno polovico od 1024 na 512-to je tista bela nevtralna pozicija. Več cajta, kot ti drži v "pravi smeri" bolj se premikaš proti 512+ rezultatu.

Če obdržiš pozicijo na konc testa na tm nekje 588, ti pol piše v navodilih, d je to ekvivalentno, citiram :

make 588 hits in a run of 1024 bits, you could only expect, by pure chance, to score that high again after making 877647

Jzt si to po svoje razlagam, d vzameš na oko zadnje dve cifri in jih pomnožiš z 100.000

tko d moj highscore je tko tm okrog 534.

 

Smi ne dopade take igrce, k pol videš kolk si nesposoben. Nč druzga kabalist.Če bi mel kako neverjeten dosežek bi me že oni tam s centra poklical na razgovor.

Pol bi ti poslal pa razglednico in pohujšljiv nasmešek.

Ah..nevoščljivost in sanje soseda :8):

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, kar cela štorija. Napisal si celo celotno navodilo. Lepo. Če bom našel kaj časa, se bom tudi sam s tem pozabaval.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ma ni prow. maš tm naprej na strani kalkulator.

kar se mene tiče, če je res "random generator" pol že mičkeno odstopanje je dih jemajoč dosežek.

Tud moja nona ga lahk premakne.Brez panike

 

aja še neki.

 

tekmovanja je konec in zmagovalec je Unis.

Se prav unis bo sam dobro od sebe pisow, sam ne obljub d bo od sebe tud dobro mislu.

 

Bodte pridni

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

em, men je ratal, da gre vedno v tisto smer kjer je zadan cilj

in sicer sem se osredotočil na osebni občutek, ki mi ga gibanje črtice proizvaja ob določenem premiku

s pomočjo moje izjemne koncentracije, sem ob vsakem nasprotnem premikku, brez očitnih željenih misli intezitiral občutek gibanja črtice v željeno smer znotraj svojega uma

posebej morate tudi paziti nato, da se prepustite komaj opaznemu notranjemu vodstvu, ki deluje kot pobuda vsakič, ko željo po uspehu prepkrije čista misel o gibanju črtice v željeno smer

torej zmagovalec mislim, da je znan, naredil sem 10 od 10, dalje nisem šel, ker mi je to dovolj dober dokaz

pa veliko sreče

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kuvrtat, pošlji mi na OS tvoj naslov

 

Ti bom po pošti poslal tolažilno nagrado. (mislim resno)

sam zdej nimam glih cajta pa ti bom enkrat do konc tega tedna sendu

Ajd

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ok, ku češ.za drugo nagrado ti pa povem, kej bi sploh dobil.

(bobni, tišina v ozadju, zelo napeto vzdušje.. trrrrrrrr)

 

dobil bi paket in noter mojo tastaro škatlo od igre Človek ne jezi se. In glih ne bi garantiral, da so vse figurice noter..sam hej..človek, ne jezi se.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, mamljivo

ne deluješ ti preveč dobr name

nekak mam občutek, da me hočeš s tem materializmom premamit na satanovo stran

ker on sedaj vlada Zemlji

ampak prišel bo ogenj in lava in iz useh lukenj bodo švigali žvepleni ognjeni zoblji

in vse slabo se bo spremenilo v pepel

inu potlej bom dobil nove figure in novo škatlo človek ne jezi se

tak, da bom raj počakal

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

em, men je ratal, da gre vedno v tisto smer kjer je zadan cilj

in sicer sem se osredotočil na osebni občutek, ki mi ga gibanje črtice proizvaja ob določenem premiku

s pomočjo moje izjemne koncentracije, sem ob vsakem nasprotnem premikku, brez očitnih željenih misli intezitiral občutek gibanja črtice v željeno smer znotraj svojega uma

posebej morate tudi paziti nato, da se prepustite komaj opaznemu notranjemu vodstvu, ki deluje kot pobuda vsakič, ko željo po uspehu prepkrije čista misel o gibanju črtice v željeno smer

torej zmagovalec mislim, da je znan, naredil sem 10 od 10, dalje nisem šel, ker mi je to dovolj dober dokaz

pa veliko sreče

 

 

meni je prislo do 12, potem pa sem zgubila nekaj...ampak nimam casa vadit.

sploh, ker ne vem, kaj sem zgubila tocno :inocent:

 

in sploh ne vem, ce sem prave stvari delala.

samo je bilo pa zanimivo xDDx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj, če bi se šli drugačno tekmovanje. Čigav bog je večji?

 

 

saj to tekmovanje že paralelno poteka v parih temah, kot vem... x;)x

:vragec:

 

kle ni kej tekmovat....JST najvechji BOG I BATINA... :vio: :vio: :vio:

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...