Skoči na vsebino

Zakaj sploh živite?


unis

Recommended Posts

ja, in to prawjo zmer tisti, k jih mravlje/koprive niso opikale/opekle xDDx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, in to prawjo zmer tisti, k jih mravlje/koprive niso opikale/opekle xDDx

 

 

:palec: se podpišem

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lia, že za to se splača biti tuki, da tvoje poste preberem x:)x

Si me nasmejala zdajle, prav rabla sem to, ko sem danes že tolk kazni plačala ( pajk mi je izpred ZD odpeljal avto) :o|o:

 

Tudi oni neškorpijoni zastopmo...ker ...mhmmmmmmmmmmm, RES je fajn žwet x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Koprive so cool. Sem jih nabral. In jih konzumiram zdajle v špinača obliki z rižem. Mljask.

Jebeš seks ta moment. Koprive, regrat, čemaž, stellaria media ta moment rules. )

Mravljišča pa tud cool za gledanje. Estetski doživljaj. )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Predtem zasmodila župo, ko visela tule gor :vragec: mladiči nekaj čudno gledali, sam so preživeli.

 

so pa seksualne aktivnosti vključno z orgazmični dogajanji v naravi ful vredik - madona pred leti na Krku - samo sova šibala nad nama..pa lovci zjutraj nekaj streljali..pa panika pol..

ja..za takšno se splača obujati spomine..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To so predsodki v glavi.

Ko bo strast prava (nagon), bo tudi korenje, kumara prišla prav.

En primer poznam. )

Brez kompatibilnosti, čustvene simpatije na daljši rok ni zadovoljive zveze. V kolikor jo kdo želi imet.)

 

 

:inocent: pje nehi no šopat....

 

pa ne meni o pravi strasti, ko mi itak že celo življenje vun tuče

 

pa tote tvoje primere iz vegi scene tui....

 

to ti kaki najstnici razlagaj ne pa men k sem tik pred penzijo

 

dejstvo je , da folk sploh ne seksa več ne tak ne drgač....če pa že, pa šlampast...

 

si pa ne znam predstavljat da ne bi blo privlačnosti pa čustvene simpatije....

 

da enga snamem s ceste, če ma malo cajta

 

pje toto je pa za moj okus ni, nisn lih navdušena nad instant variantami, mi bolj tekne slow food..

 

 

no v glavnem zdaj se prav vprašam, kaki smisel ma tole , da se s teboj tule menim, ker tebi je itak že vse jasno, živiš v nirvani ....

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: pje nehi no šopat....

 

 

dejstvo je , da folk sploh ne seksa več ne tak ne drgač....če pa že, pa šlampast...

 

ja ne vem no. sem bral, da najstnice in najstniki počnejo svašta

tud ljudje do 30 ( kolkr sem čital ) so spolno aktivni na različne načine in imajo izdelane predstave o tem kaj naj bi dober seks bil ali pa ne bil

 

pomoje maš napačne predstave o tem kaj ljudje dan danes počnejo pod rjuhami al pa kje drgje

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in zdej boš poslana v eno zaprto ustanovo, majke mi ;) in potem se bo post ali dopolnil ali pa zbrisal ;)

Lia, fajn da si spet v polnem zamahu nazaj :palec:

 

 

:palec: bhm in khm

 

me je že poslal, majke mi

 

pa ni bil edini xcivx x:o)x

 

 

nč bo že kak bejbe, pazite nase pa kjerkoli že ste

 

pa ni za obupat, zmeraj je lahko še slabš

 

ma so men tud odpelal avto :vragec:

ma se mi je župa prežgala :vragec:

 

drgač pa kuvrtat, si ga zdaj nevede z žebljico na glavico

 

pravi odgovor je največkrat živimo čist zaradi napačnih predstav in kakih napak naših prednikov x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: xrolleyesx

 

zdaj pa nehaj s takimi ...

 

se vidi , da še nisi bil v naravi več ko na sprehodu.....

 

pritisk socialnega okolja se zmanjša....sam te narava stisne v kot

 

si bil kdaj pod milim nebom

brez vsega ...

 

seks v naravi je pa res nekaj globalnega z mravljami na ta zadnji pa s trnjem v roki, pa s pajki v laseh, pa s podganami v isti liniji :vio:

***

 

ja, in zdaj mi take pišeš tu samo zato, ker nisem napisala, da živim za duhovni razvoj, ekoplanet, pa za mir med ljudmi

 

pa saj nisem miss universe xcivx

 

biu... sicer sam samcat, ampak na tiste pajke se navadiš, da jih sploh ne opaziš... tole z brunarco tut mene rajca. pa ne toliko, da bi se znebil ljudi temveč, da bi se znebil njihovega načina... tj. da ne postaneš eden izmed mnogih, ampak delaš tisto kar hočeš, pa čeprav je nelogično, neracionalno, ne-younameit. ker tok te sčasoma požre... nevede. zato je občasna izolacija praktično nujna. letos tuhtam, da grem v te namene nekam v hrib, in bom kampiru. iščem plac, da bo v radiju pol ure voda, da bo razgled, da ne bo ob nobeni poti in da ne bo nobenih vasi. sabi pa gorilnik, pašto, čaje, knjige x:Dx

bomo vidl. x;)x sam na primer... tole zdele tuhtam me ful rajca... bi najraj že zdele šou... morgenrote zjutraj, whatever čez dan, deep starry sky zvečer. doživetje narave. pol se pa v družbi pogovarjaš kam si šel na dopust... in jih je bla polovica v Puli polovica pa v Vrsarju. kaj naj se pol menim x?x x:Dx če jim poveš te imajo za čudaka a la grande, če jim zamolčiš te imajo za dolgočasneža x;)x

zdej, če greš pa v dvoje je pa najboljš, da res nonstop seksaš, ker drugače se skregaš x:Dx . edino, če je tako prebujena oseba, da ji ni takoj dolgacjt in jo ni treba nonstop zabavat in kratkočasit. ker jaz mislim, da je en teden neprestanega seksa človekov maksimum. pol ne gre več. četudi možgani hočejo, se struga posuši... to se pravi, da Welt ni sam Wille, ampak tut Feuchtigkeit x:Dx in v vlagi uspevajo razni mikrobi in zajedavci... zato se ne čudit, da homosapiens tako čudovito uspeva...

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verjemi - jaz sem mojster za take.

Mi uspelo že tudi govejo rezačevo župo prismodit - ok..res da bila mlada takrat in vse..ampak cela žlahta se režala na račun tega.

Ampak poper reši vse - ko vam bojo v župo orng popra natrosli - pol veste kaj se dogajalo z njo xDDx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent:

 

men ni blo treba popra....

 

dala na šporhet govejo župo, pol pa kolektivno vsi na smučarijo enih 80 km stran

 

xcivx se na smučišču spomnila de župa na šporhet

 

zvečer dam pršli o župi ne duha ne sluha, bla pa okusna goveja pečenka :eek: blo čist na malem ognju...ja sej

 

no če se bo že glih kdo čudu, kako se kej zgodi....na začetku moje kuharske kariere sm bla ko oni kovač butalski se do konca ni vedlo ali bo lopata ali kramp x:o)x

****

 

drgač si pa vsak dan kak novi izgovor najdem zakaj živim, nema druge

vsak izgovor je dober, pa če ga maček na repi prnese x:o)x

 

x:Dx

 

če je biu dec taprau, te je vseen ornk pohvalu x:px x:Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...