Skoči na vsebino

Vegetarijanci


Recommended Posts

Guest sstane
:vragec:

 

vegetarjanci so tkom k zdravljeni alkoholiki.... :xx!:

bohnedej de se ma kdo v njihovi blizhini dobr pa de ga zhura

 

zlomk....tralala

Kaj, da ne, veš koliko dobrih placov je tam naokoli x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjetno bi morala it na 1. stran te teme in prebrat vse še enkrat od začetka- ampak majkemi, sem prelena :sleeping:.

vseen me pa ZELO zanima razlog zarad katerga ste se odločli bit vegi. BDWY, jst sm tud.

http://img1.jurko.net/avatar_4162.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sm že od rojstva ... kr so moji starši (joga pa boge živali pa to). Ampak mi je kr dobr. Laži je bit od začetka, bi rekla xrolleyesx
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. http://www.maat-center.com/forum/img/forum_avatars/om.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sm že od rojstva ... kr so moji starši (joga pa boge živali pa to). Ampak mi je kr dobr. Laži je bit od začetka, bi rekla xrolleyesx

Če ne ješ mesa že od rojstva, bi po mnenju nekaterih morala biti hudo bolna zaradi tega. :inocent:

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Ta recept je univerzalen, velja tudi za vegetarijance.

 

Biodieta© je kuharska metoda in temelji na znanstvenih dognanjih o priporočljivi dnevni porabi soli v prehrani. Hrano osolimo z BIOCODE® soljo in začinimo s surovimi začimbami na zgornjo mejo okusa in to po kuhanju, cvrenju, pečenju, pod 65°C! Količinsko pa hrane uživamo toliko, da dnevna količina soli v njej ne presega količine, ki jo znanost priporoča. Tako se odpravi prevelika ali premajhna poraba, ki je po znanstvenih ugotovitvah vzrok mnogim boleznim in debelostim, saj se vzpostavi pravilno kislo - bazično ravnotežje vseh telesnih tekočin in odpravi zakisanost organizma.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ne ješ mesa že od rojstva, bi po mnenju nekaterih morala biti hudo bolna zaradi tega. :inocent:

:vragec:

 

saj je

latenten psihiatrichen pacient

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
Ta recept je univerzalen, velja tudi za vegetarijance.

 

Biodieta© je kuharska metoda in temelji na znanstvenih dognanjih o priporočljivi dnevni porabi soli v prehrani. Hrano osolimo z BIOCODE® soljo in začinimo s surovimi začimbami na zgornjo mejo okusa in to po kuhanju, cvrenju, pečenju, pod 65°C! Količinsko pa hrane uživamo toliko, da dnevna količina soli v njej ne presega količine, ki jo znanost priporoča pri uporabi soli. Tako se odpravi prevelika ali premajhna poraba soli, ki je po znanstvenih ugotovitvah vzrok mnogim boleznim in debelostim, saj se vzpostavi pravilno kislo - bazično ravnotežje vseh telesnih tekočin in odpravi zakisanost organizma.

čuj ti, meni že zmanjkuje tvoje soli, pa tako sem vajena nanjo ... :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx jao jao jao....

kt da bi reklamiru pralni prasek x:o)x sam, da pri tistovrstnih reklamah ne zmutijo besednih zvez v toliksni meri kot ti. :o|o:

 

 

 

Ta recept je univerzalen, velja tudi za vegetarijance.

 

Biodieta© je kuharska metoda in temelji na znanstvenih dognanjih o priporočljivi dnevni porabi soli v prehrani. Hrano osolimo z BIOCODE® soljo in začinimo s surovimi začimbami na zgornjo mejo okusa in to po kuhanju, cvrenju, pečenju, pod 65°C! Količinsko pa hrane uživamo toliko, da dnevna količina soli v njej ne presega količine, ki jo znanost priporoča pri uporabi soli. Tako se odpravi prevelika ali premajhna poraba soli, ki je po znanstvenih ugotovitvah vzrok mnogim boleznim in debelostim, saj se vzpostavi pravilno kislo - bazično ravnotežje vseh telesnih tekočin in odpravi zakisanost organizma.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
xrolleyesx jao jao jao....

kt da bi reklamiru pralni prasek x:o)x sam, da pri tistovrstnih reklamah ne zmutijo besednih zvez v toliksni meri kot ti. :o|o:

:palec:

 

Vsakodnevno potrebno količino soli lahko zaužijete s 1000, 2000, 3000 ali več Kcal v hrani v odvisnosti od tega, kakšno hrano uživate in katero sol uporabljate. Uporaba Biocode° soli vam zagotavlja najnižji vnos kalorij na gram soli in boste že samo s to spremembo pričeli izgubljati odvečne kilograme. Če pa v svojo prehrano uvedete tudi čim več presne zelenjave in sadja, uporabo neslanega kruha, ter izločite vse jušne in druge dodatke in živila, ki sol že vsebujejo, boste lahko brez težav dosegli MEDICINSKO PRIPOROČENO dnevno porabo soli in se na ta način izognili tudi mnogim boleznim, ki so povezane z zakisanostjo organizma.

 

V času Biodiete° je Biocode° sol priporočljivo uporabljati tudi v osebni higieni, ker elektroliti v njej pronicajo v organizem tudi skozi sluznice in kožo in na ta način še dodatno znižujejo potrebo po hrani.

 

Biodieta° traja od treh mesecev do enega leta, pri čemer je povprečna mesečna poraba Biocode° soli za odraslo osebo do 240g, kar znaša do 5 EUR mesečno, prihranki samo na hrani so pa mnogokrat višji.

 

Praksa kaže, da se teža zmanjšuje brez velikih naporov za okoli 2kg, oziroma do 3°% telesne teže mesečno.

 

 

 

 

čuj ti, meni že zmanjkuje tvoje soli, pa tako sem vajena nanjo ... :inocent:

Pikniki so preredki x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

boljs! :palec:

sam se vedno.. a lahko bolj po domace poves, za nas drugace soljene

.... Uporaba Biocode° soli vam zagotavlja najnižji vnos kalorij na gram soli in boste že samo s to spremembo pričeli izgubljati odvečne kilograme. Če ...

...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj govorijo o vegetarijanstvu:

O vegetarijanstvu - vegetarijanski piknik

 

Prečudovito!!!Pri nas je bil vege piknik v Kopru kar v centru mesta,sicer ob morju,ampak v taverni.Je pa velika razlika,ko je piknik v naravi ali pa piknik v mestu xrolleyesx !

Res lepo,do solz sem ganjena videti toliko otrok skupaj,istomislečih ljudi,brez nasilne komerciale,....A ni to novi svet?

 

Včeraj sem se v službi počutila malček izločeno iz družbe,zaradi moje prehrane,dobila sem občutek,da bi raje videli,da z njimi jem šnicle :inocent:! Potem pa vidim tak posnetek,wauu sem prav odletela pod strop,še zdaj lebdim tam:):):)

Kako lepo je biti s podobno mislečimi:):)

 

Praksa kaže, da se teža zmanjšuje brez velikih naporov za okoli 2kg, oziroma do 3°% telesne teže mesečno.

Pikniki so preredki x;)x

 

Stane,..HVALA za info o soli!! Sama uporabljam to sol in sem tako navdušena nad njo,da jo kar v vodi pijem in sicer dam polovico dnevne količine v 2 litre vode,in to pijem z velikim guštom! Frendi me hecajo da nisem s tega sveta,ker pijem PLAZMO!!! x:o)x x:o)x x:o)x x:o)x :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Včeraj sem se v službi počutila malček izločeno iz družbe,zaradi moje prehrane,dobila sem občutek,da bi raje videli,da z njimi jem šnicle icon27.gif! Potem pa vidim tak posnetek,wauu sem prav odletela pod strop,še zdaj lebdim tam:)

Kako lepo je biti s podobno mislečimi:)"

_________

Sam nikoli, nikjer nisem imel nobenih težav v zvezi z mojim vegetarijanstvom.

Razen, da sem enkrat "vzel v roke" natakarja v Emonski kleti, ko je leta nazaj delal neke neverbalne

grimase z mojim povpraševanjem - naročilom.

Nato bil natakar ustrežljiv, poklicno prijazen. In dobil tudi ustrezno napitnino za kasnejše vzorno vedenje in postrežbo. )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Včeraj sem se v službi počutila malček izločeno iz družbe,zaradi moje prehrane,dobila sem občutek,da bi raje videli,da z njimi jem šnicle icon27.gif! Potem pa vidim tak posnetek,wauu sem prav odletela pod strop,še zdaj lebdim tam:)

Kako lepo je biti s podobno mislečimi:)"

_________

Sam nikoli, nikjer nisem imel nobenih težav v zvezi z mojim vegetarijanstvom.

Razen, da sem enkrat "vzel v roke" natakarja v Emonski kleti, ko je leta nazaj delal neke neverbalne

grimase z mojim povpraševanjem - naročilom.

Nato bil natakar ustrežljiv, poklicno prijazen. In dobil tudi ustrezno napitnino za kasnejše vzorno vedenje in postrežbo. )

 

Ma jaz vem,da imam vzorec tga v sebi,...starši me niso sprejeli kot"drugačno",niti vegetarijanske prehrane ne sprejemajo,pač taki so,sprejmem,.......zavedam se tega.Tako pač je.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst pa nimam vec nikakrsnih problemov z nesprejemanjem drugih glede mojih prehranjevalnih navad. Mogoce se je se najdla kdaj kaksna oseba "na kmetih", ki se ni sprejela drugacne prehranjevalne moznosti. Sicer pa jasno, da gre evolucija v tej smeri :vio:

 

Lahko smo ponosni zaradi tega, da smo s svojo vztrajnostjo premaknili tudi najvecje prehranske ponudnike oziroma se tudi v najecjih trgovskih centrih najde vegetarijanski koticek. Tofu se dobi tudi ze v mnogih trgovinah.

Podjetje Fastram, ga distribuira kakor v trgovnah tus, kakor merkator (ne spomnim se glede interspara, ipd..).

No, ceprav pikice, morda posameznik ni vidno veliko naredil; toda skupaj smo dosegli to, kar je se je zdelo pred 10 leti skoraj nemogoce! :palec: :vio:

In seveda, gremo se naprej! x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...