Skoči na vsebino

Kristalni otroci


VTONKLI

Recommended Posts

otroke, saj počneš nekaj, česar ne poznaš. Če si ohola, no ja, potem pač bodi ...

 

skuliraj se.Morda bo potem bolje.

 

Ravno zaradi tebi podobnih ugotavljam,da ni,da bi človek podprl kakršnokoli debato.

So ljudje,ki potrebujejo tako,ali drugačno vrsto hrane,da prežive mračni delovnik .Žal jo iščejo tudi na forumih

 

Tebe ne vodi želja po debati ,pač pa želja po izzivih če drugače ne gre...žalitvah.

 

Brigajo tebe indigo otroci,o čemer je naslov teme,tebe vodi želja,da sprovociraš kdo je,ki upa trditi nekaj česar ne odobravaš oz.o tem še razmišljaš.Da te je tema pričela zanimati(motiti) ugotavljam, ker si šele,pred kratkim,prebral tudi Matejine replike.

 

Mateja oprosti ,da sem svojo misel zapisala,pred tvojo repliko.

 

Imam občutek,da se je pojavila Anda št.2.

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 305
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Če ne znaš utemeljiti svojih načel, potem si po moje prav nevarna, če v skladu s svojim nazorom izobražuješ naše otroke, saj počneš nekaj, česar ne poznaš. Če si ohola, no ja, potem pač bodi ...
ufff :eek:

menim,da matejsa ni ohola,se pa zna pravi moment tut umaknit, ker pač stran˝ni razvita še x:o)x

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, bom poskušal razumeti:

 

Mateja ima vedno prav.

Če kdo podvomi v njen prav, potem ga vodi želja po izzivih in žalitvah.

Da dvomljivec ja ne bi razumel, o čem gre debata, ga hitro primerjajo z nekom XY, da bi ga čimprej diskreditirali.

Poleg tega ga poskusijo razvrednotiti, češ da je "pred kratkim prebral Matejine replike", pa za to sploh nimajo nobene osnove. Skratka, kdor je z Matejo, je vsemogočen - vidi v glavo dvomljivca in lahko takoj obelodani njegove pritlehne namere.

 

Zaključek: lepo je biti Mateja.

 

In, da bi lahko apostoli verno branili mesijo, namenoma!! spregledajo "če"-je. Lahko bi dodali še kako tretjo možnost, zakaj se ljudje izognejo debati, ki so jo SAMI izzvali, tudi zato, ker ne poznajo osnovnih načel fizike. A ne, argumenti ad hominem so mnogo mnogo lažji, ali ne?

 

Imam konstruktiven predlog: napravite te forume moderirane, dovolite objave samo istomislečim, drugačemisleče pa vrzite čez prag. Vam bo mnogo lepše ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, bom poskušal razumeti:

 

Mateja ima vedno prav.

Če kdo podvomi v njen prav, potem ga vodi želja po izzivih in žalitvah.

Da dvomljivec ja ne bi razumel, o čem gre debata, ga hitro primerjajo z nekom XY, da bi ga čimprej diskreditirali.

Poleg tega ga poskusijo razvrednotiti, češ da je "pred kratkim prebral Matejine replike", pa za to sploh nimajo nobene osnove. Skratka, kdor je z Matejo, je vsemogočen - vidi v glavo dvomljivca in lahko takoj obelodani njegove pritlehne namere.

 

Zaključek: lepo je biti Mateja.

 

In, da bi lahko apostoli verno branili mesijo, namenoma!! spregledajo "če"-je. Lahko bi dodali še kako tretjo možnost, zakaj se ljudje izognejo debati, ki so jo SAMI izzvali, tudi zato, ker ne poznajo osnovnih načel fizike. A ne, argumenti ad hominem so mnogo mnogo lažji, ali ne?

 

...

:palec: :palec: :palec:

 

Nice napisano :palec:

 

Ti dam prav/se strinjam s tabo x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A sem ti že izrekla dobrodošlico?dobrodošel :palec: pa malce se po celem forumu sprehodi, pa boš videl kako se naša mnenja krešejo... sicer pa jaz osebno sprejmem dejstvo, da se nekdo ne strinja z menoj in da je njegovo mnenje drugačno od mojega, mu ne vsiljujem svojega, ampak pravico pa imam do sveojega mnenja, pa tudi če sem v totalni zablodi, ane... pač je to moje mnenje in ni od Mateje, niti Sončne niti Trudija, temveč moje mnenje....in ga včasih tudi povem, ne obsojam nikogar, ne prepričujem v svoj prav nikogar, ko bom pa ugotovila, da se motim, bom pa tud to priznala...

tko, zdej grem pa naprej delat x;)x

uživajte v dnevu x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem morala še nekaj nazaj pridit - vidim da si že prebral, malenkost, resno mislim x;)x

ampak kako lahko na osnovi enega ali dveh postov označiš človeka za takšnega in takšnega... a se ti ne zdi, da mu mogoče pa delaš krivico? Zakaj sem napisala zgoraj da si pomoje Matejo po krivici označil za oolo?Ker vem, kako se trudi za spremembe v šolstvu, ker vem, da je mama in učiteljica s srcem in dušo in vem, da veliko svojega časa namenja ljudem... vidiš to je moje mnenje o njej in nisem ne na njeni strani na forumu ne na strani xy,.... zdej moram pa res delat :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj ga še vedno napadate (Florjana)

 

Sej je samo napisal kar misli; pa tko povdarjate, da vsi sam napišete to kar mislite (samo očitno ko en malo drugače miskli je pa gnoj, al kako x?x )

 

Obsodl ste ga vi da je označil Matejo za to in ono po parih postih; forum je tko narjen, da ga lahko spremljaš in bereš, tudi če nisi član, torej je verjetno že prej spremljal temo in se sdaj pač odločil tudi kaj napisati :o|o:

 

Jest sm tud že komentiral in zbrisal, pa sem zdej še to dodal, kr zakaj ne pustite da napiše, kaj misli, sej je on tud vas

 

Je pa tko da se vam ne da diskutirat z ljudmi, kateri po vaše nimajo pojma o zadevi, no po tej logiki, zdravniki nimajo kej diskutirat z vami, ker ne znate operirati................ampak k se vam pa to zgodui ste pa užaljeni, pa prizadeti in oh pa sploh xrolleyesx xrolleyesx

 

In če se je nakdo zdaj spomnil pisat oz. razglabljat o tem, še ne pomeni da je to od sedaj to sem vam hotu povedat že v postih, ki sem jih zbrisal

 

Pa a ste se že vprašali kako se pa počuti... tisti, kateri to s.. in se tle tako razpravlja o tem in nj... :vragec: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trudi :eek: koga ne pustim, da izrazi svoje mnenje,mislim, da sem v zgornjih postih prav na lep način debatirala z njim in samo predstavila svoje mnenje.... a nisem?in komu sem rekla da je gnoj :eek: tule te pa res ne razumem, ....

pozdravček zate x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če kdo podvomi v njen prav, potem ga vodi želja po izzivih in žalitvah.
hmmm, morda Florjan tut realno pozna Matejso..pa se ji zdijo njena predavanja˝neprepričljiva,ker Florjan enostavno to drugače˝želi slišet, hmmm. Neki že mora bit, da se je oglasil, detajlov sploh ne pove :8): Zanimivo pa je, da je Matejsa kar nekaj ljudi prav skrbno ozavestila o tem pomanjkanju˝pedagoškega˝znanja po šolah in vrtcih..a ni to dobr, da je v slo. vsaj kakšen tak, pa čeprav Jaz Matejso sploh še videl nisem, ampak jo samo berem in me je prepričala,da to sem Jaz x^x Lahko bi reku Frlorjan,da je to neke vrste moderna dogma, zdej pa se odloč x:o)x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trudi :eek: koga ne pustim, da izrazi svoje mnenje,mislim, da sem v zgornjih postih prav na lep način debatirala z njim in samo predstavila svoje mnenje.... a nisem?in komu sem rekla da je gnoj :eek: tule te pa res ne razumem, ....

pozdravček zate x:Xx

Ni to nate letelo Selene, mogoče pa je name al pa na Pujso, al pa na Jožico, al pa na..................

 

Tko na splošno sm napisal, kar sem opazil v tej temi in sodelujočih v tej temi; vključno z mano očitno

 

heh, brez veze se mi ne da diskutirat z ljudmi, k ne dosegajo tistega k jest.............bi lahko napisal in sem torej....... xrolleyesx xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sončmi vili

 

Veš, ti si predrzna.

Jaz namenoma ne zavajam nikogar.

Bom pa malce podrezal v tvoje izjave, vendar klujb temu da prihajaš vsako jutro budit svoje otročičke, ni nujno, da jutri bo.

Jutri mene morda ne bo več, ti boš še, a morda je tudi tvoj konec blizu.

Veš,

JUTRI NE PRIDE NIKDAR. Takrat, ko pride je že danes.

 

In živet danes... je težko, upati na jutri, lahko.

 

Morda živiš v zanimivih časih.

Let the sunshine in
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se pa debate o indigo in kristalnih otrocih tiče, pa tale misel.

 

Morda se bo komu zdela kmetavzarska, in zagrebena, a ves NEW AGE se lahko poserje pred tole:

 

NI VAŽNO, KAKI JE, NAŠ JE.

Let the sunshine in
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JUTRI NE PRIDE NIKDAR. Takrat, ko pride je že danes.

 

In živet danes...  je težko, upati na jutri, lahko.

:palec: :palec: x;)x Se zelo strinjam.

 

S tem, ko upamo na jutri, današnjemu dnevu zmanjšamo vrednost, včasih prenesemo bremena od danes na jutri in čakamo. Danes pa mineva, ne da bi se nas sploh dotaknil.... xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se pa debate o indigo in kristalnih otrocih tiče, pa tale misel.

 

Morda se bo komu zdela kmetavzarska, in zagrebena, a ves NEW AGE se lahko poserje pred tole:

 

NI VAŽNO, KAKI JE, NAŠ JE.

:palec: :palec:

 

Tisti, ki smo starši, vemo x;)x

In tako je tudi prav! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sončmi vili

 

Veš, ti si predrzna.

Jaz namenoma ne zavajam nikogar.

Bom pa malce podrezal v tvoje izjave, vendar klujb temu da prihajaš vsako jutro budit svoje otročičke, ni nujno, da jutri bo.

Jutri mene morda ne bo več, ti boš še, a morda je tudi tvoj konec blizu.

Veš,

JUTRI NE PRIDE NIKDAR. Takrat, ko pride je že danes.

 

In živet danes...  je težko, upati na jutri, lahko.

 

Morda živiš v zanimivih časih.

Sysyphe, jaz (še) nimam otrok x;)x Sem tudi jaz še bližje otroku kot odraslemu, verjemi. x:)x

 

Ne vem, zakaj si ti zdim predrzna... Kvečjemu bi temu rekla impulzivna, ker sem se ful hitro zapičila v tvoje besede, no, pa saj sem potem dobila zanimiv "reality-check" nazaj x;)x :blackeye: x:Ix

In nikomur ne vsiljujem svojega vedenja, svojega prepričanja, samo razložim ga lahko. Nikomur ne govorim, naj verjame v to, kar pišem, ker vedenje, da obstajajo t.i.paranormalne sposobnosti teh otrok pridobiš samo preko izkušnje pri samem sebi (da imaš torej sam te sposobnosti). Že parkrat sem pravzaprav napisala, da pač počakajte, pa boste videli x;)x Sami pri sebi, ko se vam bo to začelo dogajat. x:)x Če se vam bo, sama mislim, da ja. x;)x Ampak spet je potem to samo moje prepričanje, zakaj, je spet lahko druga debata. Namenoma tudi jaz ne zavajam nikogar x;)x

 

In to, da "jutri" ni... ja, se zadnje čase velikokrat soočam s tem, tudi sama v sebi na nek način. In sama mislim, da je živeti z upanjem na jutri težko (ker te skoz tišči dol upanje, kot je napisala tudi Dolores na nek način, današnjemu dnevu zmanjšujemo vrednost), življenje v "danes-tukaj-zdaj" (brez upanja na prihodnost) pa najlepše. Če si seveda tega sposoben (na splošno govorim x;)x ).

Veš, mi je všeč en izrek, ki sem ga - mislim da - srečala prav na LN-ju.

"Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel."

Tako da bi blo že fajn počasi se spoprijateljit s smrtjo, da ne bomo preživeli celega življenja v bojazni pred njo ali zase ali pa za naše drage. Če kdo izve recept, naj mi ga prosim posreduje, s tem se nekak ukvarjam sama pri sebi zadnji mesec. :wacko:

 

 

Florijan Cvetko. x:)x

 

Poglej, Sončna, predvsem sam ne maram izključevanja nobene vrste, in ne maram argumentov moči. Vrstica, ki si jo citirala, je bila namenjena kot kritika nekomu, ki je napisal, da ne bo debatiral, ker itak tisti z nasprotnim mnenjem stvari ne pozna, kar se mi zdi tipičen argument moči. Namesto, da bi poučeval, pridiga. Če pa ti pridiga ni všeč, potem pa poberem igračke iz peskovnika in grem domov. Tako pa svet ne napreduje ... Žal mi je, da si moje besede razumela kot ločevalni in obsojajoč pristop.

 

Besedo "verujočih" v mojem navedku je potrebno razumeti v okviru stavka "pridigati zboru" (preaching to the quire). Pridiganje zboru je povsem nepotrebno, ali ne, zato tudi argumenti, ki jih razumejo le "verujoči" (to je tisti, ki itak enako mislijo) niso argumenti ampak del pridige.

 

Tisti moj odstavek, ki si ga citiral, je napisan nasplošno, in v njem ne mislim specifično nate. Sizifove besede so me tako zmotile v tistem trenutku, da sem potem začela pisat še to, kar nasplošno opažam v svetu in se temu čudim. x;)x

Tole glede argumentov se strinjam s tabo, logika. :palec: Je pa fora v tem, da so tule argumenti zelo pogojeni z lastnim subjektivnim doživljanjem, tako te bo prepričalo tole in čisto nič drugega. Tako da ti jaz lahko samo podajam svoje občutke, vedel boš pa takrat, ko boš začel recimo t.i. paranormalne sposobnosti doživljati pri samem sebi. x;)x Prej itak ne moreš vedet.

Aja x:)x In hvala, od tebe sem se naučila, da se lahko "choir" napiše tudi "quire", didn't know that before. xokx

 

 

In debata indigo otrok ni namenjena nekemu porivanju indigcev in njim podobnim na oltar današnjega sveta, da bi jih častili, temveč je predvsem namenjena temu, da predstavljamo nekaj, kar se kaže danes v svetu in na kar boste morda naleteli tudi sami pri kakšnem otroku.

Tako da ti dam čisto prav, in nikoli pravzaprav nisem bila drugačnega mnenja, Sysyphe - "Ni važno, kaki je, naš je." xsrcx

 

 

Upam, da sem zdaj kaj bolj razumljivo napisala x;)x

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In debata indigo otrok ni namenjena nekemu porivanju indigcev in njim podobnim na oltar današnjega sveta, da bi jih častili, temveč je predvsem namenjena temu, da predstavljamo nekaj, kar se kaže danes v svetu in na kar boste morda naleteli tudi sami pri kakšnem otroku.

:palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sončna Vila :palec: :palec: :palec:

 

Presenečen sem bil, ko sem prebral, da si še študentka. Tvoja razmišljanja kažejo takšno zrelost, da bi ti pripisal precej več življenjskih izkušenj.

 

Z zanimanjem prebiram tvoje prispevke.

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...