Skoči na vsebino

Kristalni otroci


VTONKLI

Recommended Posts

  • Komentarji 305
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Rachek... v knjigi je nekaj vprašanj, na katera naj sam odgovori (ne vem, koliko je ta otrok star... nekateri indigci so danes že odrasli)... pa morda, odgovarja zanj še nekdo, ki dobro pozna tega otroka... indigo energijo se da sicer kar hitro prepoznati, če veš, 'kakšna je', vendar se pogosto dogaja, da tak otrok/mladostnik preprosto 'čuva svoj zaklad', ker tudi on 'tipa teren' (kadar ve, da ga nekdo opazuje) ... prepoznavanja ne zmorem na daljavo, pač pa v pogovoru in posebej skozi opazovanje otroka /mladostnika ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(ne vem, koliko je ta otrok star... nekateri indigci so danes že odrasli).. pa morda, odgovarja zanj še nekdo, ki dobro pozna tega otroka... indigo energijo se da sicer kar hitro prepoznati, če veš, 'kakšna je', vendar se pogosto dogaja, da tak otrok/mladostnik - preprosto 'čuva svoj zaklad', ker tudi on 'tipa teren' (kadar ve, da ga nekdo opazuje) ... prepoznavanja ne zmorem na daljavo, pač pa v pogovoru in posebej skozi opazovanje otroka /mladostnika ...
:V: :palec:

:vio: x:)x x^x

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Evo. Sem začutila, da je zdaj pravi čas, da objavim:

 

Kakor sem bila dalnjega l. 2001 'weird', ko sem začela objavljati prispevke o indigcih in kristalnih otročičikih, bom najbrž nekaj podobnega tudi zdaj x:px xDDx ... jasno čutim, da je kvantni skok v zavesti narejen. Da je bilo razlikovanje in opozarjanje na novodobne otroke potreben in primeren. In, da je zdaj čas, da se zopet vrnemo nazaj k 'samo otrokom'. Kajti - odrasli svet jih je prepoznal. In spremembe so v teku. In, če sem bila jaz prva, ki sem trobila o indigcih, naj bom zdaj prva, ki trobim -OPUSTIMO ZDAJ RAZLIKOVANJE.

 

xsrcx xsrcx xsrcx

 

 

(vem, da to sporočam ravno v času, ko je 'indigo pojav' postal pravi bum v šolah, ko me dnevno kličejo z vseh koncev in govorijo svoje izkušnje in sprašujejo po nasvetih... ja, ravno zdaj je pravi čas za korak naprej... ki se bo morda odvil v naslednjih treh letih, kolikor je bilo potrebnih, da so sporočila o indigcih prikapljala v našo zavest... x;)x )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi tole mi je všeč.

Sem malo že razmišljala o tem - nekaj razglabljala sama pri sebi - lahko bi prišlo do razlikovanja, do kreiranja druge rase..da se hecno izrazim.

Smo dovolj zreli sploh?

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej - moj tamali štiriletnik mi je zadnjič rekel, da ga je obiskal duhec. In ko sem ga vprašala, kaj je duhec počel, mi je rekel, da nič, samo gledal ga je. Ko sem ga vprašala, če mu je kaj povedal, mi je rekel, da mu je naročil, naj gre k mamici....

 

Pa ni bilo to prvič, samo prvih parkrat sem vse skupaj jemala kot njegovo bujno domišljijo. Zdaj se pa te reči ponavljajo.

 

In drugi stalno se ponavljajoči primer. Ko se z možem zagreto pogovarjava o neki problematični temi in čisto padeva not, hodi okoli naju in najprej enemu, potem drugemu, pa spet, deli poljube...Toliko časa, dokler se ne začneva smejat.

 

Pa še vse ostale lastnosti, ki jih ima bi lahko pripisala nečemu nenavadnemu, nevsakdanjemu. Ampak, mislim, da sploh nočem ne indigo in ne kristalnega otroka. Pa ne gre za to, kaj jaz hočem. Ne odobravam klasificiranja. Ne želim, da je ovrednoten na osnovi nekih predpostavk, na osnovi predvidevanj ali pa na osnovi njegovih sposobnosti (ali morebitnih nesposobnosti).

Rada bi, da izkoristi svoje potenciale, ki bi mu jih rada pomagala spoznati, želim da je srečen, ne pa da sebe razpozna kot nekaj nenavadnega.

Kristalen ali pa kamnit, čisto vseeno. Ko bo razpoznal svoje zmožnosti, se bo odločil sam in klasificiral sam. Če bo tako želel.

 

Predvsem pa imam občutek, kot da v njih vidimo neko rešitev in prelagamo odgovornost nanje. Mal hudo breme se mi tole zdi...

 

Priznam pa, da tudi meni paše, če v njemu vidim nekaj posebnega....Sicer pa, katera mama tega ne vidi rada?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej - moj tamali štiriletnik mi je zadnjič rekel, da ga je obiskal duhec. In ko sem ga vprašala, kaj je duhec počel, mi je rekel, da nič, samo gledal ga je. Ko sem ga vprašala, če mu je kaj povedal, mi je rekel, da mu je naročil, naj gre k mamici....
:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dolores :palec: mega malec x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse lepo in prav.

 

Vsi so bistri , intuitivni, vsi imajo ne vem kakše uvide, a eno je vendar to, da razvoj, tako biološki kot socialni in ne vem kakšen še potrebuje smer. Kaj hočem s tem povedat.

Da kakršnokoli moč že imajo, si ne bi smeli dovoliti, da jih smatramo kot ne vem kakšen fenomen, da jih delamo še bolj posebne kot so. Bistveno, in naša edina naloga je to, da otroke vzgojimo z našim žrtvovanjem. To je njihova edina pot svobode iz prekletstva tega sveta. Vedno so bili naša luč, kakršnekoli barve so že bili.

In ostajajo otroci vseh barv, otroci, ki bodo to kar bodo znali in se naučili, kar bodo vedeli.

Let the sunshine in
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah, itak vsak starš svojemu otroku pripiše nadnaravne ali vsaj nadpovprečne sposobnosti, ne glede če jih opazi samo on, pa ne glede a je klasificiran otrok kot indigo, kristlani, normalni, zeleni...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to itak, ja..sam pol otrok se navad takih pohval˝in potem vedno preizkusa-poizkusa dosec tisto pohvalo tut izrazit, potem pa pride morda do izcrpanosti in meje nezmoznosti vsega popolnega kot ,ga predstavljajo starši ..starši tut radi otroke kar tko pohvalijo,samo da je mir u bajti x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah, itak vsak starš svojemu otroku pripiše nadnaravne ali vsaj nadpovprečne sposobnosti, ne glede če jih opazi samo on, pa ne glede a je klasificiran otrok kot indigo, kristlani, normalni, zeleni...

tole pa nebo držalo ..

 

kristalčki oz.indigci imajo,v sebi,nekaj česar ostali nimajo.

Tega ne opazijo samo starši pač pa tudi vzgojitelji,ki največkrat zaradi položaja šah-mat ,ne vedo kaj je z otrokom'narobe' in kličejo starše na pogovor.Po cca .enem letu sami opazijo,da je otrok drugačen od drugih.Ima drug besedni zaklad,druge igrice...skratka je drugačen in zato

za tamale frende nezanimiv.

 

Ampak čisto natančno ti tega ne morem opisati .V knjigi so prima opisani.

 

Lep pozdrav

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj ne bo držalo?

 

Jz sm bla za moje tastare neki posebnga,

pa moj brat je bil za moje tastare neki posebnga,

pa sestrična je bla za njene tastare neki posebnga

pa soseda je bla za njene tastare neki posebnga...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj ne bo držalo?

 

Jz sm bla za moje tastare neki posebnga,

pa moj brat je bil za moje tastare neki posebnga,

pa sestrična je bla za njene tastare neki posebnga

pa soseda je bla za njene tastare neki posebnga...

dobro preberi kar sem napisala.Ne nameravam pa odpirati debate.

 

LP

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in zakaj ne sprejmeš, da ni ravno tako, kot misliš ti Devica?

Jaz sem bila posebna samo za moje starše, moj otrok je poseben zame, mogoče v njej vidijo še ostali resnost, odraslost, sprejemanje tistega, česar sem se jaz morala dokopati preko knjig, nekdo drug pa skriva v sebi moč, ki jo opazijo vsi...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, sm misla, da je tema namenjena debatiranju....

 

Sprejmem, da ljudje mislijo drugače kot jaz.

 

Ampak gre za to, da itak je vsak otrok za svojega starša nekaj posebnega, ne glede na to, če je kristalen al pa ne. Če je pa kristalen pa še tolk bolš. Sam to sm hotla dodat nč drugega. xrolleyesx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Č.V.E.K.A.

 

O.K.

Zdaj pa tak. Ne moreš na podlagi ene lastnosti pripisovati posebnosti nečemu.

Na primer moja punca je blond in je zaradi tega fukjena. Ok. kul, saj lahko tako funkcioniramo, ampak ni pa to odraz nekega resnega pristopa k problemu. In še to. Argumenti.

Indigo child je drugačen. OK. Zakaj. Ker ima indigo barve auro. OK. Zakaj ima indigo barve auro? No, jaz več ne vem, kaj dosti o otrocih, razen tega, da DELAJO TO ČESAR SO NAUČENI. Ne pridejo na svet z indigo auro.

Kolikor vem je moč in razpoloženje aure precej spremenljiva stvar in ni pošteno do otrok, kakršnikoli že so, da jim pripisujemo kakršnekoli lastnosti IZVEN ODRAZA NJIHOVIH DEJANJ.

Otrok, ki se rodi na ta svet nima indigo barve, ni indigo otrok, ni determiniran. Žrtev njegovih staršev je njegova svoboda, njegova čista luč, in čisto nič drugega.

In otrok ni poseben sam po sebi. Posebnega ga delajo starši, družina,... .

 

Tudi jaz mislim, da je stvar namenjena dbatiranju, in da se kristalizirajo naše misli, ne pa da našo zablojenost prenašamo na otroke.

Ja jaz sem fukjen, nesrečen, zapet, ampak moj otrok je pa indigo, če ne že celo kristal.

 

HVALA (uredništvo prosim za toleranco)

Let the sunshine in
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A tvoj otrok je indigo al kristalen? A si ti?

 

Sploh pa sm napisala to kar mislim in tud če se ne strinjate al pa strinjate s tem, se mi zdi to en bul šit, jz nism niti kristalna niti indigo, pa sm vseen posebna in še marsikdo, ki ga poznam.

 

Ne glede na vašo ošabnost, ki veliko ve in se ji ne ljubi debatirat z "navadnimi ljudmi" ki nimajo pojma. x;)x x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, ampak govorimo oz. govorite o izkušnjah s "kristalnimi" otroci in ne o izkušnjah z "navadnimi" otroci. In jz sm razumela tovrstne izkušnje...Če so že indigo in kristalni otroci tako posebni.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...