Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

he he...kompatibilnost s sabo

 

1 9 6 ....voda-ogenj-kovina....zanimiva nasprotja in možnosti za notranji konflikt kolikor hočeš...po drugi strani pa ogenj vodo upari, para pa stroje poganja...če to uporabim je ok...če pa obratni princip, pol je pa štala...skratka možnosti za navdušenje ali dušenje  x^x

 

za ravnovesje je torej potrebno uporabiti zemljo in les...in jih po možnosti poiskati pri sebi...pa itak jih dobimo tudi skozi odnose z drugimi...in če/ko odkrijem še preostali dve trojici iz kompleta, ki sledijo 1 9 6...no, potem bo ziher bolje  x:Dx

 

vojkov komentar  :irs: ... :vio:  x:)x  :vio:

Počakaj....

 

... nisi edina....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Ker sem čisto nova v tem forumu, moram priznati, da mi je zaenkrat všeč, nisem pa še uspela vsega prebrati in pregledati.

Prosila bi vas za mnenje o najini partnerski zvezi. Najlepša hvala.

 

Jaz: 1.8.1983

On: 30.5.1979

 

Najlepša hvala, upam, da sem napisala vse potrebne podatke. Prosila pa bi vas za mnenje glede njegovih staršev do najine zveze:

 

mati: 1.5.1957

oče: 14. (domnevno naj bi bil pravi datum 7.) 4. 1957

 

Najlepša hvala in veliko uspeha! x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Ker sem čisto nova v tem forumu, moram priznati, da mi je zaenkrat všeč, nisem pa še uspela vsega prebrati in pregledati.

Prosila bi vas za mnenje o najini partnerski zvezi. Najlepša hvala.

 

Jaz: 1.8.1983

On: 30.5.1979

 

Najlepša hvala, upam, da sem napisala vse potrebne podatke. Prosila pa bi vas za mnenje glede njegovih staršev do najine zveze:

 

mati: 1.5.1957

oče: 14. (domnevno naj bi bil pravi datum 7.) 4. 1957

 

Najlepša hvala in veliko uspeha! x:)x

Pozdravljena Petra v forumu Devetzvezdni KI

 

Hvala ti za vprašanje....

Trenutno sem kratek s časom....

 

Ti pa bom odgovoril....čimprej.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko lepo pozdravljen,

Sem nov sonček na tem forumu. Prosim povej kaj meniš o zvezi glede na datume. Hvaležna bom.

 

Jaz: 09.03.1959

On: 02.10. 1947 (pravi pa da je pravilen datum rojstva 12.10.47) v dokumentih ima 2.10., v krstnem listu pa 12.10. ne vem kaj je prav.

 

Hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Vojko lepo pozdravljen,

Sem nov sonček na tem forumu. Prosim povej kaj meniš o zvezi glede na datume. Hvaležna bom.

 

Jaz: 09.03.1959

On: 02.10. 1947 (pravi pa da je pravilen datum rojstva 12.10.47) v dokumentih ima 2.10., v krstnem listu pa 12.10. ne vem kaj je prav.

 

Hvala

Živijo "Nov Sonček"

 

Lepo, da si se oglasila.

 

Žal sem bil te dni malo (nič) na forumu.

 

No, ti že odgovorim.

 

Tvoje DZK številke so 5 1 9

Njegove ! ?

 

1 - 8 3 1

2- 8 4 9

 

Pa si prosim oglej opis njegovih dveh kombinacij na spletni strani in se skušaj odločiti katera je prava!

 

OK?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakopak, js sem itak nepoboljšljiv, :D hehe torej zdaj me zanima miška 775, js sem pa (še zmeri) 766 kako kaj tole gre? kaj pa 528?

 

hecno se mi zdi, ene bejbe ful dobr pašejo z mano po "klasičnem" (zahodnem) horoskopu, in pol sploh ne po vzhodnem, spet druge obratno....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakopak, js sem itak nepoboljšljiv, :D hehe torej zdaj me zanima miška 775, js sem pa (še zmeri) 766 kako kaj tole gre? kaj pa 528?

 

hecno se mi zdi, ene bejbe ful dobr pašejo z mano po "klasičnem" (zahodnem) horoskopu, in pol sploh ne po vzhodnem, spet druge obratno....

El Nino

 

 

No, sam ne vem na kakšen način ocenjuješ - kako kakšna paše nate..... Moj oseben pogled pa je, da jih menjaš tako hitro kot da jih menjaš le zato, da bi videl razliko v njih.

 

Pa si prepričan, da lahko v tako kratkem času izveš toliko o njih, o njihovem čustvovanju, dojemanju sveta, o vajini skladnosti -

ali pa ti o sebi?

 

Veliko sreče v prihodnje. Menim, da ti ne potrebuješ mojega nasveta.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Hojla,Vojko x^x

 

 

Po dolgem času se spet mal javljam,čeprav skoz prebiram to temo.Zanima me en prijatelj ,kakšna kompatibilnost je med nama on 656,jaz 591.Če boš imel kaj časa mi prosim napiši...saj vem ,da imaš veliko dela.

Hvala ti za odgovor in lep vikend ti želim xDDx :palec: :palec:

 

 

Lp,D(591)

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, vojko :) vseen si mi dal fajn nasvet, hm ja, veš kak, iščem, in iščem, in tokrat sem našel nekaj v osebi ki jo že poznam in ne iščem z razumom, upam da srcem sicer, pa če se kaki res posvetiš je itak vsaka prava, ljubiš lahko vsakogar in s komerkoli lahko mirno in strpno živiš in se "ujemaš" no glede 528 ne bom sprašval več enkrat si reku da ne bo šlo :) in enkrat ni šlo... :) ampak brezveze zdaj se s tem ... gremo probat še enkrat... :) le da tokrat raj ne bom spraševal...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ninči ninči... x:Ix  x:o)x

AIvčiIvči :) hehe 196 bojda mi kar fejst ležijo ampak ;) očitn tud to ni zadost dobr :) očitno je to take vrste astrologija ki se pozna po kakem letu dveh... :) men je bolj všeč naša k se pozna na prvi pogled... :)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Hojla,Vojko x^x

 

 

        Po dolgem času se spet mal javljam,čeprav skoz prebiram  to temo.Zanima me en prijatelj ,kakšna kompatibilnost je med nama on 656,jaz 591.Če boš imel kaj časa mi prosim napiši...saj vem ,da imaš veliko dela.

                                                                                              Hvala ti za odgovor in lep vikend ti želim  xDDx  :palec:  :palec:

 

 

    Lp,D(591)

:V: name si pa čist pozabu :sori: :sori: :sori:

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Hojla,Vojko x^x

 

 

       Po dolgem času se spet mal javljam,čeprav skoz prebiram  to temo.Zanima me en prijatelj ,kakšna kompatibilnost je med nama on 656,jaz 591.Če boš imel kaj časa mi prosim napiši...saj vem ,da imaš veliko dela.

                                                                                             Hvala ti za odgovor in lep vikend ti želim   xDDx  :palec:  :palec:

 

 

   Lp,D(591)

:V: name si pa čist pozabu :sori: :sori: :sori:

A res tako misliš?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Hojla,Vojko x^x

 

 

       Po dolgem času se spet mal javljam,čeprav skoz prebiram  to temo.Zanima me en prijatelj ,kakšna kompatibilnost je med nama on 656,jaz 591.Če boš imel kaj časa mi prosim napiši...saj vem ,da imaš veliko dela.

                                                                                             Hvala ti za odgovor in lep vikend ti želim   xDDx  :palec:  :palec:

 

 

   Lp,D(591)

:V: name si pa čist pozabu :sori: :sori: :sori:

A res tako misliš?

 

lp, Vojko

xrolleyesx Res ja,Vojko xrolleyesx

 

Lp,D(591)

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Hojla,Vojko x^x

 

 

        Po dolgem času se spet mal javljam,čeprav skoz prebiram  to temo.Zanima me en prijatelj ,kakšna kompatibilnost je med nama on 656,jaz 591.Če boš imel kaj časa mi prosim napiši...saj vem ,da imaš veliko dela.

                                                                                              Hvala ti za odgovor in lep vikend ti želim  xDDx  :palec:  :palec:

 

 

    Lp,D(591)

Živijo Dadika

 

Lahko da kakšen post spustim (po nesreči) - pozabim ga pa ne. Torej, če ga vidim, običajno dam tudi odgovor. Tako tudi tebi.

 

Dobro bi bilo, če bi mi za vaju napisala datume rojstva. Namreč upoštevam nekaj več parametrov - tudi dan in pa letni čas.

 

No, za osnovno kompatibilnost dan ni tako pomemben - letni čas pa malo bolj.

 

Poglejva vseeno:

 

ti: 5 9 1

on 6 5 6

 

Po moji oceni, je takšna relacija lahko zelo dobra za prijateljstvo, lahko sta tudi ljubimca, poslovna partnerja - v skupno gospodinjstvo pa vaju raje ne bi dal. No, saj je kombinacija lahko kar solidna. če so le njegovi življenjski cilji takšni, da avtomatsko podpirajo tvoje življenjske cilje. Pa veliko dela na iskreni komunikaciji - kar pa je včasih težko zate in drugič zanj.

 

ocena 5 od 10

 

Vojko

 

 

P.S.

 

Predlagam ti, da pregledaš nekatere stare poste v tej temi, kjer sem že razložil, kako se gleda na kompatibilnost.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Hojla,Vojko x^x

 

 

       Po dolgem času se spet mal javljam,čeprav skoz prebiram  to temo.Zanima me en prijatelj ,kakšna kompatibilnost je med nama on 656,jaz 591.Če boš imel kaj časa mi prosim napiši...saj vem ,da imaš veliko dela.

                                                                                             Hvala ti za odgovor in lep vikend ti želim   xDDx  :palec:  :palec:

 

 

   Lp,D(591)

Živijo Dadika

 

Lahko da kakšen post spustim (po nesreči) - pozabim ga pa ne. Torej, če ga vidim, običajno dam tudi odgovor. Tako tudi tebi.

 

Dobro bi bilo, če bi mi za vaju napisala datume rojstva. Namreč upoštevam nekaj več parametrov - tudi dan in pa letni čas.

 

No, za osnovno kompatibilnost dan ni tako pomemben - letni čas pa malo bolj.

 

Poglejva vseeno:

 

ti: 5 9 1

on 6 5 6

 

Po moji oceni, je takšna relacija lahko zelo dobra za prijateljstvo, lahko sta tudi ljubimca, poslovna partnerja - v skupno gospodinjstvo pa vaju raje ne bi dal. No, saj je kombinacija lahko kar solidna. če so le njegovi življenjski cilji takšni, da avtomatsko podpirajo tvoje življenjske cilje. Pa veliko dela na iskreni komunikaciji - kar pa je včasih težko zate in drugič zanj.

 

ocena 5 od 10

 

Vojko

 

 

P.S.

 

Predlagam ti, da pregledaš nekatere stare poste v tej temi, kjer sem že razložil, kako se gleda na kompatibilnost.

ej Vojlko..lep pozdrav

tist 656 sem jaz..si kar dobr napisal..samo me pa zanima kaj na splošno pomeni 656..se prav nič ne spoznam lahko ti pa dam tudi rojstne podatke (4.3.1949)..so pa tudi v mojem profilu....hval za odgovor...Tomaž

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Hojla,Vojko x^x

 

 

       Po dolgem času se spet mal javljam,čeprav skoz prebiram  to temo.Zanima me en prijatelj ,kakšna kompatibilnost je med nama on 656,jaz 591.Če boš imel kaj časa mi prosim napiši...saj vem ,da imaš veliko dela.

                                                                                             Hvala ti za odgovor in lep vikend ti želim   xDDx  :palec:  :palec:

 

 

   Lp,D(591)

Živijo Dadika

 

Lahko da kakšen post spustim (po nesreči) - pozabim ga pa ne. Torej, če ga vidim, običajno dam tudi odgovor. Tako tudi tebi.

 

Dobro bi bilo, če bi mi za vaju napisala datume rojstva. Namreč upoštevam nekaj več parametrov - tudi dan in pa letni čas.

 

No, za osnovno kompatibilnost dan ni tako pomemben - letni čas pa malo bolj.

 

Poglejva vseeno:

 

ti: 5 9 1

on 6 5 6

 

Po moji oceni, je takšna relacija lahko zelo dobra za prijateljstvo, lahko sta tudi ljubimca, poslovna partnerja - v skupno gospodinjstvo pa vaju raje ne bi dal. No, saj je kombinacija lahko kar solidna. če so le njegovi življenjski cilji takšni, da avtomatsko podpirajo tvoje življenjske cilje. Pa veliko dela na iskreni komunikaciji - kar pa je včasih težko zate in drugič zanj.

 

ocena 5 od 10

 

Vojko

 

 

P.S.

 

Predlagam ti, da pregledaš nekatere stare poste v tej temi, kjer sem že razložil, kako se gleda na kompatibilnost.

xDDx Hvala ,Vojko....super si xDDx

 

 

Lep večer,D x:Dx

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odgovor jo je zlo razveselil.  x;)x  :vragec:  x:Dx

 

:palec:  :palec:  x:)x

saj tko nekak je..mick..je kar trofu..saj je že Dadika napisala "prijatelj"....zdaj pa ve , da je res

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Hojla,Vojko x^x

 

 

       Po dolgem času se spet mal javljam,čeprav skoz prebiram  to temo.Zanima me en prijatelj ,kakšna kompatibilnost je med nama on 656,jaz 591.Če boš imel kaj časa mi prosim napiši...saj vem ,da imaš veliko dela.

                                                                                             Hvala ti za odgovor in lep vikend ti želim   xDDx  :palec:  :palec:

 

 

   Lp,D(591)

Živijo Dadika

 

Lahko da kakšen post spustim (po nesreči) - pozabim ga pa ne. Torej, če ga vidim, običajno dam tudi odgovor. Tako tudi tebi.

 

Dobro bi bilo, če bi mi za vaju napisala datume rojstva. Namreč upoštevam nekaj več parametrov - tudi dan in pa letni čas.

 

No, za osnovno kompatibilnost dan ni tako pomemben - letni čas pa malo bolj.

 

Poglejva vseeno:

 

ti: 5 9 1

on 6 5 6

 

Po moji oceni, je takšna relacija lahko zelo dobra za prijateljstvo, lahko sta tudi ljubimca, poslovna partnerja - v skupno gospodinjstvo pa vaju raje ne bi dal. No, saj je kombinacija lahko kar solidna. če so le njegovi življenjski cilji takšni, da avtomatsko podpirajo tvoje življenjske cilje. Pa veliko dela na iskreni komunikaciji - kar pa je včasih težko zate in drugič zanj.

 

ocena 5 od 10

 

Vojko

 

 

P.S.

 

Predlagam ti, da pregledaš nekatere stare poste v tej temi, kjer sem že razložil, kako se gleda na kompatibilnost.

ej Vojlko..lep pozdrav

tist 656 sem jaz..si kar dobr napisal..samo me pa zanima kaj na splošno pomeni 656..se prav nič ne spoznam lahko ti pa dam tudi rojstne podatke (4.3.1949)..so pa tudi v mojem profilu....hval za odgovor...Tomaž

Živijo Tomaž

 

Ooooo, lepo, da si se javil tudi na tem forumu. Dobrodošel....

 

No, ti si pravi. Čist kuuuul. Evo, tu se vidi kakšna je šestka. Direktna, resnicoljubna, včasih bi bila lahko malo bolj taktna itn. (tudi sam sem šestka - psssssst!)

 

Če želiš več vedeti o tem je to napisano na moji strani.:

 

LInk za lastnosti šestke je: http://www.9zvezd.com/si/dzk/page16.html

 

za tvoj podznak pa:

http://www.9zvezd.com/si/dzk/page74.html

 

***************************

"Ti ljudje imajo zelo močan vodstveni potencial, če se le naučijo poslušati predloge in nasvete svoje okolice. So duhovno zelo močni in samostojni. Na videz so tudi zelo ambiciozni in dajejo občutek zanesljivosti. Vendar tega ne uresničijo vedno prav zgodaj v življenju - vse dokler ne spoznajo in se naučijo prilagodljivosti ljudem in okolju. Načrte znajo izpeljati z velikim občutkom za stil in jih tudi izpeljejo, če le znajo kdaj pa kdaj skleniti tudi kompromis, kar pa je zanje zelo težko. Res uživajo v vodenju in v moči, a kadar te moči nimajo - njihov ponos trpi in običajno zelo težko sprejmejo situacijo.

 

Kljub njihovi trmi in nadzorovanju in neprožnosti pa so ti ljudje vizionarji in znajo dobro razsoditi.

 

Moški in ženske tega tipa so si precej različni. Moški so dostikrat preveč prepričani v svoj uspeh - še preden imajo dovolj energije, da bi delo zares dokončali. Ženske pa rade sprejmejo položaje z veliko odgovornosti. Oboji imajo težave v družinskem okolju, vse do takrat, ko se zavejo svoje trmaste narave in postanejo bolj popustljivi."

***************************

 

Izzivi zate Tomaž je upravljanje denarja, pa upravljanje s časom, lepota umetnosti in umetnost lepote... Ko boš začel presegati te stvari, boš na pravi poti (ali pa si že).....

Če ti kakšna od teh stvari ne gre, se prični ukvarjati z umetnostjo (tako - samo po malem) - Morda kiparjenje iz gline - z vsebinskim ciljem - brez, da bi si naprej zastavil obliko. Načrtuj si tudi urnik in se ga drži. Splača se hraniti s hrano, namesto s TV in časopisom (ali Internetom).

 

No, to bi bilo na kratko.

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Ooooo, lepo, da si se javil tudi na tem forumu. Dobrodošel....

hvala Vojko bom malo preštudiral....

Me veseli Tomaž

 

Sam pa menim, da boš zadeve zelo dobro in obširno preštudiral.

 

Veliko uspeha, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Tale tema pa je danes zame kot nalašč. Zaradi mojega otožnega počutja, ki se me drži nekje dva dni bom zelo vesela, če bom dobila kakšno informacijo v zvezi z odnosom, ki me trenutno najbolj zaposluje.

S partnerskimi odnosi nisem imela pretirane sreče: dve dolgotrajnejši zvezi sta za mano, sploh zadnja razveza je bila boleča. Ampak hvaležna sem za moč, da sem to sploh lahko izpeljala.

Zdaj imam prijatelja, ljubimca, ki je od mene mlajši skoraj 10 let. Imam ga rada.

Ponovno pa se mi dogaja to, da pogosto ne uspem nadzorovati svojih reakcij v odnosu do njega. Vem, da je prava ljubezen brezpogojna in približno 4 mesece nama je šlo vse zelo dobro. Zdaj pa se mi dogaja takole:

Začela sem se bati, da lahko njegovo ljubezen izgubim in najhuje je to, da pogosto ravnam tako, da sama vem da ni dobro in njegov odnos do mene se temu primerno ohlaja. Niti tega ne morem trditi, ker na situacijo objektivno sploh ne znam pogledati. Vem to, da je bil najin odnos pred časom drugačen in to niti ne v pozitivnem smislu, ker je bil on na tej stopnji, ko je bil noro ljubosumen na vse okrog naju. V tistem obdobju sva se veliko pogovarjala in imel je enake občutke kot jih imam zdaj jaz. Odkar se je zgodilo to, da se je on osvobodil napačnega odnosa v ljubezni do mene, da si me več ne lasti, sem jaz skasirala vse, kar se je njemu dogajalo pred tem. Kljub temu, da sem njemu dopovedovala vse to, kar bi morala dopovedati zdaj sama sebi, mi to nič kaj ne uspeva. Ne vem kako naj ravnam in kako naj najdem mir v sebi. Ljubosumje sem predelovala v obeh starih zvezah in res sem mislila, da sem zadevo dobro doumela, pa mi je znova pokazalo, da temu še zdaleč ni tako.

Moj datum je: 10.11.1972

Njegov datum je: 20.01.1982

 

Hvala in lepo se igrajte.

 

Marya

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

Že dolgo nisem sodelovala v tem forumu (spremljam ga) - razlog, nisem imela kaj "pametnega" za vprašat. x;)x

Zdaj pa se mi je zgodilo nekaj, kar nisem verjela, da se mi lahko zgodi. Prejšnji mesec sem spoznala svojega "ki-jevskega dvojčka"; torej

jaz sem 1 7 8

on je 1 7 8

Veza se je začela najprej na prijateljski bazi, ki pa počasi prerašča v globljo- se mi zdi.

Kaj Vojko misliš ti o takšni vezi, je lahko le prijateljska oz.bratsko-sesterska, ali je možen tudi dober partnerski odnos? xsrcx

 

Hvala ti že vnaprej za čas, ki ga boš namenil zame x:Xx

VSE JE V SPREMINJANJU KAJTI SPREMINJANJE JE POT, VSE JE V RASTI, KER TUDI RAST JE POT; IN PRAV VSE JE V LJUBEZNI, BREZ NJE NI NE POTI IN NE RASTI. (J.Eye)

 

Tajči http://www.smeski.com/razni/japan/pchocolate.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko!

Že dolgo nisem sodelovala v tem forumu (spremljam ga) - razlog, nisem imela kaj "pametnega" za vprašat. x;)x

Zdaj pa se mi je zgodilo nekaj, kar nisem verjela, da se mi lahko zgodi. Prejšnji mesec sem spoznala svojega "ki-jevskega dvojčka"; torej

jaz sem 1 7 8

on je    1 7 8

Veza se je začela najprej na prijateljski bazi, ki pa počasi prerašča v globljo- se mi zdi.

Kaj Vojko misliš ti o takšni vezi, je lahko le prijateljska oz.bratsko-sesterska, ali je možen tudi dober partnerski odnos? xsrcx

 

Hvala ti že vnaprej za čas, ki ga boš namenil zame x:Xx

 

Hoj

 

Zanimivo ali ne?

Če mi pošlješ še datume rojstva bom napisal kaj več - prihodnji teden, kajti trenutno imam dosti dela.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...