Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Hoj

 

Zanimivo ali ne?

Če mi pošlješ še datume rojstva bom napisal kaj več - prihodnji teden, kajti trenutno imam dosti dela.

 

lp, Vojko

 

Ja tudi meni se zdi zanimo, sploh tako malo verjetno, da naletiš glih na "dvojčka".

jaz roj. 3.1.

on roj. 17.12.

torej oba zimska in

oba že samostojna.

 

Bo zadosti? x:)x

Lep dan!

VSE JE V SPREMINJANJU KAJTI SPREMINJANJE JE POT, VSE JE V RASTI, KER TUDI RAST JE POT; IN PRAV VSE JE V LJUBEZNI, BREZ NJE NI NE POTI IN NE RASTI. (J.Eye)

 

Tajči http://www.smeski.com/razni/japan/pchocolate.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja tudi meni se zdi zanimo, sploh tako malo verjetno, da naletiš glih na "dvojčka".

jaz roj. 3.1.

on roj. 17.12.

torej oba zimska in

oba že samostojna.

 

Bo zadosti?  x:)x

Lep dan!

 

Živijo Tajči

 

Hvala za vprašanje.

Še leto rabim, ali pa kijevske znake.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>pozdravljen Vojko. tudi mene zanima kompatibilnost za dve osebi:

jaz 196

on 656

 

oba zimska... :flowers:

 

najlepša hvala za odgovor!

 

 

Aiwa

 

Če veš kaj je svoboda in jo dopuščaš.

Če on ve kaj je svoboda in jo dopušča.

 

Potem je to zelo dobro partnerstvo, ki pa ima veliko dinamiko in spodbuja osebno rast obeh, kar pa ni vedno najbolj prijetno. Prav resno pa mislim tisto o svobodi. Kajti potrebno je več kot prenašati svobodno obnašanje drugega. Potrebno je, da je to del normalnega življenja, kjer se s tem vprašanjem sploh ne ukvarjaš, ko je on nekje in dela nekaj (le kaj le kaj, le s kom). Ko sebe dvigneš na nivo, da nisi več "generator slabe vesti", ko te strahovi ne preganjajo namesto, da jih ti preganjaš.

 

Lepo osebno partnerstvo. Nekaj dela pa vaju vseeno čaka.

 

Lepo se imejta, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živijo Tajči

 

Hvala za vprašanje.

Še leto rabim, ali pa kijevske znake.

 

lp, Vojko

 

3.1.1964 torej 1 7 8 - jaz

17.12.1972 1 7 8 - on

 

bo zdaj vredu? x;)x

VSE JE V SPREMINJANJU KAJTI SPREMINJANJE JE POT, VSE JE V RASTI, KER TUDI RAST JE POT; IN PRAV VSE JE V LJUBEZNI, BREZ NJE NI NE POTI IN NE RASTI. (J.Eye)

 

Tajči http://www.smeski.com/razni/japan/pchocolate.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zivio, Vojko !

Prosim te da mi kaj malega poves katera sem jaz zvezda  - datum je 13. 2. 1970., te koje znamenje mi najbolj pase ?

 

xwizardx

 

Živijo Stardragon

 

Ti si rojen v letu 3

v mesecu 5

in v dnevu 1

 

Tvoje KI-jevske številke so 3 5 3

 

Osnovna (srce) 3

zunanja (mladostna) 5

življenjska smer 3

 

Uf, najbrž želiš reči, kdo bi bil tvoj najboljši partner. To je zanimivo in preprosto vprašanje na katerega pa je precej zapleten odgovor. Kajti to je odvisno od tega, kakšno življenje si želiš, kakšnega preneseš itn.....

 

Kljub temu, če upoštevam osnovne lastnosti mladega drevesa 3 bi bilo takole:

(če si moški)

 

Tebi bi odgovarjal človek, ki dopušča svobodo (kajti ti jo potrebuješ), ki prenese tvojo dinamiko. Hkrati pa seveda je prav, da svobodo dopuščaš tudi ti (in običajno jo, razen kadar si pod stresom)!

 

Po starodavni japonski metodi bi bila odlična zveza le z vijoličpnimi ognji 9! To pomeni, da partnerstvo cveti, da dobro vozita tako v dobrem kot v slaben (ki ga je kaj malo), da sta premožna - srečna družina, otroci z dovolj materialnega premoženja in z osebnim zadovoljstvom.

 

9 5 9

ali

9 1 3

 

V prvem primeru bi šlo najbrž lažje, v drugem pa bi bilo več privlačnosti - več iskric v vajinem življenju.

 

Obstajajo seveda še mnoge druge DOBRE zveze, ki pa so samo dobre, so pa lahko veliko bolj iskrive (prijetno in neprijetno).

 

Seveda pa je potrebna ljubezen. Odpri oči, živi življenje. Tvoj pravi partner te prav sedajle išče. Ti si tisti, za katerega je prav, da stori prvi korak. Poglej si predvid na moji strani.

 

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kljub temu, če upoštevam osnovne lastnosti mladega drevesa 3  bi bilo takole:

(če si moški)

 

Hvala lepa na odgovoru, Vojko, ampak jaz nisem moski, zenska sem xDDx

 

Tebi bi odgovarjal človek, ki dopušča svobodo (kajti ti jo potrebuješ),  ki prenese tvojo dinamiko. Hkrati pa seveda je prav, da svobodo dopuščaš tudi ti (in običajno jo, razen kadar si pod stresom)!

 

Ja, to vse je res in si bom zapomnila tvoj nasvet ! Hvala se enkrat.

 

:hepko: :hepko:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko!

Že dolgo nisem sodelovala v tem forumu (spremljam ga) - razlog, nisem imela kaj "pametnega" za vprašat. x;)x

Zdaj pa se mi je zgodilo nekaj, kar nisem verjela, da se mi lahko zgodi. Prejšnji mesec sem spoznala svojega "ki-jevskega dvojčka"; torej

jaz sem 1 7 8

on je    1 7 8

Veza se je začela najprej na prijateljski bazi, ki pa počasi prerašča v globljo- se mi zdi.

Kaj Vojko misliš ti o takšni vezi, je lahko le prijateljska oz.bratsko-sesterska, ali je možen tudi dober partnerski odnos? xsrcx

 

Hvala ti že vnaprej za čas, ki ga boš namenil zame x:Xx

 

Tajči

 

3.1.1964 torej 1 7 8 - jaz 1 7 8 - d 9

17.12.1972 1 7 8 - on 1 7 8 - d 8

 

Oba sta rojena pozimi, kar je energija bele vode 1

Ti si rojena v devetletju 9

On je rojen v devetletju 8

 

 

Zanimivo je tole. Zanimivo tudi iz stališča sprememb, ki jih napovedujejo mnogi ljudje iz različnih področij življenja. Namreč, da so in bodo postala vse pogostejša - duhovna partnerstva. Pri teh partnerstvih pa je osnova drugačna kot smo je vajeni. Do sedaj so bila partnerstva za ekonomsko blaginjo. Če je bilo še kaj več - toliko boljše. Običajno nas družba pri tem SILI, da to partnerstvo tudi ohranimo, ne glede na to, ali je ostalo še kaj ljubezni ali ne.

Pri duhovnih partnerstvih pa je dinamika drugačna. Vezana je na rast obeh v partnerstvu in dokler ta rast obstaja, lahko obstajajo tudi vsi drugi pogledi v partnerstvu - torej skupno življenje, seks, itn. So pa ta partnerstva veliko bolj svobodna - če niso pa hitro razpadejo.

 

Po DZKju so takšna partnerstva sicer mogoča, je pa v njih zanka - prej ali slej v takšnem odnosu lahko pride do dolgočasja. No pri vama to ni primer, saj je dinamika prevelika.

Oba imata neodvisen pristop s spoštovanjem in resnostjo. Hrati je tukaj tudi kar nekaj pisanosti, mavrice. Lahko gresta harmonično skupaj. Vendar pa, ko enega od obeh iztiri dogodek v življenju - ta iztiritev pretrese tudi drugega in ga potisne iz ravnovesja. To je odlična konfiguracija za prijatelja, za poslovna sodelavca in enakopravno partnerstvo, vse dokler eden od obeh ne skuša prevzeti oblast nad drugim, kar pa se lahko zgodi prav pogosto, ko sta skupaj v materialnem svetu, ko se eden (zaradi česarkoli) počuti pomembnejšega.

 

Živi in pusti živeti.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala lepa na odgovoru, Vojko, ampak jaz nisem moski, zenska sem xDDx

Ja, to vse je res in si bom zapomnila tvoj nasvet ! Hvala se enkrat.

 

:hepko:  :hepko:

 

Ja, Stardragon. Veš, ne raziskujem po osebni izkaznici, kdo je moški ali kdo ženska.

Ker največ udeležencev tega foruma tega niti ne zaupa.

 

Ker si ženska, potem je situacija drugačna in malo manj rožnata.

 

Namreč, po metodi, ki jo opisujem je prav, da moški energetsko podpira žensko, saj tako oba najboljše delujeta. Vendar pa zate tukaj ni tako dobre kombinacije

 

Kajti moški, ki bi ti ustrezal energetsko naj bi imel energijo bele vode 1. Le ti pa skušajo nadvladati svojega partnerja in redkokdaj dopuščajo toliko svobode, kot jo 3 želi v svojem življenju.

No kombinacija bi bila takšnale

 

on 1 5 1

ti 3 5 3

 

Tu komunikacija teče dokaj dobro, življenjski cilji pa se dostikra izključujejo. Komunikacija jih lahko rešuje, če sta oba dokaj tolerantna, kar je težko, saj 1 preveč odseva partnerja, 3 pa je prehiter v svojih odločitvah

 

on 1 3 3

ti 3 5 3

 

Tu so skupni življenjski cilji, vendar pa se lahko ti počutiš podrejeno v materialnih in družbenih razmerah, iskrice so bolj pogoste. Veliko dela na komunikcaciji.

 

 

Iz teh razlogov si takšni kot si ti, dostikrat izberejo partnerja iz skupine prsti - bolj pogosto ali kovin - redkeje, kjer se tako v ljubezenskih odnosih - kot tudi na drugih področjih krešejo iskre (ljube in neljube).

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Zanimivo je tole. Zanimivo tudi iz stališča sprememb, ki jih napovedujejo mnogi ljudje iz različnih področij življenja. Namreč, da so in bodo postala vse pogostejša - duhovna partnerstva.

 

 

Ja res je zanimivo!

Hvala za odgovor Vojko.

 

Prav imaš: ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI..... :palec:

VSE JE V SPREMINJANJU KAJTI SPREMINJANJE JE POT, VSE JE V RASTI, KER TUDI RAST JE POT; IN PRAV VSE JE V LJUBEZNI, BREZ NJE NI NE POTI IN NE RASTI. (J.Eye)

 

Tajči http://www.smeski.com/razni/japan/pchocolate.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko,

super ! Evo mojih izkusnji - moski bele vode 1 so zelo dominantni - nekaj sem jih spoznala in to je ziva groza ! xDDx xDDx No, sedanji moj partner je rojen 18. 4. 1961. i zdi se mi da je on tudi drevo 3 ? V svakem primeru mi energetski zelo ustreza. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,

super ! Evo mojih izkusnji - moski bele vode 1 so zelo dominantni - nekaj sem jih spoznala in to je ziva groza !  xDDx  xDDx No, sedanji moj partner je rojen 18. 4. 1961. i zdi se mi da je on tudi drevo 3 ? V svakem primeru mi energetski zelo ustreza.  x:)x

 

SD - To pomeni, da so njegove KI številke 3 2 6!

 

Pa še nekaj. - Vsak človek lahko doseže katerokoli energijo. Seveda pa jo dosežejo le tisti, ki se osebno razvijajo. Ko pogledam na tvojo spletno stran si ti prav gotovo med njimi. In če je takšen tudi tvoj partner - ..... x:)x

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko!

 

Za sabo imam cel dan razmisljanja na tvoj odgovor glede takšnih "dohovnih partnerstvih". Včasih se mi zdi, da vse razumem, drugič, da nič. Če pogledam vso zadevo iz svojega zornega kota, potem občutim, da ga dojemam drugače, da ga občutim drugače, da vse poteka tako nekako "brez besed", da ne rabiva veliko govorit o tem, kar občutiva, preprosto občutiva. Jaz njemu dovolim, da živi, on meni, da živim.....je to to, kar praviš ti, duhovno partnerstvo. Zaenkrat zgleda to tako super, dobro......kaj pa naprej. Jaz sem bela voda, on je bela voda, bele vode naj bi bile dominantne (jaz nikoli nisem bila takšna-mogoče zato, ker sem pustila, da so potlačili mojo energijo)....vem da si napisal, da je vse vredu, dokler eden ali drugi ne poskuša nadvladati drugega.

V predvidu za leto 2004 si napisal, da bele vode v tem kijevskem letu predvsem spoznavajo sebe. Res se mi dogaja to, toliko kot se letos ukvarjem sama s sabo se nisem še nikoli. Tudi za znanca, za katerega vem, da je tudi bela voda, vem da se mu dogaja podobno. Včasih se počutim prav zmedena, tako kot se ti bo mogoče zdelo moje pisanje.... Pa saj sem!

 

lp Tatjana

VSE JE V SPREMINJANJU KAJTI SPREMINJANJE JE POT, VSE JE V RASTI, KER TUDI RAST JE POT; IN PRAV VSE JE V LJUBEZNI, BREZ NJE NI NE POTI IN NE RASTI. (J.Eye)

 

Tajči http://www.smeski.com/razni/japan/pchocolate.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam eno vprasanje: Vojko mi je povedal da mi tiste dol stevilke najbolj ustrezajo enegetski in bi rad nekoga spoznala na tem forumu s temi stevilkami, ker sem radovedna. xDDx Ne iscem moza, ljubimca, ali kaj podobnega, lahko se javi tudi zenska, cisto da spoznam taksen tip cloveka. xDDx

 

1 5 1

1 3 3

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Imam eno vprasanje: Vojko mi je povedal da mi tiste dol stevilke najbolj ustrezajo enegetski in bi rad nekoga spoznala na tem forumu s temi stevilkami, ker sem radovedna. xDDx Ne iscem moza, ljubimca, ali kaj podobnega, lahko se javi tudi zenska, cisto da spoznam taksen tip cloveka.  xDDx

 

1 5 1

1 3 3

evo mene... 1 3 3 ... zenska :8):

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Se mi zdi, da prav te kombinacije ne poznam... 3 in 5 so nekako skrivnostne, nedorecene...

 

Jaz sem se tek zacela spoznavati devetzvezdni ki in nimam prevec izkusenj, edino vem da so mi zenske bele vode ok. - so intuitivne in profinjene, ampak so moski nekak na svojo roko, ne vem - skrivnostni, molceci in preobcutljivi. No to je samo ena moja izkusnja in mogoce da sem se zmotila xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lep dezevni pozdrav Vojko xDDx sm cist nova na temle podforumu, pa me nekaj zanima: nekaj mesecev nazaj sem spoznala osebo, ki bi bila po vseh pravilih idealna zame, vendar pa nekako cutim, da nisva na ''isti valovni dolzini'', ne vem, saj se razumeva, v bistvu sva si precej privlacna, a se enostavno ne pocutim dovolj povezana z njim... Upam da me razumes x?x Zdaj pa me zanima, ali je to lahko posledica najinih stevil, ali pa je mogoce, da se bova nekoc bolje razumela x?x

Moj rojstni datum: 06.06.1983

Njegov: 28.09.1981

 

lepo se imej x;)x x;)x x;)x

Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...