Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Vojko :P

 

zanima me kako se ujameva z ...

 

894

js pa 766

 

Pozdravljen El Nino

 

Vesel sem vsakega vašega pisanja, saj se ob vsakem česa naučim. In ob tvojem sem spoznal razlog za vse različne astrološke članke in horoskope po revijah. Ob tem se vprašam, če sem morda tudi sam takšen, da spustim mnoge informacije, ki so mi podane na krožniku vsak dan, dan za dnem, pa še vedno ne vem kaj sem jedel.....

 

Hkrati sem ti hvaležen za tole vprašanje in prav gotovo je tudi tvoje pisanje tisto, ki me bo brcnilo iz stola, da bom na spletno stran napisal osnovne "pogoje" odličnega, prav dobrega in dobrega partnerstva (ki so v tej temi objavljeni vsaj že trikrat - jasno in na različne načine) in tako bom lahko vsakega, ki me bo vprašal "po kopitu": kako se ujameva, poslal tja. Šele ko bom prejel dobro vprašanje pa bom odgovoril kaj več.

 

Kako se ujameta - vesta le vidva - in Bog.

 

Kaj pravim jaz s pogledom skozi očala DZK?

 

Tu govorimo o parnerstvu v smislu dolgoročnega partnerstva, vezanega na skupno materialno osnovo in vsakdanje skupno življenje.

 

Mogoča je zveza med katerimakoli dvema človekoma, ki se najdeta.

 

Osnovni pogoji za vsaj dobro, kaj šele prav dobro ali odlično partnerstvo na osnovi DZK pa v tvojem primeru tudi približno niso izpolnjeni.

 

Veš, včasih se mi zdi, da se pod nickom El Nino skriva več ljudi in mi več ljudi tudi piše.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš... včasih se mi zdi da je preveč rabim zato ker se ne maram nekomu za vrat obesit in ne maram da mi kdo drug na vratu visi. in potem lahko izpade kot, da mi ni toliko do te osebe. ampak to si napačno razlagajo tisti ki morajo imeti nekoga da jih non stop kontrolira in zasipa z pozornostjo...
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>veš... včasih se mi zdi da je preveč rabim zato ker se ne maram nekomu za vrat obesit in ne maram da mi kdo drug na vratu visi. in potem lahko izpade kot, da mi ni toliko do te osebe. ampak to si napačno razlagajo tisti ki morajo imeti nekoga da jih non stop kontrolira in zasipa z pozornostjo...

 

Odlična je ta lastnost - da se zavedaš sebe in drugih - za belo vodo 1.

Verjamem, da boš že našla takšno partijo s katero boš lahko uživala v življenju - srečna in zadovoljna...

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem razmišljala, pa boš ti povedal... se pravi se z enakimi številkami kot so tvoje dobro ujemaš... tu na forumu se vedno dobro ujamem z nekom ki ima enako številko kot jaz (amis x:Xx x;)x ) in moja najblojša prijateljica že od majhnega ima tudi enake kot jaz... x:Dx pa se v 16 letih še nisva skregali...
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz bi tudi mela  :inocent:  odgovor na moje ujemanje z moškim, rojenim 17/1/73. Sama sem pa 6 3 8. Mislim, da je on 1? Prosim, prosim  :inocent:

 

Cvetka

 

Ni problema.

 

Ali si prepričana, da želiš vedeti kako je s kompatibilnostjo po DZK?

RES?

Kaj si pripravljena dati za to, da to izveš?

 

Vsak bi se moral vprašati to, preden vpraša za kakršenkoli nasvet - razen za tistega - iz firbca. Kajti, ko je seme zasejano - začne kliti.! In mlade rastlinice so vse lepe, potem, ko zrfastejo, so pa močne in jih je kaj težko izkoreniniti in presaditi....

 

Cvetka 6 3 8

Cvetko 1 6 9

 

Premisli in povej,

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sem razmišljala, pa boš ti povedal... se pravi se z enakimi številkami kot so tvoje dobro ujemaš... tu na forumu se vedno dobro ujamem z nekom ki ima enako številko kot jaz (amis x:Xx  x;)x ) in moja najblojša prijateljica že od majhnega ima tudi enake kot jaz... x:Dx pa se v 16 letih še nisva skregali...

 

xrosex

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanima me za mojo best frendico 1 9 6 in njenega fanta 5 9 1. meni se zdi da sta si zelo različna, ampak sta obadva potrpežljiva tako da jima ful lepo laufa... me zanima kaj imajo pa številke za povedat... hvala za odgovor. :flower: :flower:
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zanima me za mojo best frendico 1 9 6 in njenega fanta 5 9 1. meni se zdi da sta si zelo različna, ampak sta obadva potrpežljiva tako da jima ful lepo laufa... me zanima kaj imajo pa številke za povedat... hvala za odgovor.  :flower:  :flower:

 

Živijo Aiwa

 

Dobra praksa mi pravi, da odgovore dam samo tistim, ki so na forumu in sprašujejo zase + nekoga.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,

RES želim vedet tole s kompatibilnostjo. Kaj sem pripravljena dat? Hm... xrolleyesx Se bom pustila presenetit, okej? Pa če imaš še kakšen nasvet, se zelo priporočam :8): Hvala za izračun Cvetkota  x:)x  Uživaj dan

 

Hoj Cvetka

 

Cvetka 6 3 8

Cvetko 1 6 9

 

 

Prav gotovo je med vama veliko sovpadanja notranjega sveta, pa tudi privlačnosti - ki pa se kaže bolj v zunanjem svetu - ko sta si bolj oddaljena.

 

Katerokoli partnerstvo je mogoče, vendar je dinamika drugačna. Drugačno pa je tudi življenje na čustvenem, emocionalnem pa tudi povsem materialnem nivoju......

 

Koncepti kompatibilnosti partnerstva so zapisani v prejšnjih sporočilih in te prosim, da jih pregledaš. S poznavanjem vsebine le-teh boš zlahka razumela, da vajino partnerstvo spada v predznadnjo kategorijo iz spiska osnovne razporeditve.

 

Tako ti bo hitro postalo jasno, čemu je boljše biti v prvih dveh kategorijah.....

 

 

lp, Vojko

 

 

Po osnovni razporeditvi imamo

 

odlična

zelo dobra

dobra

---------------------------

slabo

zanič

 

partnerstva.

 

Vajina konfiguracija sodi v razred slabih.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ok vojko. tnx vseeno.  x:Xx  xsrcx

no ko bom koga spoznala pa te vprašam. lep dan... :flower:

 

No, Aiwa

 

Lahko ti vseeno povem - ko sta ravno solidna kombinacija.

Da imata veliko možnosti za lep in poln odnos.

 

5 -1 privlačnost

9 - 9 dobra komunikacija - v razumevanju in v konfliktu

1 - 6 glede na to, da imata dobro komunikacijo, lahko z dogovorom uspeta realizirati tudi svoje cilje, če bo 5 dala dovolj svobode enki.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se pravi, če prav razumem, pol prvi števili kažeta na privlačnost in ujemanje, drugi na komunikacijo in tretji na življenske cilje, pogled na svet? :inocent:

 

:vio: :vio: :vio:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>se pravi, če prav razumem, pol prvi števili kažeta na privlačnost in ujemanje, drugi na komunikacijo in tretji na življenske cilje, pogled na svet?  :inocent:

 

:vio:  :vio:  :vio:

 

Amis

 

Števila povejo to kar si napisala, pa še veliko več.

Le v konkretnem primeru sem izpostavil pomembne faktorje.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni Vojko!

 

Prazničen dan, jaz pa sama, morda malce žalostna, podam se na forum.

Berem, iščem............

Tema DKP me je vspodbudila k razmišljanju in prošnji, da mi morda lahko

pomagaš odgovoriti na nekatera vprašanja.

Imam že nekaj let in dva odrasla otroka.Sedaj sem že nekaj časa sama (6) let.

Pri izbiri partnerja sem imela večno "smolo". Vedno znova se sprašujem zakaj sem se tako odločala. Vem, sedaj je , kar je! a, vseeno me zanima?

Zaradi bivših slabih izkušenj se sedaj nikakor ne morem( nočem....ne znam...ne upam) podati v kakšen odnos. Ker pa sam biti ni ravno

prijetno in predvsem, ker si želim dotika , ljubezni.....

Pravijo ,da sem preveč izbirčna. Jaz se s tem ne strinjam. Le razumela bi se rada z nekom.

Rojena 8.2.1956

Moj bivši partner 7.11.1955

Kje sva ga lomila?

Kje ga lomim?

 

Pozdrav in lepe praznike.

 

Melisa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljeni Vojko!

 

Prazničen dan, jaz pa sama, morda malce žalostna, podam se na forum.

Berem, iščem............

  Tema DKP me je vspodbudila k razmišljanju in prošnji, da mi morda lahko

pomagaš odgovoriti na  nekatera vprašanja.

Imam že nekaj let in dva odrasla otroka.Sedaj sem že nekaj časa sama (6) let.

Pri izbiri partnerja sem imela večno "smolo". Vedno znova se sprašujem  zakaj sem se tako odločala. Vem, sedaj je , kar je! a, vseeno me zanima?

Zaradi bivših slabih izkušenj se sedaj nikakor ne morem( nočem....ne znam...ne upam) podati v kakšen odnos. Ker pa sam biti ni ravno

prijetno in predvsem, ker si želim dotika , ljubezni.....

Pravijo ,da sem preveč izbirčna. Jaz se s tem ne strinjam. Le razumela bi se rada z nekom.

Rojena 8.2.1956

Moj bivši partner 7.11.1955

Kje sva ga lomila?

Kje ga lomim?

 

Pozdrav in lepe praznike.

 

Melisa

 

Pozdravljena Melisa

 

v forumu Devetzvezdni KI

 

Zanimiv komentar in še bolj zanimivo vprašanje.

Se ti morda ne zdi, da zahtevaš malo preveč od mene? -

Kje sta ga lomila? !!! - Kje ga lomiš?!!!

 

Tega pač ne vem. Morda ga sploh ne "lomiš", ali pa "ga lomiš" le v tem, da (si) ne upaš.

 

Lahko pa ti odgovorim iz zornega kota DZK.

 

Melisa : 8 2 2

Melisnik 9 5 9

 

 

Melisa. Menim, da ga nista nič lomila. Najbrž pa več kot sta naredila za družino nista uspela kljub naporom. (prečitaj malo prejšnje poste o tem, kako po DZK gledam na partnerstvo). Načelno si se ob njem počutila dobro. Zanj je najbrž zanimivo to, da je po poroki bil malo bolj enakopraven v enakopravnem partnerstvu - da si je jemal malo več svobode kot pa ti. Ob njem si se počutila dobro - ko sta bila osebno blizu.

 

Ko pa sta reševala zunanje težave - so se pojavile nove - komunikacijske, katerim se je pridružil drugačen pogled na svet in na način reševanja le-teh. Tako ni čudno, da sta se odločila za drugačno življenje.

 

Za osmice (ti) pa je značilno, da skorajda nikoli ne odprete svojega srca popolnoma. Vedno imate v njem skrit kotiček, kamor nihče ne seže. Ta sveti prostor čuvate ali skrivate - to pa tvojemu partnerju najbrž tudi ni bilo povšeči.

 

Osmice potrebujejo veliko časa, da se pustijo, da se jim kdo približa in tako je malo tistih, ki so tako vztrajni (tvoj Melisnik je res velika izjema za 9-tke, ki ti edine res ustrezajo).

 

Vabim te, da si prečitaš letni predvid za 2004 - tam ti piše marsikaj lepega in v naslednjem letu lahko doživiš marsikaj - če si boš le dopustila..

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

 

res si me presenetil s tako hitrim odgovorom.Hvala!

 

Moprda res " nerodna " vprašanja. Saj veš, zelo težko je "pravilno"vprašati.

 

Kljub temu ti moram !00% pritrditi, da je vse RES. In to je to, kar mene bega in s katerim si moram priti na ČISTO.

S partnerjem sva narazen pa vem,da bi se lahko odlično razumela.......če bi.....

Res je , da je bil le ON tisti, ki je imel toliko potrplenja in vstrajnosti. Pa tako kot je on rekel, enkrat pa je vsega dovolj.

Pa tisto skrito v srcu, pa tisto , da nihče ne pride zdraven, pa vsi pravijo kako sem odprta.......

 

Prebrala napovednik, in ko sem v ( bedu) se obrnem nanj in si rečem no v novem

letu bojše bo.

Pa bo?

Si bom upala?

 

Hvala ti za tvoj trud. Lep večer!

 

Melisa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko,

 

res si me presenetil s tako hitrim odgovorom.Hvala!

 

Moprda res " nerodna " vprašanja. Saj veš, zelo težko je "pravilno"vprašati.

 

Kljub temu ti moram  !00% pritrditi, da je vse RES. In to je to, kar mene bega in s katerim si moram priti na ČISTO.

S partnerjem sva narazen pa vem,da bi se lahko odlično razumela.......če bi.....

Res je , da je bil le ON tisti, ki je imel toliko potrplenja in vstrajnosti. Pa tako kot je on rekel, enkrat pa je vsega dovolj.

Pa tisto skrito v srcu, pa tisto , da nihče ne pride zdraven, pa vsi pravijo kako sem odprta.......

 

Prebrala napovednik, in ko sem v ( bedu) se obrnem nanj in si rečem no v novem

letu bojše bo.

Pa bo?

Si bom upala?

 

Hvala ti za tvoj trud. Lep večer!

 

Melisa

 

 

Hvala za povratno informacijo, Melisa

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

 

no pa sem" pečena "za računalnikom..... Raziskujem!

Prebrala napovednik za leto 2004 zanimivo, pomeni,da moram biti odprta.

 

Mi morda tukaj lahko konkretno ZAME kaj več poveš?

 

Že nekaj časa se mi prepletajo misli o zamenjavi stanovanja,potem delo, potem

bi " mela nekoga ,ki me mel rad) a vse to piše v napovedniku 2004, ki pa je do

februarja. Kaj pa ostali del leta 2005?

Sem kaj zgrešila?

 

Me danes povabil sin na kosilu , ugotovila sva, da sva oba " božčka" za novo leto sama. Pravi , da ni pravih puc.

 

Kaj pa praviš ti?

Rojen 10.7.1983 .

Si moćno želim, da bi srečal deklico , ki bi jo imel rad in obratno. Je čustven rakec , ki potrebuje ljubezen in nežnost. Pa še napačno fantovsko družbo ima.

 

Bom nehala, čeprav imam še toliko vprašanj.

 

Noč,

 

Malisa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko,

neeee no :eek: . Ma kako to? Povej, se bova v letu 2005 odselila zase? Že mogoče, da sva včasih zelo različna, pa vendar se imava zelo zelo rada x;)x Prosila bi te še za opis karakterja in odnosa 1 6 9 z 15/3/1938.

Hvala, dragi Vojko, res si zanimiv, po odgovorih in znanju sodeč x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Amis

 

Števila povejo to kar si napisala, pa še veliko več.

Le v konkretnem primeru sem izpostavil pomembne faktorje.

 

lp, Vojko

 

ja, bi verjela, da še veliko več. odgovor pa tak, da sem samo še bolj radovedna. torej bo treba literaturo nabavit, ker to je pa res že preveč :vragec: x:o)x x;)x

 

sicer pa načrtno spremljam nekatere odnose in ugotavljam, da so ene stvari prav zanimive. če so bile v začetku leta na površju ženske, se je zadeva nekoliko obrnila zdaj proti koncu leta. ful sem pozorna na svoje občutke in po druženju z ljudmi lažje opazim vsa neverbalna dogajanja. ugotovila sem, da se s frendom (326) odlično razumeva v družbi, če pa gre za kakšen pogovor, kjer ni folka okrog, postane situacija precej napeta ( v energetskem smislu) in je težko razlagat pogled na svet, ker se stvari na nek način kar odbijejo, mene pa utrudi. z nekom, ki ima števila 784, se je komunikacija precej poboljšala in prihaja do bolj iskrenih pogovorov. se mi zdi, da se folk ful odpira. ne morem pa čisto pogruntat na čem temelji komunikacija z 344.

zelo bom vesela kakšnega tvojega komentarja in razlage.

 

mej se... :vio: :palec: ......1 9 6....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,

neeee no :eek: . Ma kako to? Povej, se bova v letu 2005 odselila zase? Že mogoče, da sva včasih zelo različna, pa vendar se imava zelo zelo rada  x;)x  Prosila bi te še za opis karakterja in odnosa 1 6 9 z 15/3/1938.

Hvala, dragi Vojko, res si zanimiv, po odgovorih in znanju sodeč  x:)x

 

Cvetka

 

Kdo - če se bosta odselila (kijevski znaki ali datumi)!!!

za opis človeka z 15/3/1938 lahko najdeš sama na moji spletni strani

sem pa zate poiskal linke in si prosim prečitaj na:

 

http://www.9zvezd.com/si/dzk/page18.html

in

http://www.9zvezd.com/si/dzk/page88.html

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...