Skoči na vsebino

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>[Zanimivo vprašanje. Vidim, da je dobro pisati dolge in bolj natančne odgovore.

Ravno iz tega pisanja se lahko vidi, do kakšnih zapletov lahko pride pri pisni komunikaciji, ko nikakor ne vidim mimike obraza, ko odgovor dajem popolnoma iz svojega sveta, brez povratne informacije sogovornika.

 

Torej:

Pri osebnem stiku gre le za komunikacijo. Nikakršne druge energije ne usmerjam (tega si ne bi privoščil) Komuniacija pa je natančna in hitra - dvosmerna. Tako lahko v končnem času dojamem, kako človek dojema tisto - konkretno - določeno zadevo (saj mi daje neprenehno povratno informacijo). Če bi želel to narediti pisno, bi prej napisal roman, preden bi ugotovil za kaj gre - ali sem ga sploh razumel, ali je on razumel mene vsaj približno tako kot sem želel.

 

Vse ostalo naredi človek sam s svojim umom (ali pa tudi ne naredi).

 

Sem odgovoril na tvoje vprašanje? SI, NI REŠITVE..... x;)x

 

Razen tega da pač doumeš zakaj ti gre slabo, zaradi nepravih energij ljudi, prostora in odločitev :xx!: In če si predolgo na svetu...radikalne spremembe nikoli ne dajo pravih rezultatov....

 

Brez ustreznega predznanja neukega spraševalca tudi največji strokovnjak Devetzvezdnega kija ne more odgovoriti na tisoče njegovih vprašanj...

 

Bom brzdala neumestna vprašanja....pa poskušala še kaj doumet iz zapisanega....

Drugače pa, če se ne motim je tale rek tudi iz daljnega Vzhoda:

 

"Kdor vpraša je bedak eno uro, kdor pa ne, pa vse življenje...."

 

Lepe sanje in lahko noč

OPOMBA: LIA=LIA

 

Lia

 

Hvala ti za tvoj odgovor. Prav gotovo drži v tvojem svetu.

 

V mojem svetu pa so stvari malo drugačne - vsaj malo povezane z rekom, ki si ga napisala v postu. .....

 

In če je človek zbral nekaj energije, da bi razčistil svojo situacijo - kajti lahko mu jo le pomagam razsvetliti (ali pa tudi ne) - si človek lahko odgovori le sam. In verjamem, da ima vsak človek dostop do virov moči. In, ko se odloči, da jih najde - jih bo tudi našel in morda uporabil.

 

In hvala za utrinek podobe - tvojega sveta.

 

Tudi tebi mirne sanje in lahko noč!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pravi:

"Najboljši termin zate za selitev v Ajdovščino je junij, če ne gre, pa julij. Tudi leto je za selitev zate ugodno. Selitev julija je bolj uspešna in je junija tudi dobra. Junija te napolni z energijo, z malo manj uspeha, julija ti vzame nekaj energije, vendar z veliko več blišča in uspeha lahko pa so tu posledice bolezenskih stanj."

Vojko hvala lepa xsrcx

 

Prosim, če mi poveš, kaj pomenijo ... posledice bolezenskih stanj...

To pomeni, da je zame Ajdovščina ugoden kraj za življenje ali ne? Prava smer ali ne?

 

Hvala in lepo se imej.

 

p.s. Med vikendom nisem imela dostopa do računalnika, zato nisem takoj odgovorila.

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Aliana

 

Se spomniš tvojih vprašanj?

 

..........

 

Si jih prečitala še enkrat?

 

Ja, prebrala se enkrat vprasanja.. odgovore..

Ne vem, verjetno sem s temle vprasanjem hotela samo eno instant mnenje.. resitev itak iscem...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko pravi:

"Najboljši termin zate za selitev v Ajdovščino je junij, če ne gre, pa julij. Tudi leto je za selitev zate ugodno. Selitev julija je bolj uspešna in je junija tudi dobra. Junija te napolni z energijo, z malo manj uspeha, julija ti vzame nekaj energije, vendar z veliko več blišča in uspeha lahko pa so tu posledice bolezenskih stanj."

Vojko hvala lepa  xsrcx

 

Prosim, če mi poveš, kaj pomenijo ... posledice bolezenskih stanj...

To pomeni, da je zame Ajdovščina ugoden kraj za življenje ali ne? Prava smer ali ne?

 

Hvala in lepo se imej.

 

p.s. Med vikendom nisem imela dostopa do računalnika, zato nisem takoj odgovorila.

 

 

Helena

 

Ali ti bo Ajdovščina dolgoročno "pasala" ali ne, tega ti ne znam povedati. Velja pa tisto, kar sem napisal. ""Najboljši termin zate za selitev v Ajdovščino je junij, če ne gre, pa julij. Tudi leto je za selitev zate ugodno.

 

Posledice so lahko : Bolezen.

 

Vsekakor ti priporočam junij od 6. junija do 7. julija.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

vojko lep pozdravček.

sem se kr mal zgubila na tvoji strani... hi hi hi... lepa prenovljena stran :palec: me zanima kaj pravijo 9zdvezdni Ki za naslednji številki:

 

jaz: 1 9 6

on: 8 7 6

 

čaw! x:)x x;)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vojko lep pozdravček.

sem se kr mal zgubila na tvoji strani... hi hi hi... lepa prenovljena stran :palec: me zanima kaj pravijo 9zdvezdni Ki za naslednji številki:

 

jaz: 1 9 6

on: 8 7 6

 

čaw! x:)x  x;)x

 

Hvala za vprašanje, Aiwa

 

Prav rad ti odgovorim!

Zanimivo kombinacijo imata s tvojim izbrancem. Pa ne samo zanimiva, tudi zadovoljiva.

Med vama je velika, globoka privlačnost.

Ti imaš svojo nedoumljivo in nespoznavno globino, katere ne vidi nihče. Na zunaj celo izgleda, da si igriva frklja - kar si v resnici lahko - kadar je tvoj odnos samo površinski - v družbi znancev ali skorajda neznancev. V resnici pa je popolnoma drugače. V življenju pa skušaš vsemu priti do dna z racionalno razlago ali vsaj z dojemanjem ustroja tega sveta.....

 

On

Njegova globina je drugačna. Kot votlina sredi gore. Pravzaprav lahko vsi vedo, da je votlina tam, a kljub temu se večina tej votlini - oltarju tvojega dragega ne uspejo približati - niti ti ne naravnost. Srce je njegov sveti prostor, ki ga čuva samo zase. In dokler to spoštuješ in ga spoznavaš le posredno je to prav dobro..

 

Tudi on je na zunaj povsem drugačen. Ko ga ljudje spoznajo - v prvem začetku se jim (tako kot ti) zdi preresen, preveč racionalen. Kasneje o njem spremenijo mnenje, saj je lahko prav zabaven družabnik. Potrebuje veliko družbe in je v privatnem odnosu popolnoma drugačen kot pa med ljudmi. Družbo potrebuje tako močno kot potrebuje družino. Če mu kdo odreče ali eno ali drugo, ni več on.

 

Nekaj težav imata lahko v komunikaciji, dostikrat se lahko napak razumeta - besede, ali pač čustva. Druži pa vaju skupen življenjski interes in podobni cilji.

 

Vajino skupno življenje je ves čas dinamično, nabito z energijo - tako v času ljubezni kot v času prepirov. Privlačnost pa je tista, ki vaju vedno znova pripelje skupaj.

 

Takšno partnerstvo je prav dobro! :palec:

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:2src:

 

hvala za odgovor.... ne bi mogu bit lepši.... sej tud če ne bi bil tko lep... ampak zdej sem pa še bl... :wub:

 

Aiwa

 

Lahko bi bil še lepše - odgovor namreč.

 

Vendar v primeru Odličnega partnerstva - tisti ljudje pač preprosto ne sprašujejo - saj VEDO, ČUTIJO - da je njihova zveza božji dar! (kot seveda vsaka druga)

 

Je pa tudi tale vajina zares pravdobra - in ni prav veliko takšnih.

Ko je takšna zveza mlada je zelo dinamična - kar človeku morda tud paše - kasneje pa je lahko zelo usklajena, saj gresta partnerja proti podobnim ciljem in ker sta običajno že napredovala v komunikaciji tudi razumeta cilje drug drugega.

 

Božji dar v tem primeru je tudi otrok, ki je rojen v letošnjem letu, saj zaključi energetski krog družine.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko...

vprašala sem te zato, ker me je zanimalo. ali bo odlično partnerstvo še ne vem. saj ga šele spoznavam. pač sem firbček pa še tebe vprašam. sicer pa vem da bo tako, kokr se bova sama potrudila... tako da ne mislit da se zanašam samo na tvoje besede. x;)x x:)x

 

ampak lepo je slišat kaj lepega.... :palec:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ola Vojko! Imam prošnjo, ki je pač se izoblikovala samo zato, ker sem šla na tvojo stran in ugotovila, da imam eno 'rahlo' nasprotje v sebi in je držalo kot pribito! xDDx Sem baje 3-ka s podznakom 2!!! kot da sem se brala iz obeh - sicer po feelingu bolj iz dvojke...zato prošnjica, če mi pomagaš z eno breif analizico? Upam, da s takimi prošnjami nisi konstantno zasut z vseh strani

 

Torej, če utegneš, tule je info:

3.6. 1979 Kranj

 

mama

10.11. 1958

ata

22.7.1943 (upam da je prav - po kabali je 9?!)

 

moja simpatija

15.3.1974

 

No kaj kažejo energije?

 

Veliko uspeham vsem pa en lep dan! :2src:

'POGUM SO V KOZARCU UJETE KRESNICE. TUDI ČE JIH NEKAJ UIDE, ŠE VEDNO SVETI.' - 'DREVESA SO PRIVEZANA NA TLA. PONOČI RADA POLETIJO!' ;) by flm_touch
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vojko...

vprašala sem te zato, ker me je zanimalo. ali bo odlično partnerstvo še ne vem. saj ga šele spoznavam. pač sem firbček pa še tebe vprašam. sicer pa vem da bo tako, kokr se bova sama potrudila... tako da ne mislit da se zanašam samo na tvoje besede.

  x;)x  x:)x

 

ampak lepo je slišat kaj lepega.... :palec:

 

Bognedaj, da bi se zanašala samo na to, kar sem napisal!

 

Je pa po konceptu KIgaku tako, da lahko dobro. ali prav dobro kombinacijo malo popravimo, ne more pa nastati odlična kombinacija.

 

Odlično, prav dobro ali dobro kombinacijo pa lahko krepko pokvarimo.

 

Izpustil pa sem slabe kombinacije, ki itak ne trajajo dolgo, razen v zelo redkih primerih, ko imata oba partnerja velike težave s seboj....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ola Vojko! Imam prošnjo, ki je pač se izoblikovala samo zato, ker sem šla na tvojo stran in ugotovila, da imam eno 'rahlo' nasprotje v sebi in je držalo kot pribito! xDDx Sem baje 3-ka s podznakom 2!!! kot da sem se brala iz obeh - sicer po feelingu bolj iz dvojke...zato prošnjica, če mi pomagaš z eno breif analizico? Upam, da s takimi prošnjami nisi konstantno zasut z vseh strani

 

Torej, če utegneš, tule je info:

3.6. 1979 Kranj

 

mama

10.11. 1958

ata

22.7.1943 (upam da je prav - po kabali je 9?!)

 

moja simpatija

15.3.1974

 

No kaj kažejo energije?

 

Veliko uspeham vsem pa en lep dan! :2src:

 

Hvala za vprašanje,

Takšne analize so zelo zanimive, a časovno zahtevne, zato je dobro, da je poleg postavljeno konkretno vprašanje, saj lahko sicer napišem roman.

Družinske situacije imajo še eno lastnost: Kadar na družino gledamo "znotraj" - torej smo mi sami člani te družine, jo vidimo drugače kot tisti - "od zunaj" - prijatelji, znanci, bližji sorodniki. Kajti v drugžini smo čustveno - energetsko bolj povezani kot običajno. Tako je naš pogled "zapeljan" !

 

Torej. Prosim te za bolj konkretno vprašanje. Bo šlo?

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drugače Vojko, firbec me najbolj daje v zvezi z mojo simpatijo! :2src: A bi lahko samo na hitro pregledal - na moj prvi uč je delovalo, kot da sva si ravno nasprotna....kar pa nisem ravno prepričana - bi mi pa precej pomagalo, če bi mi bila kaka stvar v najinem odnosu jasna! x:Dx th za pomoč!

 

pa en ful sončen dan vsem!

'POGUM SO V KOZARCU UJETE KRESNICE. TUDI ČE JIH NEKAJ UIDE, ŠE VEDNO SVETI.' - 'DREVESA SO PRIVEZANA NA TLA. PONOČI RADA POLETIJO!' ;) by flm_touch
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Drugače Vojko, firbec me najbolj daje v zvezi z  mojo simpatijo!  :2src:  A bi lahko samo na hitro pregledal - na moj prvi uč je delovalo, kot da sva si ravno nasprotna....kar pa nisem ravno prepričana - bi mi pa precej pomagalo, če bi mi bila kaka stvar v najinem odnosu jasna!  x:Dx th za pomoč!

 

pa en ful sončen dan vsem!

 

flm_touch

 

moja simpatija

15.3.1974 8 1 3

 

flm

3.6. 1979 3 2 6

 

Življo flm

 

Med vama vlada velika privlačnost. On je relativno stabilen človek, kljub temu, da si včasih sam v precejšnji meri nasprotuje. Komunikacija med vama je dostikrat otežena in imata različne pristope k svojim ciljem, reševarnju težav in različne življenjske cilje.

 

Kaj ti zdaj to pomaga?

Kakšen odgovor pričakuješ?

V kolikšni meri se si pripravljena naslovniti na odgovor?

 

Kajti, ko srce zaplapola v ljubezni, najbrž človek ne išče nobenega nasveta več. In četudi ga dobi, običajno (kar je tudi dobro) upošteva le nasvet Srca.

 

Seveda pa to ne pomeni, da je tisti človek tudi najboljši življenjski partner....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda pa to ne pomeni, da je tisti človek tudi najboljši življenjski partner....

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

:opica: odvisno od tega kaj pričakuješ?

Če misliš z njim sodelovat in se dopolnjevat, so kake druge kvalitete bolj pomembne, kakor xsrcbumx

 

lp

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Seveda pa to ne pomeni, da je tisti človek tudi najboljši življenjski partner....

 

Lep pozdrav, Vojko

:opica: odvisno od tega kaj pričakuješ?

Če misliš z njim sodelovat in se dopolnjevat, so kake druge kvalitete bolj pomembne, kakor xsrcbumx

 

lp

 

Hvala za dopolnitev, Lia

Se strinjam s teboj! Zato pa je v naslovu te teme napisano: "Dinamika in kompatibilnost partnerstva". Kajti s pojmom "dinamika" sem želel povedati to, kar si napisala ti in kar se v svojih prispevkih tudi večkrat povedal. Res pa je tudi, da noben partnerski odnos ni enak drugemu, lahko mu je podoben!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...